Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

aleluli
1. bře 2010

Inza - prosim, posli mi kontakt na pani doktorku. A dekuji...

inza
1. bře 2010

mandre: tak asi chodi. Ja nevim. Me prijde ze tam je porad Danek (me teda nejak nevyhovuje 😉 ). Langerovou (ta mne nejvice "vyhovuje") jsem tam zazila jenom jednou a to pri prvnim OPU. Jinak vzdy Danka a jednou pri IUI Vykysalou.
Takze si davate od druheho IVF pauzu a budete zkouset alternativ. medicinu? Treba to vyjde a budou // 😀

pet.s
1. bře 2010

Aleluli nevím jestli ti někdo odpověděl na tu neschopenku. Mně dali jen zprávu pro gynekologa a doporučení na neschopenku. neschopenku mi psal gynekolog.

Janičko..holka já na vás pořád myslím...modlím se za prcky.

Holky já mám nějak pocit, že to bude holka...napadlo mě najednou jméno Veron ika...Nikdy to nebylo moje oblíbené jméno. Ale najednou mě napadlo. Koukala jsem na význam jména. Znamená nositelka vítězství...tak třeba právě ona svůj boj vyhraje. ☹

petap1
2. bře 2010

pet.s : Co ten zamračený smajlík ??? Všechno bude v pořádku a miminko se za 9 m narodí čílé a zdravé. Já bych holčičku brala a věřím, že i ty...takže...žádné chmury, jasný 😀

anlek
2. bře 2010

Pet.s byla to BLBA nahoda u vas, to uz se opakovat nemuze. 😉 Mate prece vysetrenou genetiku, takze kliiiiiiid. Ikdyz je to tezke. Zkusim to jeste jinak, kamaradka mela take vadu neslucitelnou se zivotem, a ted uz je za pulkou tehotenstvi a vypada to na naprosto zdravou holcicku.

janicka.slunicko
2. bře 2010

Ahojik holky,tak jsem včera byla v nemocnici,daly mi injekci na ty pupinky a mastičku,a že to mam ztěch antiobitach,že jsem na ně byla alergicka. Tak snad to brzo zmizí. Dneska Ríšu budou mu operovat tu hlavičku,že museji, budou mu dělat drenaš z hlavičky,na tu krev. Tak holky držte palečky.
Holky mějte se adržte se.papap

inza
2. bře 2010

pet.s:proc zamraceny smajlik. Pokud to bude Holka s takovym jmenem vsechno prekona a bude z ni bojovnice

jani: drzime palce at to ten tvuj "chlapak" bojovnik zvladne.

aleluli me ted psali neschopenku primo v Gennetu. adresu (odkaz na ni) dr ti poslu do IP.

dneska jsem volala do Gennetu a rikaly ze z tech 9 oplodnenych jich je 5 "krasnych". Zitra budou volat kdy bude ET. Tak jsem zvedava zda prezije tech pet. Pri minulem IVF jsme jich meli 11 a 5 jich zustalo peknych z nich nam 3 zmrazili, ale rozmrazeni pak neprezilo ani jedno ☹

anlek
2. bře 2010

Inza, me pri prvnim telefonatu take rikali nejake cislo a dalsi den to bylo vetsi cislo ... Embryjka byla po tatinkovi, meli pomalejsi rozjezd. 😉 Takze muses byt jeste zitra v soku.

A jinak my vcera konecne vymysleli jmeno, budeme mit Robina.

inza
2. bře 2010

anlek, ja myslim ze asi vetsi cislo nebude. Jsou tam uz od soboty 😀 , tak budeme radi ze jich asi pet zustane. Koukam ze se ti to uz nezadrzitelne blizi 😀 😎 . Robin dobre jmeno a kdyby k tomu jeste byl Hood tak to nema chybu 😀 🙂 😅

petap1
2. bře 2010

Jani, držím palce a myslím na vás.

anlek: moc hezké jméno, těch moc není 🙂

inza: pěkně bojujou...určitě jich i zítra minimálně 5 bude 🙂 Cítím v kostech, že to vyjde...vždyť se i říká, že 2 IVF bývá úspěšnější 😀

inza
2. bře 2010

petap1: no jen aby. Rikat se muze co chce, ale pokud to nebudes mit na 100 % tak se tomu neda verit 😎
co jak ty valcis s novyma praskama?

mandre
2. bře 2010

Anlek: Robina mám já zakázanýho, měli jsme 5 let andulku Robina 😀 😀 😀 , mě se ale líbí hodně. 😉 😉

Inza: nevím ještě, zkouším dál, do Gennetu půjdu i tak si popovídat 🙂 ....

evak99
2. bře 2010

inza: to je krása 🙂 naše embryjko po rozmražení taky nepřežilo..ale to je to riziko. tentokrát to vyjde a žádný nanučci nebudou potřeba. tak až budeš vědět, kdy et, tak napiš. budeš pak doma nebo v práci?

mandre: jo dobrej přístup. my to taky dělali souběžně, gennet i alternativní léčení 🙂

jani: Rišulka to hezky zvládne, neboj! moc na vás myslím.

pet.s: žádný negativní myšlenky. Veronika to hned všechno cítí, zrovna dneska mi to říkala paní dr.! Musíš myslet jenom pozitivně a hezky, ať se u tebe berušce líbí 😉

petap1
2. bře 2010

inza: Já vím, ale znáš to, když to člověk cítí v kostech, tak to tak bude 😀
Zatím jsem si zobla 2x 🙂 Nevím jestli je to tím, ale jsem vždy tak 2 dny unavená a bolí mě hlava. Prý sa na tyto prášky zvyká tak 2 týdny, tak uvidíme 🙂 Jinak jsem zjistila, že Prolaktin může klesat vcelku rychle, takže pokud není problém v jiných hormonech (což u mě není), mohla by mi MS naskočit už příští měsíc 🙂 Tak uvidíme jak to bude, nesmím být zase moc natěšená. Příští pátek jdu na kontrolu na Endokr., tak se Dr. na všechny ty hormony zeptám 😀

mandre: jsem taky pro kombinaci. Chodím k doktorům, ale ještě si k tomu dopřávám babské rady a léčivé bylinky 🙂

inza
2. bře 2010

mandre: jo urcite si to tam chce jit popovidat a zeptat se i na jejich nazor co doporucuji. Normalne jak ted zobu ten pentomer tak uz na me pomalu utoci nejaky bacil (jako teplota, bolest v krku) cert aby to vzal 😒

evak99: jo vim ze to nemusi prezit je to prece jenom zivy organismus a kazdy se z nich bude chovat jinak jsou to vsechno originaly a nejake tabulky jak by se meli chovat jim muzou byt ukradene 😉 . Jinak ja jsem doma uz od OPU. Stejne mam v praci vypoved a mam koncit k poslednimu breznu tak je v tom necham trochu vymachat. proste nic jim nepredavam, vse v mem PC uz smazane jenom na spolecnem disku nechane to co jsem uznala za vhodne. Pokud to nevyjde tak maximalne pujdu vratit sluzebni mobil, tokena a ID kartu a vsichni me tam muzou... 😎

petap1: jo po praskach byva obcas blbe. Me je po pentomeru a mylsim si ze i trochu po utrousi jak ho beru vice, ale neda se s tim nic delat, proste jsme silne a musime to vydrzet

mandre
2. bře 2010

Inzo: a bereš i Prednison?? Já ho na IVF neměla, měla jsem z něj minulý rok žaludek KO 😝 Utrorš mi v dávkách 2-2-2 způsoboval docela velký pálení žáhy...teď při 1-0-1 mi nebylo nic a pentomer taky nic. 😉

Petap: Dostinex jsem brala 2 měsíce před rokem, hned se mi to srovnalo, ale já měla prolaktin cca 30 😵 .

Evak99: prosím tě a na tu akupunkturu jste chodili kam? u nás v TP jsem nic nenašla, zapadákov 😠 . Vy Pražandy to máte všechno po ruce 😎 😵.

mandre
2. bře 2010

Dneska jsem si holky nechala vzít krev na skupinu, mě to nikdo nikdy nezjišťoval 😒 a když už jsme u té alternativní léčby, tak se pak podívám, co nemám jíst s touhle krev. skupinou. 😀 😀 Nasadím dietu podle krevní skupiny 😀 😀 😀.
Člověk se snaží zdravě jíst, ale ty potraviny stejně stojí za ..., takže do sebe cpe furt nějaký jedy, chemii a výsledky vidíme, když k tomu přičtu věk a psychiku po tolika snaženích. 😠 😢

inza
2. bře 2010

mandre: Prednison neberu, mam brat jenom ten pentomer a utrous 2-1-2 😝. Me se ten pentomer blbe polyka a pak je me po nem chvili blivno, hlavne me dela problem pred nim jist, jak neni clovek zvyklej snidat ci veceret a ten se ma brat po jidle tak to je problem
co to je za dietu dle krevnich skupin to taky existuje? Nekde jsem zase cetla ze ten kdo ji zase az moc zdrave tak ma taky problemy s otehotnenim 😒 . Tak si pak vyber kde je pravda

mandre
2. bře 2010

Inza: budu to teď studovat, ten léčitel, co k němu jdu, se tím taky zabývá, má to vliv na celý organizmus a plodnost, lidem se podařilo otěhotnět při této "dietě"...prostě jsou potraviny asbsolutně nevhodné pro každou jednotlivou z krevních skupin...manža má A+ (dárce 😀 )...bude to asi dost drsný, tak uvidím, jak upravit stravování 🙄 .
I když my teda jíme poměrně zdravě, ale ne s ohledem na krev.skupinu. Já snídám téměř každý den jogurty s müsli a čerstvým ovocem, tak to bude asi pro mě hustý, jestli budu muset vynechat mléčný výrobky...ty může snad je skupina B....uvidím, prostuduju, a co mi řekne.
Nejhorší je , že jak se člověk láduje "a la zdravě" přes zimu tim ovocem a zeleninou z krámu, tak to ani nechci domyslet, co tam všechno je za chemii...v létě to jistí vlastní zdroje. 😀 😀

inza
2. bře 2010

mandre: ja mam taky A+, tak kdyztak posly pak co se nema jist 🙂 😀 . Ber to tak ze chemie je uplne ve vsem. I nejake mlecne vyrobky jsou z chemie- ropy a ani o tom nevis. Proste chemie te bude pronasledovat stale neustale. Vem si ze chem. pochody jsou i v tele a v zaludku mas dokonce kyselinu a to hodne koncentrovanou 😉
No jogurty taky kazdy den ke snidani nejsou prave zdrave... 😉

mandre
2. bře 2010

Jj 😀 souhlas.

janicka.slunicko
2. bře 2010

ahoj holky tak Riša ma po operaci a proběhla dobře,bez komplikaci a je stabilizovanej. Tedka ješte spinka.Tak jsem na prdelku myslela celej den. Tak snad to bude dobré, děkuji že držite palečky .mejte se.

petap1
3. bře 2010

mandre: tak to já mám vyšší (127), takže to potrvá déle, ale myslím, že 1 měsíc na to bude stačit ..doufám 🙂

Jani, moc moc na vás myslím...jsou to skvělé zprávy...jen tak dál..držte se 🙂

evak99
3. bře 2010

jani, super 🙂

mandre: my tu alternat. léčbu brali komplexně - i se změnou stravy (tu jsme tedy začali provozovat už dříve) a na tu akupunkturu jsem chodili k dr. strnadelové do institutu celostní mediciny v praze. je moc fajn, ale nedá ti jen akupunkturu, doporučí ti celkově změnu (právě i s tou stravou a tak). nicméně, já jsem bezlepková, takže pro nás to nebyl až takový zásah, vysadit mouku (neb jí stejně nejím) a další věci...takže mrkni na net a zvaž to.

ivarei
3. bře 2010

Holky, tak si představte, byla jsem na kontrole a za poslední měsíc jsem přibrala 4 kila, to je hrůza 😀.

Od rána mě hrozně bolí v tříslech, stává se vám to některé?

lita: Kdepak jsi, nerodíš???
janička: Pořád na vás myslím a držím palce.
inza: Tak jak to vypadá 😉 ?

ivarei
3. bře 2010

anlek, máte vybraný krásný jméno 🙂 🙂 🙂 , teda, tobě se to krátí... jak se cítíš?

pet.s
3. bře 2010

jani to jsou bojovníčci...pfuj, pfuj, pfuj...pro štěstí...

anlek ani mi to neříkej...já ti mám pořád pocit, že jsme měla při tom minulém těhu víc bojovat, chtít konzultaci ještě někde jinde..ne hned jak vyřkli ortel, tak se nechat odvést jak ovce na porážku.

holky dnes jedu do Prahy d divadla na Edith Piaf- Milovat až k smrti se Světlanou Nálepkovou. Moc se těším, Mám CD těch písniček a je překrásné.

anlek
3. bře 2010

Pet.s jestli jsem napsala neco spatne, tak je mi to lito. ☹ Ale urcite jsi minule udelala vse nejlip, jak slo ... Urcite je vse ok. Uvidis, ze pro vas bude april nakonec fajn den, kdyz si poradne oddechnete.

Jani, teda ty mas bojovnicky, jen at v tom pokracuji dal... Kolik uz vazi?

Ja mam tehotenstvi asi za odmenu, krom asi jednoho tydne ted, kdy jsem funela jak zbesila (porad nekde NEKDO me tlacil uplne vsude), tak ja snad ani nevim, ze jsem tehotna. Vcera jsem hlidala a udelala si poradnou prochazku s kocarkem a po ni malej klesl dolu a hned je zas dobre. Jinak jsem zatim nabrala 6kg, takze ono i to asi hraje roli.

mandre
3. bře 2010

Ahoj holky,
kdepak je Lita? Snad je v pořádku, taky jsem koukala, kdy že tu byla naposled... 😲 Jestli už nerodí???

Jani, ty bojujou, superrr. 😉

nannynka
3. bře 2010

ivarei: no mě taky berou občas třísla a celá ta oblast mezi nohama, speciálně když se otáčim v noci nebo vstávám. Gynd řikala, že to jsou vazy a že to prostě musím vydržet 😉