Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

blucka
1. zář 2008

ahoj, dlho si tu nebola?To je super, ze budes mat uz vysledky....v gennete 😉 nic nove, sestry stejne.... 😉

nelynka
1. zář 2008

ahoj, no veru dlho..som bola odpojena od netu, ale uz som spet 😀
ale strasne to tam maju teraz prehadzane..ked som tam chodila pred rokom tak to mali lepsie vyriesene ako teraz

blucka
1. zář 2008

prehadzane, neviem co myslis, vsimla som si len to, ze kartu si musis vyzdvihnut dole.Ale aspon sa mozem do nej mrknut. 😉

nelynka
1. zář 2008

hej presne to...ze sa musis nahlasovat dole a potom utekat hore..sa mi to nepaci, predtym bolo super, ze si si vysla hore, ukazala sestrice a supajda 😀 😀 😀

ale tak uvidime, ma skoro supli na konzultaciu k brandejskej tak som ich hned zrusila ze chcem vykysalu 😀

blucka
1. zář 2008

im to je uplne jedno.....som zvedava ako ti to dopadne.Ja tam idem 9.9., uz sa neviem dockat co zase bude nasledovat.

nelynka
1. zář 2008

no, to som zvedava aj ja..ale tak uvidime...

jeeej ty tam ides na moje narodeniny 😀

blucka
1. zář 2008

na tvoje narodeniny a nase vyrocie svadby, snad to nieco znamena a prinesie stastie. 🙂
Ozaj a co domcek, nieco nove?

nelynka
1. zář 2008

jasne ze to prinesie statsie 😀 v to verim...

no, domcek, dneska som podpisovala papier o navrhu na predlzenie zmluvy na neurcito tak uz len cakat kym to hlavny podpise a mame to...
ale zatial nemame nic vo vyhlade...nejako sa to zastavilo, co by sa nam pacilo, alebo je to velmi daleko do prace odtial

blucka
1. zář 2008

V tychto veciach neni asi kam sa nahlit, urcite na nieco natrafite.Ja som myslela zo zaciatku, ze snad nic nenajdeme a napokon to dopadlo nad ocakavania. 🙂

nelynka
1. zář 2008

tak dufam ze aj nam to takto skonic, ale verim ze ano..ono ked aj pozeram domcek, nejaky trosku schatrany, tak stale pozeram ako si to urobim, len potom sa mi nechce do tej rekonstrukcie lebo by som nevdela kde zacat, tak radsej pozerame uz trosku zrekonstruovane a tie su uz dost drahe na nase pomery

blucka
1. zář 2008

Ono v tych schatranych ta rekonstrukcia vide tiez na pekny balik, ja na to odvahu nemala.Urcite sa nieco najde.poslem ti IP.

katuska23
1. zář 2008

Blucko právě že ne,vůbec vejcovody neřešili 😖 ale tenhle pátek tam jedu a chci jít říct že nechci na nic čekat a jít do čehokoliv 😉

nelynka
1. zář 2008

dobre..
tak ale uvidime co poriesime, len nech uz mam zmluvu v ruke a pojde to raz dva..D::D

blucka
1. zář 2008

Urcite navrhni, len im nespominaj ze si bola u liecitela, nemaju to radi.Jedna znama spomenula, ze cvici mojzisku a dr.jej povedal, ze az ked docvici, nech sa pride ukazat.Dobre co?

blucka
1. zář 2008

katuska, ako dlho sa snazite?

blucka
1. zář 2008

nelynka, myslis zmluvu na byt, kde ste teraz?

nelynka
1. zář 2008

nie blucka zmluvu na neurcito v praci aby sme mohli ist ziadat o hypo...

blucka
1. zář 2008

aha, no vidis, nepochopila som.... 😒

nelynka
1. zář 2008

nevadi, vpohode 🙂

wokounek
3. zář 2008

Ahojky 🙂 ... Nelynko predem preju vsechno NEJ k narozeninam a nejvic splneni toho, co si nejvic prejes...a vsichni asi vime, co to je 😵 😉 ... jinak hodne stesti a same dobre zpravy z vysledku a u rijnove konzultacky.
Blucko, s jakymi sestrickami mas v gennete spatnou zkusenost? Nerikej, ze se tam zkazily vsechny... ja doufam, ze tam jeste nejaka dobra a citliva dusicka prece jen existuje 😕 ... jedna takova culikata a hubena  na nas zatim vzdycky byla moc hodna, jinak ty co sedi dole na recepci (teda oni se stridaji, tak tam jednou byla i ta fajn) jsou desny, vzdycky mi prijde, ze si neco suskaji a pak vybuchnou smichy...mno nevim, ale nase problemky si myslim rozhodne k smichu nejsou...

Tak pa kocky, mejte fajn den a drzte se 😉

nelynka
3. zář 2008

dakujem wokounek, za gratulaciu, narodky mam az 9.9. ale dakujem velmi kraasne, snad to vsetko vyjde tak ako ma 😖

inak, vcera som nemala dobry den, musela som k lekarke a poslala ma na kolonoskopiu z ktorej chytam panicky strach a akonahle si na to spomeniem, tak sa uplne rozklepem...strasne sa bojim a aj to co mi tam zistia : 😒
tak prajem pekny dnik vsetkym.. 😀

katuska23
3. zář 2008

Ahoj holky,

blucko snažíme se od 4/2006

nely to je mi líto,to je fakt nepříjemný vyšetření 😔

já dnes byla na prevenci a bolí mě celej vnitřek jako kdybych souložila týden v kuse 😀

wokounek
4. zář 2008

Krásné ránko,
Nel ...já vím, 9.9. ....jen jsem přála dopředu, abych na to pak nezapomněla 😉 ... juj, tak to vyšetření ti nezávidím, ale ty to určo hravě zvládneš a všechno bude v pořádku...uvidíš 😵
Katuskooo... teeeda tak týden v kuse joo 😀 ... ne, teď vážně ... promiň, jsem "amatér" v takových pojmech...co je to prevence?
P.S. holky, je možný, že bych si byla na stopro jistá, že jsme včera s manžou prošvihli ovulku? ... já to teda nijak nepočítám, kdy by měla být... ale nevím proč, nějak si myslím, že to bylo včera ☹ ... jsem asi cvok 😅

terezita
4. zář 2008

ahoj wokounek, tak na neho hupsni dneska, treba pocit klame.. ja mela taky dojem, ze jsme prosvihli ovuli minuly mesic (merim bt a delala jsem si i ovu testy, takze vim, ze jsme ji prosvihli) a mam z toho //..

jinak holky, moc posledni dobou net nestiham, dneska tu uz asi nebudu, tak vam drzim k zitrejsim kontrolam palce!!!

katuska23
4. zář 2008

wokounku,prevence na gyndě 😝 zrcadla,stěr z děložního čípku,apod 😠

nelynka
4. zář 2008

dakujem holky, ale brutalne sa bojim, este ze mi daju tu injekciu, ze neudem o tom vediet, fakt sa mi tam nechce prdet doktorovi do tvare 😀 😀

wokounek
5. zář 2008

Katus, diky...mno, jo vidis...tahle varianta me nenapadla... pritom to samozrejme znam 😎 ...a ty chodis mimo caru i ke svemu gynekologovi? Hele, ja mam ale dotazy vid? ... 😕 😅
Terezit, hupsla jsem 😀 😅 ... mno a on tvrdi, ze to byl urco "oplodnovak" 😀 😀 😀 ...
Nely... drzim pesti ...

tak pacek, jdu makat ... a vsem co jdou dnes do gennetu, preju same dobre zpravy 🙂 ...mno vlastne...nejen tem 😵

terezita
5. zář 2008

dobre ranko! tak ja tam dneska letim az pres obed.. 😝
wokounek, to muj rikal vzdycky, ze tentokrat to bylo ono.. 😀 😀 ti chlapi si krasne veri! 😉
jo, ja taky chodim vedle caru i ke svemu gyndr. mam tam chodit co pul roku na prohlidky, tak tam chodim.. 😅 kdyz uz mu platim ty nekrestanske prachy, tak at se snazi.. 😀

katuska23
5. zář 2008

Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 parááááááááááááááááddddddddddddddddddddddddáááááááááááááááááááááááááááááááááá 😵

snad vám nevadí že sem zkopíruju co jsem psala kamarádce,je to moc dlouhý 😵

Na ultrazvuku vidělaprasklý folikul,a myslí si že jsem ovu opravdu měla po mrše,ale viděla ještě jeden,a navíc se jí líbila sliznice,tak mi píchla pregnyl,aby mi ten druhý folikul prasknul,a máme se dnes ao víkendu snažit. prý to vypadá vše moc dobře,a je si téměř na 100%jistá,že to vyjde,nechtěla mi už ani napsat další léky nabrala mi progesteron,jestli teda ovu proběhla.
Jinak Prolaktin mám minimální
Loučila se se mnou se slovy:Moc se mi to líbí,a věřím ve zdárný konec,a sestřička mi popřála moc štěstí,ony tomu věří víc jak já? 😀 tahle sestřička byla moc milá 🙂 a doktorce se poprvé líbilo úplně všechno 🙂

a jak jste dopadly?Terezit tak co?

wokounku jo chodím i k němu kdykoliv něco potřebuju,agolutin nebo tak 😉

terezita
5. zář 2008

juuu, katus, to zni skvele! drzim moc a moc palce, at to vyjde!
no ja na utz videla cerny flek, ale pry je to nas potomek, ma pul centimetru a uz mu bilo i srdicko. holky, tenhle zazitek vam vsem preju a to co nejdriv!!