Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

janicka.slunicko
7. črc 2009

milu a kolik to tak vyjde ja nemam vubec predstavu

dracekmracek
7. črc 2009

mysko já chodila do práce a píchala se večer ve stejnou dobu.PN jsem nastoupila až v den operace po OPU

jani na stránkách gennetu máš ceník 😉

janicka.slunicko
7. črc 2009

ju .dik. ja se teprve ucím na internetu.

dracekmracek
7. črc 2009

tak já ti to vložím 🙂

dracekmracek
7. črc 2009

Kompletní IVF cyklus (není-li hrazen ZP)
26 000 Kč

IVF cyklus bez oplození (není-li hrazen ZP)
12 660 Kč

IVF cyklus přerušený před odběrem oocytů (není-li hrazen ZP)
990 Kč

Inseminace (není-li hrazena ZP)
2000 Kč

Nativní IVF cyklus
10 000 Kč

Nativní IVF cyklus bez oplození
6 000 Kč

Nativní IVF cyklus přerušený před odběrem oocytů
2 500 Kč

Intracytoplasmatická injekce spermie (ICSI) 1 - 10 oocytů
7 000 Kč

Intracytoplasmatická injekce spermie (ICSI) u dalšího oocytu
2 000 Kč

Asistovaný hatching (AH) u jednoho embrya
6 000 Kč

Asistovaný hatching (AH) u dalšího embrya
2 000 Kč

Prodloužená kultivace embryí (4. - 6. den po oplození)
2 500 Kč

Kryokonzervace spermatu a embryí
3 000 Kč

Roční poplatek za uchování konzervovaných embryí + gamet
1 000 Kč

Kryoembryotransfer (KET) - transfer zmražených embryí
5 200 Kč

Darované oocyty a embrya
dle úhrady dárci

Dávka spermií dárce
dle úhrady dárci

MESA/TESE mikr. získání spermie z nadvarlete / varlete
10 000

myskaaaa
7. črc 2009

Díky a má se píchat večer nebo je to jedno? Já si nějak vsugerovala ze mi to pichne manzel rano nez pujdu do prace....ale vecer by to bylo lepsi - vetší klid,to joooo

miluse
7. črc 2009

myško, díky. Měla jsem to stejně jako Kačka, stimulku jsem zvládala v pohodě, takže jsem při ní chodila normálně do práce, píchala jsem si v 8hod večer a na PN jsem od minulého čtvrtka tedy od OPU.

dracekmracek
7. črc 2009

říká se(i sestřička mi to řekla)že je to večer lepší...jsi v klidu nerozlítaná a tak...

janicka.slunicko
7. črc 2009

dracek. dekuji

myskaaaa
7. črc 2009

Aha, tak dekuju....tak budu chodit taky do prace a uvidim...díky za rady....

miluse
7. črc 2009

Myska, je to teoreticky jedno, jen by se měl dodržet ten 24 hodinový rozestup 😉

barrca
7. črc 2009

ahoj holky, vy toho teda naecate ... se cely den skolim a pak nestiham cist a uz ani nevim, na co mam driv reagovat ... tak proste jen drzim palce a ctu 😀

Milu, jsem zvedava, jak dlouho vydrzis netestovat ... ja vydrzela 13 dni, ale stejne jsem to mezitim dostala a tak uz jsme moc neverila ☹ ... ale to nebude tvuj pripad, protoze nekdo musi delat ty uspesne statistiky 😎

Ahoj Katu, jak se dari?

Leni, tak neco zorganizuj ... nejsem sice primo z Parhy, ale mam to kousicek a hlavne v Praze pracuji 😉

Uf a vic reakci asi uz nezvladnu, je toho nejak moc ... a zadnou vtipnou historku s narkozou nemam 😝

monivo
8. črc 2009

Ahoj všem,

Leni, IUI jsem neměli, protože manža má špatný spg. Také jsem pro srazík, jsem z Prahy, pracuji na Pražského povstání a bydlím kousek od metra Opatov.

Milu, díky, píchat asi budu sama, ale injekce na ředění krve nevím. Manža by klidně píchal (potřebuji to asi do ruky, protože břicho už bych měla jak cedník). Prý s tím problém nemá, ale spíš se bojím já si od něj na sebe nechat sáhnout. Dnes se zeptám u praktický sestřičky, jestli to jde i do stehna, prý by mělo jít.

Každopádně, dnes ráno jsem si první na ředění píchla sama, do boku. Vzala jsem špek a bylo. Akorát se mi u toho udělalo špatně, asi hlavně z toho strachu. Ale dala jsem celou dávku. Pak jsem si musela lehnout, udělalo se mi trochu špatně a opotila jsem se 😅 Ale pak už to bylo dobrý.

miluse
8. črc 2009

Moni, tak to gratuluju, neboj manža to zvládne 😉 a přeju příjemnou stimulku, asi šlo jen o tu první a nebo nedala jsi ji event. na lačno? Třeba to mohlo být i tím. Uvidíš že další bude lepší 🙂

Já bych to zase na sobě nezvládla sama, i na ten poslední orgalutran musel manža za mnou přijet do práce 😅 a ďobnout mi ji. Prostě v tomhle jsem srabík, tak jsem byla ráda, že se toho ujmul a pak byl samo velkej king, že to zvládá. Prostě manža šikulka, ho musím pochválit.

barrca
8. črc 2009

Moni, sikulka, za chvili budes profik .... mas toho fakt ale hromadu ☹
Ja kdyz si pichala poprve, tak mi asistoval manza u me v praci na zachodech pro invalidy 😀 spatne jsem si chytla spek a pak mela modrinu, .... pry je nejelspi pichat do oblasti po pas ... spise nize nez vise ... ale ty uz si s tim poradis 😵

Jinak ja mam pocit, ze na me jde mrcha a tak se moje stimulka odklada az na konec srpna, achjo ... kdybych mela kratky protokol, tak muzu hned, ale kvuli dlouhymu to nezvladnu, protoze bych musela na injekci v dobe dovolene ☹ ... a to z Chorvatska asi nedojedu ...

anlek
8. črc 2009

Milu, to jsou pekni lumpove, vzit mi krev a ani mi to nerict. 😀 Na jedne strane bojovala sestra s moji rukou a druhe ze me gynekolozka pacila, kdyz jsem pichala ovitrelle, tak ji rikam v 9h vecer, ted je to 36 .... A ona na to, no ale ktery den? Tak jsme pocitala a pocitala a nesledovala, co mi s rukou delaji. S temi embryjky na zamrazeni nevim, to ti bude muset rict nekdo jiny.

Leni, my tam vetsinou pusobime nepatricne. Treba chodime docela vysmati. Prece, kdybychom meli sanci udelat miminko doma sami, tak to bude zabava. Tak ikdyz nam k nemu museji pomahat doktori, tak tak nebudeme sedet jako zmokle slepice. 😉 Jenom nektere sestricky pro nas nemaji tak velke pochopeni.

Hypo, tak treba to u me dopadne jako u tebe, kdyz jsme byly na stejnem pokoji. A jak je? Porad uz dobre?

Kacko, me nocni kosili neocenili ( a to jsem ji mela zajimavou - svoji jedinou jsme nenasla, naposled jsem ji pouzila pred 2 roky u Apolinare, kde mi odstranovali polyp, pak uz nikdy. Tak jsem mela pujcenou od muze, byla mi krapet velka a na ni je pes s pivem a napisem: Zivot je pes).

Jani, to je docela rychlost. Ale aspon nebudes muset dlouho cekat. A jak vidis, tady je nas ted dost, co podstupujou IVF, takze z nas budes moci tahat rozumy. S cenou, zalezi jake si vyberete leky, jestli v peru (ty jsou s doplatkem) nebo normalni injekce. V Peru jsou trochu jine ucinne latky nez v injekcich. Pak asi diky spatnemu spermiu budete potrebovat ISCI, tam prvnich 10 vajicek stoji 7000 Kc, a kazde dalsi stoji 2000 Kc. Prodlouzenou kultivaci uvidis, jestli ti ji doporuci, ta stoji 2500 Kc.

Myskaaaa, podle me neschopenka neni potreba. S tim, kdy pichat bych se domluvila v CARu. Ja nakonec pichala 2x denne, protoze jsem zacala s puregonem vecer a kdyz jsem dostala orgalutran, tak ten mi doporucil dr. pichat rano, ze je to lepsi (kvuli pak nacasovani posledni injekce pred OPU). Ale rikal, jestli mam s tim ranem problem, at klidne picham vecer.

Barrca, a nemas doma jeste utrogestan? Ja jsem take potrebovala mit jistotu, ze mrcha nedorazi uplne spatne kvuli dovce. Davala jsem jednu kulicku denne a mrcha dorazila presne (navic, jak nemam ovulaci, tak mi progesteron chybi, tak jsem ani nemela strach, ze si nejak rozhodim cyklus). A navic na me i ta jedna kulicka funguje, vstrebavani progesteronu mam zrejme dobre.

Moni, ziskas praxi a bude lip. Ten pocit, ze TY si mas neco do SEBE pichnout, kdyz to delas poprve neni prijemny. Zitra uz to pujde lip. S manzou ti neporadim, muj me chtel pichat, ale ja radsi sama, muzu zregulovat, co a jak. Ikdyz pokud bys pichala do ruky, tak ti ta ruka chybi. 🙄

lenkakubickova
8. črc 2009

ahoooj holky 🙂 Dnes tu s vámi zatím moc nepokecám,nestáíhám tu 😝 Nevím,od kud, kdo jste,ale co třeba udělat sraz někde v okolí Holešovic? Nebo něco navrhněte,kde by vám to vyhovovalo 🙂 Centrum by nebylo špatný,ale kde??? Zase, aby to tam nebylo přehnaně drahý a narváno...

Moni: gratulujuuuuu k prvnímu pigáru 😉 🙂 Takže dobrý,jo? Dá se to? 🙂

milu: máš super manžu!!! Je skvělý,že ti takhle pomáhal 😵

anlek
8. črc 2009

Tak jsem volala na embryjka a mame jich 9. 😵 A ukecala jsem sestricku, ze si zavolam i zitra, ze jsem zvedavka. 😀 Chtela, abych si volala az v patek, kdo by to ale do patku vydrzel, ze?

lenkakubickova
8. črc 2009

Anlek: supeeeeeer!!! To je krásná úrodička 😵 😵 😵 Taky bych to do pátku nevydržela 😀 ...a kdy se dozvíš,kdy jdete na ET?

anlek
8. črc 2009

V patek rano se to dozvim. Bude zalezet kolik bude embryjek v patek rano. Min nez pet, jdem si pro ne. Pet a vice, pockame do soboty.

lenkakubickova
8. črc 2009

Anlek: tak to držím palečky,ať máte miminka co nejkvalitnější!!! To už je pak jedno,jestli v pá nebo v So 😉 🙂 Hlavně,ať si pro ně už jedete 😵

anlek
8. črc 2009

Jj, jen at jsou kvalitni a vydrzi u me dalsich 9 mesicu. 🙂

lenkakubickova
8. črc 2009

jsem na vás holky moooc zvědavá, Miluse nam prvni oznami // a pak ty 😉 🙂 🙂 To bude krásnýýýý 😵

miluse
8. črc 2009

Tý jo, tady to žije,

právě jsem domluvila s genetem a máme ještě 4 mrazáčky 🙂

Anlek, to je super číslo. A neboj vydržela, já volala v sobotu a pak až v pondělí, a držím palečky, aby ET proběhlo v poho a za 14 dní si pak hlásila krásný //

anlek
8. črc 2009

Milu, tak to je krasa, 4 snehulacky. To mas na dalsi dva KETy, takze myslim, ze ty uz nikdy IVF cele potrebovat nebudes. 😉
Ja si rada zavolam. Prece je tam nenecham samotne napospat jen embryologum. 😉 Jsou to nase miminka, ikdyz uplne malinkata. 😀

miluse
8. črc 2009

Anlek, no já taky doufám, že ne... neb při představě narkozy je mi opět špatně, ale to je tím, že je to ještě tak trošku čerstvé, to samé jsem mluvila po laparce.

hypo
8. črc 2009

me je stale dobre, sice jsem opet blila ale to je ve srovnani s temi tremi mesici uz legrace 🙂
ted konecne navstevuji kina a obchodaky a chodim do restaurace tak si zas pripadam jak clovek 🙂

miluse
8. črc 2009

Hypo, tak to je dobře, už budeš mít jen krásné těhulkovství a budeš jen pozorovat jak ti krásně roste bříško 😉

lenkakubickova
8. črc 2009

Hypo: no to je úúúžasný,že už je z tebe člověk 😉 😀 Teď se i trochu ochladilo,tak ti určitě bude líp, ještě,že ty nevolnosti trvají jen 3 měsíce 😉 🙂 ...teda doufám!!! 😀

Milu: no to je skvělý!!! 4 mrzáčci 😵 😵 A necháte si je zamrazit? jak to chodí? Ptali se tě, co s nima chceš udělat?

Anlek: no jistěěěě, musíš přeci vědět všechno o svých miminečkách 😉 🙂

miluse
8. črc 2009

Leni, už jsou v mrazáku 😉