Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
22. črc 2008

snad jo takhle mi přijde že se nic neděje 😠 😀

dostalova42
23. črc 2008

Ahojky holky tak se hlásím , UTZ byl nádherný sice nic moc nebylo vydět , ale paní doktorka říkala , že jsem na 100% těhotná . Zítra po desáté mám si volat na výledek HCG , tak jsem zvědavá . A co vy

petula77
24. črc 2008

Ahojky, já tedy moc dobré zkušenosti nemám. Taky sem začala v Gennetu už loni v září u Dr. Vykysalé. Ta byla fajn, jen toho moc nevysvětlí a nikdy neví, s kým mluví, asi nás snažilek má moc. Potom při druhém pokusu sem přešla k Dr. Daňkovi a to byl teda nářez, přestimuloval mě, i když jsem při prvním pokusu měla menší dávky, na které moje vaječníky reagovaly úplně předpisově. Skoro jsem ani po punkci folíků nemohla chodit, natož jíst nebo dýchat, OHSS druhého stupně. Přesto mi vložili embryjka do dělohy, ten týden potom byl šílenej. Když jsem jim volala, že mi je opravdu zle, tak mi jen předepsali nějaký prášky, který nefungovaly. Ani si mě nepozvali k nim. Prostě nezájem, přišlo mi, že jim jde jen o prachy. Ještě půl roku jsem měla asi 3 litry volný tekutiny v břiše. Teď už jsem jinde v CARu na Palmovce a jsem jako v bavlnce. Ale jinak sestřičky i prostředí super 🙂 Takže bych doporučovala opravdu jen Vykysalou nebo Brandejskou, Daňka už nikdy 😠

dostalova42
24. črc 2008

Ahojky holky to já jsem na tom podobně s tou punkcí foliiků já myslala že budu rodit jak mně všechno bolelo . Nemohla jsem ani chodit natož sedět ale vyplatilo se nám to . Jo a oteklá jsem ještě ted . 🙂 😉

katuska23
24. črc 2008

petulo máme stejný názor 😠 vzhůru k Vykysalé a paní primářce 😀

dostalova42
24. črc 2008

To uděláte holky velice dobře protože je velice suprová doktorka a na nic si nehraje a netahá z lidí penízky .

katuska23
24. črc 2008

já jsem u ní sice byla jen jednou, i když mi vyjmenovala milion problémů, říkala to s citem, a srozumitelně. Ještě mi docela dlouho hledala finančně dostupné léky.

dostalova42
24. črc 2008

no mně také navrhovala určité varianty ale trefila se úplně dokonale jsem její ukázkou

katuska23
24. črc 2008

doufám že se už budeme moct vrhnout do IUI 😉

dostalova42
24. črc 2008

no určitě a kolikátý pokus ??

katuska23
24. črc 2008

první 🙂

terezita
24. črc 2008

kuk! 😀 😀
ja byla teda prve u vykysale trochu v soku, bo vsechny rikaly, jak je skvela, vsechno vysvetli a taaak.. no nam nerekla vubec nic. 😅 ale napodruhe uz byla skvela..

petulo, na palmovce je co za car?

katuska23
24. črc 2008

jooo?na mě nejdřív vyhrkla co tam dělám,když chodím k Daňkovi tak jsem se lekla že mě neveme.Daněk mi tyhla vyšetření vůbec nedělal 😠 😝

dostalova42
25. črc 2008

katusko tak ti budu držet palčky a terezito tobě samozřejmně také

dostalova42
26. črc 2008

Halo je tady někdo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katuska23
26. črc 2008

já 😀 ale uklízím,fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

terezita
29. črc 2008

katus, vcera jsem si na tebe vzpomnela.. ty ses chtela taky objednavat ted na srpen, ne?
vcera jsem tam volala, vykysala ma 4-8.8. dofcu, 11-15.8. ma uz uplne narvano.. a tyden na to ma mit taky dofcu.. 😝
ja chytla jen termin na konzultaci na pet minutek a to jsem jeste sestri musela hooodne dlouho premlouvat. bude to az po ovuli, takze tenhle mesic zadne IUI nehrozi a jsem zvedava, co vykysala vymysli.. 😀 😀 😀

lanna
29. črc 2008

Ahoj holky sleduji vas dlouho,a boužel z GENNETu jsem sy odnesla jen špatne vspominky. Tak že jsem sy myslela že chiba je ve mne ale jak vidim tak z DR Danken nikdo neni spokojen,mam za sebou 1IVF,2 KET,1 NATIV,vše boužel bez uspechu,a jedine co jsem od neho vždy slyšela to bylo - (no tet to možna vyjde).
Nejvic mne štvalo že pokaždi my nabizel inseminace,jenom ja nemam vejcyvody a to by asy nejšlo. Tak že mam straceny celyj rok,a o 130 tisic jsem chudši. 😝

terezita
29. črc 2008

ahoj lanna.
jaj, no to teda mas docela spatnou zkusenost.. chybu nehledej rozhodne na svoji strane!! presla jsi do jineho caru nebo si ted davate pauzu?

hipanka
29. črc 2008

ahoj holky!

Zrovna jsem se vrátila od Daňka (normálně chodím k Mudr.Vykysalé a jsem maximálně spokojená) a jsem totálně zklamaná. To je teda divnej pavouk 😒 Už se těším až se mi vrátí doktorka z dovči 😵

terezita
29. črc 2008

je hipanka, koukam, ze jsi v 8tt. gratuluju!!! pomohli v caru nebo se nakonec zadarilo prirozene?

ja ho potkala jenom parkrat na chodbe a to mi stacilo.. 😅 jsem docela rada, ze k nemu nemusim.. no mela jsem vic stesti nez rozumu. 😅

lanna
29. črc 2008

Ahoj Terezito zmnenila jsem CAR ale tet mam pauzu proto že my po GENNETu zustal rozhozenyj cyklus.
A prestupuji do PRONATALU doufam že tam bude lip..

terezita
29. črc 2008

drzim palce, at se zadari!!! 😵

lanna
29. črc 2008

Mnela jsem i iz Vykys.. spatne skušenosti,ale trochu ji omlovam tim že nebyla jsem jeji pacijentka.
Stalo se my to že my naplanovala KET a pak to zapomnela nahlasit,tak kdyš jsem volala jak dopadlo rozmražovani tak my sestrička jenom žykla jestli jsem sy jista že ten KET se ma konat...

terezita
29. črc 2008

no obcas mi prijde, ze tam jsou docela rozlitani a nestihaji to.. maji tam docela naval a prijde mi, ze na ta kvanta holek tam maji docela malo doktoru..
neco podobneho se stalo jedne zname v jinem caru, rozmrazili ji mrazacky se zpozdenim.. to jsou chyby, ktere by se vubec stavat nemely!! 😠

lanna
29. črc 2008

Terezito dekuji...
Tobe taky ,vše nejlepši.... 😵

hipanka
29. črc 2008

Terezita - první dítě mám po IUI z Pronatalu, teď jsem otěhotněla po zaléčení Clostylbegytem ale bez stimulace a úplně sama - teda s manžou 😉 Takže super.
Jak dlouho se snažíte Vy?

terezita
29. črc 2008

jeee, tak to je krasny, ze se zadarilo prirozene!!!
my se snazime teprve dva roky.. 😅 a v gennetu jsme od kvetna, takze jsme jeste nic moc nestihli.. jen jedno neuspesne IUI.

lanna
29. črc 2008

Ano maš pravdu mne se vubec tam nechtelo jit ten druhyj den,byla jsem na dne.
Ale nechala jsem to plavat protože už jsem nemohla,a to byla moje dalši chiba..

lanna
29. črc 2008

Tak holky at ste spokojeni a hlavne at se daři,ja se loučim du do prace.
Určite vas budu sledovat... 😵