Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
23. lis 2008

wokounek som dnes 9ty den, tak neviem, ale brucho boli statocne 🙂

nelynka
23. lis 2008

a testy su negativne

katuska23
23. lis 2008

wokounku ve středu mi Vykysalá řekla že se jí moc líbí sliznice že jsem po ovu,i když jsem 70DC 😅 no a nabrali mi progesteron,v pátek jsem si volala,a prý pokud bude aspoň 20 nebo pod dvacet,ovu byla,pokud míň tak začít brát clostilbegyt.
No a v pátek jsem si volala že progesteron byl 26,8 😲 to je dost ne? 🙂 píchla mi agolutin,a zatím nic,ale je čas 😝

wokounek
23. lis 2008

Katusko, Agolutin je vyvolávačka? Mno já pokud to tak do cca 40 DC nedostanu, tak bych tam měla taky naklusat 😖 ...kam to píchají, do zadní části 😀? Mno a ta hodnota vypadá taky dobře ... bylo by super, kdyby se vám to tento cyklus zadařilo přirozeně 😀

Nelynko, na testík je třeba ještě brzy...já ho měla tenkrát dělat až po 14-ti dnech...tak, dej tomu ještě čas...moc bych ti to přála, tfuj tfuj...držím pěsti 😉 🙂

nelynka
23. lis 2008

wokounek, ja ho tiez mam robit az v piatok (t.j. po 14tich dnoch) ale vela babam ukazal uz 7-9-10den aspon slabucko pozitivny a mna by to celkom potesilo koli tomu spineniu, znepokojuje ma to 😀

katuska23
23. lis 2008

jo je na vyvolání,už bylo na čase 🙂 alechudák vykysalá koukala na zprávu z nemocnice 😅

mate mě jak jsem mohla mít bez mrchy ovu?

wokounek
23. lis 2008

mno jestli se ta ovu nepočítá k minulému cyklu, jako že se ti prostě šoupla..., ale hlavně že je 😉 ...no ne? Jsem někde četla příběh jedný holčiny, u který dr. nasadil nějaký lék na ovu a děsně se divil při UTZ, že nezabírá...mno a tak už z toho byl nešťastný, nevěděl co s tím...a ona nakonec otěhu přirozeně ...ovu měla snad někdy 40 DC 🙂

Nely, chápu, že máš nervíky i já bych měla..., ale přes to věřím, že to dobře dopadne 😉 ...kolikátý pokus máš?

wokounek
23. lis 2008

jak koukala na zprávu z nemocnice? 😅

nelynka
23. lis 2008

wokounek len 1:IVF sme mali, meuspesne a teraz 1.KET a mrazacikov uz nemame..
tak popripade 2.IVF ale az v lete najskorej niekedy

wokounek
23. lis 2008

tak to jsme na tom podobně 😵 ... my máme za sebou 1.IVF - neúspěšně... a máme dva mimimrazáčky... na který se chystáme 🙂 ... u vás, když by náhodou to 2.IVF, tak až nejdřív v létě? Proč? To dřív nejde nebo je to na vás, kdy se rozhodnete?

wokounek
23. lis 2008

my se na tohle ještě neptali, chtěli jsme nejdřív zkusit KET ...

wokounek
23. lis 2008

holčiny... už mizím...tak papa a dobrou 😔

nelynka
23. lis 2008

wokounek je to na nas akos a rozhodneme, no skorej na to asi nenasetrime, prerabame domcek a peniazky treba investovat hlavne tam..
je to na tebe ako sa rozhodnes, ci chces ist do toho hned alebo po nejakej dobe, vecsinout o zalezi od peniazkou 😀

tak dobru nocku

kraska0026
23. lis 2008

Katusko, tak to bylo od něj tedy velice neprofesionální. Já z toho mám hrozné nervy, a ještě, aby byl doktor nepříjemný .... 😖 no uvidíme. Doufám, že nám to vyjde a bude mít dobrou náladu 🙂

katuska23
24. lis 2008

wokounku no při operaci mi prořízli střevo,a proto jsem krvácela,vyplachovali mi břicho 😅

krasko snad ano 😉 jinak si ho najdu 😀

blucka
24. lis 2008

ahoj kocky,
Wokounek, nemam este, ale v januari som zostala tehotna, MA a to nie je chyba dr. a teraz.
Nely, tiez si myslim, ze nie je este vsetko stratene, a to % uspesnosti testu uz teraz je tak mizive, ze nestoji za to aby si si ho robila, tak vydrz do piatku.

nelynka
24. lis 2008

ahojte, blucka, je negativny...ani naznak //
zajtra alebo stredu musim aj tak do Gennetu, dochadza mi utros, tak myslim ze mi budu vediet uz aj krv zobrat nech viem, ci ho mam vyberat alebo rovno vysadit,.,.uvidime

hypo
24. lis 2008

ahojky, tak me se konecne v patek rozjela MS 42 DC...... takze jsem ted nasadila Clostik a budu volat vykysaly na kontrolni UTZ, takze zase pekne od zacatku 😉

hypo
24. lis 2008

tak na UTZ jdu 5.12. to zas bude cekani..........

zoufalice
24. lis 2008

Ahoj všichni, wokounku díky za přání, ale začínám mít trochu obavy, otékám a jsem z toho trochu nevrlá. Zítra naběhnu do lékáren a skoupím tam všechny testíky 😅 sice je to ještě brzo, ale musím být připravená.
krásko co se týká Daňka tak u mě teda nezabral, měli jsem ho na první konzultaci ( objednáni jsme byli k dr. Vykysalé, ale zrovna marodila ), působil na mě dost arogantně, možná neměl zrovna den. Ted´už chodím k Vykysalé a jsem maximálně spokojená.
Přeju všem co do toho jdete znovu hodně štěstí ať se vám pak ukážou //

katuska23
24. lis 2008

zoufalice koukám že jsme na tom s Daňkem stejně 😅 já si řekla že měl třeba jen zlej den,ale minulý týden se ukázal,šel kolem nás,viděl mě a tvářil se jak kdyby sežral půlku světa a ani nás nepozdravil 😝 Vykysalá na mě byla vždy milá

hypo
24. lis 2008

ja chodim k vykysale a nikoho jineho zatim neznam, nicmene ona je dokonala 🙂 mila sympaticka usmevava.... dokonce se smala i manzelovym priblblik kecum 🙂 coz malo kdo rozdycha 🙂

pavcik
24. lis 2008

holky,chci se zeptat,co vlastně znamená ta hladina hCG??? Vim že je to hormon co produkuje embro/plod,ale mě zajímá,že čim je vyšší číslo,tak je mimi dobře usazený a vypadá to na dobře vyvíjející se těhu??? V pátek jsem totiž měla 948 a dnes 3464 a mudr řekla že to stouplo skoro o 4krát víc a že to je dobrý znamení že se nemusim obávat že to je prosperující těhu.

ivomal
24. lis 2008

Pavciku mrkni na odkaz. http://www.mujweb.cz/sport/sypka/HCG.htm
Můžeš být v klidu, pokud hcg stoupá, tak si v pohodě🙂 Což je super 😀

terezita
24. lis 2008

ahoj holky!
jeee, vy jste toho nakecaly, ja vas nestiham docitat 😅
wokounek, nely, doufam, ze je jen na testiky brzo a treba se tam jeste ta druha carka vykouzli. drzim palce oba ctyri!!
pavcik, niceho se neboj, hlavne se nestresuj a bud v pohode! 🙂

wokounek
24. lis 2008

Ahojky holky,
tak vám tady zase spisuju romány a pak mi zavolá ségruška a kecáme, kecáme... mno a pak jsem to chtěla odeslat a ono mě to odhlásilo 😠 ...takže všechno znova...snad na něco nezapomenu 😀

S tím mým zánětem jsem ještě do pátku doma 😖. Chjo... mno asi budu muset cinknout do Gennetu a zeptat se, jestli nebude třeba ten KET šoupnout na příští cyklus... holčiny, konzultujete takový věcičky se sestřickou, která vám to na IVF vezme nebo se rovnou necháte spojit na svého dr? Mně se to teda ještě nepodařilo...

Katusko, já věděla, že jsi měla komplikačku..,ale že ti tam prořízli střevo 😲 , to jsem teda netušila...uff, ještě, že to nakonec dobře dopadlo... a co mrška mrškovatá, už dorazila?

Blucko, aha...tak to jsem netušila... sice nevím, co znamená ta zkratka MA, ale je mi jasný, že to není nic pozitivního a že to v tom lednu nevyšlo ☹ ...tak se nezlob, že jsem se tak ptala... a doufám, že ti to teď ty dva prťouskové vynahradí 😀

Nelynko... tak když už budeš mít cestu do Gennetu, tak si tu krev nech odebrat..jestli to udělají, ať si klidnější..a doufám, že i šťastnější 😀 ... a máš pravdu, v tomhle případě rozhodují o další pokusu bohužel i penízky 😒 ... co baráček 😉 ?

Terez...díky, bylo by to fajn...kdyby bylo na testík brzy i u mě (i když, teď s těmi antibiotiky...no nevím 😒 ), ale u mě je meškání bez duphastonu normální...takže myslím, že i za týden (když by MS nedorazila) by tam byla zase jen / ... ale příště, příště už to určo vyjde 😀

Pavčíííí...já si taky myslím, že můžeš být v klidu...navíc ti to potvrdila dr., takže... užívej si těhulkování a ať je ti fajn 😉

Zoufalice... neboj, budou tam 😉 😉 ...hodně štěstíčka při testování...

Hypoo, skvělá zpráva... držte se, ať se vám bacílky obloukem vyhýbají...teda kromě těch těhu 😉 😀 😀 ...tentokrát to musí vyjít...a až budeš mít ovu...tak nám nechoď na oči 😉 ...koukejte se do té lásky pořádně opřít, ať je z toho mimiiiii 😀 😉 🙂 ...pak ale honem honem sem... ať o tobě zase něco víme 😵

blucka
24. lis 2008

Ahoj Wokounek, tak to s tym zapalom ma mrzi, mne sa este nepodarilo s dr. spojit, mam sice na neho mobil, ale to si nechavam na krajny pripad. Raz mi segra povedala, ze jedine keby som krvacala, alebo nieco vazne ma snim spoji.
Ja tam idem zajtra, to ma segra hned objednala bez problemov, bola prijemna. MA je missed ab.-zamlknuty potrat.

wokounek
24. lis 2008

Ahuuuj Bluci, tak to asi teda bude normalní, nechtějí dr.zatěžovat, tak se to snaží po tel.vyřešit sestřičky za ně...snad se tedy na ně dá spolehnout...doufejme 🙂. Držím ti pěstičky na zítra a hezký pokoukáníčko, jestli jdeš na UTZ 😉 😀

wokounek
24. lis 2008

jo vlastně, doufám, že je u tebe všechno v pořádku, že jdeš jen na normální kontrolu... 😔

nelynka
24. lis 2008

ahojte, konecne dom domka od rana..

wokounek na Gennet idem asi zajtra, po utros a poviem nech mi vezmu aj krv rovno a budem mat klud na duci a aspon budem vediet v akom rozmedzi mozem pomahat na domceku.
dneska som si kupla topnu rohoz do kuchne a dlazbu tak sa uz vytesujem ked bude polozena 😀
a v piatok uz mame objednane auto a pomalicky stahujeme a od buduceho tyzdna, byvame v domceku, sa tesiiim moc..
asi chvilku nebudem mat internet ale urcite si vas najdem 😀 😀