Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
4. čer 2010

nanny tak to je super, ze to chlapci spolu zvladli 🙂 ale tricet dalsich injekci je des, chudinko...

evak99
4. čer 2010

nanny, díky. já už taky koukala na stránky. našla jsem, že budou i ve frankfurtu, ale pro nás to termínově nepůjde 🙂 . my na nich tenkrát byli v holandsku, tak to bylo super! 🙂 tak snad budou a Bono se dá dokupy chlapec jeden. Sice není nejmladší, ale zase na to má čas a peníze 🙂 🙂 a malýho budete brát s sebou nebo bude hlídat mamka? 😉

pet.s
5. čer 2010

dobré ránko..vstávat ospalky!!!!já už mám sbaleno na chatu, udělané svačiny Daňovi na fotbal, připarevný oběd tady pro Báru, upečené řezy na chatu pro návštěvu, upečené klukům šátečky ke snídani. Čekám až chlapům zazvoní budík a vyrazíme odvést Dandu na stadion a my na chatičku. Holky tam je tak nádherně 😀 😀 včera se mi ani večer nechtělo domů. Jenže ty potvory moje dětio tam nechtějí spát.Chjo!!! 😠

nannynka
5. čer 2010

evi, jedeme tam na celych 5 dni, takze ho bereme s sebou. Tolik mlicka bych nenasyslila 😀 .
Mamka bud pojede s nama hned na celou dobu nebo prijede az na ten koncert. A pokud nebude chtit, tak to vezme tatka a jeho listek strelime. Ja bych rada aby jela mama s nama, chtela bych ji vyletem do Vidne podekovat za to jak mi ted pomaha.

taedy
5. čer 2010

Přeji hezký večer, mohu se k vám přidat? Chodím do Gennetu k MUDr. Langerové (která je moc fajn)a připravovali nás na iVF. Dělali mi hysteroskopii a na stimulaci jsem si píchala Gonal 250jednotek. Manžel měl vše v pořádku, ale mě byla diagnostikována balancovaná translokace. Zaplatili jsme si tedy preinplantační diagnostiku. Po odebrání vajíček (20kousků) se jich oplodnilo 5 a když jsme měli jet na transfer,tak nám zavolali,že ve všech zárodkách se objevili patogení jevy a tudíž je musí zlikvidovat. ☹ Takže máme tři měsíce pauzu a v září nás to čeká nanovo.
Asi vám snažilkám nemusím říkat, jak moc mě to psychicky ničí a trápí ☹

pet.s
5. čer 2010

nany ho vezmi na koncert sebou 😀 at si zvyká 😀 😀 😀

pet.s
5. čer 2010

taedy ..jo to nemusíš..ale horší kdyby proběhl transfer, povedl se a pak to jakkoliv špatně dopadlo...co to je ta tvoje diagnoza?

majcam
5. čer 2010

Dark: IVF nám vychází zhruba na červenec,ale bojim,bojim injekcí,jen když mi berou krev a vidím jehlu,tak omdlévám)))) no uvidíme,a co už si testila?

evak99
6. čer 2010

nanny: tak to chápu. to máte báječně vymyšlené a myslím, že se to povede a mamka pojede ráda 🙂

pet.s: no jo jsi krásné ranní ptáče, ale já taky, akorát že nemám napečeno! 😉 hezky si užívej chalupu.

taedy: jasně, že víme, jak se cítíš. je to moc těžký. bohužel taky neznám tvou dg. ☹ důležitý je, se nevzdat. na vše se dr. vyptat a zkusit podstoupit další vyšetření a léčbu. budu ti držet pěsti, ať se brzy zadaří. 😉

dark: jsem taky napjaptá, ale asi budeš testit opravdu až zítra, co? 😉

majcam: neboj, to pero není úplně jako klasická injekce. a kdyžtak bude píchat manžílek, ne? a ty se nemusíš dívat.... 😉

pet.s
6. čer 2010

majcam..neboj to opravdu nic není. když ti berou krev, tak je to jehla jak kráva, tohle jsou slaboučké jehličky..

za chvíli razíme na chatičku...hlavně, že jsme museli večer domů , nakonec ani jedno z dětí nespalo doma...fakt na odstřel..kdyby to řekly včas, tak jsme zůstali na chatě.
Dnes máme v plánu s mámou les a pěší výlet.Už se těším. Prý začínají houby 😀

evak99
6. čer 2010

jojo pet.s naši našli v pátek spoustu a včera už jsme měli smaženičku 🙂

vveru
6. čer 2010

Ahoj holky moje, přeju krásnou neděli! Tak já píchla včera první injekci a vzala první prášek a nevím jestli už je to tím, ale jsem jako praštěná, přemluvila jsem se vylézt z postele a fakt jsem hotová.

Nany, chtěla jsem se zeptat, jak si řikala, že pojmenoval ten embryolog ty embryjka??? Že se pak chytli 😅 Měj se moc fajn a přeju pevné nervy na tu další várku s inejkcema.

darkwitch
6. čer 2010

dobre dopoledne,
majcam to zvladnes vsak si holka sikovna a brani krve je neco jineho pri tom taky omdlivam a pregnyl jsem si pichla sama v pohode 😉
testovat budu opravdu az v pondeli 🙂 a dekuju, ze na me myslite 🙂

dennisa
6. čer 2010

Ahoj!
Vveru, tak už pícháš, jsem na Tebe myslela 🙂 To na mě ty injekce zabírají nějak opačně, já furt lítám a uklízím a vůbec jsem nějaká akční, což u mě není tak zvykem 😀

Holky, teď jsem zjistila, že mi sestra špatně spočítala léky podle stimulačního protokolu a chybí mi jedna dávka Fostimonu 😕
V úterý jedu na UTZ, tak jim to tam řeknu. To si asi kvůli té jedné dávce budu muset koupit zas celý balení, co? 😖

Všem přeju krásnou neděli, je opravdu nádherně 😵

taedy
6. čer 2010

Hezký den, moje diagnoza se jmenuje balancovaná translokace, když to řeknu jednoduše,tak se moje chrmozomy špatně dělí a tudíž nemám problém otěhotnět,ale předám zárodku špatné chromozomy a ten zárodek se nedonosí a umře, nebo je nějakým způsobem poškozený. ☹ Takže potratů mám za sebou nepočítaně ☹ Bohužel se to nijak léčit nedá, je to prostě zakódované geneticky a nezbývá než čekat,zda se nějaký zdravý zárodek objeví. Je to běh na dlouhou trať,ale alespoň,že díky Gennetu vím, co to způsobovalo a oni mě zbytečně netrápí a rovnou se vrhli na IVF,akorát budeme opět platit těch 15.000 za tu diagnostiku + léky,takže se opět vyšplháme přes 20 tisíc. To mě může pak nazvednout ze židle,když ti co o tom vědí prdlajs se strašně diví a říkají,že umělé oplodnění je přeci zadarmo. 🤐

nannynka
6. čer 2010

dennisa: mozna Ti daji neco co jim v Gennetu prebylo od jine stimulky. Treba proto ja poctive vracela vsechno co mi zbylo, protoze jsem treba Puregon pak dostala od nich, abych nemusela kupovat cely baleni.

vveru
6. čer 2010

Denis, mě to taky nevychází jak má, myslím si, že Ti to, vlastně nám oběma dodají po tom 1.kontrolním ultrazvuku, podle toho ty dávky buď nechají popřípadě zvýší, či sníží a pak vydají zbytek 😉
Za opačnej účinnek buď ráda, já už se taky trošku vzpamatovala.

dennisa
6. čer 2010

Nannynko, tak to je fajn, že by pak třeba šlo dokoupit jen nějaká ta dávka a ne celý balení.

Vveru, i to je možný, uvidím. Docela se bojím na ten 1.UTZ, snad to pícháme dobře, aby to mělo ten správnej účinek 🙂
Kdy máš ultrazvuk? Já v úterý 8.6. Ale paní doktorka Brandejská prý bude operovat, takže jdu k nějakýmu doktorovi, ale nepamatuju si jméno 😅
A ty pícháš do břicha? Já dozadu, včera jsme museli vyměnit strany, už to docela bolí, ale nic, co bych nevydržela.

pet.s
6. čer 2010

taedy...my zase museli mít vždy ICSI a to se taky platí...každá stimulace nás vyšla kolem 30 tisíc..ta poslední IVF 70 tisíc.ale stojí to za to.
taedy a darovaná vajíčka by nepomohla?

nell1
6. čer 2010

Ahoj všichni!!! jsem ráda, že jsem tu, nešel nám internet!

Denis_- tak to je nářez 😀 😀 😀 to je jak pro celý oddělení!!! ten Fostimon prej bolí 😒 ..tak držím palce na folíky!!

Vveru--kdepak jsi?

pet.s---kde ses toulala, šetři se, holka! 😉

dennisa
6. čer 2010

Nell, trošku to bolí, ale snesla bych i větší bolest, když je to pro dobrou věc 😉
Manžel si to v našel nějaký zalíbení, vždycky večer to tu všechno rozloží a nemůže se dočkat, až bude čas na injekci, no zvláštní záliba 😀

taedy
6. čer 2010

@pet.s - vajíčka by pomohla,ale já pořád chi zkoušet svoje miminko, nějak se nemohu smířit s tím,že by to nebylo moje......

nannynka
6. čer 2010

dennisa, vveru - holky oni ty zbytky nekdy sestry proste vytahnou z lednice. Me na posledni injekci chybelo 250 jednotek, tak jsme to dali dokupy ze 3 zbytku v ampuli a neplatili nic. Uvidite jak to bude. A vezte, ze v tom pichani injekci nejste samy a mate to jen na chvili 😉. Ja uz je nemuzu ani videt....a sice chapu, ze modra, fialova a zelena jsou ted v mode, ale asi ne jako ozdoba bricha 😀

pet.s
6. čer 2010

holky nefńukat...může být hůř...já si to říkám pokaždé když si píchám inzulín a už nemám kam. Píchám si 5x denně. Do břicha ted nechci, tak to píchám do stehen. Jinam si nedosáhnu. a muž ten to nesnáší. K tom u se až 10x denně píchám do prstu na měření. Tam je to nepříjemné, ale musím to kvůli Terince vydržet.23.6.jdu do trombocentra, ta se jen modlím abych nevyfásla injekce jako nanynka. 😉

pet.s
6. čer 2010

taedy..no já to chápu..taky jsem chtěla svoje mimi,ale neměj strach, že bys to mimčo z jiného vajíčka nemilovala.Nevím, co to my ženské máme v sobě. Ale dokážeme přijmout i jiné děti. Já nikdy u svých adopťáku neřešila, že nejsou moje.

nell1
7. čer 2010

Dobré ráno, děvčátka 🙂 ....

Dark--tak jak?

Dennis-- 😀 nějak se mu zalíbilo tě mučit 🙂 ..mně jednou píchala Pragnyl kolegyně a jednou to zbylo na mně. Manžel utekl, tak jsem si řekla, no co, už jsem si inj.píchala, tak to bude v pohodě...zabodla jsem jehlu a začala aplikovat--no a jak je to močový, tak to začalo štípat 😀 ...když ti to píchne někdo jinej, nevadí to, ale jak to začalo štípat...pořád jsem držela tu jehlu v sobě a nadávala, ale vzorně jsem to tam nacpala všechno 😀 ..vážně, dá se vydržet cokoliv...a jak rády to děláme 😉 .

pet.s--no tak na tebe teda nemáme, jak to tak čtu...

taedy----vždyť bys to miminko nosila, bylo by tvoje...držím palce, aby sse vám povedlo vlastní. ALe jak píše pet.s, máme v sobě Lásku pro všechny děti.

inza
7. čer 2010

dobre rano vsem.
betox: no ted ve ctvrtek jdu na HSK a potom by mohla uz zacit stimulka na 3 pokus

ahojkyy
7. čer 2010

dobré ránko všetkým 🙂

inza - držím palce 🙂
pets - tak to máš dosť ostré.. drž sa holka, už to naberie koniec k pôrodu, či nie?
taedy - držím palečky, nech Ti to vyjde a nejaký správny chromozómik sa tam konečne objaví 😉

ja čakám na ten ultrazvuk 22.6. a dúfam, že to bude oki. Dr. vravel, že "už by to malo mať ručičky aj nožičky 🙂" tak sa neviem dočkať 🙂
ahojkyy

inza
7. čer 2010

evak: ja byla od ctvrtka na baraku makat a vecer pak uz na net nebyla nalada. Clovek byl rad ze unavou alespon padnul na madrace a spal. Jinak o vikendu cviceni trosku nevyslo. Nebyly na nej psychyca sila. Ke vsemu jsem si jeste natahla zadni stehei sval takze ted z toho cvica asi taky moc nebude. 😒 Jinak pristi tyden je dalsi mobilizace

darkwitch
7. čer 2010

dobre ranko,
tak hlasim, ze dve se nekonaly... jeste porad mam malinkou nadeji, ze se neco vyloupne v krvi, ale asi ne 🙂 tak zas priste...