Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
7. čer 2010

Ahoj!
Dark, no téda, to je mi líto, že nejsou // ☹ Kdy jdeš na krev?

inza
7. čer 2010

dark: to je me lito ☹

darkwitch
7. čer 2010

denni uz jsem byla, vzala jsem to hned cestou do prace at muzu s klidnym svedomim vysadit utros, at mi stihne ms dojit a odejit do pondelka kdy jdu na hsg...

dennisa
7. čer 2010

Takže si budeš volat pro výsledky a kdy?

darkwitch
7. čer 2010

denni zkusim to dneska po treti... ale myslim, ze je to jen formalitka 🙂

dennisa
7. čer 2010

Rozumím Dark...no i kdyby to nedopadlo, tak se hned zas bude něco dít a vyjde to příště 😉

darkwitch
7. čer 2010

denni urcite a nejpozdeji v rijnu bude ivf a to uz urcite vyjde 😉 vy mi ted ukazete jak se to dela a ja se jen budu opicit 😀

ahojkyy
7. čer 2010

dark - nerob závery, počkaj si na krv.

dennisa
7. čer 2010

Takže by jsi ještě zkusila nějaká to IUI? No jasný, ukážeme, jak se to dělá, já teda v tom zatím ještě plavu a jsem ze všeho solidně vyhoukaná 😀

vveru
7. čer 2010

Ahoj Denis, teď jsem začala dočítat . . . píchám do břicha a na ultrazvuk jdu ve středu k Brandejský, jsem ráda, že nemusím k nikomu jinému. Také mám strach jestli to píchám dobře. Manžel je ze mě úplně hotovej, protože se ho vždycky 20x zeptám jestli jsem to udělala dobře 😉 No jo dneska už bude třetí 😉

dennisa
7. čer 2010

Ahoj Vveru. Tak se tam o den mineme 🙂 To já se zas ptám tak 20x manžela, jestli to dobře píchnul, taky je ze mě hotovej 😀
Já už mám v sobě čtyři, docela to letí 🙂
Dokonce jsem si našla na Youtube nějaký videa, jak ty injekce píchat, tak snad to děláme dobře 😅

vveru
7. čer 2010

Dark, je mi to líto, ale to jak to bereš Ti docela závidím 😉

Denis, manželovi to očividně dělá dobře "píchat" si do manželky 😀 Určitě to děláte dobře, když to vysvětlujou vypadá to složitě, ale pak na tom vlastně nic není. I když já mám docela strach z toho Cetrotidu, to jsou normální injekce a jehla jako kr . . . .

majcam
7. čer 2010

Dark: chjooo,to je mi líto,ale stejně pořád nechápu,jak se to IUI nemůže nepovéct,máte injekci,po určitém čase vám tam šoupnou spermošky(tam kde maji být,pěkně dozadu)pak se spustí vajíčko a stejně nic...,nebo je to jinak... 😨

dennisa
7. čer 2010

Vveru, pche Cetrotide, tak to jsi neviděla jakou mám jehlu na ten Fostimon 😀 Ta je rozhodně delší, než u toho Cetrotide.
Zrovna jsem na to včera koukala a říkala jsem manželovi, jak je ta jehlička u Cetrotide krásně malá proti Fostimonu 😀

darkwitch
7. čer 2010

denni jo jeste tak 2x bych zkusila IUI, teda jestli hsg vyjde dobre 😉 ale i kdyby vyslo spatne tak chci ivf az v zari nebo rijnu, chci jet v zari jeste na dovolenou...
veru to vis testovala jsem uz ve ctvrt na sest, tak jsem se stihla uklidnit 😉
majcam no tak podles statistiky je jen 17% uspesnost, tak se to asi nejak nepovest muze

betox
7. čer 2010

Dobré dopoledne,

nanny: jste šikulky, jak jste to v pátek zvládli. Mrzí mě, že Tě ještě trápí s injekcema ☹
dark: ach jo, ale ještě to není ztracené. Uvidíš odpoledne.
inza: držím palce, ať je HSK v pořádku a můžete se vrhnout do dalšího boje
taedy: to je mi moc líto. Dobré je, že na to přišli. Zázraky se dějí a třeba se brzy dočkáte 😉

vveru
7. čer 2010

Dark, tak to zvládni, jednou to přeci vyjít musí 😉

darkwitch
7. čer 2010

veru jasne jednou to vyjde, hlavne jsem nekde cetla, ze IUI vychazi nejlip na potreti, tak mam jeste dva pokusy 😉

vveru
7. čer 2010

Tak to jo, ale je fakt, že ještě uvidíš co Ti řeknou odpoledne, jak psala betox.

ahojkyy
7. čer 2010

tak cetrotide nemalo veľkú ihlu, ale štípalo jak prasa 😀 ...

ahojkyy
7. čer 2010

dark - fakt si počkaj na krv. Ja osobne mám za sebou 1xIUI, následne IVF. Ja osobne by som sa bála tých sklamaní a očakávaní na 3x. Ale je to vec názoru, mne sa IVF zdá úspešnejšie, ale zase určite je náročnejšie na hormóny. Aj keď rovnako pri IUI je stimulácia.. neviem.

darkwitch
7. čer 2010

to jo uvidim odopoledne, vlastne mam sanci jeste 20%, ze ten test ukazoval spatne, takze je to docela slusna sance 😀

darkwitch
7. čer 2010

ahojjky ja jsem pred iui stimulaci nemela a do ivf chci jit stejne az v zari, rijnu, tak nevidim duvod proc mezitim nezkusit iui 🙂 zvlast pokud to pujde bez stimulace

vveru
7. čer 2010

Dark, určitě, za to nic nedáš v mezidobí vyzkoušet IUI.

ahojkyy
7. čer 2010

dark - mne sa proste nepáčili tie zákazy - teraz sa milovať, teraz načasovaný pohl. styk, alebo proste absencia pred IUI, že mi to prišlo, že sme sa spoliehali na presne tú jednu dobu, po pichnutí pregnylu, nejak tomu neverím. Asi preto, že mi to nevyšlo. Ale držím palečky. Zvlášť, keď čakáš na IVF a bude to bez stimulácie, ak to psychicky zvládate, tak ano 🙂

betox
7. čer 2010

dark: dobrý příštup. Já to měla jako Ty. Chtěla jsem na IVF v létě, tak jsem si říkala, že do té doby využijeme IUI. Jak se říká, lepší než drátem do oka 😉 A šance je to přeci jen o chloupek větší, než když se člověk snaží sám....Taky jsem to měla v nativu bez stimulace. Jsem ráda, že jsem na něm byla, protože mi díky tomu našli ten útvar......

vveru
7. čer 2010

Holky, kdepak máme Ivarei, už tu dlouho nebyla, doufám, že je vše v pořádku 😅

nannynka
7. čer 2010

vveru - no taky o tom premyslim, kde se nam holka toula.

majcam, dark - udelam jednu statistickou vsuvku. Rika se, ze by uplne zdravy par, pachajici lasku ve spravnou dobu mel do roka otehotnet. Kdyz to vezmeme ad absurdum tak je to pravdepodobnost 1 z 12 = 8%. IUI ma trochu vyssi, protoze je to presne nacasovane a hlidane. Preci jen ale nemusi byt v obou pripadech vajicka uplne super, podminky na ceste a hnizdeni taky. Samy tady ctete kolik vajicek po OPU neni vhodnych k oplodneni a u paru ktere nepotrebuji ICSI kolik se toho ve skutecnosti oplodni. Takze vydrzat holky moje, vyjde to, dockate se.

vveru
7. čer 2010

Nanny ahoj, prosímtě on tu ten můj dotaz asi zaniknul, jsem líná to hledat, jak si psala, ten embryolog, že má nazvat ty embryjka, a jak se jmenoval???

darkwitch
7. čer 2010

nany ta to je pravdepodobnost IUI vlastne vysoka 🙂