Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
30. bře 2010

deni a to te prvne hnali na hysteroskopii, nebo te nejak vysetrili a na zaklade toho poslali na hysteroskopii?

darkwitch
30. bře 2010

ja jeste nemam vubec zadne vysetreni, protoze moje doktorka resi neplodnost az po dvou letech snazeni a me to po roce a pul prestalo byvit a objednala jsem se do gennetu...

dennisa
30. bře 2010

No v Gennetu na té první konzultaci mi doktorka udělala běžnou prohlídku a ultrazvuk. Vše bylo OK. Tu hysteroskopii mi jen doporučila, nenařizovala. Říkala, že bude lepší to podstoupit, že pokud by pak třeba nevyšel první pokus, že by mě na to stejně poslali, tak je lepší začít před IVF s čistým stolem a vědět, že je všechno v pořádku.

dennisa
30. bře 2010

Tak to nevím, myslím, že už po roce neúspěšnýho snažení by se to mělo řešit. Tvoje doktorka má asi na všechno moře času co.
Já jsem taky od svýho gyndaře neměla udělaný žádný speciální vyšetření, ale neboj, o to se postaraj v Gennetu 😉

darkwitch
30. bře 2010

deni diky 🙂 tak asi tim, ze ´jsme objednany za tak dlouho, tak nas posilaji na jednoduhcy vysetreni, aby meli aspon neco v ruce 🙂
jo ma na vsechno dost casu, asi chce prirozeny miminka..., ale kdo to ma vydrzet
a jak ti dopadla ta hysteroskopie?

dennisa
30. bře 2010

A můžu se zeptat, u Vás je neúspěšný snažení zatím bez příčiny? Žádný zdravotní problémy jsi neměla?

Hysteroskopie dopadla dobře, v děloze vůbec nic nenašli, vše je prý v naprostým pořádku. Tak aspoň něco, já zatím na gyndě slyšela jen samý špatný zprávy, tak mi poprvé řekli taky něco pozitivního 🙂

inza
30. bře 2010

darkwitch: tak o ni prestan mluvit a myslet na ni a mrcha bude hned 😀 . Co volala jsi do Gennetu na to spermio? Neboj vsechna potrebna vysetreni si udelaj a nebo te na ne poslou. tim se nestresuj. Proste prijdem budes mit dobredu HP a mnz spermio a pak udete s nima uz resit alespon nejake vysledky. My nemeli vubec nic ani spermio a ani HP

dennisa: me nikdo na hysterku pred ivf nehnal a ani pred druhym ivf.

darkwitch
30. bře 2010

deni zatim bez priciny, prave proto jsem sla k doktorum, abych zjistila proc se nam nedari...

evak99
30. bře 2010

ty jo mandre: to je mi líto, že tě to tak vzalo, ale já byla po první mobilizaci taky úplně nemožná...první večer jsem úpěla bolestí a mohla jen ležet na boku a pak to sice odeznívalo, ale pomalu...takže s tebou soucítím ☹ ale zase je to fajn, že se něco v tobě hnulo a tělo bude dobře připravený! jak jinak zvládáš cvíčo?

holky nestíhám vás dočíst, jen se tady někdo ptal na horm. profil, můžete tam jít bez objednání, sestra na recepci vypíše žádanku, neb se koukne do vaší karty, takže žádný problém s objednáváním.

darkwitch: na to spermio většinou berou hned. ale když pojedeš na ten hp, tak vem manžu s sebou a mělo by to klapnout! 🙂

no inza: už jsem se taky chtěla ptát na litu, už by měli být doma ne?

denniso: výsledky jsou tuším nejpozději do týdne!

darkwitch
30. bře 2010

inza no jo, jsem hrozna 🙂 tak ja uz mlcim a nemyslim 😉

darkwitch
30. bře 2010

inza jeste jsem tam nevolala, kolegyne jako na potvoru dneska na obed nesla...

evak99
30. bře 2010

ty jo ivi, kočárek i postýlky nádherný 🙂

kacmelina
30. bře 2010

Holky, tak je to tady, začínám stimulovat 🙂 Tak snad to vyjde... 🙂

inza
30. bře 2010

evak99,mandre|: nestraste me s tou mobilizaci 😀 . Ja akorat mojzisku zacinam. Lita nevim rodila cisarem tak nevim jak dlouho si ji tam nechaj. Jakmile se neco dozvim tak dam vedet. Jenom vim ze kdyz rodila tak ji vezli k Apolinari, ale tam meli plno tak skoncila v krci. Vcera byl mrnousum tyden

darkwitch: na mrchu nemyslet. Jinak mylst pozitivne 😀 😀 😉 😎

dennisa
30. bře 2010

Inzo, ještě jsem zapomněla napsat, že mě na to poslali asi hlavně kvůli tomu, že potřebovali zkontrolovat, jestli tam nemám nějakou neplechu, protože mi po dvou mimoděložních brali v posledním roce vejcovody, tak asi kvůli případným srůstům. To byl asi hlavní dúvod, proč mi to doporučili.

inza
30. bře 2010

kacmelina: tak drzim palce a vyjde to urco 😉

darkwitch
30. bře 2010

inza ja jsem jedno velke pozitivni mysleni 😀 vzdyt je venku tak krasne

inza
30. bře 2010

darkwitch: jj je krasne. Psiskovi se nechtelo domu a ja zachvili vyrazim do Gennetu a jak je pekne tak to vezmu pesky 😀 . Dneska jsem nejak nestihla behat tak alespon prochazka 😀 😎

petap1
30. bře 2010

inza: tak držím palce 🙂 Dotazy si nepíšu..počkám co uvidí a podle toho se začnu ptát...jsou dvě linie..1. bude folík..tak co dál a 2. nebude folík tak co dál ...takže podle nálezu budou mé otázky 😀

kacmelina: držím palce ať máš na konci // 😀

evak99
30. bře 2010

kacmelina: hlavně pozitivně 😉

inza: neboj, třeba nebudeš bloklá a nebude to bolet vůbec! 😉 mně to bolelo jen poprvé a podruhé už jsem to cítila jen ten večer a druhý den byl v pohodě 🙂 a potřetí jsem to už necítila a pak otěhu 😀
tak to chudák lita, byla u toho apolináře tak spokojená a nakonec tam nemohla rodit..

evak99
30. bře 2010

jo a petap1: dobrý postup 🙂 ale já myslím, že tam bude 😉

betox
30. bře 2010

kacmelina: držím palce, ať je pěkná úrodička 😉

kacmelina
30. bře 2010

Holky děkuju za podporu! Uvidíme, jak se to povede, doufám, žr to bude ok 🙂 Už ať to mám za sebou 🙂

inza
30. bře 2010

petap1: jo dobre vynysleny postup. Tak ci tak stejne budes pokladat porad stejnou otazku.

evak99: no rikala ze moc blokly to neni tak doufam ze to zustane ve stejnem stavu jakem to je. Jinak v te Krci je pry spokojena a jsou vsichni moc fajn

pet.s
30. bře 2010

teda holky.-))se červenám..nějaké pokusy byly,ale zatím jen do šuplíků nebo spíš moje niterní sdělení dětem. Které se špatně říká nahlas, ale přesto bych chtěla,aby jednou četly jak jsem staršně byla šťastná, když byly malé.jak pak najednou naopak nešťastná, protože jsme měla pocit, že to vše nezvládnu. pak nějaké povídání dcerunce. jako matka dceři. My máme spolu problém v komunikaci. Tak si občas píšeme maily.
Těm 20 tisícům měsíčně za jídlo docela věřím.Kor když přijedou mužíkovi holky na víkend.
Já to,ale raději nepočítám. Naštěstí nemusím,ale co by bylo, kdyby taťak šel do důchodu, tak teda nevím.
Musím jít dodělat mužíkovi daně.

mandre
30. bře 2010

Evak: zdá se to lepší, nevím, jestli ten nerv souvisí s cvičením Mojžíšky..., ale pravděpodobně jak jsem rozvolněná 😀 , tak se mi tam něco zkříplo... nebylo to po mobilizaci...z ničeho nic. Já byla na mobilizaci přes konečník zatím jednou před tou minulou IUI 😝 ...a teď si to zopakuju...jinak mě různě uvolňuje kolem páteře, v kříži, v Si a tak. Teď nemůžu cvičit ten 1. cvik kolíbací a 4. kočičku, nejde to přes tu bolest, říkala, ať cvičím cviky, které mě nebolí.

inza: taky mi říkala, že nejsem už bloklá...a pak lup ho sedací nerv skřípnutý, blok L5 a já na odvoz 😝

inza
30. bře 2010

mandre: ja teda zatim mobilizaci nemela. Dneska me dokonce v gennetu i napsaly papir na cviceni mejzisky a tak me ho bude pojistovna proplacet. Jinak u nas se zadne IUI nekona a budeme cekat dalsi 3 mesice na polsledni "hrazene" IVF 😒

evak99
30. bře 2010

inza: tak to je skvělá zpráva, že nejsi bloklá a když budeš cvičit, tak se to ještě posílí...
já se právě vrátila z těhu cvíča a mám pocit, že jsem úplně zapomněla, že nějaký svaly mám...prostě důsledek toho, že jsem první čtyři měsíce nemohla dělat vůbec nic ☹

mandre: aha, tak to je teda prekérka...ale to se ti mohlo stát opravdu z čehokoliv...musíš být teď opatrná!

inza
30. bře 2010

evak99: doufejme ze cviceni k necemu bude 😀 Ja jsem ted taky nic moc nedelala a pak zacala behat a trochu se hybat a najednou jsem zjistila ze mam i svaly o kterych jsem nevedela....a pak me bolelo cele telo 😀

monivo
30. bře 2010

Ahoj holky, nejsem schopná vás dočíst, ale z pár příspěvků jsem zaregistrovala, že Lita a Anlek jsou již také maminy, tak jim oběma moc gratuluji.

My máme od čtvrtka 25.3. Terezku doma, po 64dnech. Dnes jsme byli na kontrolním zvážení a má 2290g a 46cm. Do alba jsem přidala pár fotek, tak pokud budete chtít, mrkněte 🙂

Všechny vás zdravím