Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
12. bře 2015

Darkwitch: ještě jednu věc...pokud dojde k zamlklému těhu, měli by ti při dalším otěhotnění dát léky na ředění krve, které se berou do 12tt.. My jsme tenkrát měli srdeční akci, ale pomalejší než by měla být (což mi Dr. naštěstí neřekl), Dr. se mě zeptal, zda beru nějaké léky a když zjistil, že ne, naštěstí mi předepsal injekce na ředění krve a do týdne se vše srovnalo a dobře dopadlo 😀 Nevím zda je to standard, ale rozhodně to stojí aspoň za zeptání se, aby jste to příště když tak s Dr. podchytili 😉

darkwitch
12. bře 2015

@petap1 zkusim se na to zeptat. Brala si jenom anopyrin? Me ho dali po tretim biochemickem tehu ale kdyz jsem byla tehotna se Zuzkou tak uz mi ho nepsali podle imuno vysledku nebylo potreba 🙂

petap1
14. bře 2015

@darkwitch už si nepamatuji co to bylo 😒 byly to připravené injekce (vzhledově byly takové divné 🙂 ), nic jsem nemusela připravovat, jen jsem vzala injekci a píchla do břicha. Poptej se a uvidíš co ti poví 😉

monnn
24. bře 2015

ahojky holky jak se máte?já zítra frčím do Prahy k Apoli na ko,pevně věřím,že to bude Ok!!! 😵

darkwitch
25. bře 2015

@monnn ur4it2 bude vše v pořádku 🙂

monnn
25. bře 2015

@darkwitch děkuji,vypadá že je 😵

inza_ivd
26. bře 2015

@monnn: ahoj, tak doufáme že vše ok. Teda určitě jak jinak by melo byt....u nás to vypadá že to je pěkný/a fotbalista/ka....pořád pěkně kope

monnn
29. kvě 2015

@inza_ivd ty jo ty už to máš za pár 😅 jak se cítíš??

inza_ivd
2. čer 2015

@monnn: jj leti to. Jsem jak hroch 😀. Same chutovky si vybiram jako tehu cukrovku, natekle nohy a ted jeste antibiotika.....proste konec tehu fakt parada. Co ty?

monnn
2. čer 2015

@inza_ivd já tedy musím zaklepat 😕 já vše v poho a to tedy ujíždím na sladkém a to ve velkém 😀 nevím kdo ty kila bude za mne shazovat 😀 ,ale co 😝 a co brácha těší se na sourozenečka 😅 ?

inza_ivd
4. čer 2015

@monnn: no ten konec si fakt uzivam. Uz aby to bylo vanku. Malej porad hladi bricho a dava mu pusinky a rika mimi. Teda rika to i u sebe kdyz se naji a ma trochu brisko a taky to rika o tatovi ze ma mimi. Co u Vas jak se tesi na sourozence junior? Jinak pristi tyden by se melo rozhodnout zda normalni porod ci cisar.

monnn
5. čer 2015

@inza_ivd malej je též úžasnej,jestli mu to vydrží budu moc ráda,též pusinkuje a hladí a dokonce jsem už 2x měla snídani do postele ,víckrát to nestihl páč vstává později jak já 😀 ,já se teď budím hned po 6 hoďce 😕 ,jinak asi taky budu mít SC,mimčo je příčně,ale hlavně kvůli té mé jizvě 😔

mandre
9. čer 2015

@inza_ivd
@monnn
No koukám, ze už skoro rodite😉, držím palce😃, jak já jsem rada, ze už jsme trosku vetsi😉, a už jsme i dokojili, 😀 😀 konečně si taky mužů udělat něco sama se sebou😀....

inza_ivd
16. čer 2015

mandre, monnn : No my rodime uz v patek pomoci SC....cca necely tyden pred terminem

monnn
17. čer 2015

@inza_ivd tak super,potom dej vědět !!! a už víš budeš mít celkovou nebo chceš být u toho? já jdu v po do poradny tak asi už mi taky řekne jak to vidí,jestli se mimčo otočilo atd ,.....

inza_ivd
17. čer 2015

@monnn: bude epidur al ci spinalni.....celkova jedine kdyby byl problem. Hlavne manzel bude u porodu. Uvidis co ti reknou.

mandre
19. čer 2015

@inza_ivd tak jak, nakoukla jsem a ty dnes rodiš😇, tfuj tfuj.....držím palce.€

inza
20. čer 2015

Tak je to Maruska. 19.6. ve 12:01hod; 3,98 kg a 52 cm. Prostě malé děti neumíme 😀

sipkova1
20. čer 2015

@inza velká gratulace 🙂

monnn
20. čer 2015

@inza taky se připojuji ke gratulaci,hlavně pro obě hodně zdravíčka !!! 😵 no jo je to pořádná ženská !!! 😉

inza_ivd
20. čer 2015

@sipkova1 ,@monnn : díky....malé děti nám prostě nejdou nějak. Má tedy o 3/4 kg a 2 cm min než měl ten první...

monnn
20. čer 2015

@inza_ivd takže přeci jenom čtvrté mimi už by byl drobeček 😀
a můžu se zeptat měla jsi ten spinál a dojem ???? já mám z toho trochu obavy,ale zase chci vidět drobka co nejdřív 😅

inza_ivd
20. čer 2015

@monnn: měla jsem spinal.celý zbytek dne mě pak bylo blbě.jako když má člověk poradnou kocovinu. Taky jsem jim něco parkrat poslala ven co říkala sestry na KUP tak do špindlu prý přidávají morfin a po něm že bývá právě blbě

monnn
20. čer 2015

@inza_ivd aha,no ale jinak jsi malou hned viděla ne 😉 a co manža byl u porodu ?

inza_ivd
20. čer 2015

@monnn: jo viděla,kdyby mě nebylo blbě tak i déle bych ji viděla 😀 pak už jsem videla jenom misku 😀 .byl a malou nespustil z očí.je z ní úplně hotovej

monnn
20. čer 2015

@inza_ivd tak to je super!!! 😵

petap1
22. čer 2015

inza: Velikáá gratulace 😀 Hodně zdravíčka a spousta krásných momentů 😉

mandre
22. čer 2015

inza_ivd gratulace veliká a obdivuju tě, já bych si při vědomí do sebe říznout nenechala, jedině narkóza celková, a bylo by mi jedno, jestli ho uvidím hned, nebo za 2 hodiny, Krisstiánka jsem viděla taky tak, a nic se nestalo 😉, Adrian byl přirozeně a to teda už bych nechtěla ani náhodou, zlatý císař 😀 😀

darkwitch
25. čer 2015

@inza_ivd gratuluju 🙂

majcam
29. čer 2015

@inza_ivd Paráda!!!!!!!! Gratuluji ke krásné ženské 🙂 ,!!!!!!!!