Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
26. kvě 2010

nanny to nevim, treba se ditku zachtelo na svet trosinku driv...

plasice
26. kvě 2010

Ahoj Dark,já byla na HSG před měsícem,mudr.Langerová mě tam poslala ještě než se vrhnem na IUI,protože kdyby byly vejcovody neprůchodné,tak by ta inseminace byla zbytečná.Byla jsem tam 11 den cyklu myslím.Vyšetření jako takové bylo nepříjemné,ale dalo se to vydržet.Ale potom jsem měla bolesti jako před menstruací,ale byly mnohokrát intenzivnější.A manželovi jsem málem omdlela u auta.Za dvě hodiny to po brufenu přešlo.Takže se to dá vydržet.Jo a ještě mi to rozházelo menzes,začala jsem krvácet dva dny potom,ale trvalo to jen dva dny a dalsí menstruaci jsem dostala po třech týdnach.Tak snad se to ted už urovnalo.Jinak držím palečky,aby ti IUI klaplo hned napoprvé.Nás to čeká za měsíc.Pa. 🙂

inza
26. kvě 2010

MANDRE: ASI BYCH TO VIDELA NA POLOVINU CERVENCE.ale to orientacne podle toho jak prijde mrcha ted

petap: drz se. jj za mesic by to mozna uz mohlo jit a snad treba i vyjit.

darkwitch
26. kvě 2010

plasice tak me nejdriv poslala na IUI, ale asi to zalezi na tom v ktere casti cyklu jsi, ja jdu na HSG v prvnim moznem terminu a jeste se mi pred to vlezlo IUI 🙂 bojim, bojim... me boli i zavadeny zrcadel a to pry bolet nema takze se na HSG fakt netesim...

plasice
26. kvě 2010

To zvládneš,neboj.Mě nedělala IUI protože se stejně čekalo,až se mi sníží hodnota TSH.A přes její zvýšení by nám to nejspíš asi neklaplo a po prípadném otěhotnění potratit kvůli TSH to jsem nechtěla riskovat.Domluvili jsme se,že uděláme IUi jednou se stimulací a když to nevyjde,tak půjdem rovnou do IVF.Prý to IUI stačí zkusit nanejvýš dvakrát a když nic,tak IVF.Já byla včera na folikulometrii,12DC a měla jsem dva folikuly z jednoho vaječníku(druhý nemám),jeden měl 14mm a druhý 17mm a sliznice v pořádku.Tak jsem byla ráda. 😀.Jo a ještě to HSG mi dělala doktorka Matoušková,sympatická,chodila jsem k ní na gynekologii.Ale tam už není,je to tak 4roky.Jak je ten svět malej....

darkwitch
26. kvě 2010

plasice 🙂 to jo svet je maly a o nahodu tu neni nouze 😀 me ho ma delat Smetanova (jestli si dobre pamatuju jmeno), urcite to zvladnu kdyz budu muset, sice doufam ze nebudu muset, ale co bych pro mimiska neudelala 🙂

ivarei
26. kvě 2010

evi, ty nás teda napínáš...

2411
26. kvě 2010

Iriel ted čekám až začne menses,pak musím zavolat do Genetu a oni mě objednají,už to asi bude každým dnem,doufám že bude mít doktorka lepší náladu než minule,protože už za 2 až 3týdny mě čeká IVF,je to už po 5 a tak se samozřejmě bojím potom se ozvu jaká tam panovala nálada určitě se ale nevzdávám ahoj

janicka.slunicko
26. kvě 2010

Ahojik holky podlouhé době se sem nakukuji, jak je tehulkám Pet.s,...... nannynce moc gratuluji, a všem také...
U nas jsou už velcí bojovníci Valinak ma 2890 a Ríša 2850g z tech 610g to jsou už buřtíci. Už jsou na intermedialním odělení,to je zastavka než pujdou domu. Ale mají ještekyslíček bez kteryho to ješte nezvladnou,hlavně při papaní,tak snad to nebude dlouho trvat a budu je mít doma. Jinak Ríša ma tu drenaž už zavedenou a fungujeto jak ma,ješte pujde na operaci s kélou než mi ho dají domu. Valinka ta valčí s papaním. Ale jinak jsou to sluníčka.
Holky mejte se všichni moc hezky a držím všem palečky at jsou další tehulkymezi nami. papa

evak99
26. kvě 2010

ahoj holky, nebojte, jsem tu 🙂 a ještě 2v1. jen jsem dneska žehlila a prala a byla ještě na cvíču, tak jsem na net nestíhala 🙂
do porodky na kontrolu jdu až v pátek, takže se uvidí. ale bříško mě bolí každý den čím dál víc 🙂

ivi ty otoky jsou vážně šílený, ale bohužel s tím asi nejde nic dělat, tak musíš vydržet!

janicko: to je úžasný, že se broučkům takhle daří! doufám, že už vás brzy pustí domů!

jinak vás jdu dočíst....

anlek
26. kvě 2010

Dark, ja jehly odevzdala v Gennetu.

Iriel, tezko ti dopredu nekdo rekne, jaka davka pro tebe bude dobra. Proste dr. neco nastreli (pokud se jedna o prvni IVF) a podle UTZ ti pridavaji nebo ubiraji. Nebo take nechavaji tak, jak bylo predepsano. 😉 Treba tak to bylo u me. P

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

evak99
26. kvě 2010

sonka.77 nedělá. jen v sobotu 😉

nannynka
26. kvě 2010

evi, tak to jo 😉
Janicka - super zpravicky, uz jen chvili a budete vsichni doma.

pet.s
26. kvě 2010

ahojky holky, jsem tady.-))Já vás čtu,ale vy mi postuně rodíte a věnujete se svým dárečkům. A holky nové snažilky já už tolik neznám a nějak se v tom všem neorientuji 😀
Nové zpávy u nás. Dnes poradna. Jsme 19+ 4.Malá je o dva dny menší.Váží 300g.Máme fotečku. Tak jsem zase klidnější. 😉 V pondělí mě čeká velký Uz.

darkwitch
26. kvě 2010

janicko tak to je parada, ze se dari slunickum dobre a za chvili je budes mit doma 🙂
pets tak hlavne ze si zase klidnejsi...
evak to vis uz si ve stadiu kdy se musis hlasit 😀

pet.s
26. kvě 2010

jani zapomněla jsem tě pozdravit a sluníčkům poslat pusinku 😀

kive76
27. kvě 2010

ahojky, vveru: tak jak jsi dopadla? no snad vše o.k..tak mě dneska ten týpek z toho PPl kvůli tý knížce volal, že už mi knížku přivezou kolem 11h, tak jsem mu říkala,že jsem v práci, tak mi jí přivezou odpoledne...super. už se těším.. 🙂

kive76
27. kvě 2010

čauky holky zajdete do kina na Kukyho? my s přítelem určitě... 🙂

evak99
27. kvě 2010

dobré ráno holky, já vím, že se musím hlásit, tak se dnes hlásím jo? 😀 😉 bříško bolelo hodně v noci, ale jinak nic...no uvidíme, co zítra řekne dr. jenže já příští týden rodit nemůžu, protože můj dr. jede na nějaký kongres, takže buď to musí být do úterka nebo až pak zase přespříští týden! já totiž bez něj rodit nebudu! 😀 😵

pet.s: skvělé zprávičky 😉

dark: jak ti je? 😉 drž plod jo? jsi teď totiž neprokazatelně těhotná🙂

veru: jak to dopadlo? jsem zvědavá.....

kive: no my bychom chtěli, jenže já už asi nevydržím sedět tak dlouho na jednom místě a v jedné poloze ☹ ale manžel koupil Barunce knížku, tak už jsem do ní nakukovala a asi si jí přečtu ještě dřív, než jí budeme číst miminku 🙂

kive76
27. kvě 2010

ahojky, evak99...no jo ty už to máš za pár vid? kolikátýho máš mít termín? třeba se ti mimísek narodí 4.6....a pak bude slavit narozky jako Kuky.... 🙂
KDY SE KUKY NARODIL? Narodil jsem se na jaře.2008 4.6. přesně - to píšou na facebooku 🙂

darkwitch
27. kvě 2010

evi tak je to spravne 😀 me je dobre a o miminko se hezky staram a rikam mu jak se na nej s tatinkem tesime a jak ho mame radi, tak at si udela hezke hnizdecko a zabydli se u me 😀

kive76
27. kvě 2010

darkwitch:ahojky, nějak jsem nepostřehla poslední tvou zprávičku, ty jsi těhotná?

darkwitch
27. kvě 2010

kive zatim neprokazatelne jak psala evicka, jsem po IUI asi dva dny 😉 takze jestli jsem tehotna se dozvim az za dva tydny...

kive76
27. kvě 2010

aha, tak to jo...tak držím palečky 🙂

darkwitch
27. kvě 2010

kive dekuju 🙂

vveru
27. kvě 2010

Dobré ránko holky!!!

Tak v rychlosti: ultrazvuk včera byl v pořádku, žádost od pojišťovny je potvrzená, zbylé výsledky z genetiky by měli být ve středu, paní Dr. volala do laborky a šouply mě do statimů a když budou výsledky v pořádku a nic jiného se nám do toho neposere, tak v pátek, nebo někdy o víkend až dostanu menstruaci si pofrčím pro injekce na stimulku.

Tak a jdu Vás dočíst . . .

dennisa
27. kvě 2010

Ahoj.
Tak jsem čekala na Vveru a koukám, že jsem to stihla 🙂 Teď musím letět do práce....
Tak Vveru, super!!! Teď už to jen pofrčí. 😉
A mě čeká ultrazvuk zítra a bojím bojím....
Snad přinesu taky dobrý zprávy a budeme stimulovat spolu 😉

darkwitch
27. kvě 2010

vveru parada ta za chvili ti to zacne 🙂 a budes hlasit miminko 🙂

nannynka
27. kvě 2010

evak: evi, jak bych Ti to řekla....porodíš až se berušce bude chtít - doktor nedoktor 😀 ono Ti to stejně v akci bude dost jedno kdo tam je 😉 ale moc Ti přeju, aby ses pana doktora dočkala.

U nás vše v pohodě, baštíme, spíme, koukáme, hnisá nám očičko (prostě se do tý plodovky musel podívat 😉) - jen mám trochu pochybnosti o jednom místě v jizvě, tak jsem psala sms ošetřující gyndr s prosbou o radu. Tak uvidíme, snad to nebudou muset řezat a drenovat.