Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
14. čer 2013

@darkwitch
@majcam Holky já jsem si to na jednu stranu také říkala, mám spatnou imunologii-moje tělo každou "cizí" buňku ničí, ale jsem z toho nějaká už na mrtvici, z nosu mi teče jak z okapu, nic si vzít nemůžu, takže každé ráno zázvorový čajík s citrónem a medem a to je vše, je to sice už trošku lepší, ale nic moc. Včera jsem si dělala srandu, že jsem chlap-umírám na rýmičku 😀

nannynka
14. čer 2013

@darkwitch Moc gratuluju a drž plod !
@ivarei Dobří holubi se vracejí..... Tak mi koukej prorazit cestu úspěchem jako já před 3 lety Tobě 🙂 Já stimuluju počátkem července.

absti
14. čer 2013

Ahoj je tu někdo koho čeká v nejbližších dnech v Gennetu ET?

darkwitch
14. čer 2013

@absti ted asi ne 🙂

absti
14. čer 2013

@darkwitch
děkuji za odpověď 🙂 mě to pravděpodobně čeká zítra, tedy pokud to moje emryjka vydrží 🙂

darkwitch
14. čer 2013

@absti určitě vydrží 🙂

vveru
15. čer 2013

Holky, tak já začala špinit . . . už tomu fakt nevěřím . . . ☹

darkwitch
15. čer 2013

@vveru ještě chvíli věř, víš že ze začátku špiní polovina holek 😉 držím palečky a ty se taky drž 🙂

trefulka
15. čer 2013

@absti Já jedu v pondělí teprve na OPU.

absti
16. čer 2013

@trefulka tak to moc držím palce, aby jsi tam měla to nejlepší vajíčko, které v tobe pak bude 40tt.
😵
Ja byla včera na transferu, takze u sebe mám krasnou blastocystu Aa. A ted musím čekat, což je pro me hrozne!

Holky jaky režim jste měli po ET ?

vveru
16. čer 2013

@darkwitch Dark, vím . . . už se, ale začíná rozjíždět ms ☹

darkwitch
16. čer 2013

@vveru to je mi líto ☹ máte ještě nějaký pokus?
@absti já ho posledně měla úplně normální, ale zas nikdy jsem se nedostala dál než k biochemickému těhotenství...

vveru
16. čer 2013

@darkwitch Teď ze 3.IVF máme dva mrazáčky, nikdy před tím jsme neměli, tak budu muset pozjistit jak je to s KET. Jinak máme nárok na 4.IVF hrazené, ale už na to nějak nemám psychicky . . .
Jak to vypadá s Tebou, moc na Vás myslím a držím palečky.

darkwitch
16. čer 2013

@vveru já jdu ve středu na utz tak doufám, že prcek prospívá, ale špinění žádné tak si myslím, že je vše v pořádku 🙂
tak půjdeš do KET nato můžeš jít celkem rychle jak se budeš cítit, a mě ty KETy vycházeli lépe 😉

vveru
16. čer 2013

@darkwitch Budu Ti moc držet palečky!
Jak to je prosimtě při KET, vůbec netuším.

darkwitch
16. čer 2013

@vveru no já jsem začla někdy na začátku ms stimulovat estrofemem pak jsem někdy kolem 6.-9. dne šla na utz a kolem 14 dne byl KET, ráno volali, jestli se povedlo rozmrazit a v kolik mám dojít...

majcam
17. čer 2013

@vveru oj oj,je to definitivní?! 😔

vveru
17. čer 2013

@majcam Myslím, že ju . . . ☹

betox
19. čer 2013

@vveru, @majcam - holky díky. V pondělí jsme byli v poradně, tak E.Coli už tam není, tak snad se to všechno zlepší 😉
@vveru Moc mě to mrzí, ale nevzdávej to 😉

darkwitch
19. čer 2013

Ahoj holky tak hlasim ze mame srdicko a byli jsme predani k obvodnimu gynekologovi 🙂

vveru
19. čer 2013

@betox Tak alespoň jedna dobrá zpráva, držím palce ať už jste uplně v pořádku =o*

vveru
19. čer 2013

@darkwitch Jéééééé, to je supééééé, jen tak dál 😉

monnn
19. čer 2013

@darkwitch velkouuu gratulaci posílám 🙂 ,takže nakonec vše samo 😲 ,to je SUPEEER,moc Ti to Klárko přeji 😵
já jsem zvědavá co mi Dr.poví,jestli se na něčem domluvíme,nebo návštěvy ukončíme 😕

inza
20. čer 2013

@darkwitch: tak to je super ze je vše v poradku
@betox : dobrá zpráva ze tam coli už neni.
My se akorát včera vratili z Motola.🙂

majcam
20. čer 2013

@inza jakto?! A jako v kolik hodin to píšeš?! 🙂 ,
@vveru to mě mrzí 😔 ,moc...
@monnn napiš jak jste se domluvily 😉 ,ke komu jdeš?!

betox
20. čer 2013

@darkwitch No to je super, moc Ti to přeju.. Užívej si to 😉
@inza Jémine, co v Motole? 😒

monnn
20. čer 2013

@majcam jdu jako vždy k Dr. Langerové,no myslím,že se nejspíš rozloučíme ☹
@inza Ivo ty máš v popisku 2 děti 😲 ? ty jo co to je nestíhám 😕
@betox Super zpráva
@vveru 😢

inza
20. čer 2013

@monnn: to byl nejaky sotek 😀
@majcam,@betox: porad se nam nechtel zahojit pupik tak nas dr poslala na konzultaci do Motola. Sli jsme tam v pondělí a uz si nas tam nechali a v utery sel prcek na "opravu" a ve stredu domu. Vzali to hopem az nas to prekvapilo. Nepocitali jsme s tim ze to nabere takto rychlej spad. Takze pak manza jel domu me pro věci a prckovi taky pro něco...
Majcam: Vita vyzadoval něco k snedku tak jsem při tom brouzdala po netu...proto tak brzka hodina. Jak nemoh v den operace moc jist tak ted je strasne nedozranej.. 😀 😀

anlek
20. čer 2013

@vveru To je mi líto.

@darkwitch Gratuluju ještě jednou ! Takže domácí výroba vlastně v šestinedělí? 😀 No bylo dobře pohnojeno. Držím palce, ať je vše v pořádku.

@inza
@betox Koukám, že také válčíte. U nás se doma asi vede soutěž, s kým bude mamka lítat po vyšetřeních víc. Astma a malý růst versus expresivní vývojová dysfázie. Doufám, že většina z toho se brzo vyvrátí a bude pokoj.

betox
20. čer 2013

@inza No taky dobrý, tak ať jste brzy fit
@anlek Mám pocit, že už jsme obešly všechna oddělení - všude nám říkají, že je Julinka jejich nejmladší pacientka 😒 .
To je teda chuť. Hlavně, že se Vám nepotvrdila ta CF. Určitě to je všechno jenom planý poplach a časem se to srovná. Držím pěsti 😉