Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
25. kvě 2010

dennisa: Díky za podporu, už je mi líp. Neboj, to bude dobrý. Přece už ta smůla musí někdy přestat ☹ Nemůže to jít donekonečna. Holky, koukejte začít posílat pozitivní zprávičky jako dvoučárkový testy, apod....😉

vveru
25. kvě 2010

Betox, to je fakt, když se daří, tak se daří. Džím Ti moc palečky ať to není nic vážnýho, budeme na Tebe všechny moc myslet..

Ahojky denis.

betox
25. kvě 2010

Holky, moc díky, pomohlo mi to. Jdeme s psiskama do lesa, ať přijdeme na jiný myšlenky 😉

dennisa
25. kvě 2010

Taky doufám, že to nebude nic vážnýho a nejlepší, kdyby se to obešlo bez tý laparky. Budu držet palce!
Vveru, Tobě taky držím palce na zítřek. Koukej tam odsud přinést jen samý dobrý zprávy 😉

dennisa
25. kvě 2010

Betox, užij si procházku, tady svítí sluníčko, tak ať se Ti zvedne nálada a je brzy líp 🙂

darkwitch
25. kvě 2010

betox myslim na tebe, bude to dobre, smolne obdobi zkonci a hned bude veseleji a dekuju 🙂 uzij si prochazku
veru neboj zitra te cekaji same pozitivni zpravicky 😉

vveru
25. kvě 2010

Denis, děkuju.
Holky, tak já se pomalu loučím a na zítra mi držte palečky! Pa
Jsem ráda, že Vás mám 😉

dennisa
25. kvě 2010

Vveru, tfuj tfuj tfuj, hodně štěstí na zítra !!!

Dark a ty už teď jen budeš čekat co? 😉 Jak dlouho vlastně?

darkwitch
25. kvě 2010

veru drzim pesti
denni jo me ted ceka cekani 🙂 a pak hsg, kdyz to nevyjde, takze to musi vyjit 😀

dennisa
25. kvě 2010

Dark, držím palce! Mám známou, co má chlapečka po IUI a vyšlo jim to na 1.pokus 😉

darkwitch
25. kvě 2010

denni tak nam to treba taky vyjde na prvni pokus 🙂 musim verit 🙂

kive76
25. kvě 2010

darkwitch,a vveru držím palečky.. 🙂

kive76
25. kvě 2010

no prostě držím palečky, nám všem at se nám brzy zadaří 🙂

nannynka
25. kvě 2010

dark: drzim, drzim. U nas jedno IUI vyslo, tak nejsem v tomto smeru pesimista 😉

jechulka77
25. kvě 2010

Ahoj holky tak jsem dorazila práce a je mi ouvej ☹ . Dneska mi volali z Gennetu a druhý odběr prolaktinu dopadl katastrofálně ,je to vysoký,první byl zvýšený a druhý už vysoký 😢 Mám se objednat k endokrinologovi jestli to píšu správně a uvidím co se bude dít. Ach jo.... ☹ Nevyznáte se někdo v těch jednotkách?? Normální hladina je prý 22. Já měla 2 DC 58 a 24 DC 78,ale někde to uvádějí ve stovkách ,nevyznám se v tom. ☹

kive76
26. kvě 2010

ahojky, tak tomu já teda nerozumím. ☹

petap1
26. kvě 2010

jechulka: Já měla 130...takže jsem taky šla na Endokrinologii...jestli jsi z Prahy tak doporučuju jít na Národní..pokud si přivstaneš, můžeš se k DR. dostat hned ten den..berou prvních deset příchozích. Jinde jsou ohromné čekací doby. Neboj, dostaneš Dostinex a do 1 -2m je Prolaktin v Normě 🙂

betox
26. kvě 2010

Dobré ránko,

jechu: no to je fakt období na tři tečky....Na druhou stranu se to nechá myslím dobře léčit.

petap1
26. kvě 2010

betox: teď jsem to dočetla...moc moc držím palce ať to není nic vážného.

mandre: také na vás myslím...držte s manžou při sobě a podporujte se.

evak99
26. kvě 2010

betox: je mi to moc líto ☹ moc držím pěsti, ať je vše v pohodě!

betox
26. kvě 2010

holky moc díky 🙂 Večer už to bylo v pohodě, ale ráno jsem od 4 nespala a přemýšlela... 😒 Je zvláštní, že v prosinci, kdy jsem byla na laparce tam nic nenašli a od března jsem byla 4x na UTZ před IUI (Brandejská, Daněk, Langerová a Lovásová) a všimla si toho až teď začátkem května ta Lovásová. Když mi včera volala Brandejská, tak mi říkala, že tam určitě nic nebylo, když mě prohlížela...Tak fakt nevím, jestli to narostlo až teď, nebo si toho fakt nikdo nevšiml, ale je to hodně divný. Pokud by to narostlo takhle rychle až teď, tak by to byla spíš cysta, ale to ta doktorka včera vyloučila 😒

petap1
26. kvě 2010

betox: Je to těžké a ty ranní přemýšlecí seance znám, ale nepřemýšlej o tom a hlavně nespekuluj..snaž se myslet jen na to, že jdeš k Dr. a ten ti řekne co to je. Lidský mozek je neuvěřitelný a dokáže vykonstruovat neskutečné věci...bohužel většinou ty špatné scénáře a člověk se pak neskutečně vystresuje ☹ Zkus nepřemýšlet..já vím že se mi to radí...taky to neumím, ale prosím snaž se o to.

betox
26. kvě 2010

petap: máš 100% pravdu. Nejlepší lék je na to práce. Vždycky to každému radím, ale nejhorší je udělat ten první krok, vymanit se z té depky a jít něco dělat...A co Ty? Jak to zvládáš? Budu Ti zítra držet palečky.

jechulka77
26. kvě 2010

petap1 a taky jsi musela na resonanci kvůli vyloučení čehosi na hypofýze?? ☹ Já jsem z Kladna,tak ted nevím kam, v Gennetu mi říkali ,že mi někoho doporučí,protože jsem u žádnýho endokrinologa ještě nikdy nebyla. Ale na Kladně prý máme taky kapacitu, dr.Rosa tak nevím no 😒

petap1
26. kvě 2010

jechulka: JJ taky ..oni tě tam pošlou, aby vyloučili nějaký větší nález. Ale podle tvých hodnot tam taky nic moc nebude..jsou to je milimetrové nádůrky, které se tím Dostinexem i zmenší. Musejí to udělat, jelikož pokud je nález minimální tak se Dostinex v těhu vysazuje...pokud je ale nález větší, tak se Dostinex nechává i v těhu. Ale neboj..podle tvých hodnot tam nic nebude. Já jsem taky měla nález nula nula prd 🙂 Já jsem šla na tu Národní, protože mi dali kontakt v Gennetu...našěstí...jelikož všude se hrozně dlouho čeká...já jsem ale šla hned druhý den a jelikož jsem mačo, byla jsem tam na třičtvrtě na šest a byla jsem první 😀 Takže jsem se k Dr. dostala hned. Je pravda, že pak se čeká na výsledky testů dost dlouho, jelikož dělají testy z krve všeho co je napadne. Uvidíš, za jak dlouho tě objedná ten z Kladna..kdyžtak si dojeď na tu Národní.

petaloudi
26. kvě 2010

Ahoj genneťačky... tak se zase hlásím po včerejší návštěvě v gennetu. Lovásová mě mile překvapila tím, na jaký všechny vyšetření mě poslala. Jsem čekala, že mě bude hned tlačit do druhého IVF bez jakýhokoliv vyšetření a ono ne. Sama řikala, že by počkala, až budou všechny výsledky. Takže mě čeká znovu hormonální profil, 4D UTZ (mám něco u pravého vaječníku, tak aby na to mrkli), genetika u Raškové a imunologie. Příští cyklus mám přijít kolem 11 DC, mrkne jestli tam něco je a kdyžtak dáme IUI. No takže červen strávim běháním po doktorech a léto čekáním na výsledky 😝

Rychle jsem vás pročetla,ale je toho tolik, že se to nedá všechno zapamatovat 🙂

petap1
26. kvě 2010

betox: Přesně tak, dostat se z toho prvního šoku je nejhorší. Mě paradoxně pomohl manžel...první den se držel a povzbuzoval mě a to mi moc nepomohlo, ale druhý den se mu blokly žebra..stres a tak a musela jsem řešit jeho..nemocnice a tak...takže jsem už neřešila sebe a řekla jsem si, že teď musím držet já jeho...on nic nedá najevo, ale uvnitř se trápí....takže mě nesmí vidět se trápit...no a tak jsem si řekla, že pro něj budu v pohodě...a zatím mi to funguje....štvou mě tedy ty těhu příznaky, ale zítra už to dočistí a příznaky odezní a pak už se opravdu odrazíme ode dna 🙂

betox
26. kvě 2010

petap: jsou to paradoxy, že občas pomůže i takováhle nehoda, ze který by byl člověk za normálních okolností v háji....A jak je manža na tom (myslím ta žebra)? Teď už to bude jen a jen dobrý

petap1
26. kvě 2010

betox: JJ někdy pomůže když se objeví jiný "průšvih". Manža už je na tom lépe..sice zobe prášky na bolest, ale už se jakštakš hýbe. Dnes jde k jednomu Dr., který se mu pokusí ta žebra odblokovat. Tak snad to pomůže 🙂 Chtělo by to, aby se vše upravilo a my začali od nuly s čistým štítem.

betox
26. kvě 2010

petap: Zase se mi potvrdilo, že když se to s..., tak se to s....a jednoho není nikdy dost. Tak držím palce, ať je mu lépe. Bude to dobré, uvidíš 😉