Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
6. kvě 2010

inza tomu nasemu se vetsinou nechce 😀
jo testila jsem a bilo a ms nikdy, takze jsem nastvana, ze si ze me ms zase dela dobry den, potvora jedna 🙂

inza
6. kvě 2010

dennisa: to mozna zacnem spolu 😉

mandre
6. kvě 2010

Vveru: Já včera volala do gennetu - nejdřív na IVF, tam mi řekli, že výsledky genetiky jsou komplet hotové, ale že mi není schopná říct, co a jak, tak jsem si zavolala na genetiku a tam mi se střička řekla výsledky a jestli chci, tak že mi objedná k Dr. Hlavové, aby mi řekla, co a jak. Tak jsem objednaná na 11.5.
No a pak ještě znova jsem volala na IVF, tam jsem sestře říkala, že bychom chtěli ob cyklus (červen) jít na IVF, a ona mi řekla, ať se teď objednám k Dr. Brandejské na konzultaci, aby jsme si probrali, co bude za léčbu a tak, a další měsíc by byl ten kontrolní UZ, no a pak IVF cyklus. Tak jsem objednaná na 19.5. (neměli teda vůbec místo - vmáčkla mi tam nějak na 18.hod. večer) a uvidím.

Inza, Pet.s: takže to souvisí vždy s tou listovkou, jestli to správně chápu. A co ta trombóza? To se pak v průběhu těhu ředí preventivně krev? Nevíte.... 😕 😕

inza
6. kvě 2010

darkwitch: tak zkus jeste testit pozdeji pokud neprijde. Kolik ma zpozdeni?

ja padim na imunologii pro vysledky

dennisa
6. kvě 2010

Inza a ještě Vveru se k nám určitě přidá 🙂 Aspoň si můžeme pak sdělovat dojmy 😉

inza
6. kvě 2010

mandre: to nevim. Ja to zatim neresim, jenom bastim listovku

mandre
6. kvě 2010

Dennis: já doufám taky 😀 😀

darkwitch
6. kvě 2010

inza jsem 37DC takze asi 9 dni... no uvidime, treba byla pozdeji ovulka, coz me netesi ma chodit vcas, ja se pak takhle stresuju 🙂

mandre
6. kvě 2010

dark: a co testík???? 😅

dennisa
6. kvě 2010

Jéé, tak koukám, že červen bude nabitej 😅 To nás bude hodně.

vveru
6. kvě 2010

No tak já v to také doufám, že se přidám. Teda to bude úroda!

Mandre, tak to my už jsme s Brandejskou doumluvený asi na všem, proto mi řekla, že se na kontrolní mám objednat až bude nějak ta genetika. Mám v tom hokej a nejsem si právě uplně jistá co mám dělat, protože právě ta IVF sestřička řekla, že teď až to dostanu, že se mám objednat a že ty výsledky mezitím už dojdou.

kive76
6. kvě 2010

už jste se některá z Vás co si takhle píšem, někdy potkaly v tom Gennetu? jako že ve stejný den jste tam měli nějaké vyšetření?

petap1
6. kvě 2010

Inza: tak tfuj tfuj tfuj..pak dej vědět 😀

darkwitch: ještě to není ztraceno..mé kamarádce se pozitivní test ukazoval až v 8tt 🙂 A nechceš si zajít na krev ?

darkwitch
6. kvě 2010

petap ani ne, spis pockam az ms dojde, i kdyz premyslim, ze bych si zasla na vyvolavacku, ale nechce se mi tam, navic bych musela volat k doktorce z prace a to se mi chce jeste min, asi pockam do pondelka a uvidim co to udela...

mandre
6. kvě 2010

kive: my jsme s holkama tady udělaly loni v létě sraz na Letný v Pizzerii, ono se to tu dost mění, takže některé v té době byly těhu a už porodily (Monivo, Anlek, Zdepros), no a zbytek sem chodí občas anebo taky už néé. Jinak já jsem viděla akorát 1 Pet.s s manžou, ale to jsme se ještě neznaly z diskuze, pak jsme se k tomu dobraly dodatečně 😀 😀 .

anlek
6. kvě 2010

Mandre, podle me ty vysledky muzou znamenat, ze bud nic to pro tebe neznamena, nebo dostanes vic listovky, nebo budes pichat injekce v tehotenstvi. Pockala bych na dr., co rekne. Nemusi to znamenat zadny problem. 😉

mandre
6. kvě 2010

vveru: nic nedělej, objednej se, až dojde MS na UZ před IVF, to je všechno....jo a ještě podat žádost na pojišťovnu, nic jinýho se neřeší, všechno až po tom UZ.

kive76
6. kvě 2010

mandre: to jsem netušila, že v tom gennetu dělají až do 18h....a dál, já myslela, že je tam pracovní doba taky jako v nemocnici normální po - pá do 15.45h...a víkendy taky dělaj? to určitě né...a do kolika tam vlastně jsou přes týden, protože na stránkách já jsem to nenašla..

mandre
6. kvě 2010

kive: no tak do 19.hod přes týden, minule jsme byli na tom odběru v cca 18.30 hod, pak jsou tam v sobotu od rána do odpoledne, ale to se dělají jenom OPU a ET (takže jenom sál, Dr. a setřičky na IVF)

kive76
6. kvě 2010

aha, tak ten čas přes týden je o.k...že někteří co nemůžou odejít z práce, si to mohou objehnout ty konzultace, nebo i některý vyšetření až po práci, u mě není problém...já pracuju v jednýnemocnici jako administrativa , takže pro mě jsou asi nejlepší rána...ale je to úplně jedno, nebo k té 15h...mám do 15.45h, takže tu hodinku ku konci se už nic zásadního neděje, tak to zas tak nevadí kdybych se ztratila k doktorce..

mandre
6. kvě 2010

My jezdíme z TP, vůbec nevím, jak bych to dělala, kdybych byla zaměstnanec (klasicky), máme firmu, takže si to naplánuju, když potřebuju, dle sebe. Vždycky to zkloubíme s nějakýma obchodníma schůzkama a tak. 😨

kive76
6. kvě 2010

jo že máte firmu tak to je dobrý, že jste svým pánem..a s čímpak? .proč tak zdaleka až sem?

pet.s
6. kvě 2010

kive vždy když sedím v gennetu tak si říkám, která pak je tahle a která tahle, ale nikdy jsme nikoho nepotkala.
Mandre mi to máme úplně stejně.Ale vždy si říkám jak to dělají lidi, co chodí do práce a na návštěvu doktora mají 3 hodiny.
Najhorší je, když tam s mnou musí muž a pak má ještě nějaké jednání. To on je kliďas,ale já se nervuju za něj.

evak99
6. kvě 2010

kive, dark: my čekali až na konzultaci a tam jsme ty výsledky probrali s dr. a poradili se, co dál, ale chápu, jestli už nechcete čekat, že se to tak asi dá popohnat.

inza: já vím...ale uvidíš, u porodu a v šestinedělí se ti to nacvičené bude hodit 😉

nanny: to jsem zvědavá na tu svou váhu, mám teď pocit, že hrozně jím. a pořád mám chuť na sladké. snažím se dávat si ovoce, ale pravda je, že si každý den dám sušenku!! 😠 a neumím se ovládnout. jinak na tebe myslím a doufám, že ti "sezení" utíká rychle a že přijdeš s dobrými zprávami. Iron man určo špuntíka povzbudil ke správné poloze 😉 taky mám teď záchvaty, že ještě chci, aby mě manža vzal na véču a do kina 😀

petaloudi: super nápad. hezky se zaměstnejte něčím jiným a pak se vám zas bude lépe naskakovat do "dalšího reprodukčního vlaku" 😉 ať se vám svatba vydaří.

mandre: to je super, že máš ty termíny už takhle hezky v květnu. aspoň se to pohne, což? 😉

petap: kdy jdeš k té své gyndařce? 😉

dennisa
6. kvě 2010

Tak jsme si o tom dneska psaly a MS teď dorazila, asi to slyšela 😀
Teda mě ale bolí pěkně břicho, fuj.
Jak se to teda počítá, když jsem to dostala teď po 12h., je to ještě jako 1.DC nebo se 1.DC bude počítat až zítra?

kive76
6. kvě 2010

pet.s ted určitě taky budu kolem sebe koukat, jestli někoho neznám odtud z diskuze.. 🙂

darkwitch
6. kvě 2010

pets my si bereme dovolenou 😉 i kdyz ja mam nastesti gennet kousek od prace tak to neni takovy problem a co se mi nevleze do trech hodin si muzu naddelat...

kive76
6. kvě 2010

evak99: jsem si uvědomila, že vlastně ještě musíme na další odběry,a přítel na ten sperimogram..tak si pak počkáme až všechny výsledky budou,a řeknou nám to až na tý konzultaci..

kive76
6. kvě 2010

a evak99: když takhle přes ten gennet jsme a ty čekáš mimčo? v které nemocnici potom odrodíš? to je jedno? anebo se musí v nějaký s kterou spolupracuje ten gennet?

darkwitch
6. kvě 2010

evak ja si taky myslim, jeste ten tyden pockam, kdyz uz cekam mesic, to byl jen takovy maly zachvat netrpelivosti...