Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
31. črc 2010

ahoj holky, tak bohužel si mě mrcha asi zase našla ☹

darkwitch
31. črc 2010

@petrita83 jak to?

petrita83
31. črc 2010

@darkwitch vim já? 😖 ☹ včera jsem začla špinit, tak jsme letěla do Gennetu, tam mě setsřička poslala jen na krev..a mám čekat do pondělka, ale už asi neni moc na co... ☹ jsem zoufalá ☹ ☹

petrita83
31. črc 2010

prostě je všechno špatně... ☹

darkwitch
31. črc 2010

@petrita83 to je mi lito, ale treba se mimo udrzi... mela si jedno nebo dve embryjka?

petrita83
31. črc 2010

@darkwitch dvě...ale podle výsledků krve to vypadlo, že se drží jen jedno..a te´d tohle..je to děs... ☹

darkwitch
31. črc 2010

@petrita83 je mi to moc lito, me prave napadlo jestli se nemohlo stat, ze se chytli obe a jedno se pustilo, to se stalo kamaradce...

petrita83
31. črc 2010

@darkwitch kéž by..ale nějak tomu nevěřim... ☹ myslim, že tohle je konec...tak moc jsme tomu věřili ☹ no vždyť víš..

petrita83
31. črc 2010

@darkwitch ale ty se tím nenech zdeptat..u tebe to určitě dopadne..to štěstí tady na někoho sednout musí..

darkwitch
31. črc 2010

@petrita83 jeste to nevzdavej, nebo ne uplne... budu ti drzet palce at to dobre dopadne... dekuju 🙂

petrita83
31. črc 2010

@darkwitch já taky..ale už jsem to vzdala..mrcha se pěkně rozjela... ☹ 😠

darkwitch
31. črc 2010

@petrita83 aha, ach jo, ja jsem byla tak rada, ze ti to vyslo...

cibka
31. črc 2010

ahoj holky všechny vás zdravím

majcam
31. črc 2010

@petrita83 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majcam
31. črc 2010

@darkwitch ahoj!!!
@cibka ahoj!!!

darkwitch
31. črc 2010

@majcam ahooooj 🙂 tak jak se dnes citis? je to lepsi?

cibka
31. črc 2010

snažila jsem se vás dočíst majcam, petrita a inza moc me mrzí ze se to nepovedlo ale nezoufejte jednou to přeci musí přijít

petrita83
31. črc 2010

@cibka díky..doufala jsem, že to vyšlo právě teď---dál zatím nějak neumim přemýšlet... ☹

majcam
31. črc 2010

@darkwitch jojo už je líp,ale na druhý pokus nemám ani pomyšlení...,jak se cítíš?

darkwitch
31. črc 2010

@majcam drz se holka 🙂 (to plati i pro inzu a petritu) ja se citim normalne... ale tak myslim, ze je jeste cas cokoliv citit a je jeste cas se nervovat, staci kdyz se zacnu nervovat pristi nedeli 😉

betox
1. srp 2010

@petrita83 no to je v pytli, teď je nějaké smolné období ☹ Dej se brzo do kupy

inza
1. srp 2010

petrita:co to ta ctu.jeste nehezej flintu do zita.treba se pusti.o jen jedno a druhy drzi.jinak je me to lito☹
dark:musis pepana drzet o sto sest.nekdo musi protrhnout tu smulu

inza
1. srp 2010

majcam:jak je?co uz s manzou komunikujete?se mnou zase pro zmenu nemluvi ze jsem ho vatahla dva dna za sebou na kolo cca 50km v kopeckach🙂a vcera si pri tom jeste rozbil hubu sel pres riditka🙂,ale provetrani palice trochu pomohlo

darkwitch
1. srp 2010

inza drzim co muzu, tak snad tu smulu protrhnu...

cibka
1. srp 2010

ahoj všem
petrita ja taky doufala ze nam to vyjde hned na poprvé a taky bohužel nic každá z nás to obrečí to je jasný ale jak řikam jednou se přece musíme dočkat 😉 držte se všechny kočky

majcam
1. srp 2010

@inza 😀 😀 😀 ,jojo už je pohoda,akorát se začíná dožadovat sexu,no a já jsem nějak ochladla,asi, nevím jestli to má něco společného s tím nepovedeným pokusem....,ještě jste furt na horách,je krásně,viď? a pro hafana to musí být slast,být na vzduchu... 😉

majcam
1. srp 2010

...teď si tady vrtá aspoň do zdi 😀

inza
1. srp 2010

majcam:mam to stejne.taky nemam naladu.myslim ze to bude tim nepovedenym pokusem.teda u me ano.tak ho nech vrtat treba se unavy🙂jj jeste na horach.jedem domu az kolem osme.je fakt pekne.pes se totalne mrtvi.si hral v ricce na potapece🙂

pet.s
1. srp 2010

holky nějak se ve vás ztrácím..takže ani jedna po ET nic? 😒 Chjo.
jediná darkwitch je v čekání. Je to tak? tak hlavu vzhůru, příště se zadaří, nebojte. 😉

inza
2. srp 2010

dobre ramko,

pet.s: neztracis se. Je to to tak