Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
15. lis 2011

@majcam: tak to asi nevyjde....musim s psisakem na veterinu a zitra jedu zase na baracek....
no alespon budu treba moci vyrazit na pivko 😀 😀

majcam
15. lis 2011

@inza ....ti dám pivo 😠
@hypo jak si dopadla,viděla jsem tě na jiném tématu a šla si na krev 😉

inza
15. lis 2011

@majcam: 😀 😀 jj dam si az dorazim na baracek resp pak zajdem nekam 😀 😀

anlek
15. lis 2011

@inza jen si pivko dej. Myslilm, ze prtousum nemuze vadit, 😉

inza
15. lis 2011

@anlek: 😀 ja myslim ze zadny prtousove nejsou....

hypo
15. lis 2011

@majcam jeste vysledek nevim mam zavolat v sest a nebo az zitra ........

majcam
15. lis 2011

@hypo no toto.. 😠

monnn
16. lis 2011

Dobré ráno všem!!!!!!
@majcam Marti tak at dnes na UZ vidíte s médou dvě krásná srdíčka 😵 a manža jde s tebou?hele na man. narozky jsi testila a pokud si dobře vzpomínám ke konci lis. máš narozky Ty,že jo?že by průkazka pro těhulky? 🙂 😵 🙂 😵
Jinak já jsem už práce schopná,zítra už jdu do prácea a pak jedem do Jeseníků.

inza
16. lis 2011

@monnn: mas IP
@majcam: tak at ma Meda jenom pozitivni zpravy pro Vas...ja mizim z Phy

majcam
16. lis 2011

@monnn hmmmm,máš dobrého pamatováka,jé už jdeš do práce?!Si sem moc nechodila 😠 ,a nebolí tě ještě něco?
@inza no počkej,jaké mizení,co test,krev,nevolnosti 😕

zvalentova
16. lis 2011

@inza jaké z Prahy, čekáme na zprávy 😒

monnn
16. lis 2011

@majcam co viděl médá??????hod jsem okamžitě foto!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 no chodila,jen nepřispívala,ale každý den nakukovala 😕 jj včera mi Dr. vytáhla poslední dva stehy a už půjdu makat - ale vůbec se mi nechce,jsem nějak líná vstávat a do toho počasí se mi nechce ani vystrčit nos natož celé tělo 😀 😀 😀 ale čím dřív tím líp 😉 ,ještě trochu cítím levou stranu,ale to mi Dr. řekla,že to ještě chvíli citlivé bude,ale den za dnem je to lepší 🙂 🙂 🙂
Jo holky asi blbá otázka,ale můžu na bazén,že jo - už je to téměř 3 týdny 😨 😕

anlek
16. lis 2011

@majcam , @hypo Kde jsou nejake novinky? 😵

hypo
16. lis 2011

@anlek ja se konecne ted dozvedela vysledky krve... meli tam nejakou poruchu ci co... tak mi gratulovali k tehu 🙂 869 hcG 😀 sice zadny uzasne vysoky cislo ale hura hura hura... UTZ za 3 tydny

anlek
16. lis 2011

@hypo Vzdyt mas jen jedno miminko, tak to je hezky cislo. 😵

monnn
16. lis 2011

@majcam tuk,tuk kde jsi????
@hypo gratuluji!!!a jak píše anlek je to hezký číslo!! 😉 😵

inza
16. lis 2011

@majcam: tak jak jsidopadla? Ty nas ale napinas. Ja uz z Phy pryc a tady nadherne slunicko a totalne modra obloha....JInak u me zadne nevolnosti, na krev nejdu a test me prisel ze byl beloba....sice mrcha uz meska uz jsem 31 DC ale na testu nic....tal asi jdu dneska na pivko vecer az manza prijede z prace 😀

majcam
16. lis 2011

Dobrý večer dámy,chci se Vám představit: vypadá to,že budu sám,jsem hodně malinkej a zítra mi bude 7 týdnů 😉

monnn
16. lis 2011

@majcam gratuluji,gratuluji!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majcam
16. lis 2011

@monnn děkuju,ještě se klepu,Méďa byl úžasnej a pamatoval si,že mi je tam "šoupnul" 😅

sipkova1
16. lis 2011

@majcam Gratulace k Majcamátku 🙂 .
Méďa mal radosť, hej? 😀

monnn
16. lis 2011

@majcam holka jak já ti závidím,ale samozdřejmě mooooc přeji 😵 😵 😵 ,jsem si vzpomněla jak mě Bukvová taky měla oznámit 7tt a místo toho poslala..... ☹ .jj je to už pryč a nemá cenu bloudit v myšlenkách co by kdyby,ale přesto si počítám jak ujetá, kolik by bylo tomu maličkýmu 😢 ,
Nic vy holky myslete pozitivně já půjdu spát a zítra jedu na ten prodloužený víkend do Jeseníků dobrooooou a až sem v po nakouknu doufám že krásný zprávy bude mít i @inza a @rychetkami

zvalentova
16. lis 2011

@majcam paráda, moc gratuluji 🙂

maharall
17. lis 2011

@majcam moc gratuluji, skvělé zprávičky 🙂

zana21
17. lis 2011

@majcam Také moc moc gratuluji 🙂

zana21
17. lis 2011

Holky, oni mají v Gennetu o státním svátku otevřeno? Volala jsem tam před chvilinkou a byla překvapená, že mi to vzali. Potřebovala jsem se objednat na 4D ultrazvuk, jsem dnes 1DC. Měl jste ho někdo také? Ta představa mi zrovna není moc příjemná, jít během MS na vyšetření.
A jak je to o víkendech, to mají zavřeno? Na netu mají, že tam jsou jen do po - pátku.

maharall
17. lis 2011

@hypo ahojky, tak to máš super zprávičky, moc gratuluji 🙂 😵 . Já byla včera v Gennetu na UTZ a měli jsme jít do KETu teď, ale jelikož Dr. chtěla naturální cyklus tak to nedopadlo tento měsíc, protože nemám folikuly žádné ☹ . Takže se to odkládá buďto na prosinec, ale to musím do 3.12. dostat MS jinak by jsme to kvůli Vánocům nestihly ( při mé smůle to dostanu 4.12.) . A jinak až v lednu, a budu brát prášky. Mám Estrofem, Prednison, Clexane a Utrogestan mi dá až podle UTZ. Co jsi měla za léky Ty?? Já sice nijak nespěchám, ale docela mě to mrzí už jsem byla tak naladěná, že to bude teď ☹ a ono nic. Takže další čekačka. Tak se měj a ať se mímo krásně zabydluje a roste 🙂 . Co by jsi chtěla holčičku nebo kluka? 😵 .

maharall
17. lis 2011

@majcam třeba se tam ještě jedno mimčo schovává 🙂 , a ukáže se až se mu bude chtít... 😀 . Mě do 12 týdne říkali, že je tam jen jedno a byli tam dvě 😅 .

petrita83
17. lis 2011

@majcam obrovitánská gratulace!!! 🙂 to je pecka!!!

majcam
17. lis 2011

@sipkova1 hej 😅 😅 ,bol taký k pobozkání...
Děkuji moc moc všem,pořád si myslím,že jsem doma s chřipkou,vůbec mi to nedocvakává... 😉