Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
2. čer 2010

kive no, prave jsem komentovala jen novinky 🙂
ale tak aspon pozdravit jsem mohla pravda...

evak99
2. čer 2010

nanny: tak to je nakonec nejlepší možný plán 🙂 souhlasím, taky bych nechtěla takhle malý miminko vozit po praze a ještě třeba do nemo, tam by mohl ještě něco chytit. proto si pořád říkám, že si ještě musím dojet koupit tenisky, (protože to bude má oblíbená letní obuv ke kočárku 🙂 , ale ty moje staré mají žraloka, takže teď v dešti mám trošku problém 😉 ) a s malou už pak určitě po obchodech nepůjdu!

betox: snad to bude dobrý 😉 dr. vypadá jako rozumnej. moc držím pěsti 🙂

ahojkyy: to je skvělá zpráva! gratuluju 🙂

kive76
2. čer 2010

já vím, že jsi komentovala jen novinky....já tě mám dojem, taky nepozdravila...tak napravuju....ahooooooj 🙂

darkwitch
2. čer 2010

kive ahoooooooooooooj 😀

ahojkyy
2. čer 2010

ahojky baby - všetkým dík.
kive - sorry, ani ja som Ti.. asi nepozdravila. ahoj 🙂 jak sa máš?

betox
2. čer 2010

evi, díky moc. Doktora mi právě doporučila Brandejská, tak k němu mám docela důvěru 😉 Jsme zvědavá, jestli Tě stihnu příští týden ještě 2v1, nebo už budeš mít berušku u sebe 🙂
ahojkyy: gratuluji k srdíčku, ať se všechno dál vyvíjí jak má

kive76
2. čer 2010

ahojky , ahojkyyy jo dobrý, akorát to počasí by mohlo bejt lepší...tady v Praze od rána prší...

inza
2. čer 2010

betox: urcite to bude dobry. Ver tomu 😉

dennisa
2. čer 2010

Ahoj.
Tak už mám doma injekce a zítra začnu píchat. Ale teda nevím, nevím. Mám ten Fostimon a musí mi to píchat manžel, protože to je dozadu. Snad to budeme píchat správně, přišlo mi to nějaký složitý 😨

darkwitch
3. čer 2010

dobre ranko
denni manza je sikulka a urcite to zvladne...

evak99
3. čer 2010

dobré ránko,
tak já se hlasím zatím v celku 😀 počasí je na pytel, tak se berušce asi nechce do zimy.

denni to určo zvládnete 🙂 chce to jen překonat počáteční strach 😉

betox: tak to zní dobře. dr. brandejská je zkušená, tak má určo i zkušený kolegy 🙂 jsem na tebe příští týden zvědavá! 😉

ivi: jak se máš? už jsi tu dlouho nebyla...doufám, že otoky jsou teď při tom chladnějším počasí lepší 😉

nanny: jak to jde? co jizva, je to lepší? a bolí pořád?

betox
3. čer 2010

Dobré ránko, holky

inza: díky za podporu. Já se snažím si nepřipouštět jinou variantu, než tu pozitivní (ale je fakt, že občas červík zahlodá... 😒 ). A co u Tebe, jak jsi na tom?
Evi: já určitě podám hlášení, budu tam do neděle.
denny: držím palce, ať to zvládnete a máte spoustu vajíček

darkwitch
3. čer 2010

evi ahoj tak to jsem zvedava kdy ta tva princeznicka prijde na svet, jestli ceka na slunicko tak mozna v sobotu 😉

nannynka
3. čer 2010

dobre ranko
Tak povodne na Morave potkaly i tchanovce, tak se patecni super plan zhroutil. Takze se ted snazim odstrikavat mlicko co zbyde po kojeni aby tatka zitra mel neco na krmeni. Holky nevite, jestli je problem, kdyby ho jednou nakojil nekdo jiny nez ja? Kluci budou u kamaradky na Proseku a ta koji, takze kdyby doslo nase mlicko,rikala, ze nam da svoje.

Evi, jizva uz neboli, pohyb uz je skoro v norme (ale porad musim byt fakt opatrna), ale jsem hodne utahana po jakekoli dele trvajici fyz.namaze. Jsem zvedava jak dam zitra sama ten Karlak. Kdyz se pretahnu mam zimnice a jsem uplne mrtva. Je blby, ze mam nejak problemy s jidlem, vubec nemam hlad. Mamka tady do me porad vandruje, ze musim poradne jist, ale me to proste nejak nejde 😒 . No a musim rict, ze mas rozumnou berusku, do tohohle hnusu ani nahodou. I kdyz my v nem jeli jak do porodnice tak z porodnice...Nenadelas nic.

anlek
3. čer 2010

Nannynko a co kdyby jel muz s tebou i s Vojtiskem. Pomohl by a ty bys mohla kojit, jak by bylo potreba? Jinak s tim, ze nemas hlad bych rekla, ze je to normalni. To jsem mela take (a rada dalsich kamaradek take), snazila jsem se jist polivky, ty mi jely nejak nejvic. Navic jsem tim doplnovala tekutiny kvuli kojeni. A pak jsem si dopravala takove ty veci, co normalne mi lito za ne vyhazovat penize (napr. luxusni marmelada). Ono se to casem poda.

vveru
3. čer 2010

Ahoj holky 😉

Deni, tak to je super, tak držím palečky ať pěkně pícháte 😀

dennisa
3. čer 2010

Holky, děkuju, zvládli to jiní, my musíme taky 🙂
Vveru a ty furt nic? 😉

betox
3. čer 2010

nanny: tak to je mi líto. Pamatuji si, že jsem kdysi četla, že sestry Gaislerové si takhle s kojením vypomáhaly normálně......Určitě to zvládneš

nannynka
3. čer 2010

Leni, abych pravdu rekla, moc se mi v tomhle pocasi nechce...Mam byt v 10 na krvi a pak v 11,30 u doktora. S tim, ze v trombocentru objednani na urcitou hodinu nic neznamena....takze tam klidne muzu cumet dalsi dve. Nechce se mi ho tam brat, protoze tam muze byt nekdo nemocny a nechci aby neco chytil. A v mezidobi jezdit po venku v tomhle pocasi taky neni uplne ono. Nemas nejaky napad na nejaky baby friendly misto kolem karlaku ?

kive76
3. čer 2010

ahojky, to je hrozný to počasí, že jo? no a to v sobotu má bejt kolem 20 a od neděle do čtvrtka kolem 20-26 to teda nevím...jestli to tak bude...když je dneska tak hrozně...

vveru
3. čer 2010

Deni, nic 😒

dennisa
3. čer 2010

Kive, je to šílený, já včera v tom největším slejváku jela pro ty injekce, skoro mi na Letný těsně před Gennetem ulítnul deštník, přišla jsem tam jak zmoklá slípka 😀

dennisa
3. čer 2010

Vveru, neboj, buď dneska nebo zítra dorazí 😉

vveru
3. čer 2010

To je fakt, to počasí je příšerný, já dneska šla do práce v takovým "zimnějším" kabátu, protože teď nechci nastydnout 😝
Snad dorazí, no . . . Už mám hotový i to předoperační, tak teď už se čeká jen na níííí 🙄

dennisa
3. čer 2010

Vveru, tak to máš přesně jak já, taky jsem čekala už jen na ni, na mrchu jednu. Ale ona dojde, musííí 🙂

kive76
3. čer 2010

vveru: uvidíš už určitě brzo příjde..

anlek
3. čer 2010

Nannynko a nemate satek? Ze by muz mel maleho v satku, hezky zabaleneho ... Ja u Karlaku nevim o nicem (nikdu jsem tam nic nehledala), ale co kdybys poprosila, aby te vzali prednostne, ze mas s sebou takove mimo. 😉 Myslim, ze by ti vyhoveli .... Minimalne na objednany cas by te meli vzit ... muzes argumentovat, ze pak potrebujes kojit ...

Skoda, ze my zitra kolem obeda odjizdime pryc, jinak bych ti maleho chvilku drncala v desti (lumpove, oni maji desticek taaaak radi a je jim jedno, ze mamka mokne 😀 ).

evak99
3. čer 2010

nanny: bohužel mě žádný hezký baby friendly místo u karláku teď nenapadá. ☹ a rozumím tomu, že nechceš Vojtu brát s sebou po nemocnicích. Ale s tím kojením od kamarádky je to podle mě v pohodě. I v porodnici nám to sestra říkala, takže bych se toho nebála, zvlášť když je to tvoje kamarádka! a tchánovců a všech, které postihli povodně je mi teda super líto. je to fakt hrozný.

dark: 🙂 no jo, snad si počká na sluníčko 🙂 ale jak píše nanny, tomuhle se nedá poručit 🙂

vveru: neboj, mrška dojde!!! 😉

darkwitch
3. čer 2010

vveru neboj za chvili dojde...
pocasi je desny a jeste jak nikde netopi tak clovek nejdriv zmokne a pak v praci mrzne, jeste jsem se nezbavila kasle z minuleho tydne a mam pocit, ze me zacina bolet v krku znovu... no, jestli se to zhorsi, jdu v pondeli k doktorce at mi da neschopenku a vylezim to fakt poradne a ne jen par dnu...

kive76
3. čer 2010

ahojky, dark: to počasí je fakt hrozný, u nás doma je snad větší zima než venku mi někdy příjde..v práci je to v pohodě.
tejden marodění byc h taky brala..hi,hi...ale až od 14.6...do 12.6.mám ještě měsíční na vlak...takže to by mi bylo líto ted onemocnět a neprojet to.. 🙂