Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
18. srp 2009

Leni, tak to je paráda,mám z tebe radost, tak to si o neomezený řeknu taky 😉

Zdepros, na zácpu jsou nejlepší glycerinový čípky, já ji měla ze začátku taky, ale pak mi asi pomohlo to, že jsem jedla hodně jogurty a bobíky a termixi, co do mě furt cpali v nemocnici, ale zase jsem pak chodila na velkou tak 3x denně 😀 A mě Daněk při stimulce říkal, páč už jsem měla zácpu i při ní, že to může být tím, že jak se zvětšunou vaječníky tak ty tlačí na střeva 😕

anlek
18. srp 2009

Leni, super!!!!

Zdepros, se zacpou nebojuju, ale napada me, jestli to neni tim, ze jim hodne ovoce (prcek se rozhodl, ze se mam zivit zdrave). Denne snim nekolik jablek, broskvi, nektarinek ... Co zkusit jist ovoce, pry svestky v jakekoliv podobe jsou dobre.

monivo
18. srp 2009

Leni, tak to je super, to jsi mi udělala radost a pozitivně mě naladila s těmi vycházkami. A jak jsi mu to řekla? Prostě jestli by šly neomezené?

miluse
18. srp 2009

Jo holky, mažete si něčím pupek, nebo počkáte až bude o něco větší?

zdepros
18. srp 2009

Anlek, jo švestky jsem zkusila, pytlík sušenejch zapíjela je vodou a nic, nějaký to ovoce taky sním, no ale asi je to málo, kdyžtak zkusím ty čípky

monivo
18. srp 2009

Milu, já si mažu pupek už od té doby, co se mi začal zvětšovat kvůli OHSS, kůže byla pěkně napnutá, takže se strie mohly udělat. Takže já se mažu už od začátku spíš z tohoto důvodu. Každopádně jsem někde četla, že se má začít opravdu brzy, i když břicho ještě moc neroste. Zatím jsem si koupila Elasti Q. Ten je dobře dostupný v lékárně.

miluse
18. srp 2009

Mon, já jsem právě měla někde vzorek nějakýho krému z lékárny a právě nevím už jak se jmenoval a samo to nemůžu najít, asi mi to manža vyhodil nebo někam dobře uklidil 😉

monivo
18. srp 2009

V lékárně je toho asi hodně. Ale ono to nemusí být úplně specielně na tohle, je důležitý, aby ten krém byl prostě mastný. Někde jsem četla, že výborný je olivový olej, ale maž se tím 🙂)

miluse
18. srp 2009

NO tak olivový olej je dobrý na všechno, ale je fakt, že mazat se tím asi nebudu, to bych pak musela chodit nahá než se to vstřebá 😎 😝

monivo
18. srp 2009

Milu, koukala jsem ti do alba na fotku s břiškem. To já ho mám tedy větší. To se ti už takhle zmenšilo nebo ti zase tolik nenarostlo? Já měla v nemocnici přes břicho i 92cm. Teď mám 79cm, ale i tak se to nedá skrýt.

miluse
18. srp 2009

Mon, já se neměřila, ale jdu na to, ikdyž já normálně už ani nevím kolik jsem měla předtím v pase 😅

Tak teďky mám 86 cm, ale já jsem švec prťavec, jsem velká 166 cm, takže na mě je to tak nějak hnedky vidět, že je vyboulený, předtím jsem měla asi tak o 10 cm míň, bych si tak typla

lenkakubickova
18. srp 2009

holky,jen vás nedočítám,pak se k vám vrátím,ještě jsem v práci.

Co se týče vycházek,tak jsem se sestře zmínila,že chodím 2x týdně do školy a že bych nějak potřebovala uopravit vycházky a ona,že neví,jak to půjde,že nedávají neomezené,tak se musí poradit s Dr. a tak jsem to nějak neřešila a šla k Daňkovi,ketrý mi tu neschopenku potvrdil a v tramvaji čučím jako péro,že tammám neomezené 😕 😀

anlek
18. srp 2009

Leni, upaluj domu. A pak napis, co vsechno ti dr. rikal. 😉

miluse
18. srp 2009

No já to chci taky právě nejdřív prokonzultovat s Brandejskou, jako že potřebuju chodit do práce, zaučovat kolegyni jen na pár hodin třeba obden, tak uvidím co ona na to

pet.s
18. srp 2009

Leni, držím palečky. My jedeme vyklízet starou chalupu a přebírat, co dáme na chatičku. Nejsem zvyklá velet a rozdávat práci, ale budu muset. Jen nevím, za jak dlouho mi můj generální ředitel hodí pytel na hlavu. 😀 😀

garp776
18. srp 2009

Ahoj holky, měla bych na vás otázku. Je nutná doporučenka na spermio v Gennetu? díky za odpověď.

lenkakubickova
18. srp 2009

tak jsem tu,už jsem doma asi od 11,byla jsem nejaka zmozena a tak jsem tu usnula a lezim s polstarem pod zadkem 😀 😀 😀

Pet.s: tak se moc nepredrete a at to mate co nejdriv za sebou 🙂 A kde mate tuchaticku?

Milu: juuu,to je super pupíček 😉 🙂 Myslím,že když to Dr.řekneš rozumně,tak by nemusela mít problém ti udělat neomezené vycházky,budu držet palce! 😉

Mončo: a ty chodíš ke komu k primářce nebo k Vykysalé?? Nějak už v tom mám hokej 😅 A jak pisu Milušce,myslím,že když to Dr.rozumně vysvětlíš a řekneš důvody neomezených vycházek,tak ti vyjdou vstříct 🙂 U mě to fakt vzniklo šílenou náhodou,ani jsem s tím nepočítala 😅

Garp776: není nutná doporučenka,ale zaplatíte si 1.000,- s doporučením je to zdarma.

zdepros
18. srp 2009

Leni tak to je super s těma vycházkama, tak to jsem už asi jediná kdo nemá neschopenku, no jenom abych to nezakřikla, zejtra jdu na UZ tak jsem na to zvědavá 🙂

lenkakubickova
18. srp 2009

Zdepros: jo,mám z vycházek radost,ačkoliv teď to stejně moc nevyužiju a raději se fakt hodně poflakuju a šetřím, ale i kdybych chtěla, tak můžeme jet na víkend k manželovým rodičům bez problémů 🙂 A buď ráda,že nemusíš na neschopenku, kdybych neměla takovéhle potíže,tak chodím do práce dál taky 🙂 Třeba se během pár týdnů vrátím do práce zpět,až se vše uklidní a potvrdí,uvidíme,ale miminko je důležitější 🙂

nelynka
18. srp 2009

ahojte
tak som domka..

leni vidim ze uz ti svietia tt pri mene tak ofikos gratulujem..
ozvala by som sa aj skorej ale ja mudrana som nechala notas doma tak som mala doslova dovolenku na slovensku 😀

zdepros
18. srp 2009

no to je jasný že jsem ráda, že mě zatím nic nepostihlo 🙂 a jsem v pohodě 🙂 , jen tak dál 🙂

lenkakubickova
18. srp 2009

Nely: ahoj 🙂 Děkuji,sice mám zatím hlavu plnou starostí,ale snad už vše bude jen dobré 😉 🙂 A jak jsi si na slovensku užívala? 🙂

monivo
18. srp 2009

Leni, chodím k primářce, stejně jako Milu. A přesně jak jsi psala ty, nemá smysl to řešit se sestřičkama, ty ti dají omezené a hotovo. Je potřeba se rozumně domluvit s doktorem.

lenkakubickova
18. srp 2009

Zdepros: držím palečky,ať je pořád u tebe vše v pohodě, jako do teď 🙂 😉

holky,jen se chci zepat co ten srazík,jak to vidíte? Datum je tedy 100% 25.8. příští týden v Úterý a kde tedy? Uděláme to v těch Letňanech v obchodním centru nebo někde v okolí Gennetu na Praze 7? To bude sranda 😀 😀 ...teda,pokud nebudu fakt nějak muset ležet,ale ta chvilka na kafe mi nic neudělá 😉 🙂

nelynka
18. srp 2009

leni v sobotu sme boli v Madarsku v termalnych kupeloch sa kupat so svokrovcami a v nedelu v Tornali na kupalisku s mojimi rodicmi
hafani a kocky zustali doma tak sme mali oddych aspon, uzili jsme si to, akorat se vratit do tych starosti ach jo 😔

akurat som volala do gennetu za genetiku vysledky, tak prej tam mame nejaky nalezi, ale pry nas neovplyvnuju na zivote, jen me zivot nezajima me zajima mimino ☹

lenkakubickova
18. srp 2009

Mončo: a kdy,že jdeš na kontrolu? Uvidíš,jak dopadneš,budu ti držet palce!!! 😉 🙂

Nely: no to muselo být úžasný!!! Já o těch lázních slyšela a chtěli by jsme se tam jet někdy podívat, není to daleko a je to celkem levné, tak snad tam jednou vyrazíme 🙂 To mě mrzí ty výsledky ☹ A kdy jdeš na nějakou konzultaci ohledně těch výsledků a konzultaci jaký to má vliv na miminko?

nelynka
18. srp 2009

leni na konzultaciu az ked budu trombofilne mutacie ktore stale nemaju a potom nas budu volat kedy mame prist

nelynka
18. srp 2009

leni a ake bolo hcg?

lenkakubickova
18. srp 2009

Nely: já to měla trochu složitější, jukni do alba,ale včera konečné je 377, tak snad už jen poroste! Ale jdu až v Po na utz, nikdo už mě na další HCG nechtěl.

nelynka
18. srp 2009

leniku tak to budu drzet palecky, ale bude rast neboj..
ja jsem mela 49 prvni, 78 druhe (nebo nejak tak) a za dva dny 51 treti a klesalo...a kdyz ti takhle hezky vyhuplo bude to vporadku.. 😉