Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
25. srp 2010

@sarik1 to je supeeer!snad mě to tak yněkdy ,,brzy,,potká 😀

mandre
25. srp 2010

@petrita83 no už aby 😀 😅

petap1
25. srp 2010

mandre: tak to asi opravdu bude kluk jako buk 😀

Teď jsem volala do Gennetu..tak zatím to v PC není 🙄 , ale sestřička, mi to zkusí zjistit...tak uvidím jestli něco vyšťourá 😀

darkwitch
25. srp 2010

Tak ja mela stesti uz to tam je konecne 0, ale stejne me to rozesmutnilo, hlavne to, ze se raduju z 0
Petap drzim palecky co to da...

petap1
25. srp 2010

dark: tak gratuluji i když k smutné záležitosti. Aspoň budeš moc začít nanovo 😉 A to ti to řekly hned, ju ?

petap1
25. srp 2010

Tak prý už to poslali, ale u mě se to nějak neaktualizuje ☹ Sestřička je ale milá a zkusí mi to vytelefonovat 😀

darkwitch
25. srp 2010

Jo dneska mi to rekli hned, by me zajimalo podle ceho to delaj...

darkwitch
25. srp 2010

Tak at ti brzo rekne dobre zpravy...

petap1
25. srp 2010

tak HCG 235 či 275 teď nevím...prý je to OK...UZ 13.9. k Daňkovi...bojim bojim 😒 HCG odpovídá 4 i 5 tt já si myslím, že jsem dle ovulky na konci 4tt, ale podle MS na začátku 5tt.

mandre
25. srp 2010

@petap1 nooooooo, tak to vypadá dost dobře 😉 😉 😉 😉 😉

@darkwitch a taky dobrý 😵

petap1
25. srp 2010

mandre: No čekala jsem vyšší, ale je pravda, že jsem den po očekávané MS...a sestřička říkala, že je to OK 🙂 Ještě si zajdu v pondělí na kontrolní HCG ať jedu na dovču trošku v klidu. No ale s toho Daňka mám vítr....přeci jen mi poprvé řekl on, že je to špatně ☹

mandre
25. srp 2010

@petap1 a co je špatně?

petap1
25. srp 2010

mandre: Když jsem tam k němu šla potvrdit srdíčko, tak řekl, že je to zamklé těhu...a mám strach, aby se to neopakovalo ☹

mandre
25. srp 2010

@petap1 no to jo, ale teď je HCG v pohodě, tak se zatím určitě nic neděje...dej si pořádnou dávku kyseliny listové a Utrogestan. Jinak ta čekačka je děsná....ale tak 😵 , všechny se bojí, já budu určitě taky, ty seeeš těhule, tak nebooooj 😵

petap1
25. srp 2010

mandre: Jj musím to prní těhu pustit z hlavy. Víš, já už teď na HCG a příznaky nevěřím..ono je totiž u zamklého těhu vše navenek v pořádku. Zjistí se to až na UZ...ale huš s tím pryč....samozřejmě jsem šťastná jak blecha 😀 Nebýt té první zkušennosti, tak bych byla asi více v pohodě 😉

petap1
25. srp 2010

mandre: moooc děkuju za povzbuzení 😉

mandre
25. srp 2010

@petap1 Jj, to jsou obraty v psychice...to já znám, střídá se mi depka s euforií 😀 ...maniodepresivní psychóza 😀 😀
Jen mě zajímá...ty si testila už před očekávanou MS?...jsi měla nějaké příznaky?...nebo jen tak cvičně 😀 😀

darkwitch
25. srp 2010

Petap neboj vsechno bude dobre, uvidis krasne srdicko

petap1
25. srp 2010

mandre: 😀 😀 Tak to je přesné..psychóza 😀 Já testila 3 dny před. Zařekla jsem se, že nebudu, ale pak mi dali ty léky na štítnou, tak sjem testila, kdyby byl duch, abych si hned jela vyměnit léky 🙂 No a duch vylezl odpoledne před plánovanou MS 🙂 Jinak mě akorát sem tam zabolely prsa, ale to jsem přikládala příchozí MS a ještě to nebylo pořád, vždy jen po chvilkách 🙂

dark: moc moc v to doufám...asi mě na ten UZ manža bude muset odnést, páč nebudu schopná tam dojít..natož vylézt na to lehátko 😀 😀

nannynka
25. srp 2010

@petap1 :Budu na Tebe moc myslet. Ja se s Vojtiskem probala az do 16.tt a myslim, ze pet.s taky dlouho v noci cvakala zubama...ono zazit zamlknuti (u me 14.tt - muj doktor mi pak na druhe tehotenstvi na UTZ meril tlak az po vysetreni a UTZ delala jeho kolegyne, podruhe jsem na tom byla jako dark - hcg v krvi ale nizke a klesajici) nebo to co Pet.s....to pak mas problem na to lehatko vylezt. Moc na Tebe myslim a koukej si uzit dovolenou. Moc Ti ji preju.

My se pomalu balime, v sobotu jedeme do Vidne na koncert U2, tak Vojtik bude poprve usinat s babickou a v zahranici 😉

vveru
25. srp 2010

Ahoj holky, jdu pozdravit 😉

Koukám, že dobrá zpráva Petap moc, moc držím palce, vím jak je to těžké, pořád ještě se bojím, přesně jak píše Nannynka.

Mějte se všechny moc fajn 🙂 😉 🙂

pet.s
25. srp 2010

petap1 měla jsem 285 \HCG a bylo tam jedno.-))))
jinak přesně ja napsala nanynka..já se ještě dnes hlídám moc se mazlit s bříškem a nebo se radovat, co kdyby to nevyšlo. 😒

nannynka
25. srp 2010

Holky musim rict, ze od te doby co nam Vojta prestal dychat tak mam takove obcasne zachvaty ze bych se na nej nemela tak upinat, ze o nej muzu hodne rychle prijit. A na druhou stranu bych ho kvuli tomu nekdy sezrala laskou...chjo a mamem to na celej zivot.

petap1
26. srp 2010

Dobré ranko,

holčinky moc moc děkuju za podporu. Jsem ráda, že tu jste a pochopíte můj strach. Zatím se právě neumím moc radovat, snad si to pak vynahradím a budu skákat štěstím do stropu 🙂 Máte pravdu i v tom, že dokud miminko nedržíte v náručí, tak není nic jisté..no a pak už je to strah na celý život, že 😉

petrita83
26. srp 2010

@darkwitch 😖 já vim..nic moc veselého..ale je to prostě v tomhle případě ta lepší varianta 😒

petrita83
26. srp 2010

@petap1 tak dobré zprávy!!!hurá..držim palce a´t jde všechno tak krísně dál a na UTZ uvidíte to nejkrásnější srdíčko 😀 😀 neboj, neboj..je to určitě super!

petrita83
26. srp 2010

Tak za chvilu zas letim na IUI dnes je tam pan doktor Daněk tak uvidíme 😖 neznám ho.tak snad bude v poho..jinak přítel dnes řek že už tam na odběr nikdy nejde, že tak hrozný videa co tam pouštěj ještě neviděl..že mu z toho pan... ..zaběhl až do těla 😀 😀 prý jestli z toho dnenšího vzorku něco bude tak jedině holka 😀 co tím myslel? 😀 😀 stejně ho tam zase příště doženu 😀

petap1
26. srp 2010

petrata83: 😀 😀 Tak moc moc držím palečky 🙂 A neboj Daněk je v pohodě 🙂

mandre
26. srp 2010

@petrita83 Tak držím palce... 😵
@petap1 já si připadala jako blbec, když se mi klepaly nohy na tom lehátku 😀 😀 ....to se totiž nedalo vůbec ovládat 😀

petap1
26. srp 2010

mandre: To jsou nervy, viď...a to má být plození zábava 😀