Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
18. srp 2010

Ahoj holky
@darkwitch
@petrita83 ty jo,to je furt nějaké zdržování u vás,dejte odpo vědět,třeba už to bude ta 0...

petrita83
18. srp 2010

@majcam no je to děně na dlouho..a to mě štve asi nejvíc..snad je odpol budou mít a budou negativní...to nám přeju oběma 😖

darkwitch
18. srp 2010

To jsem na to zvedava, posledni dobou mam nejak smulu, vcera jsem jenom prosla bez listku metrem a uz me chytil revizor, jsem byla pekne nastvana...

majcam
18. srp 2010

Holky musíme věřit,po každé bouřce se vyjasní..
@darkwitch a co v práci...

petrita83
18. srp 2010

@darkwitch 😖 za koli to bylo..to je fakt k nasr...ale jak říká macjam..po bouřce se vyjasní..tak na to už faakt netrpělivě čekám 😀

majcam
18. srp 2010

@petrita83 já taky,do pěti dnů mám dostat mrchu,ty jo to už je druhá od IVF..to to letí,ale nic to nemění na tom, že už asi dvanáctý den špiním..nesnáším intimky,Lovásová mi v mezidobý navrhla IUI,než budou všechny výsledky, ale asi na to nepůjdu,když si představím,že po každé pomoci z Caru půl měsíce špinim a nemůžem se snažit přirozeně, to už mě taky neba... 😒

inza
18. srp 2010

dark: ja myslim ze Langerova ma snad jeste tento tyden dovcu

darkwitch
18. srp 2010

Petrita za 700, asi budu jist do konce mesice suche rohliky, v praci je to des, vsichni mluvi o propousteni a panuje tu nervozita... Na konika koukam v mobilu...

petrita83
18. srp 2010

@majcam já vim je to děs..to mě už to snad přešlo, ale zas nevim kolikátej den cyklu teď vlastně jsem , když podle Lovásové jsem to měla mít až za 14dní a měla jsem to už min.týden , ale jen 2dny..já bych IUI asi zkusila..uvidíme co mi dnes..nebo zítra řekne...potřebuju plán, stůj co stůj 😀

petrita83
18. srp 2010

@darkwitch ty brďo no tak to je síla..ale smůlu už máš vybranou..snad..tak že teď už může být jen líp..doufám..jinak v práci držim palce..ještě že já tady mám relativní klid..ikdyž to taky neni ideal.

inza
18. srp 2010

dark: tak drzim palce at se to tebe netyka to propousteni. Jiank s revizorem to je ale smula

majcam
18. srp 2010

@petrita83 já bych DC počítala od toho minulého týdne jak si to měla 2dny,když jsem se ptala dr.,jak mám to špinění (byla jsem u ní,když jsem 4dny špinila),kdyby se mi to další den rozjelo do mrchy,tak jestli to mám počítat jako DC, i když bych to dostala vlastně do 14 dnů,tak mi řekla,že jo,že to mám počítat,i když by to nebylo v obvyklém termínu. I když u tebe to mohla být krev,jak se čistíš..., 😒

majcam
18. srp 2010

Tak už máte výsledky?

inza
18. srp 2010

prijde me ze nekdy to je veda tohle pocitani 😀

majcam
18. srp 2010

Tak jsem objednala tu imunologii a jsme objednaný k dr.Vorlíčkové,akorát ta prý sídlí o pár čísel dál,než mám uvedeno na žádance,no tak snad mě pochopili a nejsme objednaní třeba na pyly 🙂

majcam
18. srp 2010

@inza to jo teda,do té doby než jsem přišla do caru jsem to počítala od skončení mrchy,takhle jsem byla neznalá... 😒

majcam
18. srp 2010

..takže jsem tenkrát dr. tvrdila,že to dostávám po dvaceti dnech 🙂

petrita83
18. srp 2010

@majcam díky, tak já to tak budu počítat 😀 cítím se jak kdy, ale myslim že už je to lepší..zkoušim na to zapomenout(ale po každý když jdu do Gennetu a vidim všude ty těhulky tak je mi zase hůř 😢 ..ale zkoušim plánovat co dál..tak doufám, že se dnes dovolám a uslyšim nějákej new baby plan..nejvíc se bojim toho , že při dalšim IVF nezůstanou zase žádný sněhuláčci..pak to bude děsnej stres...
A co ty?fakt nezkusíš IUI?

petrita83
18. srp 2010

@inza 😀 😀 přesně malá násobilka na to nestačí 😀

petrita83
18. srp 2010

@majcam 😀

inza
18. srp 2010

majcam: myslim ze to jsi asi nebyla jedinna. Ja na imunoogii byla u pani primarky. Ale myslim ze ty jejich dve ordinace moc daleko od sebe nesidlej

darkwitch
18. srp 2010

Zas mam volat zitra, to je des

petrita83
18. srp 2010

tak jdu volat..asi zbytečně co?

petrita83
18. srp 2010

výsledky tam bohužel dnes nejsou..a ještě protivná sestra... 😠 😠

inza
18. srp 2010

holky tak to teda nic moc. Rekla bych ze zacinaji tezce nestihat

darkwitch
18. srp 2010

inza to jo... tak by meli zacit rikat at si volame dalsi den...

inza
18. srp 2010

dark: jo to mas pravdu. Clovek by byl mozna klidnejsi ten den, kdyz by vedel ze ma volat az druhy den......

darkwitch
18. srp 2010

hlavne ty ucty co budu mit za telefon...

inza
18. srp 2010

dark: jo to mas pravdu.

darkwitch
18. srp 2010

ted me to uz ani nenervuje jen cekam kdy si me zase pozvou...