Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
10. čer 2010

preji dobre rano 🙂

evak99
10. čer 2010

dobré ráno 🙂

nanny: myslím, že my budeme řešit to samé. máme okna na jih, takže v bytě je nebytelno, když je takhle horko, zatímco u našich v domě je chladno...ale zase nebudeme s tatínkem ☹...ale asi uvidím, jak to nakonec půjde 😉

inza
10. čer 2010

je tak my nastesti mame okna jak na jih tak i na sever takze to v techto vedrech ujde 🙂

nannynka
10. čer 2010

Evi, my dnes presivame s mamou od sesti zavesy a zkusime je nasadit (i kdyz mame i zaluzie), vcera se koupil vetrak a dopo se da jakz tak byt v obyvaku /jih/ a odpo zase v loznici/sever/. Jen v tom obyvaku nesmis pustit telku a varit v kuchyni, je to pak pekelny. Celou noc luftujeme cely byt, ale proste uvidime. Kdyz to ani dneska nepujde, odjedeme na ten zitrajsi parak k nasim....

dennisa
10. čer 2010

Ahoj holky.
Za chvilku vyrážím do Gennetu na UTZ. Jestli tam teda dojedu a někde po cestě se nerozteču 😀 Jedu totiž od nás autobusem, pak metrem a pak ještě tramvají, to bude lahůdka 😖 Manžel je s autem v práci.

anlek
10. čer 2010

Denniso, drzim palecky.

Nannynko, ony 4 kg v 2,5m neni zas tak slavny vysledek. Zvlaste, kdyz byl v terminu. To vetsina zdejsich nedonosenatek ma vic. 😕 Podle tech grafu je mezi 3 procenty nejhubenejsich deti. Na vysku je stred. Ale papa a ja s tim nic vic neudelam. Jen me to porad dostava. Obavam se nemoci, protoze nebude mit zasoby.

nannynka
10. čer 2010

Leni, holt nekdo je dole na grafu, nekdo nahore. On to dozene, treba mu bude chutnat pak mrkvicka a tak. Ale chapu, ze mas obavy. Jak zvladate vedro ?

evak99
10. čer 2010

nanny: vidíš, větrák je dobrá věc. 😉 já jsem zase odpoledne v pokojíčku, ten je na východ, tak to aspoň trochu jde. taky přes noc luftujeme skrz celý byt. a přesně jako ty, vařím všechno rychle ráno, protože večer už to nejde! 😉

deniso: držím pěsti 🙂

anlek
10. čer 2010

Vedro zvladame pomerne dobre, sice bydlime v panelaku, ale okna mame na vychod a sever. Takze rano mame krapet slunicka a pak uz jen stin. Navic jsme ve zvysenem prizemi a pred okny mame obrovska kroviska, takze z nich jde prijemny chladek. Horsi je to, kdyz se vydame ven, to maly snasi docela spatne. Navic ono to, ze je takovy drobinek je i tim, ze driv jsme nesmeli kojit driv jak za 2,5h, jinak nejedl ... No a ted se mu snazim pres den nabizet prso, aspon po 2h kvuli tomu, aby pil jako pil (ne jedl) a i tak mi hodne malo cura ... Uvazuju, ze v patek skocim k dr. a poptam se ji, co s nim. ☹ On proste je totalni nezravec. Budu za hysterickou matku. 😀

evak99
10. čer 2010

anlek: nebudeš za hysterickou matku!!! je lepší se zeptat, než aby brouček strádal. na druhou stranu, kdyby měl nedostatek, tak se to určitě projeví. ale chápu tě, já bych radši taky šla k dr., nebo aspoň jí volala! ale být tebou tak v tom horku pokračuju v "nabízení" pitíčka každé dvě hoďky, třeba se nakonec nechá umluvit. 😉

darkwitch
10. čer 2010

ahoj holky
konecne dodam do gennetu i potvrzeni z gyndy, jsem si to driv nestihla vyridit 😅 a ms konecne dosla, tak snad do pondelka budu jen spinit... teda, ale jak dosla ms tak se mi slusne mota hlavinka v tom vedru...

nannynka
10. čer 2010

Anlek: My ven jdeme jen pred devatou rano, takze tu na me na sidlisti koukaji jak na magora, kdyz v sedm jedu s kocarkem.
S tim pitim to chapu. Ja uz dosla na to, ze pokud ma zizen (to je pak pekne hysterickej kdyz to neni hned) a nechce prso, tak mu zkusime dat trochu odstrikaneho z lahvicky, to mu pak jde a uklidni se a pripadne se "dopije" u prsa.A neboj, detsky doktroi jsou asi zvykli na dotazy prvomamin, tak si s tim hlavu nelam. Od toho aby pomohli tam jsou.

vveru
10. čer 2010

Ahoj holky!

Denis, moc držím pěsti, dej určo vědět, jak to vypadá 😉

Anlek, Nanny a co takové ty rozpustné čajíky, na ty jsou ještě malý? Přeci jen už je to tekutina na napití.

Dark, tak to je dobře, že mrcha už došla, na pondělí budu držet palečky.

kive76
10. čer 2010

ahojky vveru

vveru
10. čer 2010

Kive, ahoj 😉

kive76
10. čer 2010

to vedro to je síla, vid. na zejtřek slibujou 34 blee...

vveru
10. čer 2010

No, tak to je teda děs, ale já si nestěžuju, nesnáším zimu, mám ráda léto! Tak si na něj teď nemůžu stěžovat 😀

kive76
10. čer 2010

..no mě taky zas tak moc nevadí..., ale no bejt někde jinde než v práci by bylo lepší, někde se plácnout u vody s přítelem 🙂
ale naštěstí tady kde jsem v tý místnosti na recepci je příjemnej chládek...takže to tu moc není na padnutí...tak co budeš doma? nebo chodit do práce? už jsi se rozmyslela...no já bych asi zatím chodila, no a až bych zjistila ,že jsem těhotná , tak pak asi zůstala doma, ale to ještě nevím...možná třeba jen chodila do práce tak do těch 5 nebo 6 měsíců...a pak už byla doma..ona takový měsíční na neschopence to finančně bude asi hrozný...no přítel ted pracoval 3 dni, a tak 3 tejdny bude na neschopence...to bude síla kolik asi dostane.. ☹

vveru
10. čer 2010

Kive, já mám jasné rizikové těhu, tak je jedno jestli budu doma o týden dýl, nebo míň . . . Dneska jsem to řekla, samozřejmě jsem to zaonačila na něco jiného, kdybych řekla pravdu letím hned!

darkwitch
10. čer 2010

vveru na to jsou jeste maly, ale ono jim mlicko staci, myslim, ze sestre doporucila doktorka jeste pri hodne velkych vedrech prevarenou vodu po lzickach
teplicko ja mam taky rada i kdyz u nas je v te kancelari na padnuti, ale ja si uzivam saticky, sukynky, kratke rukavy a zmrzlinu, at zije leto 🙂
ted mi prijde, ze to pondeli bude nejak brzy...

nannynka
10. čer 2010

jj, jak psala Dark - jen mlicko, v nejhorsim prevarena voda po lzickach. Je to narocnejsi, protoze chce prso po pul az 3/4 hodine...

dennisa
10. čer 2010

Tak jsem doma. No jsem z toho UTZ nějak rozhozená 😖
Folíci přibyli, ale velikost moc ne, na odběr to ještě určitě není, jsou malý ☹
Takže mi o den prodloužil stimulku, dokoupila jsem si léky a v sobotu další UTZ a uviděj, co pak s OPU.
Ty jo holky se bojím, aby vůbec to OPU bylo ☹

vveru
10. čer 2010

Denis, tak to je mi líto, ale bude to dobré, neboj. Kdy razíš v sobotu a ke komu? Já frčím také v sobotu.

dennisa
10. čer 2010

Budou mi taky zítra volat kvůli tý sobotě. A ani nevím, ke komu půjdu. Ten doktor z Liberce byl dneska fajn, jen jsem tam hodinu čekala, než jsem šla na řadu.
Teda to jsou nervy s těma folíkama, to bych nevěřila.
Prosííím, ať dorostou nebo to se mnou sekne.

anlek
10. čer 2010

Deniso, neboj, to je pomerne normalni, ze se datum OPU nekolikrtat meni. Me se tusim menilo dokonce trikrat. A bylo vse ok. Nikdo dopredu nevi, jak budes reagovat na stimulaci. Vydrz do soboty a bud pripravena, ze se opet muze zmenit.

dennisa
10. čer 2010

anlek, děkuju. Jen nevím, jak dlouho můžou tu stimulaci prodlužovat, to asi taky ne moc dlouho.
No holky já budu věřit, že to poroste, nijak to už teď neovlivním.

anlek
10. čer 2010

Folici dorostou. 😉 Ja se ted tu trochu ztracim, ty jdes na IVF kvuli tomu, ze nemas vejcovody, ne? Tak to prece zadne strachy ... Vajecniky urcite funguji dobre. Jen proste na leky kazda reagujeme jinak.

dennisa
10. čer 2010

Anlek, ano, měla jsem 2 mimoděložní těhotenství a nemám vejcovody. Jinak jsem otěhotněla celkem už 3krát a celkem rychle po sobě.
A máš úplnou pravdu, přesně to mi dneska říkal ten dr., že je to moje 1.IVF a těžko se odhadne, jak bude tělo reagovat na hormony.
Děkuju za uklidnění, už mi je líp 🙂

anlek
10. čer 2010

Kdybys mela polycysticke vajecniky, tak bych se terba trochu bala. Tak je pry stimualce trosku sazka do leterie, ale takhle se nestresuj. To dopadne dobre, u tebe se jen obchazi ty vejcovody. 😉

dennisa
10. čer 2010

Anlek, máš pravdu, myslím, že se zbytečně stresuju, no to jsem celá já 😅