Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

arianka
24. srp 2010

myslím, zda jste si volaly sami a mluvily s embryologem nebo jste dostávaly jen strohé info od sestry, protože ostatní holky v jiných carech věděly detaily, jako kolika buněčné jsou embrya, kdy a kolik se jich vyvíjí a kolik se přestalo vyvíjet atd., o tom já neměla ani páru ....

nannynka
24. srp 2010

@arianka Ja mam zkusennost z lonska (holky, v patek to bude rok od OPU 😀 ). Volala jsem si tam sama a vzdy se jen dozvedela pocet. Pri ET mi nakonec sestra rekla neco jineho nez embryolog na sale....

mandre
24. srp 2010

@arianka jako ty, to samý, ani embryolog neoplíval detaily, jen kvalitní, nekvalitní, neoplodněná apod. 😖

darkwitch
24. srp 2010

Me prislo, ze sestry hlasi jen nejkvalitnejsi... Ale to, ze zustala dve by stejne driv nepoznali a co mam kamaradku z jineho CARu tak tu informovali jen co dva dny... Asi si nevyberes

arianka
24. srp 2010

nannynka: oni to asi vážně změnili nedávno možná, nwm, právě dřív se volalo do laborky přímo

darkwitch: nojo, ale k čemu to pak je ? jako aby člověka nabudily ? A pak dostane ledovou sprchu na sále ? to nwm ☹ jasně, nikde to není dokonalé, tady mi to prostě hodně vzalo a zklamalo ☹

mandre: no ta moje embryoložka zrovna taky neřekla víc info než musela....

petrita83
24. srp 2010

@mandre doufejme, ty to zítra testneš a dáš mi vědět 😀 ikdyž si myslim že je to stejně jedno..kdyř by zjistili že je folík malej tak už s tim asi stejně nic nenaděláme, ne?

pet.s
24. srp 2010

arianka: za mě se volalo tam,ale neboj k // stačí jedno hezké embryjko 😀 😀

arianka
25. srp 2010

pet.s: ale jo, to ano, jenže víš co 🙂 pocitově by se mi líp věřilo, že to vyjde, kdyby jich bylo víc a hlavně, kdyby byla možnost KET v případě neúspěchu, je fakt, že po tom, co mi embryolog řekl úplně něco jiného, tak jsem po ET na pokoji nabírala slzičky... ☹

nannynka
25. srp 2010

@arianka :KET je taky risk, vysoke procento embryjek se nepodari po rozmrazeni "rozchodit". Me rikali na prijmu, ze mame 2 embrya a na sale mi rekl embryolog, ze jich je 5(z 9 vajicek), ale ze by u tech 3 pockal s rozhodnutim o mrazeni pres vikend at si zavolam. No a v pondeli mi rekli, ze jich 5 nikdy nebylo, ze byly jen 2 - tak jsem jim tam udelala vitr. Nehazej flintu do zita. A ver tem transferovanym 😉 ! Drzim pesticky.

sarik1
25. srp 2010

Ahoj holky, já byla letos v březnu na ET, a také mě řekli že máme 3 kvalitní embryjka a pak najednou že 4, také mě řekli něco jiného... a co mě naštvalo je to, že sestry dělali vyúčtování a ted po půl roce se ozvali, že nemáme zaplaceno 4000,- jen tak... a jako bysme byli neplatiči, ale sestra nám má říct co vše se platí.. no to je jedno, já ne Gennet nedám jinak dopustit, že 4 ET jsem byla 3x těhu, 2x bylo sice zamlklé ale ted s manželem konec listopadu čekáme dvojitou radost 🙂

arianka
25. srp 2010

nannynka: no tak teda koukám, že v tom vážně mají trochu bordel?? jako chápu, že je hodně pacientek, ale tohle je snad moc ?? ☹ Přece si taková data musí ošetřit a hlídat .-(

satrik1: jeee, moc gratuluju, za dvojčata bych dala svět 🙂 ale prošli jste si toho dost, takže čekání dlouhé, ale výsledek krásný 🙂 no to bych je asi poslala do háje po půl roce, to je chyba sestry, proč to nejde z její výplaty ? jako pardon, ale když naposled referentka blbě spočítala klientovi zájezd, šlo to z jejích peněz, ne z jeho .. Já mám Gennet ráda, lidi mi sedí, ale tyhle nedostatky mě vadí, možná proto, že sama poskytuju služby v rámci cesťáku a tak prostě vím, že chyby tohoto typu se stávat nemají ☹ resp nesmí ☹

petrita83
25. srp 2010

Dobré ránko!je to tak jak řikáte někdy v tom mají pořádnej zmatek a to by se stávat nemělo..já taky nechápu proč když celou dobu chodim k jedné doktorce pošle mě najednou jinam ikdyž v ten den ordinuje..a ta druhá nevěděla co se mnou...atd..teď jsem na ně trochu navrčená, protože mám pocit že se mi moc nevěnujou..tak uvidíme jaký budou zítra na IUI - tím si mohou výrazně vylepšit reputaci 😀 😀 dělám si drandu, určitě je všude něco..ale stejně mě to trochu láká to zkusit jinde..tak uvidíme..

petrita83
25. srp 2010

@mandre Držim palce!!!tfuj, tfuj..hodně štěstí! 😅 😀

berounanda
25. srp 2010

Ahoj holky!
Včera jsem byla na OPU, nejdřív jsem to sem nechtěla psát, abych něco nezakřikla, ale pak jsem si řekla, že se tím nic nezmění. Tak jsem tu ..no ale po tom, co tu čtu, jakej tam maj binec, už si nejsem moc jistá, že dnešní info od sestry je neprůstřelné 😒 .
každopádně OPU (po 39,5hod od Pregnylu) proběhlo bez komplikací, odebrali 5 folikulů, z toho 4 vajícka, oplodněné 2..které si zatím vedou dobře. Pokud vše bude probíhat jak má, ET v pátek 🙂

petap1
25. srp 2010

Dobré ranko,

mandre drž se 😉

berounadla: Držím palečky ať dva bojovníčci vydrží 🙂

Jinak já dnes byla na krvy, tak uvidíme jaké HCG bude 😉

petrita83
25. srp 2010

@berounanda tak to je super!držim palce 😉

petrita83
25. srp 2010

@petap1 máš si volat odpol? tak snad už tam výsledky budou mít 😝 to bude určitě bomba číslo 😀

berounanda
25. srp 2010

@petrita83 To věčné střídání doktorů mě taky pěkně štvalo. Při první stimulce jsme byli předání k dr. Daňkovi, Brandejsá měla dovču - jasně to chápu. Ale ten šok..když na nás přišla řada, tak Daněk o mé diagnozee neměl ani páru, ani si nepřečetl mou kartu udělal UTZ a jen řekl..že jsou folíci malí. Prodloužil stimulku o 2dny, ale zůstali jsme na 150 IU..nazdar bazar. Do dneška mám pocit, že mohl zvednout dávku, a třeba by se chytili..jasně zůstává slovíčko "možná". Teď je to už jedno.
Při téhle stimulce nás k poslednímu UTZ objednali k Lovásový..a taky divný, za 10 minut jsme už seděli v autě. Nic moc nevysvětlila, předepsala léky, a v dávkování se sekla - to se pak ukázalo, když jsem mluvila s Brandejskou. A místo aby člověka povzbudila, řekla, že tam stejně moc šancí nevidí, že to nejspíš nevyjde. Mohla to říct předci jinak..třeba: Nevypadá to dobře, ale věřim, že se to ještě změní k lepšímu. U mě prostě vede Brandejská 😎 má cit, dá se s ní diskutovat. Nakonec máme dva hrášky...zatím.

petap1
25. srp 2010

petrita83: Jj volat odpolko, ale možná budou až zítra, tak uvidíme....já budu ráda za 1000 😀

barounadla: JJ tohle je tam dost blbé...když tě Dr. nezná a jen to řeší podle aktuálního stavu ☹ A Lovásovou, taky nemusím..přijde mi, že tomu moc nerozumí...no nevím, ale taky už jsem k ní nechtěla 😒

iriel
25. srp 2010

@berounanda Me si prehazovali taky jak horkej brambor, Lovasova nesdilna a protivna, s Langerovou jsme si evidentne nepadly do oka, ackoli holky si ji chvali, Danek mi spletl davku a nezvysil, i kdyz jsem mela dost jednotek v peru, Brandejska byla v poho, ale docela spechala a po OPU mi rekla, hm tech vajicek je malo, priste musime zkusit jinou taktiku pri stimulaci - cimz mi v tu chvili vyrazila dech, protoze to vyznelo, jakoze je jasne, ze ted to proste nevyjde (mela jsem jen 3 zrala vajicka). Za celou dobu mi nejvic sedl Feldmar, byl milej, citlivej, sdilnej, vstricnej a urychlil moji cestu k IVF, Langerova me zdrzovala od unora do cervence, pak me prevzal on a v srpnu bylo IVF. Jo a z tech 3 vajicek jsme meli 2 embryjka, dneska jsem 12. den po ET a mam treti pozitivni test se silici carkou 🙂

iriel
25. srp 2010

@petap1 Kdyz jsem se objednavala a sestra mi rikala, ze Feldmar nemuze a ke komu chci, tak jsem rikala, ze ke komukoli jen ne k Lovasove, tak se smala, ze to je caste... se divim, ze to nekomu z vedeni nevadi...

petrita83
25. srp 2010

@berounanda souhlasim se vším..přesně vždycky jsem za 10min v autě..jen mě včera Brandejská nějak taky nepřesvědčila, asi jsem podle těch diskuzích tady čekala víc..o mě něvěděla nic..vysvětlovala mi že IUI není umělý oplodnění..tak sjem říkala že to vim taky, že IVF mám za sebou, a ona aha...pak mi řekala že jsem nějáká smutná, že takhle se to nikdy nepovede..no to mi taky nepřidala..no a na IUI jdu zítra ačkoliv folik měl včera jen 17..tak že mám dojem že jdem úplně zbytečně..kéž bych se pletla.

petrita83
25. srp 2010

@iriel jo jo není to o kvantitě ale o kvalitě 😀 supeer!

petap1
25. srp 2010

irei: To tedy jo..že s tím něco neudělají 😒 Jo a já mám ráda Daňka, ale poslední dobou měl pro mě vždy špatné zprávy..zato Feldmár, byl super a vždy super zprávy...takže hádejte ke komu půjdu na UZ pro srdíčko 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@iriel hele mě Lovás..nevadí, nebo nevadila, ikdyž jak řikáš moc toho nevysvětluje..jen mě překvapilo, že když pořád chodim k ní, proč mě pak hodí jinam..když tam je..a ani tu kartu si nepředaj...jsem teď faakt naštvaná, příště budu průbojnější 😀
Langerová nebyla moc milá ale zase mi řekla informace které Lovás ne..no Feldmar byl faakt mooc milej..ale tam jsem byla jen jednou 😖

petrita83
25. srp 2010

@petap1 😀 😀 😀 Lovásová??? 😀

petap1
25. srp 2010

Petrita83: Pleteš 😀 A jen to hezky pojistěte víkendovím snažením 😎

petap1
25. srp 2010

Petrita83: Jak jsi to uhodla 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@petap1 ...ne?...aha..tak pak nevim..že by Feldmár? 😀 😀 😀

petrita83
25. srp 2010

@petap1 hele tak to fakt nevim..náš sexuální život se teď smrsknul do záchvatů smíchu 😀 😀 fakt nechápu 😀 😀 asi vypadám nějak vtipně či co 😝