Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

bigrendy
27. bře 2008

ahoj ja jdu do Gennetu 1.4 poprvé.
jsem moc ráda,že jste tam spokojené.
to se tam bude líbit i mě. už se nemůžu dočkat až se začne něco dít. 🙂 už mě s toho neuspěchu hrabe. 😀

lavazzza
7. dub 2008

Ahoj holky nechodíte některá k doktorovi Daňkovi?

beruska195
8. dub 2008

Ahoj holky,
i já jsem dneska dostala doporučení od svého doktora na Gennet, tak jsem nás tam hned s manžou objednala... jdeme po 20.dubnu...
Jsem ráda, že tady čtu samé kladné ohlasy a držím vám všem palce, ať se brzo zadaří 🙂

bigrendy
14. dub 2008

Ahoj holky . tak zítra jdeme s manželem do Gennetu na genetiku , 😒 tak snad se to konečně trochu pohne.

pavcik
17. dub 2008

ahoj holky,včera jsem byla na gyndě a taky řekla že mi za dva týdny napíše doporučenku do gennetu,tak jsem zvědavá

bubisek
18. dub 2008

Pavcik,tak se tam hned telefonicky objednej, cekaci doba je dlouha, ja cekala 5 tydnu. Mezitim ti dr napise doporuceni. At neztracis cas.

lanna
16. kvě 2008

Ahoj,ja chodim taky do GENNET k Dankovy je to fajn doktor lepsi nez doktorka Vykysala. pani doktorka mne objednala KET, tak sem tam rano volala jak dopadlo rozmrazovani ,a sestricka se moc divila proc volam,jestli uz ne blbnu,.Proste pani doktorka zapomnela to asy nahlasit. Ale jinak je to tam fajn,

lanna
16. kvě 2008

Ahoj chodite nekdo taky k doktoru Dankovy,a jaki mate z neho pocit,vobcas my pripada jako by mne videl popyrve,ale az zacnu mluvit a zikat co sme planovaly tak do toho trochu zapadne, tak to je asy jedno hlavne at se nam uz zadazi.

lavazzza
16. kvě 2008

Já jsem od Daňka odešla,asi jsme si nesedli 😔

lanna
16. kvě 2008

lavazzza, taky sem o tom premyslela ale zatim zustavam tet sem po KET cekam na vysledek,a pak uvidime 😉

lavazzza
16. kvě 2008

já jsem u něj chtěla zůstat ale to bych tam nejezdila ráda,ale přišlo mi že mu vadí jak jsem mladá,nebo nevím,ale moc chváli na něj neslyším,ale určitě je to profesionál. 😉

lanna
16. kvě 2008

lavazzza, a co vsychno uz mas za sebov, ja mam 1IVF, 1KET, no a tet sem po dalsim KETu.. Akdys se citis ze chces dite tak to nezalezi na veku,proc ma o tom rozhodovat doktor,myslim sy ja 😎

lavazzza
16. kvě 2008

my za sebou ještě nemáme bohužel nic,kromě dvou let snažení,ale snad se s tím začne něco dělat 😖

lanna
17. kvě 2008

Lavazzza,taky my to tryvalo nez sem zacla neco delat pro to mimi, ale byly v tom zdravotni problemy,pak mnel manzel nehodu,jedno z druhim a leta utikaly.Tet uz od zari chodime do GENNET.

proska
19. kvě 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, kolik míváte vajíček při OPU, já jsem ted v běhu prvního IVF a překvapilo mě, že jsem měla z 9 vajíček jen 4 oplození schopná a z toho jen 3 embrya, není to málo? Muž má špatné sperma takže dělali u všech ICSI, dnes si budu volat, zda vůbec nějaké přežilo a zda bude co transferovat. No, tedy je to docela šílené, podstoupit to martýrium se stimulací a odběrem a pak nemít nic k transferu. Chodíme do Gennetu, s přístupem jsme spokojení. 😲
díky Proska

lanna
19. kvě 2008

Proska,ahoj u kazdeho to je jinak, ja sem mnela 13, z toho se oplodnilo 8. pak 2 se nerozvijely, tak nam nakonec zustalo 6 mrazacku. Ale nic sy z toho nedelaj,treba zrovna budes mit stesti, a vono ti to staci, tak hodne stesti, 🙂. Kterimu doktorovi chodis.

lanna
19. kvě 2008

A znam jednu holku ktera mnela 2 vajicka, 1 se ji oplodnilo, a uz z toho ma krasnou holcicku, na vsychno je Bozi vule co se ma stat to se stane, takze nebud smutna pokut nemas duvod,hlavu vzhuru.

wokounek
20. kvě 2008

Ahojky všem 🙂,
dnes jsem od svého Dr. dostala doporučení do poradny ... na výběr mám (kromě CAR, které si případně najdu sama) Gennet a Gest... nemám vůbec žádné zkušenosti, spíše trochu strach ☹ ...ale musím říct, že při čtení Vašich příspěvků se mi malounko ulevilo a asi vyberu Gennet ...takže díky, a to i za případnou další podporu, milé příspěvky a tak 😉

lanna
20. kvě 2008

wokounek,ahoj tak ja chodim do gennetu vic nez pul roku, uz sem podstoupila ruzni zakroky a tak dal. Ale chcy zic ze je tam fajn personal prijemni sestricky i doktori,.. Ja sy to chvalim,muzu doporucit 😉 .

wokounek
21. kvě 2008

Ahoj Lanno, díky moc za doporučení 😉

lanna
21. kvě 2008

wokounek. Nemaš zač hlavne at se ti tam zadaži na popyrve,a jaki maš ty problemy jestli se muzu zeptat?

lavazzza
27. kvě 2008

wokounek já bych taky Gennet doporučila.Jen mi nesedl Daněk.Ale jinak jsou to fakt profesionálové.

terezita
27. kvě 2008

ahoj lavaz!
tak jak bojujete dal?
ja bych mela jit tenhle tyden na krev a pak se uvidi.. 😖

zuzka11
28. kvě 2008

Ahoj holky! Já jsem taky genneťačka, Daněk nic moc, ale normálně chodím k dr.vykysalé a jsem spokojená....byla bych víc, když bych byla těhotná, ale přece jen... 😀 😉

nelynka
28. kvě 2008

ahojte, ja tiey chodim k dr.vykysalej...bola som nad mieru spokojna aj s pristupom aj so vsetkym.. 😀

zuzka11
28. kvě 2008

Tak jsme všechny spokojené, ale koukám, že všechny pořád snažilky 😨 😉

lavazzza
28. kvě 2008

Ahoj Terez já jedu na horm.profil příští týden.
Můj Mudr mi řekl že mám nedostatek hormonů a Clostilbegit mi už nestačí,tak že prý to z toho hormonálního profilu zjistí a nasadí jiné.Jo a manžovi udělají spermio🙂

nely já k Mudr Vykysalé přestupuju🙂

nelynka
28. kvě 2008

zuzka, my sme tam boli v unoru na IVF, planovali sme brezen duben KET ale som menila pracu, mali sme svadbu a potom trosku problemy z peniazmi tak sme to odlozili...a uvidime ked na to pride cas ideme znova....mame tam 5 vajok....
a co vy?

zuzka11
28. kvě 2008

já měla IVF v prosinci, na KET nic nezbylo, tak plánujeme 2.IVF po dovoené, cca srpen/září...snad už to vyjde 😠 Zatím máme všechny vyšetření v pořádku a přesto nic. co ty, Nely?

nelynka
28. kvě 2008

my sme teda mali 1. IVF v lednu, mame este 5 mrazacikov ako som pisala..planovali sme KET v lete, ale potom sme riesili ze asi v rijnu alebo listopadu budu mat zmluvu na neurcito, ak by sme vzali hypoteku na domcek a babo az ked uz budeme vo svojom..byvame zatial v podnajme...
ale vcera nam volala manzelova mamka, ze je nejako chora, ma malo krviniek cervenych, ide este na vysetrenie..a vraj to vyzera na leukemiu...tak keby nahodou, tak by som strasne chcela, aby sa vnucatka este dozila...ale budem dufat, ze to nie je nic vazne....ze len ma menej vitaminov...

a vy co zuz? aky mate problem, ze IVF?