Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evita
5. dub 2010

ted jsem na ten rozpis pořádně koukala a vypadá to, že ve středu si nedám gonal a dám si jen to druhé a potom je ultrazvuk, tak mi asi řekne jak dál Daněk. No jsem trochu zmatenka,ale ten rozpis chápu takhle, tak snad to bude ok, včera už mě večer po té injekci trochu boleli vaječníky, mrchu mám jen trochu 😉

ivarei
5. dub 2010

vveru: Daří se docela fajn, jen kdyby ta třísla nebolela, to je v noci fakt hrůza. Jinak jsme v pátek byli na OGTT, pořád jsem se kasala, že to jako odmítnu, ale nakonec mi stačilo odmítnutí odběru plodovky a připadala jsem si jako prašivá, takže jsem cukrovku pokorně podstoupila. Nicméně výpovědní hodnota testu (vyšel OK) bude stejně asi nulová, protože odběry probíhaly úplně jinak, než když jsem to podstupovala v létě v gennetu a na stránkách http://www.tehotenskacukrovka.cz/tehotenska_cuk... jsem zjistila, že naše laboratoř splňuje hned několik bodů špatného odběru...
Jé, už 9.4., tak to už ti uteče 🙂. Je prima, že jste se dohodli, je to hrozný rozhodování.

berounanda: Budeš mít těžké rozhodování, já měla původně 3, pak jsem byla na UTZ u Dr. Brandejské, ta viděla 7 a nakonec při OPU byly 4 🙂. Jak to je, pokud podstoupíš jen stimulaci bez OPU? Nepřijdeš stejně o pokus? Myslím, že to tady popisovala jechulka... To bych pak na tvém místě OPU podstoupila i kvůli dvěma.

dracekmracek: Myslím, že na 99% neberou, tedy na 100%, pokud se nic nezměnilo..

sarik: Bereš utrogestan? Raději bych zavolala doktorovi (Velikonoce neVelikonoce 😀 ), ať máš jistotu. Ale pokud špinění nesílí, snad to bude OK, špinění je docela častý. Drž se 🙂

pet.s: Užívej na chatě 🙂

Holky, hezké Velikonoce. My to tedy moc nedržíme, ale včera byl oběd u babičky - asi 5 druhů knedlíků, vepřo, kachnička, zelí... polévka s domácími makarony,... nádivka... no bylo mi těžko, ale krásně. Pustili jsme se do pokojíčku, pomalu přidávám fotky. Mějte se prima 😉

ivarei
5. dub 2010

evita: Ano, tak by to mělo být... Mně uprovovala dr. stimulku a pak jí nešla otevřít moje složka, tak mi nevytiskla opravený rozpis a já blbec píchala gonal i ten poslední den s cetrotide a tím dalším, co se píchalo jen jednou 🙂 . Prostě zmatkař, ale nakonec to nevadilo 😅 .

kacmelina
5. dub 2010

Evita:
Já si píchám Menopur a po něm se mi chce zase strašně spát. Nevydrželi jsme nesexovat, Tak tak v koutku duše doufám, že jestli se tam něco nastimulovalo, tak bych nemusela na OPU. Ale tak to poznáme dneska v16h 🙂 Mám z toho strašnej strach tam jít co mi řekne. Já taky trpím na mykózy, je na to dobrý Pevaryl mast a čípky, můžou se brát i v těhu. Já nesmím vložky, musím nosit tampony a nesmím do bazénu. Ten Pevaryl je na to dobrej. Je volně prodejný a stojí asi okolo 180Kč.

evak99:
Mě se ty tapety strašně líbí, kamarádka má takovou terasu přes celou zeď, vypadá to fakt hezky, když jsem u ní byla poprvé, chtěla u ní jít na terasu a nabourala do zdi 😀

evita
5. dub 2010

Kacmelina: Držím palečky,at ti to dnes dobře dopadne, no mě o tom, že se nesmí sexovat nikdo nic neřekl, tak zatím nemůžu,ale co potom. Jojo pevaryl taky znám, taky už mě parkrát zachránil 😀 no já mám raději tampony, ale stípe to tak, že to nejde zavést, to by moc bolelo, tak se nedá nic dělat. Jestli jdeš k Dankovi, tak písni jakej je, ale ty k němu myslím chodíš pořád viď?

evita
5. dub 2010

ivarei: fotky úžasné, taky bych brala dvojčátka, musí to být záhul pro tělo i potom vůbec,ale šla bych do toho hned. Budu ráda i za jednoho drobečka. Zkusíme dát dva, když se to povede. 😵

inza
5. dub 2010

pekne Velikonoce. My to teda moc nedrzime 😀 misto toho jsme byli pekne na lyzich, ale pohoda 😀 😀

kacmelina: tak co jak dopad UTZ?

ivarei: uzžasne fotky 😉

kacmelina
5. dub 2010

Inza:
Tak mám dohromady 11 folíků. 4 mají 10-12mm a 7 má 7-8mm. 🙂 🙂 Teď ve čtvrtek další UZ, už prý poslední před OPU. Tak mám radost. Daňek říkal, že to stačí i když mi napsal ještě 3 Cetrotidy a ve čtvrtek možná ještě přidá další Menopur. Tak nevím... 😒 🙂

Evita:
No zatím jsem byla pořád u Daňka. Musím říct, že dneska teda byl nějak mimo, ale tak on tak působí často, že je mimo 🙂
Ptal se mě jaké prášky chci předepsat a kolik, jako kdybych byla doktor já 😀 Ale přijde mi, že všechno bere hopem, s ničím se nepáře. Já vložky právě nemůžu, ale s tampóny mám poslední dobou taky občas problém 🙂 V kolik jdeš ve čtvrtek?!

evak99
5. dub 2010

jo jo evita, my už pak taky píchali jeden nebo dva dny jen ten cetrotide a gonal už ne...takže by to mělo být správně.
já vím, já jsem taky na sladký, ale stačí to vysadit na 3-4 dny a uvidíš, jak se to zlepší. prostě cukr oni milujou a množí se po něm! stejně jako po ovoci a zelenině! ☹ to je pro mě hrozně těžký teď v těhu nejíst, když mívám mykózy. ☹
a ten gynopevaryl, co doporučuje kacmelina je taky fajn. a lactobacily taky 😉

kacmelina: 😀

ivarei: jdu se mrknout na fotečky 😉 my máme tapetku nelepenou, skříně složené (teda ne všechny, neb jedna byla vadná, tak jí budeme muset vracet 😠 ), takže pak taky nafotím 😉

vveru
5. dub 2010

Kacmelina, tak vidíš-to jde ne??? Držím palce!

Ivarei, moc hezký pokojíček 😉

evak99
5. dub 2010

ivarei: nádherný fotečky 🙂

evita
5. dub 2010

Kacmelina: jdu v 15.15 tý jo ty mas úrodu ty se mas 😉 , já nejsem nafoukla nic no ale zatím píchám třetí den, tak uvidíme co mi tam najde Daněk. 😠 jo tak jestli on je mimo, tak to já budu úplně mimo 🙂

evak: tak dnes ráno jen kousek štrůdlu a potom už jen nadivku celý den a zítra budu taky drzet dietku, dam si jen nějaký bílý jogurtík a tmavý chléb, prý i bíle pečivo není na to dobré, no to už by fakt člověk nemohl nic 😝

petaloudi
5. dub 2010

evita, kacmelina: my jsme se na sexík ptali a prý se může, jen nás sestři varovala, ať se chráníme, páč vzhledem k počtu folíků v břiše by z toho mohlo být pěkné nadělení 😀

ták a já před chvílí píchla poslední injekci a teď ať se stane, co má se stát 🙂 akorát jsem z tý zimy zase chytla nějakou rýmu a kašel, tak doufám, že to do středy zmizí...

kopa
5. dub 2010

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat,dá se v Gennetu platit platební kartou? 😕 Jsem právě objednaná na NT screening v Praze.
díky za info 😉

petaloudi
5. dub 2010

kopa: kartou se platit dá

kopa
5. dub 2010

Děkuji moc 🙂

pet.s
5. dub 2010

Kopa..pokud jsi podstoupila umělé u nich tak NT je zadarmo.Jsme ve stejném týdnu. Kdy jdeš na NT?
Ivarei : teda tys včelička pilná. Já se bojím, cokoliv objednat.
Holky kdy se dělá 3D UZ. Já už bych nějak taky chtěla vědět, co to vlastně čekáme. Pořád mě to táhne na tu holčičku. 😀
Já mám tak šílený hlad,ale večer mi vyletěl cukr, tak se krotím, žeru tu samotná vajíčka 😀 😀
Daník dovezl z hodovačky snad 30 vajec. 20 jsme měli svých. Takže máme vajíčka, vajíčka a zase vajíčka. Udělala jsem pomazánku,ale tu mi dlouho jíst nebudou. Nevíte co z nich?
Baru měl dnes dorazit kluk z Anglie. měl u nás spát. Ale ještě nedorazil. tak snad už nedorazí. Slečna jde zítra do školy.
Dnes jsem se zasmála. Dopol mi přišla sms "Večer u Tebe v postýlce. Těším se." 😀 😀 😀 Tak jsem odepsala. To zní dobře,ale nevím, co tomu řekne, ten co spává vedle mě.Tahle sms zřejmě mířila do postýlky vedle v pokoji. Tam spí Barunka,tady matka.Ale vzkaz vyřídím." Kluk odepsal "Ježíši, to je strašný trapas.Omlouvám se." 😀 😀 Baru někdy píše z mého mobilu a kluk si zjevně popltel čísla. 😀 😀 😀

pet.s
5. dub 2010

AAAA chlapec dorazil. 😀 😀 😀 Doufám, že budou potichu. 😀 😀 Víte, kdy začíná stáří? 😀 ? Když mají děti kvalitnější sexuální život než vy. 😉
Tak vajce sežraná. Budu asi prdět celou noc tátovi do peřin. to si užijeme. 😀 Brou.

anlek
6. dub 2010

Pet.s 😀 😀 😀 Teda chci mit jednou takovy nadhled jako ty. 😵

nannynka
6. dub 2010

Ahoj holky, prosím o názor. V neděli malej kopal jako o život a včera skoro nic. Dneska jen tak slabě poťukává a cítím velký tlak na močák. Mám plašit a cpát se k Mudr nebo myslíte, že se rozhodl pro otočku a ručičkama toho nakope míň než nohama ? Máme monitor na srdíčko a tep má silný a v normě....Balím v práci, dřu jak magor a mám nemocnýho muže, takže mám už trochu rozostříno. Díky.

evak99
6. dub 2010

nanny, naše beruška taky občas kope víc a občas míň. někdy celou noc nespím jak řádí, někdy vůbec...ale pokud chceš být klidná, radši k mudr zajdi! nic tím nezkazíš a jak se v těhu říká, lepší přijít dřív než později! možná jsi taky hodně unavená a malý s tebou, tak si pospinkal! 😉 hlavně se nestresuj!

pet.s: zase jsi mě pobavila 😉 já bych ho už v jednu ráno nepustila do bytu 🙂 3D UTZ dělají tuším od 20. do 26 týdne. my na něm nebyli, ale když mrkneš na stránky třeba porodnice v podolí, tak tam to mají napsané, kdy je nejlíp na to jít 😉
já mám taky pořád tušení na holku, ale uvidíme. za 2 týdny už jdu na ten utz ve 30tt tak se těším, že se nám třeba mímo ukáže. protože mám doma dvě krabice věcí od kamarádek - po holčičce a po chlapečkovi, tak nevím, co mám vybalovat 😀 a manžel pro jistotu nakoupil vše pro kluka 😵

petap1
6. dub 2010

Dobré ranko 🙂

Jsem zpět z chaloupky a ůbec se mi nechtělo 😒 Pěkně jsme si zalyžovali a udělali i něco na zahradě..takže docela plodný víkend 🙂

pet.s: Kloubouk dolů jaký máš nadhled ....chci jednou vidět sebe 🙂

kacmelina: super úrodička...tak už to máš za pár a jdeš do toho..huráá 🙂 Mě by měla MS dorazit kolem 20.4., tak uvidímě jestli si dá zase na čas 🙂 A ty jsi tedy měla nafouklé břicho ? Já jen, aby jsem věděla, jak poznat, že vajucha rostou 🙂

Berounadla: určitě se ještě zvojtí a úrodička bude, uvidíš..držím palce 🙂

Evita: hezká úrodička 🙂

Dnes jsem ještě volala do Gennetu, jestli už tu žádost odeslali..posílat ji budou dnes ☹ Ale prý nevadí i když nebude zpět v první den MS, že prý tam mají kontaktní Dr. a ta jim ji pak urychleně zašle..takže prý stimulovat začnu..to mě docela uklidnilo 🙂

pet.s
6. dub 2010

Jo náhled? A co mám dělat? Dcerunka si dávno dělá, co ona uzná za vhodné. Holt Beran a osobnost. Mám se rozčilovat a ona mi lhát a vymýšlet si jak se s ním sejít?Takhle je mám doma pod kontrolou. Když ji naprdne, vykopne ho a ona bude doma. Ne naopak. Ráno jsem je vystrkala do školy-teda jen dcerunku. Kluk docela sympaťák.
evak a myslíš, že já ho pustila? Dcerunka mu šla otevřít. pravda, že byli jak myšky. Jen táta měl ráno trochu keci, že si nemůže svoboně prdět v šatně. (máme ji vedle dcerunky pokoje).
Ale jinak pohoda.
Jsem ve firmě. Tak dnes jen budu nakukovat.
V noci jsem koukala na kočárky. Pořád řeším u sporťáku tu přehazovací rukojet. Nebo alespon korbičku k sobě. nechci se připravit o povídací procházky. Chci na miminko vidět. Abych trnula hrůzou, když bude třeba jíst nebo jinak.
Jenže bohužel u lepších kočárů to jde jen málokde.Tak jsem se rozhodla, že si koupím klasiku hlubokej. A pak na jaře koupíme sporťák. Ségře říkali, že ty přehazovací rukojeti budou více v kolekcích 2011. To je někdy na podzim.
Takže favoriti Mutsy Urban Rider, Peg Perego Culla, Bebecar. Až bude čásek tak přidám obrázky.
Asi si koupím jen nový podvozek a hlubokou korbičku od někoho. Ty se používají jen chvíli a většinou to ty miminka moc nezničí. Uvidím, uvidím. Když já se tak ještě bojím něco plánovat, ale nejde to na to nemyslet.

ivarei
6. dub 2010

evak: Jé, krásný fotky pokojíčku 🙂
nannynka: Pokud kontroluješ srdeční akci, tak bych byla v klidu, třeba jen mění polohu 😉 🙂. No... asi bych taky plašila 🙂. Já tlak na močák cítím pořád, protože chlapeček je celou dobu hrozně nízko, jak mají málo místa. Holčičku necítím skoro vůbec.
pet.s: Teda, ty mi dáváš, vždycky se válím smíchy 😀 😀 😀 . Těším se na fotky kočárků.
petap: Prima, že víš najisto, že stimulka bude 😉 .
anlek: Jak to zvládáš, maminko?

Holky, moc díky za pochvalu mé víkendové snahy 🙂

evak99
6. dub 2010

pet.s: no tvýho muže naprosto chápu. to byl hlavní argument našich, když jsme ještě bydleli v bytě, proč nechtěli, abychom si tam s bráchou vodili partnery. Měli pocit, že už by se tam pak svobodně nemohli pohybovat v nočních košilích a županech a tak...a to byl argument, který jsem chápala, protože když se nemůžeš doma pohybovat svobodně, tak kde už, že? ale to by asi na vaši Barbánku nezabralo, jak nám ji tu tak popisuješ 😉 jak jsem psala, jdu do toho hartanu, tak ho ještě zvaž, ten je taky přehazovací 🙂

petap: mně by se taky nechtělo z chaloupky do práce.. 😉

nanny: jsi špión 😉 díky za pochvalu 🙂 ještě mám objednanou takovou hezkou medvídkovou sadu do pokojíku, přivezou mi za týden kamarádi, tak jsem zvědavá, jaký to bude, protože to zase nechci přemedvídkovat 🙂

evak99
6. dub 2010

evita: no vím, je to blbý, ale stačí vydržet pár dní a bude pokoj, uvidíš. bílý pečivo je samozřejmě taky špatně, no.. 😅

anlek
6. dub 2010

Pet.s mam prave mutsyho a z tech par prochazek, co jsme udelali, jsem nadsena. Dobre se ovlada. A uvazovala jsem podobne jako ty, podvozek novy, korbicku z druhe ruky. Sportovni sedacku na nej nemam koupenou, to cekame, kdy a jak opustime korbicku.

Miminko se da zvladat v pohode, jen jsem si uhnala zanet v prsu. A jeste ke vsemu jsem to nepoznala. 😔 Myslela jsem, ze hlava boli, motam se z unavy a ze mi je stridave horko a zima, ze je take z unavy ... ale ono prd, ona to horecka. Prso nebolelo nijak dramticky. Ale za den tvarohovani jsem se toho zrejme zbavila.

petap1
6. dub 2010

pet.s : To máš pravdu...lepší jí mít pod dohledem 😀 A jsem zase u toho..ty vždy vybereš řešení, které je prostě nejlepší 😎

ivarei: moc hezky jsi ty postýlky vyzdobila. O těch krásných obrázcích na stěně ani nemluvím..klobouk dolu ..já bych nezvládla ani sluníčko 😀

evak99: Moc hezká barva i obrázky na té tapetě...takhle laděný pokojík, je moc hezký a útulný 🙂

darkwitch
6. dub 2010

ahoj holky 🙂
pet.s ty to vazne vydej knizne 😀

ivarei
6. dub 2010

pet.s: Teď mě napadlo, byla tu nějaká diskuse o doktorovi, co určuje pohlaví od 12. týdne, byl ale tuším z Brna... nevím to stopro, nicméně se docela strefoval.
petap: Díky moc, už jsem malovola takhle několik pokojů a ten náš dopadl nejhůř... no prostě když se člověk snaží a čím víc na tom záleží, tím horší výsledek...
anlek: Já ti to tak závidím... hrozně se těším a bojím zároveň