Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
27. črc 2009

anlek tak ako?? uz je po 13h 😅

anlek
27. črc 2009

Hcg 803, tak mi sestricka pogratulovala, ze jsem tehotna. 😵

zdepros
27. črc 2009

Ahoj holky,
Anlek tak to je skvělá zpráva, moc gratuluji, a cítíš se dobře?. Já jsem dneska 7 den po ET a jako by se nic nedělo

anlek
27. črc 2009

Zdenpros, citim se naprosto super. Prsa splaskla, bricho splasklo (mela jsme slaby OHSS), nemam zmenene chute, nemam citlivy nos na vune, neni mi spatne. Jen mam teda MS bolesti, ani tak mi navadi, ze to boli ... Ale na psychiku je to hnus, tyhle bolesti chci na hodne dlouho zapomenout.

Jinak hlasim, ze jsem flakac a navic jsme tu delsi dobu nebyla. Prosim o udaje k aktualizaci tabulky.

zdepros
27. črc 2009

já už jsem to onehdá psala, zkusím to vyplodit ještě jednou za zašlu ti interní poštu

anlek
27. črc 2009

Zdenpros, ja vim ... Promin, ale ja jsem nejak minuly tyden nemela silu. ☹

zdepros
27. črc 2009

Anlek v pohodě, máš to v poště, a prosímtě kolikátý den jsi si dělala test, má to cenu třeba už 12. nebo 13. den?

nelynka
27. črc 2009

anlek to je speeeer, gratulujem z celeho srdiecka, len nech to pekne rastie 😀
kedy ides na kontorlu?

co sa tyka tabulky, neviem ci sa mam pridat aj ja, tiez som gennetacka ale nechodime tam casto, len raz do roka, a dufam ze tam uz nezavitame 🙂

anlek
27. črc 2009

Zdenpros, ja jsem typ cloveka, nehodici se na testovani curacimi papirky. 😉 Teprv 15. den od ET jsem mela v limitu carku a to jeste docela svetlou. Do te doby jen stinky a po limitu. 😀 Nebyt nekolikrat nabrane krve na hcg, tak jsem si myslela, ze to nevyslo. 😖

Nelynka, klidne te do tabulky pridam. Koukni ke me do alba, co tam mame za informace. A pak mi je pisni do IP.

nelynka
27. črc 2009

poslala som ti udaje, no neviem ako to s nami bude..
najprv najdem pracu, potom to snad skusime nejak sami,
pokial nejaky cas nepojde asik zase navstivime Vykysalu a skusime IUI az ju na to ukecam s nasim spermiom
a pokial ani tak nepojde tak skusime aj IVF ked budu peniazky na to ale kedy to bude to je otazne 🙂))

lenkakubickova
27. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Tak jsem tu z kontroly,jsme splaveni jako psi 😝 Podle utz je OPU odloženo,fňuk,fňuk,ale co,hlavně,že je vše O.K. jdeme na OPU ve Čt v 7.30 😵 Takže ještě dneska 2 pigára,zítra Orgalutran a Pregnyl, ve St nic a ve Čt huráááá na odběr 😉 🙂 Mám hodně filků,mám hodně pít,jako prevenci hrozícího OHSS,ale já věřím,že ani nebude,že to bude O.K. 🙂 Jen, jak mě včera bolelo pigáro do stehna a mám modřinu na břichu,tak jsem doufala,že už nebudu muset bodat...ale coooo, to vydržím! 😉 🙂

Nelynko: já taky čekala na genetiku místo 6-ti týdnů 3 měsíce 😝 ...musíš vdržet!!! 😉 🙂

Anlek: no supeeeer! Gratuluju k těhotenství mamino 😉 😵 😵

anlek
27. črc 2009

Leni, me OPU taky takhle soupali, ale aspon budou vajicka vic zrala a pekne se vsechna oplodni. 😉

nelynka
27. črc 2009

leni mne to nespecha, len som zvedava 😀 😀 😀

dracekmracek
27. črc 2009

Ahojky holky 🙂

leničko tak co napíšeme zážitky i za cenu že nás sestřičky roznesou? 😅

holky věděli jste že primářka slouží v motole? 😅 já už proti ní nic nemám....ale je to takový divný pocit...jinak s objednáním na srpen mazec,jak Lenka tak Langerová mají dovču tak jsem měla na výběr mezi primářkou a Daňkem tak jdu k němu,ale je to pěkně naprd,protže ten samý den jdu na cukrovku,takže tam musím být na půl osmou a k němu jdu až ve dvě 😔 to nevím co si tam počnu,tak kdyby jste mě některá chtěla vidět 😀

anlek
27. črc 2009

Kacko, to je mi lito s tou kontrolou v srpnu. Ale ja jsem na 6.8. objednana k dr. Vykysale, tak to tam jeste bude. Nejde s terminem prohlidky hnout?

Jsem opice zvedava, tak pokud bys zazitky sepisovala a byla mi je ochotna poslat do IP, tak rada prectu. 😅

dracekmracek
27. črc 2009

anlek jojo napíšu 😀

no je to naprd,protože to tam mám skoro 2 hodiny cesty a už to nějak nezvládám,19 musím na cukrovku tak jsem mohla jedině ten den,dýl už není vůbec volno a Lenka mě chce na kontrole co 3 týdny,max.4,a to vychází právě na její dovolenou.Pak tam jedeme 28.na 4D 🙂

tak ti napíšu do IP ale bude to román 😀 nevím jestli Lenička psala 😀

lenkakubickova
27. črc 2009

holky,mám též román na vyprávění,ale nestíhám se zatím teď rozepsat,jen načuhuju 😅 Byli jsem s Kačenkou spolu v Pá v Gennetu a zážitky neuvěřitelnééééé 😀 😀 😀 Tak až se usadím k PC, sepíšu zážitky 😉 😀 😀

Když jste měli PK, kolikátý den jste šli na ET? Čtvrtý nebo pátý den? 😅

Anlek: jojo,čert vem pár dní, hlavně,ať jsou vajíčka zralá a miminka vyjdou napoprvé! 😉 🙂

anlek
27. črc 2009

Nic nevim. Takze rada poctu. 😉

Hmm, tak to je naprd. Ale muzu te uklidnit, kdyz pujdes dobre naladena na prohlidku ke komukoliv (primarku jsem mela na cele IUI, dr. Danka na 2 ultrazvuky pred IVF, dr. Langerovou na OPU), tak vsichni jsou nakonec mili. Ikdyz ty mas spatne zkusenosti.

Jinak jsem se te vlastne chtela zeptat, jak to mas s neschopenkou, jake mas vychazky? Pokud bys chtela nejaky azyl v Praze, tak bydlim do 45 min od Gennetu a mame tu chladek i v parnech. 😉

anlek
27. črc 2009

Leni ja mela 4denni, ale podle me jen kvuli tomu, ze 5. den byla nedele a to tam neni zadny dr. Jinak si myslim ,ze se spis snazi, kdyz to jde o ten paty den.

dracekmracek
27. črc 2009

Já myslím že Daněk bude v klidu 😉

prý se neomezené nedávají,takže mám 10-12 a 14-18....

a ty máš asi taky neschopenku viď?

Leničko jsem moc ráda,že OPU vyjde 😉 a má s tebou kdo jít?

dracekmracek
27. črc 2009

jo a jinak genetický ultrazvuk max.zážitek 🙂 jen co jsem lehla tak jsem Kulovanému řekla že chci vědět co to je 😀 Jirka koukal na tu pidi obrazovku tak jsem mu řekla ať se kouká na to plátno na stěně 😀 tak koukal jako puk,miminko viděl poprvé 😵 doktor moc nemluvil,ale jen co byl u nožiček viděla jsem pinďu,nicméně jsem nic neřekla a on taky ne a Jirka si nevšimnul 🙂 tak se koukal na srdíčko,to nám i pouštěl krása 🙂 ,mozek,hlavičku,ručičky,stehenní kost 😀 řekl že nevidí nic co by bylo v nepořádku,všechny orgány ok....najednou zhasnul ultrazvuk a vůbec se nevyjádřil k pohlaví...a pak najednou vyhrknul:Téměř 100% kluk 😀 tak Jirkovi se zaleskly oči,a mě taky 😀 je to můj bobánek,pak u Lenky nic moc ultrazvuk dole je fakt lepší kvalita ale je moc hodná dělala i fotky ale malej zlobil,rval si do pusy celou pěst 😀 😀 😀 mám v albu fotečky 😉

dneska mu mamka koupila staršně moc věcí,tak se těším na praní 😀

anlek
27. črc 2009

Prave ze mam, ale potrebovala bych dostudovat ... A az zacne byt skola, tak mi 2x denne dve hodiny nestaci. ☹ To tam ani nedojedu a to mam skolu v Praze. Pri tom tam nedelam nic namahaveho, potrebuju odevzdat bakalarku a podobne veci. ☹ To budu muset nejak poresit.

dracekmracek
27. črc 2009

já jako chápu na jednu stranu to že se tam sestřičky střídají,hlavně se toho musí naučit spoustu,ale to přeci všichni,občas ti opravdu žřeknou takovou hloupost....nechci být nijak ošklivá,aby se to neobrátilo proti mě,ale já jakmile nastoupila do práce,a že ve zdravotní pojišťovně jí je(ostatně jako všude)všechno jsem si sice jako debílek psala,ale pomohlo mi to,a tak jsem se to naučila....nebo ať tam s novou sestřičkou je ta "zajetá".......

jo a domluvila jsem se s Vykysalou že císař by byl ideální,do Motola už prý neberou tak nevím kam mám jít 😖

nelynka
27. črc 2009

ahojte
tak krasne tehulkujete a snazilkujete az zavidim (v dobrom) ze ja nikde nic hehe 😖 😖
ale uz mit o zase neda, len ta robota blba keby bola 😢

leni ja som PK nemala tak neporadim, ale zalezi asi od toho ako to vyjde a ako sa vyvjaju...

katu gratukujem k chlapcekovi 😀 😀 😀

ja ked som mala neschopenku, mala som vychadzky neobmedzene, ale to bola len PN po ET, dalej som sa moc nedostala 😢

myskaaaa
27. črc 2009

Ahojky,
Leni tak se ti to posunulo, ale hlavně že je vše OK...ještě pár včeliček a bude to...
Dracku blahopreju ke klukovi 🙂
Anlek uplně super hcg... 😉 gratuluju!!!
Ja jsem dneska jela nalačno sbalená k Apolináři(byla jsem na víkend jen na té propustce), vzali mi krev a 2 hodiny jsem čekala frontu na ultrazvuk kterej se jim nakonec porouchal,ale naštěstí jich tam mají víc....no "mimino" povyrostlo na 10mm,za týden mám jít jestli bude už srdíčko....takže na výsledek krve jsem nemusela čekat a propustili mě s neschopenkou domů...ale pak jsem si tam přeci jenzavolala a hcg mám 2860 (ve čtvrtek večer 850),tak mám radost,nakonec si mimino dalo říct...ale uz se bojím jásat tak jako předtím, aby se něco nepo.... 😀 😀 😀

anlek
27. črc 2009

Mysko, super. Myslela jsem na tebe, kdy se tu objevis. 😵

lenkakubickova
27. črc 2009

Míšo: myslela jsem na to,jak jsi dneska dopadla. Jeeeeejdaaaaa,já mám takovou radost 😵 😵 😵 Tak se s mimčem opatrujte!!! 😉 🙂 paaaa

pet.s
27. črc 2009

Ahoj děvčata,ráno jedu na krev a odpole budu vědět výsledky. Tak držet palečky, prosím.Ale jestli se dá měřit těhotenství na slzy, tak se 2 zavedená emrya změnila v paterčata. Seč vůbec nejsem žárlivá, ba naopak i přející 😀 tak jsem večer mému 60 letému muži poprvé z dobu, co jsme spolu předvedla neskutečnou žárlivou scénu. Ještě ted to rozdýchává a já si připadám jak husa 😖 A při udobřování jsem oplakala, že se mi stýská po mém 12 letém synáčkovi(je na soustředění od neděle-do pátku) 😀 . Protože Nedvěd zpíval písničku, kterou jsem poslouchala, když byl malý a v noci brečel 😀 No nejsem já pako? 😀 😀 😀 Jestli nejsem těhotná, jdu na psychiatrii 😀

lenkakubickova
28. črc 2009

Anlek: to je krásný,když u tebe vidím 6tt 😉 😵 😵 Já už se nemůžu dočkat,až mi ty vajíčka odsajou a šup ať už mám taky ty potvůrky u sebe 😀

pet.s: jooooo,tak to mě pobavilo, že máš takové slzavé údolí 😉 😀 Moooooc držím palce,ať je to těhu!!!!! 😉 😵 😵 Protože jinak by jsi fakt musela na psychiatrii 😅 😀 😀

Mončo: jsi v pohodě beruško??? Doufám,že se nic neděje,že nepíšeš 😕

Nelynko: nezáviď 😉 🙂 Nebooooj,určitě tě brzy těhu čeká taky! A ty nemáš práci? A kdy jdeš na nějaké IVF nebo IUI? Já v tom mám trochu chaos 😅 😉

Kačenko: jasně,že má kdo jít. Milan má celý týden dovču,proto pořád někde jezdíme,když se nám to posunulo na Čt, hned razíme do středy jinam 😅 😀 Jinak tam včera se mnou na kontrolu šel Milan taky a to bylo něco! Dole na recepci zmatek, čísla šla úplně jiná a tak mě předběhly asi 3 ženský,Milan samozřejmě otrávený a tak jsem se ozvala,že furt padají čísla vyšší než mám a po nějaké době se na mě teda dostalo.....no co se dá dělat,že??? Ještě,že jsem měla dovču!!! Ono to fakt není jednoduchý,když spěcháš do práce a jsi tam místo hodiny dvě hodiny a ještě k tomu hodinu cesta do práce 😝 ☹ No,hlavně,že to dobře dopadlo!!!

Až budu ve Čt po OPU,napíšu,bude víc času, teď se jdu dobalit a razíme! Ikdyž teda prší ☹ Ale snad se to vybere 🙂

nelynka
28. črc 2009

leni IP