Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lanna
25. zář 2008

Tady jsme 😀 kuk...

lanna
25. zář 2008

Venku je moc hnusne tak se my nechce nikam jit,a domaci prace mně už taky nelaka,tak jsem přišla trochu dyrbat 😅 ..

blucka
25. zář 2008

ahoj lanno, tak na stimulku drzim palce.....ja bych uz tiez chcela aby sa to nejak rozpohybovalo a tiez zacala stimulovat.

blucka
25. zář 2008

a ides na inseminaciu, alebo na umele

lanna
25. zář 2008

Ja jdu na IVF nemam totiž vejcevody ☹ ,moc se my nechce ale ještě to skusim.

lanna
25. zář 2008

Cheta jsem skusit NATIV bez hormonu ale DR my poradil ivf tak uvidim jak to dopadne

blucka
25. zář 2008

za pokus to stoji, ved nadej umiera posledna, poznas to... 😉 uz aby to bolo za nami, no nemam pravdu?.

lanna
25. zář 2008

Maš pravdu,proto bojujem dal,a je my lito tich kdo to nevyderžel a vzdal to 😢 .
A co ty naco čekaš?

katuska23
25. zář 2008

dozvěděla jsem se že mi dopadla zle cytologie 😔 volala jsem do gennetu,chtěla jim odfaxovat výsledky a nic,nejde to...už jsem tam dnes volala pětkrát a už jsou na mě příjemný jako něco ☹

lanna
25. zář 2008

Katusko tak to my je lito, 😔 ,a na naladu v gennete se vykašli přece jim platiš a to je jejich prace tak at kmitaji 😵 ..
Nijak se my zadyrhava počitač,tak mně to štve 😠

blucka
25. zář 2008

Ja cakam na menzes, uz mi z toho sibe, 5 dni meska a neviem preco, test neg., citim sa dobre a ona nikde....
Je to tazke vydrzat ten napor, ja si uz tiez kolkokrat poviem, ze kaslem na to, ale hned ma to prejde.
Katuska, a co ti nasli na cytologii?

katuska23
25. zář 2008

no ale jak to mám doktorce doručit? 😢 jsem v prdeli pardon ☹ příští měsíc jsem měla jít na inseminaci ☹ a pak IVF

lanna
25. zář 2008

A u mně to bude jak psala LENI žadne testy my pro jistotu nedelaly,doufam že to dopadne dobře i bez nich...

katuska23
25. zář 2008

blucko já tomu nerozumím ☹ ale v Gennetu mi teď nebudou chtít udělat inseminaci...

lanna
25. zář 2008

Holky kdy bysme vedely proč to tak je,nekdo se nemuže MS dočkat ,a ja jsem ji po IVF mněla 2 krat do mněsice,pak jsem musila prašky jist abyse srovnala no tet už to je snad dobri...

blucka
25. zář 2008

Posli to doporucene, mali by to prijimut aby si vedela co dalej, hlavne ak tam nieco nasli, aby si dostala lieky, az nestracas cas.

lanna
25. zář 2008

Katusko a nakdy maš naplanovano IUI?

katuska23
25. zář 2008

teď mi psala nějaká personální ředitelka ať to ještě zkusím....jsem v pr...rozumněla by jsi těm výsledkům,kdybych ti to poslala?

blucka
25. zář 2008

a preco ju nebudu chciet urobit v gennetu, povedal ti to tvoj dr., alebo len teraz koli tej cytologii?

lanna
25. zář 2008

Katus nestresuj určitě sy ti to povede poslat 😉

blucka
25. zář 2008

katus, skus mi to poslat.

katuska23
25. zář 2008

je tam napsáno kontrola za tři měsíce....a sestřička v Gennetu mi říkala že se to bude muset odložit.Ale mě se to celé nezdá 😖 jenže tam se nedovoláš doktorrovi a bude ti radit nějaká dvacítka na recepci jako kdyby se nechumelilo

blucka
25. zář 2008

aspon zaver

lanna
25. zář 2008

Tak zlatička ja už musim do prace a večer nakouknu 😝 ,moc se my tam nechce..

blucka
25. zář 2008

lanno, tak zatial aked budes mat cas, stav sa tu. 🙂

katuska23
25. zář 2008

stěr optimální,horm.stav v souladu s věkem,cytologická diagnosa:dlaždicové buňky,metaplasie,ASCUS,endocervikální buňky normální
závěr-ascus

blucka
25. zář 2008

Pod vyrazom ascus, som nasla, ze sa akurat opakuju stery, ale nedocitala som sa, ze by to bolo nieco zle.
Preto to urcite nenechaj len na sestricke, aby rozhodla a porad sa s dr., ci je nutne pockat s inseminaciou. Daj vediet.

katuska23
25. zář 2008

volali mi z Gennetu 😵 holky,je to pouze na hranici,můžeme se snažit a jít do IUI 😀 to dokazuje že od tohohle doktora musím jít pryč,ta sestřička byla u nás v pojišťovně a vychrlila to na mě u přepážky:máte špatnou cytologii.

volala mi přímo vykysalá sice vůbec nevěděla nic o IUI ale řekla jsem jí že Košťák byl akční 🙂 byla moc hodná🙂

blucka
25. zář 2008

Tak konecne dobre spravy, tak bud v klidu a pekne sa na IUI pripravuj. A to chovanie sestricky je otrasne, asi by si mala dr.naozaj zmenit.Aspon, ze sa z Gennetu ozvali. 🙂

katuska23
25. zář 2008

no přímo Vykysalá to jsem nečekala,hned mě uklidnila,je fakt zlatá 😔 dokonce se mi o ní zdá 🙂

viděl jste někdo Košťáka?Docela pěknej chlap 😀

blucko a ty jsi na tom jak?