Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
24. zář 2010

@majcam mluvíš mi z duše, jsem na tom dtto, furt něco 😒 , my už tu genetiku a imuno máme, a všude se něco našlo (sice né nic zásadního, ale... 😖 )....já jsem z té laparky úplně mimo 😝

betox
24. zář 2010

@petap1 ahojda, tak jak se cítíš, těhulko? Určitě to bude dneska OK, držím palečky. Ke komu jdeš?
@majcam tyhle živý sny znám. Nedávno se mi zdálo, že kojím a bylo to taky jak v reálu....Akorát to probuzení bylo drsný 😠 . Ani nemluv, taky mám pocit, že mám všechno od tý doby co jsem v Gennetu 😒 Zlaté nevědomí....

majcam
24. zář 2010

@mandre neboj,než se naděješ budeš mít po!!
@mandre
@betox holky,vím taky to nemáte jednoduchý,to mě jen chytla chvilková depka,zase to bude dobrý-MUSÍ!!! betox jak předpokládám,tak mrcha nikde,viď?

petrita83
24. zář 2010

@majcam no a tzn. že by to teď mohlo jít i přirozeně?já ti nevim jestli je lepší když něco zjistěj nebo ne..ale pro mě je asi lepší když vim na čem jsem..nejhorší je tohle..nikdo nic neví a nejde to ..(ale samozřejmě záleží co zjistěj..tak snad je u tebe už vše dobré). 2-4 týdny? to je přeci nádhera..2týdny to je prd..už jsme čekali tak dlouho , že 2-4 týdny?to zvládnem 😀
Uspokojivý taky nechápu, kouknu se co tam píšou mně..
Ty leukocyty jsem měla taky a další jiný kravinky úplně mimo normu, ale nikdo to před IVF neřešil..tak uvidíme co teď. Já jdu k Bukvo-Lovás ,,už,, ve středu..
ber to tak , že už máš to nejhorší za sebou 😉

petap1
24. zář 2010

betox: Je mi dobře..tedy pokud pominu žaludeční nevolnosti 😀 Dnes jdu opět k Daňkovi..chtěla jsem k němu, páč mi minule napsal léky, tak, aby jsem případně domluvili další jejich braní 🙂

mandre
24. zář 2010

@petrita83 co se týká těch "kravinek mimo normu" jsem měla minule (06/2010) taky několik...teď to je zase v normě, to asi nemusí nic znamenat, si myslím...Dr. mi na to nic neříkala 🤐

petrita83
24. zář 2010

@mandre určitě..navíc mi nemůžeme mít nic normálně 😀 tak že se tím taky moc neznepokojuju 😀

majcam
24. zář 2010

@petrita83 jj určitě je lepší,když něco najdou,v to jsem i doufala,ale zase už by se to nacházení mohlo zbrzdit.. 😨 no nic, s tim bohužel nikdo nic neudělá,dali jsme se do boje,tak nesmíme fňukat.. 😲

betox
24. zář 2010

@majcam jasně že odhaduješ správně, nikde nic 😠 Už týden mě všechno bolí, břicho mám jako balon a nic. Ale je mi jasný, že ta bestie čeká na neděli, protože jedeme do Rakouska.... 😖
@petap1 tak to je fajn, určitě dej pak vědět 😉

majcam
24. zář 2010

@petap1 jejda samozřejmě že držim pěsti na UTZ...,bude to v pohodě,uvidíš!!

majcam
24. zář 2010

@betox 😀 mrcha cestovatelská 😀

petrita83
24. zář 2010

@majcam , @betox - jo joo přesně mrcha cestovatelská..přeci nebude sedět doma, pojede pěkně s Váma 😠
@majcam - no jasně stačí najít jedno a pak ať už je klid! tak snad už teď bude! fňukání zakázáno 😀

darkwitch
24. zář 2010

Ahoj jsem se včera nedostala na net a dnes jsem se připojila přes mobil napsala dlouhou zprávu a net mi spadl...
Takže sliznice krasne roste KET bude ve středu a vykysala mi přišla zmatena ale v pohode...

petrita83
24. zář 2010

@darkwitch tak to je supeeer! budu držet palce, tak hurá..zase se tu něco bude dít 😀

darkwitch
24. zář 2010

Pets gratuluji máš krásnou holčičku
Plasice gratuluji k srdicku
Inza pak povypravej
A teď vas jdu dočíst

betox
24. zář 2010

@majcam, @petrita83 - jéé to mě nenapdalo, že madam ráda cestuje. I když je fakt, že teď mi to tak vychází pokaždý, když někam jedeme....No nic, mě nenaštve 😀
@darkwitch supéér, se Ti to pěkně blíží 😉

petap1
24. zář 2010

majcam, betox: Dám určitě vědět...tak já mažu 🙂

majcam
24. zář 2010

@darkwitch jé hezký,už jsem měla strach co je s tebou, jj středa- je ho tam třeba 😉

petrita83
24. zář 2010

@betox no to mě vždycky, jak mám dovolenou, někam jedem..jede zaručeně s náma 😀 je to prostě kamarádka 😠 ale přesně nenech se naštvat a užij si to!

majcam
24. zář 2010

@betox no jo,ale jak to pak uděláš,když odjedeš a potřebuješ jít na ten UTZ..?

betox
24. zář 2010

@majcam my jedeme jen v tu neděli na otočku. Zas takovou radost jí neudělám, že by pobývala v zahraničí dlouho 😀
Holky nevíte, jestli budou v Gennetu i v úterý?

sandravavrova
24. zář 2010

Kamarádka byla velmi spokojená.

majcam
24. zář 2010

@betox jo tak to jo 😉 ..jo on je ten svátek,to nevim,ale mohla by tam být nějaká pohotovost,ale radši si tam zavolej..

darkwitch
24. zář 2010

Petap taky držím palecky
Se mnou ms taky všude jezdí a to klidně přijde o čtrnáct dní dřív, aby si dovcu užila...
Majcam jsem teď vytížena, jeste ze mam internet v mobilu aspoň muzu dat vědět co se děje

betox
24. zář 2010

@majcam no uvidím, jak dorazí, já jen kdybych tam náhodou v to úterý potřebovala 😉

inza
24. zář 2010

tak jsem zpatky. Teda ze je clovek objednan na urcitou hodinu a pak stejne ceka tak to je des. jinak vse ok. nastupuji 7 a 8 se jde na vec. Uz nabizel termin 3, ale to by mela byt jeste mrcha ci tak nejak prijit. Berou to tam proste hopem. Jinak pan primar na Homolce super. Hned me poslali na krev, do lekarny pro nejake leky a do prodejny zdravotnich pomucek pro puncochy...zadarmo 😀. Mam na prostudovani plno papiru a pristi tyden musim vybehat predoperacni u obvodacky.........
ja mizim do Jizer, pokud rizchodim mobil kouknu vecer...... 😀

petap: urcute bude UTZ v pohode

inza
24. zář 2010

dark: ve stredu bejva na sale Langerova 😉

betox
24. zář 2010

@inza tak to budeš mít aspoń rychle za sebou 😉

zvalentova
24. zář 2010

@inza a nevíme jak to bude zítra??? Moc by se mi hodila Langerová zítra na sále...

petap1
24. zář 2010

Tak jsem zpět 🙂
Máme 18mm a jsme 8+2 přesně dle rabulek 😀 tep 160/min....Dr. říkal, že minule bylo pomalejší tak byl na vážkách (ještě, že to neřekl přede mnou), ale teď je prý ukázkové 😀 Takže se se mnou rozloučil a předává mě k mé gynd. Hned jsem se objednala na NT screening...25.10.....to budu odpočítávat dny a zase mít staženo 😀

Inza: mám z tebe radost..to bude coby dup a máš to za sebou :_)

Musím běžet..mějte krásný víkend
Ahoj