Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
24. črc 2009

Ahoj Leni, no vidíš, to je pěkný. No asi to budeš mít jak já, mě dokonce snižovala dávku. Tak hlavně pij a ty bílkoviny, ať to riziko aspoň trochu eliminuješ. Ale mě se to rozjelo stejně až po OPU. No vidíš, je to fajn, když člověk ví, že to píchání má nějaký smysl, že? 🙂

monivo
24. črc 2009

Právě, v práci nebo doma je to pohoda, ale když jsi někde venku, tak hodně pij a pak hledej záchody 😝

zdepros
24. črc 2009

Holky tak hezký víkend a opatrujte se 🙂

lenkakubickova
24. črc 2009

Mončo: jojo,dodržuju,snažím se a hold budu čůrat třeba nad kanálem,to je jedno,hlavně,že budu pít 😉 😀 😀
Tak to mě dávku do Ne nechala a nejspíš v Po píchnu poslední injekci 😵 😵 😵 A to HCG, kam jsi si ho píchala? Kačenka prý do zadku,ale copak to sama zvládneš??? 😕 😅

lenkakubickova
24. črc 2009

Zdepros: tobě taky hezký víkend, papaaaaaa 😵

barrca
24. črc 2009

Jé Leni, tak to je teda úrodička, to ti fakt závidím... ja ze svýma 10 folíkama dohromady měla nakonec jen 4 použitelný vajucha. Opatruj se a šetři se kvůli tomu OHHS!!! To čůrání je fakt hrozný ale co, ... mám kamarádku s roztroušenou sklerózou a ona má dost problém s častým čůráním, tak vždy skočí třeba na ulici mezi dvě zaparkovaný auta a já jí kreju, no úlet 😀 😀 Nemáme to jednooduchý ...

Mončo, to jo, dovolená na moři je supr, fakt to není nuda a já na to válení na pláži vzhledem k alergii moc nejsem. Do solárka jsme párkrát šla před svatbou, ale nějak jsme změny nepozorovala, jsme dost světlý typ a hrozně mne to tam naví nudila 😨
V českém ráji je nádherně, to je taky dobrá relaxace ... my tam také jezdíme dost často 😉 Hlavně se ale šetři kočko!

barrca
24. črc 2009

koukám, že píšu jak hotentot, snad to po mě přeluštíte 😅

barrca
24. črc 2009

tak hezký víkend, zpět jsem až 3.8., tak se držte, budu na vás myslet!!!

lenkakubickova
24. črc 2009

Raduš: tak si užívej dovču!!!! Ať jsi pak krásně načerpaná na IVF 😉 😵 😵 Jooo a s tou kámoškou, to musí být mazec, mám jednoho kamaráda,co má tu samou nemoc,tak to dost znám,když musí,tak musí a to kdekoliv 😀 😀 Odpočívej!!! paaaaa 😵

monivo
24. črc 2009

barrco, tak hezkou dovču 🙂

Leni, já všechno píchala do břicha. Tu poslední jsem měla Ovitrelle a tuším, že taky do břicha.

monivo
24. črc 2009

A ty už jsi tu poslední dostala? Měla by ti to říct sestra.

barrca
24. črc 2009

Holky díky, už letím z práce tak se loučím 😎

lenkakubickova
24. črc 2009

Mončo: nene,ještě mi jí nedala,že prý mám jít pro jistotu ještě v Po na utz a ten dej ji asi dostanu 🙂 Věřím,že půjdu v Út,když folíky rostou a je jich tolik 🙂

monivo
24. črc 2009

Uvidíš, co ti v pondělí řeknou, ale zase si nemůžou dovolit, aby folíků bylo zas moc a moc velký, takže asi s úterkem či středou můžeš počítat 🙂

myskaaaa
24. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem vas dočetla a napíšu i když tady asi nikdo není a jen tak nebude... 😀
dneska mě z nemocnice pustili na propustku na víkend...
včera večer mi naměřili hcg 850,(2 dny předtím 401 asi)....tak mi včera řekli at rano nejim a nepiju ze se podle ultrazvuku rozhodnou jak dál...takze jsem se nevyspala a nervy. Před utz mi řekli ,že takhle poskočit hcg muze u normal.tehot i u mimodelozniho...na utz ale zahledli naznak dutinky s černou tečkou,takže nejspíš mimodel.to nebude.Ty moje bolesti způsobovala a způsobuje cysta na vaječníku -krvavá 5 x 5 cm...takže mě pustili s tím,že v pondělí mám zase nastoupit sbalená nalačno na krev a utz a podle toho mi řeknou co dál.....takže je to jak na horské dráze - nervy nadranc, nahoru dolu... 🙂 🙂 ale snazim se být v klidu.. 😉
Jen že to proste odpovídá vývojově mladšímu stadiu těhotenství....a vše se uvidí....takže holky s různejma příznakama si nedělejte hlavu ani ted ani potom....mě není nic, pripadam si netehotne, trochu boli prsa,ale to pred menst.me bolívaji i víc a hcg mam 850...i kdyz nevím jak to celé skončí... 😉
Barrčo dovolená ti udělá určitě mooooc dobře...to zní nádherně katamarán a mooooře..jeeee
Jinak drzím všem pěsti, Leni děkuju moc za tu primarku.... 🙂 🙂 🙂

monivo
24. črc 2009

Ahoj Myskaaa, tak to je pozitivní zpráva, tak to určitě dobře dopadne. Moc držím palce a víkendu si odpočiň 🙂

dracekmracek
24. črc 2009

ahoj holky 😵

leničko ty srabe 😀 😀 😀

dracekmracek
24. črc 2009

dělám si srandu 🙂

dneska mě sestřička opravdu překvapily,a je mi jedno jestli si to tady čtou,protože tohle mi nepřijde normální.Nemám sílu to tu celé psát ale zítra se rozepíšu 🙂 jinak čekáme téměř na sto procent chlapečka 🙂

lenkakubickova
24. črc 2009

Myško: držím palce,ať je to těhu a je vše O.K.!!! 😉 😵

Mončo,já si taky myslím,že v Út nejdýl St mě čeká OPU 😵

Kačenko: já tu ještě žehlila něco s sebou a teď si dělala nehty,za pár minut razíme,takže písnu v pondělí,až budem doma 😉 🙂 Nejsem srab,jen vydrž do Po 😵

holky mizím,tak všem krásný víkend a papa v Po 😉 🙂

pet.s
24. črc 2009

Děvčata, prosím, jsem dnes 10 den po transferu v Gennetu.V úterý jedu na testy. Ale nevím, jak to v Gennetu chodí. Mám ráno si udělat těhotenský test(btw tváří se to pozitivně-Pane Bože prosíííííííím)a pak tam jet na krev? Oni nám to sice po transferu říkali, ale já už si to nepamatuju. 😒 Dříve jsme jezdili do ISCARU a tam to bylo jinak.Díky za odpověď.

nelynka
24. črc 2009

pets myslim ze to mas uplne jedno ci si ten test doma udelas alebo ne..
je to jen a jen pro tebe..
na tu krv musis tak ci tak a myslim ze presne dany datum v gennetu nemaju..
pac ja som po IVF sla na krv 13ty den kedze som zacala spinit a bolo negativne a po KET 14ty dena bolo slabo pozitivne 😉

pet.s
25. črc 2009

Nelynka a to po KET 14 den pozitivní dopadlo jak? Taky jsem mírně špinila, ale ted už ne. Teď jsem si dělala znovu test, té čárce se tam nikdy nechce, ale pak se ukáže. Je možná o trochu silnější než včera, ale nevím. Po tolikaterém snažení už mám strach jen doufat. Ale přesto. 😉 A za jak dlouho Ti řekli výsledek?

monivo
25. črc 2009

Ahoj pets, já jsem dnes třetí den po ET, takže opravdu nevím, ale alespon pro sebe si test přeci udělat můžeš, ne? A po kolika dnech sis ho udělala? Mě to zatím neláká, asi se trochu bojím výsledku.

Holky, jinak nevolnosti apod. jsou pryč, ale za to břicho mám jak balon, asi jako ve třetím měsíci. Ale co mi vadí je, že mám kůži děsně napnutou, vadí mi chodit narovnaná, protože to děsně pne, i na stranách mě to táhne, už ani nevím, jak si sednout. Měla jste to nějaká? Nevim, jestli je to stále zvětšenými vaječníky, jen doufám, že to není další stadium OHSS (aĺe nic jiného mi není), i dýchat můžu normálně. Musím chodit mírně přihrbená, když se narovnám, tak mě to bolí.

nelynka
25. črc 2009

pet.s dopadlo to tak ze v 6tt som potratila..spontanne..

vysledok zalezal od toho kedy som bola na krv..ked rano tak cca o 14h a ked poobede tak az druhy den...

terische
27. črc 2009

Ahoj holky....po roce a půl snažení marného jsme "odesláni" do Gennetu... jsme objednaní na 1.schůzku na 10.srpna a já vůbec nevím co od toho mám očekávat....prosím, prosím napište, co se na první schůzce děje...mám z toho divný pocit ☹ ....moc děkuju všem!

anlek
27. črc 2009

Ahoj terische, a co uz mas za sebou za vysetreni? Nejspis ti reknou, ze chteji udelat hormonalni profil (odber krve na urceni hladin hormonu), po manzelovi asi budou chtit spermiogram. Ten hormonalni profil se dela tusim 2.-4. den menstruacniho cyklu. Takze mozna na to budes muset cekat. Mozna te dr. gynekologicky vysetri, mozna ti udela vnitrni ultrazvuk.

Nemusis se bat, jsou tam hodni. A urcite ti k miminku pomuzou. 😉

lenkakubickova
27. črc 2009

Ahoooj holky 🙂 Dorazili jsme z víkendu!! Bylo to úúúúúžasný,ale přiznám se,že mě doecla občas popíchávalo v podbřišku a při čůrání to občas popíchává 😕 ☹ Pila jsem kolem 4 litrů denně minimálně, k jídlu samé těstoviny nebo maso,snad dělám dost prevence,před tím,že mi hrozí OHSS 😝 Dnes jdu na kontrolu k Vykysalé a ještě teď letím pro předoperační a zítra ráno bych měla jít na OPU 😵 Tak jsem na kontrolu mooooc zvědavá!!! Večer až dotazím,dám vědět. Jinak mám docela dost citlïvá prsa,měla jste to některá?? 😕 Hmmm a včerejší injekce do stehna mě normálně bolela při vpichu a na břiše se mi udělala modřina, doufám,že už to fakt byly kromě HCG ty poslední injekce!! 😝 😅 Zatím se loučím,jdu lítat po Dr.

Mončo: a jinak krom toho bříška je vše O.K.?

Anlek: už jsi byla na té kontrole? jak se cítíš?

terische
27. črc 2009

ahoj Anlek, moc děkuji za odpověď.. já osobně za sebou vlastně nic nemám, akorát gynekolog zjistil, že neovuluju, víc se ničím nezabýval...manžel spermiogam už má...to je asi tak vše...

nelynka
27. črc 2009

ahojte
tak som sa konecne dovolala za genetiku a ona stale este neni, vraj to bude trvat o mesiac dlhsie pretoze vraj nestihaju..no ale nevadi 🙂

leni, daj vediek ako co ked sa vratis domov..
snad OHSS nebude, ale to sa prejavi az po OPU zvycajne..
ja som si tiez myslela ze mam nabeh, no chvalabohu som to zahnala..
len mi je divne ze niektori lekari vravia pit menej a niektory pit vela, tak si vyber..

anlek
27. črc 2009

Leni, prsa jsem mela citliva take. 😀 Ted uz ne, dokonce se zmensily. 😅 Doufam, ze to neznamena nejaky problem. 😉 Presne vim, jak se citis, predposledni a posledni den pichani jsem toho uz mela dost, ale posledni injekce je uleva. Pak uz mas tuhle cast za sebou.

Jinak je prohlasuju za plasany, CRP jsem mela 16, mez je do 10. S tim, ze tehule to mivaji o malinko vyssi. Takze jsem uplne na hrane. 😎 No odpoustim jim, odebrali mi krev i na hcg, v 13 si mam volat. Tak snad aspon budu uklidnena, ze hcg roste. 😵 Doufejme, ale nic jineho nepripoustim.

Jeste vas musim docist za tech 5 dnu, ale to az behem dne.