Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

malina2
17. říj 2011

@zvalentova Já myslela, že je to komedie. Na jiný filmy než na komedie teď koukat nemůžu. Tobě to letí! Za chvíli budeš znát pohlaví 🙂

zvalentova
17. říj 2011

@malina2 zatím nevím jestli to chci vědět brzy... co když to budou dva chlapi 😀

malina2
17. říj 2011

@rychetkami Ta nejistota je šílená. I když zjištění každé odchylky od normálu taky vždycky obrečím. Neudržela jsem se a zavolala na tu genetiku, co přesně znamená ta moje diagnóza, protože zítra jdu ke svému gyn. na kontrolu po té revizi. Docela mě uklidnila, prý to není nemoc. Mám dál brát zvýšenou dávku listovky, žádný léky na ředení krve v mým případě prý nejsou potřeba. To mě dost překvapilo, protože tu listovku jsem už ve zvýšených dávkách brala a k úspěchu to nestačilo. Tak teď nevím, každopádně si další zamlklý už nedovedu představit.

malina2
17. říj 2011

@zvalentova Co je špatně na dvou chlapech? 😎

rychetkami
17. říj 2011

@zvalentova dva chlapi, to by bylo tóčo...já bych je brala všema deseti🙂

zvalentova
17. říj 2011

@malina2 @rychetkami jednoho snesu.... ale nutně potřebuji alespoň jednu malou gymnastku nebo manikérku 😀

rychetkami
17. říj 2011

@zvalentova určitě by bylo fajn mít malou parťačku, to chápu🙂 Taky by měl lákalo malou oblíkat a česat jí culíky, ale já to asi umím líp s chlapečkama - většina kámošek má kluky a baví mě, jak jsou akční, o vše se zajímají a montují, všude vylezou a tak🙂 i když někdy je to fuška uhlídat....
Však uvidíš, časem se snad dovíme i my, zda budou culíky, raubíři nebo půl napůl....

zvalentova
17. říj 2011

@rychetkami taky jsem neměla culíčky 😀
Mamka toužila po klidné, blonďaté vzorné holčičce. Místo toho má hyperaktivního skoro chlapa... a vydrželo mi to až do teď. Hodně práce, láska k náklaďákům, chlapské činnosti... snad jen modeláž nehtů je trochu holčičí 😀

rychetkami
17. říj 2011

@zvalentova tak vidíš, byla bys i bezva máma pro kluky, ale stejně už je "rozhodnuto"🙂 drž se , opatruj sebe i mládež

rychetkami
17. říj 2011

@malina2 mluvíš mi z duše...fakt by se to štěstí mohlo trochu unavit a usednout🙂

malina2
17. říj 2011

@rychetkami To by mohlo, ale já teď udělala definitivní rozhodnutí - konec asketického života. Poslední rok a čtvrt jsem se neustále ve všem omezovala, v 2.pol. cyklu nechodila do bazénu, nepila, tudíž ani nikam moc nechodila, od března jsem dokonce zrušila fitko, protože jsem se někde dočetla, že tento sport není pro otěh. vhodný. Jedla jsem tak zdravě, že jsem se včera málem pozvracela z klobásy, jak jsem si odvykla uzeniny. Takže příští dva měsíce (ty, co budou následovat po tomhle pitomým šestinedělí) to pořádně roztočím 😎

zvalentova
17. říj 2011

@malina2 máš recht, řekla jsem si to samé na jaře a vrátila se k normálnímu životu.
3x v týdnu do fitka, o víkendu zapařit, výlety na Moravu do sklepa...

rychetkami
17. říj 2011

@malina2 jo, to je ono...a ještě by sis mohla koupit něco pěknýho na sebe, nejlíp něco v těhotenství nepoužitelnýho!!! Já si vyhlídla v Promodu krásnej kabátek s projmutým pasem, když mi to nevyjde, jdu do něj!

zvalentova
17. říj 2011

@rychetkami to si musíš koupit hned, abys to podpořila...
Mám něco podobného z jara... ani ho nezapnu 😀

rychetkami
17. říj 2011

@zvalentova tak jdu do toho🙂rady zkušených je třeba poslouchat

zvalentova
17. říj 2011

@rychetkami mě takhle naštěstí zachránil zdravý rozum od dvouletého členství ve fitku... ale s oblečením mi to nějak nevyšlo 😎 😎

malina2
17. říj 2011

@rychetkami @zvalentova To mám v plánu hned příští týden, až mě přestane pobolívat břicho. A taky kadeřinici, něco radikálnějšího 😵

rychetkami
17. říj 2011

@malina2
@zvalentova
tak konečně mám nějaké info o tom mém vaječníku...Dr.Brandejská je fajn, dokázala mi popsat to "nevím" od mého roztomilého gynekologa - zítra pádím na 3D ultrazvuk, ale předpokládám že stimulaci začneme a nemělo by to mít vliv na stimulaci. Tak snad to bude dobrý...a i kdyby ne, tak mi nějak pomůžou a budou mě léčit, narozdíl od mého gyndaře

zvalentova
17. říj 2011

@rychetkami paráda, směle do stimulace 🙂

rychetkami
17. říj 2011

@zvalentova s tou smělostí to uvidíme zítra...

malina2
17. říj 2011

@rychetkami @zvalentová Tak to je bezva, jak to popsala? Jinak u mě dneska trochu stres, píchá mě v břiše, měla jsem v poledne trochu zvýšenou teplotu a opět jsem začala mírně krvácet. Asi se z toho zblázním... A to jsem byla na sebe tak pyšná, jak to dobře snáším... Zítra jdu ke svému gyn., ale pokud se to zhorší, pojedu ještě večer do Motola.

rychetkami
18. říj 2011

@malina2 to s tím popsáním je na mě? No hlavně mě uklidnila, že nemám zvětšený vaječník, ale cystu, která nevadí a lehkou endometriózu...ta by prý neměla vadit při stimulaci, tak doufám, že se nic nezkazí a směle do boje...a kyž se to nepovede, tak na laparku a trochu mi to, jak tomu říkám já,osekají. Dnes jsem byla na 4D ultrazvuku - doktorka odtamtud se naprosto shodla s dr. Brandejskou,aniž by tam měla nějaký podrobný zápisky.Takže se udržuji v mírném, velmi mírném, optimismu... A snášíš to statečně a dobře, jen tělo je krok zaa psychikou...vyděržaj pyjaaaněr🙂 A co ten nový účes...co takhle nějaký asymetrický mikádo ..asi podle tvaru bličeje, neviděla jsem tě...to je u mě účes, který je dobrý nosit chvíli a pak se vrátit k tomu svému..🙂

zdenkaturkova
18. říj 2011

@rychetkami Ahoj, platí se 4 D ultrazvuk a nebo ne. Já asi na něj taky půjdu. Byla jsem 2 IUI a nepodařilo se, tak dr. Langerová chce udělat pro jistotu ultrazvuk.

rychetkami
18. říj 2011

@zdenkaturkova ne, neplatila jsem ani 30K

malina2
18. říj 2011

@rychetkami Tak to vítej v klubu! O endometrióze byl zrovna včera článek na seznamu:
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/247276-endome...
Jsou na to dobrý ty bylinky, jak jsem tady už psala, vojtěška (ALFALFA, beru 3x1 tabletku) a pupalka dvouletá (2x2), já věřím tomu, že mi pomohly. Dneska jsem byla na kontrole u svého dr., vezl mě tam drahý ve strašných křečích, dostala jsem antibiotika pro všechny případy, ale podle utz to vypadá, že mi to vyčistili dobře. Dr. mě strašně uklidnil, nemám jít ani na umělý ani na laparku, prý to zase vyjde, když se to už jednou podařilo. Od vánoc máme opět povoleno ;) Drahý se ale ještě nevzpamatoval z toho předchozího plodícího procesu 😀
To mikádo jsme měla v zimě, ale je to náročný na údržbu, denně se to musí žehlit a každej měsíc zastřihnout. Říkala jsem si, že s mimčem bych to asi nezvládala, tak jsem to nechala odrůst a teď to nechám spíš nějak sestřihnout plus třeba proužky. Uvidím.

majcam
19. říj 2011

Dobré ráno... kdepak máme Cibku,jsem zvědavá,jestli testuješ... 😉

monnn
19. říj 2011

@majcam dobré před obědem 😀 ,hele mámpocit,že mi Cibka psala,že testit bude v pá takže ještě dva dny musíme počkat a co Ty jak se cítíš?

zvalentova
19. říj 2011

ahoj ahoj ahoj, hlásím se z práce 😎

raducha
19. říj 2011

ahoj všem. tak se mi to krátí. v pondělí jdu na první ultrazvuk. těším se a zároven mám obavy jestli bude vše o.k. 😅

zvalentova
19. říj 2011

@raducha paráda, venku tak hnusně a ty máš samé dobré zprávy 🙂