Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
30. srp 2010

@mandre tak to mám ještě skluz a právi být jouda..já tam byla zatím tak 15krát 😀 hurááá

mandre
30. srp 2010

@petrita83 😀 😀 😀 😀 máme humoru 😀 😀

majcam
30. srp 2010

@mandre tak třeba to stihnou ještě v tom cyklu.., 😉

petrita83
30. srp 2010

@mandre hele dneska mám tak blbej den, že než humor nezbejvá..ale je to už spíš takovej ten lehce hysterickej 😀

mandre
30. srp 2010

@petrita83 jo, aby toho nebylo málo, tak už mám 2.díl té papírové složky....takže pořádný "fascikl" 😠

@majcam no doufám 😨

majcam
30. srp 2010

@petrita83 ano,taky mě hnala do IUI,ale nakonec jsem ráda,že budu tu laparku a všechna vyšetření mít hotová teď v první půlce září,když jsem zatim bez práce,sice pak než budou výsledky,to se načekáme..

majcam
30. srp 2010

@petrita83 a nechceš zkusit teda Feldmára...,měla jsem ho na OPU a byl sympaťák 😉

petrita83
30. srp 2010

@mandre 😀 😀

pet.s
30. srp 2010

ahojky holky, tak kuchyn vcelku hotová. Zítra dorazím obyvák a přestěhujou mi sedačku a budu mít hotový další pokoj. Už mám hotový pokoj straší dcery a kuchyň s obyvákem. Tak chybí ložnice-čekám na truhláře, synův pokoj-čekám na zedníky,aby předělali dveře, pak pracovna-čekám na truhláře a na stoly, pak Terinky pokoj-čekám na zedníky,aby udělali sádroš. Holky, ještě chvíli budu na někoho čekat a zmlátím je bičem na hromadu 😀
Dnes jdeme do Švandova divadla na Hello Dolly s Chýlkovou, ale nějak mě pobolívá bříško, tak doufám, že místo divadla nepojedeme do porodnice. To by mě Terka hned na začátku naštvala.Ty lístky byly doost drahé. 😀 😀

Holky, kde máte nějakou tabulku,abych s v rychlosti mohla přečíst, co je nového? Kdo těhulí a kdo čeká a kdo se snaží? 😀 😀 😀

mandre
30. srp 2010

@petrita83 pěkná kolobrnda 😀
já se loučím, jdu domů péct ostružinový koláč...taťka bude doma okupovat notebook 😅

petrita83
30. srp 2010

@majcam a to je prosím tě kterej z nich, myslela jsem že ten tmavší, malej, roztomilej?u toho jsem byla taky jednou a byl fajne a minule jsem tam viděla ještě jednoho doktora takovej trochu medvídek,laškoval tam se sestrama a vypadal taky very sympaticky 😀 jen Daňka nechci..u něj bych taky byla kožená 😀 já nemám ráda tohle střídání..řikám si nebuď frfňa, ale jde o mě tak možná budu 😀
joo dneska si myslim, že si zvolila lepší plán..tak tě pak budu následovat..hele stejně mám ještě dost času před 2IVF..zase jsem si řikala že je tělo ještě nastimulovaný, ale podle UTZ to tak teda nevypadalo 😀

majcam
30. srp 2010

@pet.s 😀 😀 😀

petrita83
30. srp 2010

@mandre mńam, mňam tak ať se povede..ten můj taťk ami notebook odvez..proto domů nechvátám 😀 jo jo kolobrnda je supeer 😀 😀 jen ty držkopády 😀

petrita83
30. srp 2010

@pet.s 😀 😀 dobře se bav a s tou porodnicí ještě vydrž 😀 aspoň než budeš mít vše hotovo 😀 teda stejně ty tvoje mega plány v tomhle stavu nechápu..jsi blázen..místo klidnýho těhukování jsi skoro stavbyvedoucí 😀 😀 jo jo ty chceš mít vše hotovo než přijde Terinka domů viď? tak hlavně se moc nepřepínej a zapoj všechny okolo 😀

majcam
30. srp 2010

@petrita83 no je takovej menší a tmavší a myslim,že měl brýle,teda pokud jsem neměla nějaké halušky po narkóze 😉 ,no Daněk je takovej trochu bručounovej a přijde mi i roztěkanej,ale zase si myslím,že bude profík...

petrita83
30. srp 2010

@majcam no a ten doktor co vypadal jak doktor z hor 😀 mladší, trochu blond, mohutnější ale ne tlustej..fak sympático 😀 tak snad jsem taky neměla halušky..má ordinaci v přízemí úplně na konci na proti sesterně 3.. 😀 jo tak u Feldmára jsem jednou byla..moc sympatickej a brejličky má..ještě je tam asi očíhnu 😀

majcam
30. srp 2010

@petrita83 😀 😀 ,ten dr. z hor bude asi záskok z Liberce,někdo to tady psal,ale toho jsem ještě neviděla..., tak třeba už žádnou konzultaci potřebovat nebudeš 😲

inza
30. srp 2010

tak s lapakou se k Vam asi taky pridam. Me dr doporucila Homolku a uz jsem objednana na to vstupni vysetreni.Dr tam volala a hned to zaridila.. Je to posledni vysetreni co chybi. Jinak jdu znova na HP a 4D UTZ. Jinak proc to nevyslo ani ted dr nevi. Snad i dokonce meli kvuli nasemu pripadu konzultaci a nikdo na nic neprisel. Proste je to neco co soucastna medicina jeste nezna. Pry pak teda jeste udelame asi znova imuno. Jinak z toho byla nase dr dost spatna a nejake reseni co navrhovala se ji u nich hledala spatne slova.....

Jo jinak uz vim proc se dela 4D UTZ mezi tim 2-4 dnem cyklu. Pry krev cyklu je vyborna kontrastni latka

Jinak pak jsem se s manzou zasekli pekne nasesterne a docela jsme se se sestrickou nasmali a nejak zakecali

majcam
30. srp 2010

@inza ☹ ☹ ☹ ,tak třeba to bude v té laparce... ☹

majcam
30. srp 2010

@inza neporozuměla jsem té poslední větě v tom prvním odstavci

petrita83
30. srp 2010

@majcam 😀 uvidíme, uvidíme, uvidíme 😀 ahaa záskok, tak to je škoda, do liberce jezdit nebudu 😖

inza
30. srp 2010

@petrita83: hele a nevidla jsi ho tam nahodou ve stredu odpoledne? Pokud ano tak to bude asi dr Vik a je to myslim androlog ci tak nejak

petrita83
30. srp 2010

@inza 😀 😀 a která to byla..máme tam jednu oblíbenou a jednu mooc neoblíbenou a osattní tak normal 😀 tak že zprávy tak 50:50 vlastně nic zásadního..tak já se musim na tu konzultaci taky objednat..hele a vy máte IUI za sebou? ale je super že se vám takhle věnujou..a kdy máš to vstupní?

petrita83
30. srp 2010

@inza andro..co?já nevim čekal tam na nějákou dárkyni co nedorazila..jen se na nás pěkně smál a vypadal mile..

inza
30. srp 2010

majcam: me asi nejak preskakali slova. jako ze se ji to spatne rikalo....vsechno..Jinak to vypada ze zavada mensi bude asi u manzi.Ma takovej kolisavej spermio a tak to muze byt v tom. Pry se vsechny ziskany vajucha oplodni, ale pak nejak zacinaj umirat......proste konzultovala dr vsechno i s embryologama a ostatnima kolegama

jinak dr z LB je fakt sympatickej. Rekla bych neco mezi 40-50

petrita83
30. srp 2010

@inza počkeej ale bylo to ve čtrvtek ráno před IUI 😀

inza
30. srp 2010

@petrita83: vstupni na Homolku mam 24. Jinak jak se ted doufam ze v tomto tydnu rozjede mrcha tak jdu na HP, 4D UTZ a 11-13 den se mam objednat k dr na UTZ a ze by jsme pak naplanovali IUI. Rikala ze ale u nej nevidi moc sanci, ale my zase rikali ze za zkousku nic nedame. Proste i mala nadeje je nadeje. Jinak ta sestricka je trosku vyssi, cerne delsi vlasy a bryle ale jmeno si nepamatuji.

Je chtela bych pak poprosit ze treba pokud by Vam zbyl nejaky gonal zda by jste treba nedarovaly(ci odprodaly). My dalsi pokus pojedem totiz za sve ☹ a tak pomalu zacinam shanet......

inza
30. srp 2010

@petrita83: tak to byl asi ten dr z LB (Landfeld). Docela peknej chlap 😀

petrita83
30. srp 2010

@inza mám doma nějáké zbytečky..ale fakt zbytečky..ale je teda i diskuze kde holky nabízek nové balení tak tam jukni 😉 ahaaa, tak to byl asi on fakt docela pěknej 😀 to teda byl 😀 přítel se ke mně hned víc tulil když ho viděl 😀 😀 jo vim jaká sestřička, ta je super aještě mám ráda jednu slovenku 😀 s tou jsem se minule zasmála 😀

petrita83
30. srp 2010

tak se s váma dneska děvčátka loučim..valim dom, kde mě nikdo nečeká kromě total bordelu a špinavého prádla 😠 tak s tím snad zatočím.. 😀