Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
13. zář 2010

Né že bych se s váma nechtěla o to podělit,ale vím,že tu laparku máte všichni před sebou,a tak to nechci vířit... 😉

inza
13. zář 2010

@majcam: neboj kazdy kdo jde pocita spise s horsi variantou 😀. Ja jdu zitra na UTZ

majcam
13. zář 2010

@inza jejej tak to držím pěstičky,jdete do IUI jestli se nepletu 😉

inza
13. zář 2010

majcam. jj zkusime to

petap1
13. zář 2010

inza: jdu až v 17: 30....je to pozdě, ale dne se v práci nezastavím, tak to utíká 🙂

petap1
13. zář 2010

majcam: neboj, vše se zdá černější než to je a zase to bude OK 🙂

inza
13. zář 2010

@petap1: teda my to IUI chceme zkusit, ale kdyz me brali HP tak pry mam vyssi prolaktin. ...tak jsem zvedava co dr rekne

petap1
13. zář 2010

inza: Tedy, že by jsi nakonec taky měla zakopaného psa v Prolaktinu 😀 Tak to jsem zvědavá co ti řekne 😉

betox
13. zář 2010

@petap1 držím Ti na dnešek palce 😉 Určitě to bude v pořádku

inza
13. zář 2010

@petap1: spise to u nas vypada na "psa" u manzi

majcam
13. zář 2010

@betox IP 😉

petap1
13. zář 2010

betox: Moc děkuju..mám pěkně stažené půlky 😅

inza: aha..no tak s tím určitě taky něco udělají 🙂 🙂

majcam
13. zář 2010

Jo a na laparku nakonec punčošky nepotřebujete.teda potřebujete,ale půjčují je v nemocnici 😉

inza
13. zář 2010

majcam: tak to je dobry. To by jsi anio ty s dirou nevyuzila 😀

majcam
13. zář 2010

@inza 😀 ty by čuměli: ubrečená prostitutka...,no ale jak se blbě navlíkaj..,a to jsem hubená.. 😉

cibka
13. zář 2010

@majcam majcam takže nic moc ☹ ono zaleží na nemocnici na tech punčochách me rovnou rekli ze si je mam koupit sama

majcam
13. zář 2010

@cibka IP

mandre
13. zář 2010

@inza IP

betox
13. zář 2010

@majcam máš IP

cibka
13. zář 2010

@majcam mas ip

majcam
13. zář 2010

teda tady ty IPéčka jedou teda 😉

petaloudi
13. zář 2010

hehe, taky na to koukám, jak se tady ta IP rozjela 😀

Holky, která z vás má už genetiku za sebou? Dorazily vám výsledky v termínu poštou? My jsme se tak s Raškovou domluvili, tento týden to budou ty 3 měsíce a zatím nedošly... Se mi tam nechce hned volat a prudit, ale za 14 dní jdu na konzultaci ohledně dalšího ivf, tak bych je docela potřebovala...

majcam
13. zář 2010

@petaloudi no nevim jestli ti někdo odpoví,zkus napsat IP 😅 😨

darkwitch
13. zář 2010

jsem se zrovna chtela zeptat jak dlouho trva ta genetika 😀 tri mesice? tak to se preobednavat nebudu, to je uplne jEdno jestli tam pujdu za ctrnact dni nebo za mesic...
taky koukam jak jedou ip...
a pak mam pocit, ze nic nevim 😀

petaloudi
13. zář 2010

@majcam no joooo, ale komu 😀 😀

@darkwitch jojo, tři měsíce. Taky mi to přišlo šílený, ale uteklo to jak voda.

majcam
13. zář 2010

@darkwitch 😀 😀 😀

darkwitch
13. zář 2010

petaloudi ja jsem se prave kvuli praci objednala az na 18. rijna a premyslela jsem jestli se nemam radsi preobednat na driv, abych vedela vysledek do KET, ale takhle je to myslim jedno 😀 to na KET pujdu urcite driv 🙂

darkwitch
13. zář 2010

jsem si precetla pribalovy letak k estrofemu a je to mazec... vubec se netesim, ze to do sebe budu rvat v takovych davkach, ale tak nastesti snad jen chvili...

inza
13. zář 2010

@petaloudi: neboj urco dorazi. A i kdyby ne tak dr je bude mit. Ji to prijde drive a klidne i o mesic nez tobe domu postou

inza
13. zář 2010

@darkwitch: na letaky pisou ze muzes mit uplne vsechno. se tim farm. firmy sichrujou. I kdybby ten priznak mel 1 clovek z milionu tak to napisou. Ja kdyz na to koukala tak jsem neverila vlastnim ocim a nakonec me vubec nic z toho nebylo. Myslim ze jsem to mela ve stejnych dabvkach jako ty Langerova predepisuje vsem skoro stejne