Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
24. kvě 2010

majcam tak to mel manza vyhodu, ze mel zrovna odpoledni... no, uz se tesim na to dohadovani s manzelem... a to jsem jeste zjistila, ze moje gyndarka ma dovolenou a zpravu mi da az ve stredu, tak snad to nebude vadit... ale to proste neovlivnim...

vveru
24. kvě 2010

Ivuš, co pa se děje???

iriel
24. kvě 2010

ivarei -my ale darce mit musime, tady to proste neni o hrdosti, u nas neni jedina moznost, ze by se mohl pouzit vlastni material. I kdyby se nejaky nasel jakoze nenajde, tak je manzel na chemoterapeuticich a tudiz bychom vlastni sperma pouzit ani nesmeli, i kdyby ho ta chemka zcela neznicila. O tom neni zadna diskuse. Ja jsem zdrava, darce zdravy byt musi, i jeho minuly vzorek byl po rozmrazeni vyborny, proto nevidim k ICSI duvod, kdyz mi ho nekdo da, tak do toho samozrejme pujdeme, ale zatim mi k tomu Dr. nic nerekla, jen to, at si teda promluvim s embryologem, kdyz se mi to nezda...

majcam
24. kvě 2010

Dark,no nezávidím ti to 😕 ,a na jakou zprávu čekáš?
Ivarei:děkuji,ale lovásová si myslí,že mrháme časem(je mi 34,holt dřív jsem toho pravého nepotkala),a j když jsme zatím v pořádku(až na pomalejší spermie),tak prý jde proti nám věk,prý po 35roku se nevyvíjí až tak vajíčka..no nevim, uvidíme,ale děkuji... 🙂

betox
24. kvě 2010

Ivi: jéé, to mě mrzí a copak u Tebe? Doufám, že jsou mimísci OK

ivarei
24. kvě 2010

iriel: V tom případě nechápu, proč vám to nabízí a brala bych to opravdu jako důvod k tomu od ní odejít.

vveru: Ále, jsi hodná, ani právě nic, jen jsem hodně nateklá, nevyspalá (první vlna pláče v noci) 😢 , ráno jsme jeli ke gynekologovi kvůli klrevnímu obrazu, na dálnici bouračka, tak nás odklonili jinam, mezitím začla jezdit dálnice a přestala jezdit ta trasa, kam nás odklonili - byla to vedlejší, takže kolona byla mnohakilometrová a na konci kolony policajti - místo aby řídili dopravu a pouštěli nás z vedlejší mezi ty traktory na hlavní, stavěli lidi a po včerejším hokeji jim dávali dýchnout. Takže za dvě a půl hodiny jsme popojeli o 5 km a vrátili se zpět na dálnici a u gynekologa jsme nemohli zaparkovat (druhá vlna pláče) 😢 😢 . Manžel mě vysadil, ať zkusím, jestli mě ještě odeberou, i když jsme se o několik hodin opozdili - nemohla jsem se dozvonit na gynekologa (třetí vlna pláče) 😅 😢 😢 😢 . Nakonec mě odebrali, protože paní, co jezdí pro vzorky, se náhodou opozdila taky (čtvrtá vlna pláče při vysvětlování našeho zpoždění). No ale nakonec to dobře dopadlo, čípek OK, na porod to určitě nevypadá, miminka příčně, na otok jsem vyfasovala léky a dostala jsem dva ty kouzelný kufříky.

darkwitch
24. kvě 2010

majcam z cytologie, no, snad to nebude zitra problem... ale tak to nemaji planovat tak rychle, jsem tam byla na prvni konzultaci v utery
tak ted mi volali a mam tam byt zitra v deset a manza v 8.45 🙂 takze to jeste stihne v praci domluvit...

darkwitch
24. kvě 2010

ivi ty hormony, ale tak ted uz to vydrzis a pak uz budes mit u sebe ty dve radosti a bude dobre...

ivarei
24. kvě 2010

betox: Takže narozdíl od tvého smutku byl ten můj úplně bez důvodu.
Holky snažilky, teď už musí přijít to letní úspěšný období, nebojte. 🙂

vveru
24. kvě 2010

Darkt, tak to na Vás budu moc myslet 😉

Ivu, to bude dobrý to jsou ty hormony, tak si pobrečíš a pak Ti je líp, nebo ne??? Já jsem bulela v pátek, už tomu všemu zase nějak nevěřím . . . Drž se 😅

darkwitch
24. kvě 2010

vveru nebrec a ver 😉 nebo brec a pak zase ver 😉

ivarei
24. kvě 2010

vveru, já nevěřila asi do poloviny těhotenství, že to opravdu vyšlo. Nejdřív jsem nevěřila, že se povedla dvě vajíčka oplodnit, pak jsem nevěřila pozitivnímu testu, pak jsem nevěřila prvnímu ultrazvuku, pak jsem se bála, že to mimčo tam zůstalo jen jedno, pak jsem se divila, že mi neroste břicho (fakt na začátku moc nerostlo, i když je to s mými současnými proporcemi těžko k uvěření)... Jak píše dark: PROSTĚ TOMU VĚŘ 😉 🙂 😉

vveru
24. kvě 2010

Dark, když ono už to teďkon v pátek bylo těch 6. týdnů . . .

dennisa
24. kvě 2010

Holky, to je dobrý, mně se chce taky nárazově bulet z ničeho nic, jak se to všechno blíží, nějak dostávám strach.
Nevím, svedla bych to na hormony, ale zatím ani žádný neberu 😅

betox
24. kvě 2010

Ivi: tak to Tě plně chápu, navíc s těma mega hormonama, co Ti kolujou v těle, na to máš plný nárok. Fakt je ale dneska nějaký divný den, asi erupce na slunci...Ono když to vezmu do důsledků, tak on ten můj smutek je v podstatě taky bez důvodu....Co by za to někdo dal, tělo mi funguje, MS mám pravidelně, tak nemám nárok si ztěžovat 😉 Jsem vděčná za to, jak to je. Pokud má mimi přijít, tak si nás najde 😉 Holt ještě není ten správný čas ( no sice už by po těch 8 letech být mohl....). Akorát mi vždycky chvíli trvá, než si to srovnám v hlavě. Ten prvotní nápor hormonů je hodně těžký ukočírovat... 😀

vveru
24. kvě 2010

Ivu, já mám právě strach, že nebudou ty výsledky kompletní. Žádost je odeslaná, ve středu už frčím na ten kontrolní ultrazvuk a zítra mám ještě zkusit brnknout tý Raškový, ale myslím, že budu volat zbytečně. 😔

ivarei
24. kvě 2010

vveru, co to zkusit popohnat?
dennis, touha po mimču je tisíckrát horší než umělý hormony 🙂

vveru
24. kvě 2010

Ivi, tak s tím souhlasím. Když já nevím jak popohnat, když mi zítra řekne, že to zase není, tak počkám na středu a pokusím se nějak domluvit s Brandejskou, myslím si, že ona si to může nějak i vyžádat 😖

ivarei
24. kvě 2010

Bo, já bych tam zavolala dnes (stejně si nepamatují, na čem jste se domluvili) a pokud řeknou, že to není, zdůrazni, že je to akut a brnkni Brandejský, že to zatím nepřišlo, jestli by to mohla popohnat (aby měla ještě čas s tím něco udělat). Brandejská je úžasná, myslím, že by vyšla vstříc.

dennisa
24. kvě 2010

Vveru, to by si to třeba mohla vyžádat, když to bude už UTZ před stimulací, tak by to mohla popohnat. Důležitý asi bude, aby ty výsledky byly, než dostaneš MS, tak to ještě nějaký dny jsou ne.
Teda přece jim to nemůže trvat 2 měsíce...už to musí být.

ivarei
24. kvě 2010

kde se mi tam vzalo to Bo? 😀 😲

vveru
24. kvě 2010

Ivuš, když já to zkoušela v pátek a to tam ještě nic nebylo. A Brandejský nevím jak bych volala, třeba od tý Raškový mám vizitku přímo na ní, ale na Brandejskou ne, tam se vždycky domlouvám přes sestřičky. ☹

dennisa
24. kvě 2010

Ivarei, asi někde z Moravy 😀

ivarei
24. kvě 2010

vveru, počkej, zkusím na ní najít číslo v mobilu a pošlu ti ho

vveru
24. kvě 2010

Ty jsi zlatááá, ale aby jí to nevadilo?

ivarei
24. kvě 2010

dennis: 😀 😀 😀
vveru: Máš to v IP

vveru
24. kvě 2010

Děkuju noc 😉

vveru
24. kvě 2010

moc 🙂

dennisa
24. kvě 2010

Vveru, držím palce! Brandejská to určitě nějak zařídí 😉

betox
24. kvě 2010

tak hlásím, že mi manža přinesl kytičku 😉 ... a hned je líp 🙂