Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
7. črc 2009

holky a třeby by jsme se taky mohly někdy srazit, protože nás asi většina stejně je z Prahy, třeba jen na kafčo 🙂

lenkakubickova
7. črc 2009

Kačenko,ale taky to byl pořádnej bojovníček!!!! 😉 🙂 A bylo mi moooooc krásně,když jsem viděla,jak tě přivezli na pokoj a prďola už byl u tebe v bříšku, byl to tak úúúúúúúúúúžasně krásný pocit!!! 😵 😵 😵 A o to to asi bude hezčí,až si to zažiju sama 🙂

dracekmracek
7. črc 2009

já nejsem z Prahyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😝 😢

miluse
7. črc 2009

Jéé, jsem zkomolila dr. jméno 😅 ☹ samo, že tam byla Langerová. Anlek na jakém jste byly pokoji, my minulý týden měli jedničku a teďky jsme byly na 4 tuším, tam už nebylo tolik soukromí, byly tam 3 postele, ale všeho všudy tam jsi ani ne hodinu, tak se to dá.

Moni, gratuluju ke stimulce 😉 budeš píchat sama? Manža se toho bojí? 😵 Mému se to tak zalíbilo, že by klidně píchal dál 😀 😝

dracekmracek
7. črc 2009

no taky se uchytil jen díky tobě jak si se o nás hezky starala 😵 😵 😵

lenkakubickova
7. črc 2009

beruško to nevadí,že nejsi z Prahy, přijedeš a přespíš u mě a je to 😉 🙂

Milu: teeeeda,manžel by furt píchal jo??? 😉 😀 😀 😀 Jsem zvědavá,jestli mi manža bude pomáhat píchat,nebo budu píchat sama 🙂

lenkakubickova
7. črc 2009

Tak to jsem moc ráda,že mám na Lukáškovi taky zásluhu 😵 😵

dracekmracek
7. črc 2009

to mě Jirka nepíchá 😀 😀 😀

miluse
7. črc 2009

Anelk, prý si mám udělat ten test a pak výsledek zavolat, když bude pozitivní tak prý mě pozvou na krev a když ne tak na konzultaci. A prý jestli to mám daleko, tak můžu na krev ke svýmu gyndaři.

Leni, vím, že tu uteče, ale spíš jestli nebudu mít nutkání testovat dřív víš. Ikdyž s jednou holčinou jsme se tu vsadily, že to vydržíme co nejdýl 😔

miluse
7. črc 2009

Leni, jj, minule chtěl na mě vytáhnout ty zbylé jehličky, že prý mi zase jednu ďobne 😀 srandista jeden, tak jsem mu řekla, že mu na oplátku taky jednu ďobnu, ale to že ne, srabík 😝

lenkakubickova
7. črc 2009

Milu: jo tak tebe by ďobal a ty by jsi nemohla,jo??? No tak to bych se na to podívala!! 😀 😀 To je fajn,že to bere takhle s humorem 🙂 Těžko říct,jestli to člověk vydrží čekat dní...možná jo, třeba bych se bála, že otestuji dřív, nebude tam druhá // a já už bych byla nešťastná,že to nevyšlo 😔

Kačenko: tak musíš Jířovi říct,že po tom toužíš 😉 😀

anlek
7. črc 2009

My jsme byli na pokoji cislo 2. Krasne soukromicko, jen ja a muz. 😀 Nastesti, pry jsem byla silene ukecana, kdyz jsem se probirala.
Dik s tim testem, ja jsem tak krapet strelena, ale pokud by mi bylo 14 dni po ET dobre, tak bych chtela byt v Nemecku, ne chodit na krev. 😅

Milu, ten tvuj je teda dobrak. 😉

Jinak, co nas dneska prekvapilo, ze chlapovi v den OPU berou krev. Si myslim, ze jen do me budou pichat. 😀

Pro srazik bych byla, rada vas poznam nazivo.

lenkakubickova
7. črc 2009

Anlek: vy někam plánujete vyrazit jo? S tím Německem...já věřím,že miminko se povede a i s ním pojedeš do Německa 😉 🙂 A na co berou chlapovi krev v den OPU? 😕

tak ten srazík nějak domluvíme,až bude trochu klid po OPU a ET, aby jsme se mohli sejít a možná taky teď v čas dovolených to nebude jen tak,uvidíme 🙂

dracekmracek
7. črc 2009

ale zaase ten sraz neodkládejte moc dlouho abych se ještě dovalila 😝 😀

Leni vždyť víš že se stydím 😀 😀 😀

anlek
7. črc 2009

Jj, muj plan je ve stredu skocit na krev (12. den, popripade 11. den pokud bude PK po ET) a pak odjet jeste na par dni na dovcu do Nemecka. Ale nechci se v CARu dohadovat s dr., ze na krev neprijdu, kdyz to oni budou chtit. 😔 Uvidim, treba mi nebude tak, ze bych mela roupy nekam jezdit. 😀 Necham se prekvapit.

Nechci s tou krvi kecat, ale snad pohlavni choroby.

miluse
7. črc 2009

Anlek, oni vás na to neupozornili předem, že v den OPU odebírají oběma krev na pohlavně přenosný choroby? 😕 my to tedy věděli a byly jsme na to připravený.

Jo já prej taky dobře kecala z narkozy, hlavně když mě prý přiváželi, ale nevím o tom 😀 jsem prej byla ukecanější než obvykle 😕

dracekmracek
7. črc 2009

mě když vezli ze sálu po odběru tak jsem řvala že mám na nose kolíček a to jsem ho měla na prstě 😀 a Jirkovi jsem říkala jak moc chci miminko 😀

lenkakubickova
7. črc 2009

anlek: tak to moooc držím palce,ať je vše podle tvých představ a v klidu si užijete Německa 😉 🙂

holky a z jaké části Prahy kdo jste?? 😕 🙂

Kačenko: neboj,zas tak se to určitě ten srazík neodloží 😉 🙂

lenkakubickova
7. črc 2009

holky, to musí být teda prča po té narkoze 😀 😀 Hlavně,že jste v pořádku 🙂

anlek
7. črc 2009

Me krev nebrali, jen muzovi. 😀 Koukam, ze kazdemu meri jinym metrem. 😀 A dopredu jsme to nevedeli. Ale u nas vseobecne setrili informacemi, aspon jsem mela duvod vas tady najit. 😉

Jeste jedna story od nas, na recepci se sestricka ptala na sexualni abstinenci pred OPU. A muz se zeptal sestricky, jestli jako se mnou nebo jestli se pocitaji i jene. 😀 On to mel pripravene a nastesti tam byla sestricka, ktera to jako vtip ocenila.

Ja jak jsem se probirala, tak pry jsem se porad ptala na stejne veci, kolik je hodin a jeste neco ... Pak par sekund nic (usla jsem s otevrenyma ocima), muz to poznal jen podle toho, ze monitor ukazal, ze mam nizsi tep. A hned nanovo. :D Jo uz vim, co jsem porad resila, ze mi dr., kdyz me privezli na pokoj nedovolila lehnout si na bok, ze musim na zadech. 😀

miluse
7. črc 2009

Anlek, tobě ji brali na sále 😉 než ti dali narkozu, taky jsem to tak měla 😎

lenkakubickova
7. črc 2009

Anlek: tak to musela sestricka koukat 😀 😀 Asi si s manžou pěkně užíváš 😀 Ale to je super,tak to má být!

miluse
7. črc 2009

Jo holky, kdy jste se dozvěděli, že budou nějací mrazáčci? Já totiž nevím jestli jsem to dneska dobře pochopila, že si mám zítra zavolat nebo budou volat oni 😕

hypo
7. črc 2009

ahojky, koukam ze probirate pekny tema narkozy 🙂 ja si taky povidala a prej jsem chtela at me manzel foti z tou infuzi 🙂 a porad jsem mu opakovala co jsem rikala sestricce na sale a podobny veci.... a taky ze uz neusnu a hned jsem spala 🙂
anlek - jinak jsme taky byli na pokoji c. 2

lenkakubickova
7. črc 2009

joooo, holky, narkoza je sranda 😀 😀 Ty sestřičky se asi kolikrát fakt musejí bavit 😀

lenkakubickova
7. črc 2009

Hypo ahoj 🙂 Vy víte,jestli čekáte chlapečka nebo holčičku,nebo si uděláte překvápko? 🙂

dracekmracek
7. črc 2009

já si pamatuju jak mi sestřička na sále koukala na mojí infantilní košily a u toho mi napichovala kanylu...no a místo toho aby řekla podejte mi ruku tak řekla podejte mi košily 😀 😀 😀

janicka.slunicko
7. črc 2009

ahoj holky. držim všem palečky at vam vše vyjde.
Ja jsem dneska byla poprvé na konzultaci u dok.Vykysalé. byla v pohodě. podle starejch výsledku od doktora neho měl manžel spatné spermograf tak ho posala znova a na krev. tak mě rovnou objednala na umělé oplodnění na srpen,ješte musím ja na krev. Zapoměla sem se zeptat na plno otázek. jsem byla nějaka nezvozní. Nevím co mě čeka. ani nevím zda se něco bude platit.

miluse
7. črc 2009

Jani, tak to je fajn, že to jde tak rychle.
Platit bude max. za ICSI, prodlouženou kultivaci a zamražení, to není hrazené pojišťovnou, jinak nic 😉

Držím palečky, aby jsi začala brzy stimulovat a bylo vše OK

myskaaaa
7. črc 2009

Ahoj holky, mam dotaz, kdyz jste stimulovaly, byly jste uz na naschopence, nebo jste pri tom chodily do prace? Nevim na co pripravit sefa.... O vikendu si mam jit do Gennetu pro injekce a ost.leky na první IVF...
Diky.
Milu - blahopreju a drzim pesti....musim vas docist zpet...doted jsem sem chodila jen obcas,ale jak se mi to IVF priblizilo, mam desny strach, tak se tesim jak si počtu...