Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
16. črc 2010

inza: to víš, že mám pravdu a už se na to modré z nebe těším 😀

inza
16. črc 2010

petap: neboj bude kdyz to vyjde 😎 😀 a k tomu dobre cervene vimecko 😀 😎

petap1
16. črc 2010

inza: tedy to se budu mííít 😀 😀 😀

majcam
16. črc 2010

@inza -krásný 😉 ,držím moc moc pěstičky...,dneska volala taková ta krátkovlasá s hnědýma vlasama, tu tam vidim nejčastěji,a taky mi řekla kolik že to koštuje 😀

majcam
16. črc 2010

Petrita_no jsem šťastná,hlavně aby ještě noc přežili,akorát nevím,když nám zbyde jeden,tak jestli to máme mrazit, kdyby jich bylo víc,tak to je bez debat,ale jeden?

inza
16. črc 2010

petap: 😀 😎 😅

majcam: prezijou. kdo vola netusim ja je nejak jmenem neznam. Max poznam jednu po hlase a to je vse 😀 . Jo rikala at si vezmu penize 😝 tak jsem ji rekla ze karta to jisti 😀 . Ja myslim ze pokud ten jeden bude krasnej tak bych ho mrazila. 😀

petap1
16. črc 2010

majcam: neboj, zítra je máš u sebe 🙂 já bych ho taky zamrazila..pokud by byl výstavní..když už se šikula tak snažil 😀

petrita83
16. črc 2010

@majcam já byl arozhodnutá ho zamrazit...když se tak snažil 😀 😀 ale nakonec to vzdal, tak že u nás to bylo jednoduché..ale dala bych mu šanci.

majcam
16. črc 2010

Ale stejně tomu nemůžu uvěřit,vždyť jsem začínala s tak malým počtem,a byl tak malý úbytek..no nic do zítřka daleko, jo taky sestřička většinou poznám po hlase,jo a zítra mám svátek a taky máme roční výročí svatby 😀 ,a holky kolik stojí to mražení?

petrita83
16. črc 2010

@majcam no u Tebe se potrvdilo, že neni důležitá kvantita ale kvalita 😀 a ta je u Tebe super!!!zamražení stojí tušim 3tis. (a rozmražení pak 6tis)-máš to napsaný někde v těch papírech od nich.
Tak že zítra to vypadá na šťastnej den!!!jupijou

betox
16. črc 2010

Ahoj holky,

petrita: držím palce, ať mají bobíci pořádný kusadla, kterýma se zakousnou a už nepustí 😉
majcam, inza: holky, zítra na vás budu myslet

betox
16. črc 2010

petap: neboj my se povezeme na další těhu vlně 😉

inza
16. črc 2010

betox: to je jasny ze budete vlna 2 co bude hned v zavesu 😉

darkwitch
16. črc 2010

ahoj holky
inza, majcam super tak vy uz si zitra jedete pro miminka, parada, tak at se jim u vas dari

ja jsem nakonec zasla na ekg rano do vysocan a byla tam moc hodna pani 🙂
a cetrotide je teda hnus, svedilo to jak cert jeste dve hodiny po injekci, brrr 🙂

petap1
16. črc 2010

betox: jasan my budeme ta další várka 🙂 🙂

Chvilku jsem měla cukání to teď zkusit s vámi...měla jsem ovulku...moje první odsledovaná 😀 ..., ale bojím se aby něco nebylo špatně, že je brzy po revizi...tak to prubnem až příště..to už mi posvětil i Dr. 🙂

petap1
16. črc 2010

dark: ta sláva...už máš vše a za chvilku už budeš mít mimča taky u sebe 😉

darkwitch
16. črc 2010

petap no, ted jeste aby mi doktorka napsala tu zpravu, ale tak snad uz ma vsechno co potrebuje k tomu aby napsala, ze jsem schopna prezit narkozu 😀 jsem ji to pro jistotu poslala ted a v pondeli tam pujdu tak snad to bude vporadku... ale musela jsem to posilat pres bratra, protoze email nevede...

petrita83
16. črc 2010

@darkwitch tak paráda..zabralo to 2dny, viď?

petap1
16. črc 2010

dark: JJ to jí stačit bude...pěkně ti to napíše a pak si hezky schrupneš 😀 😀

majcam
16. črc 2010

@darkwitch ty už si pícháš cetrotide? Kolikátý den jsi?

cibka
16. črc 2010

ahoj holky
majcam a inza - tak to je skvělý to se vám bude krásně tehulkovat spolu, inza tak to budeš mít i nanučky vid
majcam to jsou určo bojovníci když takhle pěkne drží
přeju vám oběma na zítra hodně štěstí

inza
16. črc 2010

dark: ty uz pichas centritide? jo jinak proti peru jde docela ztuha 😀 jinak fajn ze mas vschny vysetreni pohromade

petap: neboj mesic utece jak voda

cibka: doufam ze na nejake nanuky zbyde a neroztaji v tomto vedru 😀 . diky za prani stesti.

Nevite nahodou kdo tam zitra je. pri mem stesti urcite Danek 😒

petap1
16. črc 2010

Inza: Jj ..snad se nám pak zadaří co nejdříve 🙂 Daněk má dovču 😀 😀

cibka
16. črc 2010

inza to jo v tom paraku budou mít co dělat aby to zvládli ale neboj budou to nanuci jak ze sibiře a to hlavní je ze je nebudes potrebovat 😉

inza
16. črc 2010

cibka: jj budou hlobokozmrazeny 😀 😀

petap: ze by do tretice nedo jiny 😀

petap1
16. črc 2010

inza: 😀

majcam
16. črc 2010

@inza Lovásová vim,že na sále má většinou pátky, nebude tam náhodou Vykysalá? někdo psal,že tam chodí na výpomoce 😉 ,ale to je jedno,hlavně ať nám je tam dobře narvou 😀 ,jo a nevíš jestli se máme hlásit přes recepci,nebo rovnou v sesterně..?

majcam
16. črc 2010

@cibka díky moc!!!!
kde je ta Dark s tím cetrotidem? 😀

dracekmracek
16. črc 2010

ahoj holky,jakpak se všechny máte? 🙂

inza
16. črc 2010

@majcam : recešpce nefunguje o vikendu. Musis myslim na sesternu