Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
29. zář 2010

@betox překvapivě...a co teda dál..příroda? tak ať rychle léčí!!!

betox
29. zář 2010

@cibka musím počkat, až se vstřebá. 15.10. jdu na kontrolu k primářce, tak uvidíme jak to bude vypadat.

majcam
29. zář 2010

@betox chjoo,taky toho máš dost,viď? já teda v životě cystu neměla a ani nevim co to je..

betox
29. zář 2010

@majcam já Ti nějak nevím, pořád mám pocit, jakoby někdo tam nahoře nechtěl, aby to mimčo bylo 😒 Mám jen samé překážky ☹

majcam
29. zář 2010

@betox ☹ ☹ ☹ ☹ ,je mi to moc líto ☹ ☹ ☹ ,ale já si furt řikám- všechno zlý pro něco dobrý,ale je to občas slabá útěcha.. 😒

inza
29. zář 2010

majcam: mrcha prisla tak to neresim.Test nebudu delat a ani na krev nepujdu. Proste jdu na tu LSK a je to . Nakonec jsem predoperacni vybehala dneska a pokkud bych chtela tak vysledky by byli uz zotra. Tak jsem dr rekla ze nejsem v Prg tak si pro nejdu v utery.....

inza
29. zář 2010

@cibka: metre,m na Krizikovou. jinak pomud maji spermio OK tak na immuno yhlapy neposilaj pokud spermio spatny tak posilaj oba

cibka
29. zář 2010

@betox ma stejný pocit vždyck kdyz se to melo pohnout tak byla nejaká prekázka a zase se to odsouvalo

inza
29. zář 2010

@majcam: my nastartujem dalsi vlnu asi po novem roce co? 😀 😀

cibka
29. zář 2010

@inza díky ja tam budu muset jeste na nejakou kontrolu a uplne sem zapomela cestu 😉

betox
29. zář 2010

@cibka určitě Ti to teď vyjde 😉

cibka
29. zář 2010

@betox moc tomu veřím, bylo by to velký zklamání už nevime co víc pro to udělat

mandre
29. zář 2010

Tak dámy,
odjíždím směr Gyncentrum, držte mi palce....mám bobany jak... 😖 Zítra na mě myslete, ať škytám, jo....

inza
29. zář 2010

@mandre: tak hodne stesti. Neboj urcite to dobre dopadne. Ja jdu pristi tyden 😉

majcam
29. zář 2010

@mandre jj držíme,neboj,ale máš to lepší v tom,že víš co ti budou dělat,já nevěděla nic a to pak bylo probuzeníčko 😒

majcam
29. zář 2010

@inza to si piš,po novém roce,podle vlnek v únoru 😉 co práce? Já nic no a moc se teda ani nikam nehrnu 🙂

betox
29. zář 2010

@mandre dopadne to dobře, za chvíli budeš zpátky doma. Myslíme na Tebe 😉

inza
29. zář 2010

@majcam: ja taky netusim co me budou delat, a kevsemu me jeste ceka prostudovani tech papiru 😝

majcam
29. zář 2010

@inza ale tušíš 😉 ,hystero si měla v pohodě,tak ti nanejvýš přeseknou nějaký srůst,zametou a nechaj tě spát,já před tim neměla to hystero zvlášť,takže jsem jela úplně do neznáma.. 😝

inza
29. zář 2010

@majcam: jo to je jedine...dr na Homolce chtel taky delat HSK ze vezme vse v jednom 😀 , tak jsem mu rekla ze uz to mam za sebou....tak jenom koukal ze to delaj primo v Gennetu.... 😀Jinak tam maji docela sympa pana primare 😀

majcam
29. zář 2010

@inza jj dr. v bílém oblečku jsou opravdu někdy moc sympatičtí,akorát mi pak dělalo problém na vizitě ukazovat vložku jestli krvácim a lehký drn.. 😔

inza
29. zář 2010

majcam: to se mam na co tesit🙂. Nastesti tam jsou jenom 1 a 2 luzaky... 😀

majcam
29. zář 2010

@inza já byla teda na troj-lůžáku,manža mi chtěl udělat překvápko,že mi objedná nadstandart,ale ten už byl plnej,ale stejně bych ho asi nechtěla,byla to jen laparka že. Ale až někdy budu rodit,tak to možná využiju.. Naštěstí tam měli okolo půlky baráku terasu,takže jsem byla převážně na vzduchu a bylo zrovna i teplo..
No ta gynda v nemocnicích je teda pro ženský taková trochu nedůstojná...

inza
29. zář 2010

@majcam: jj to mas pravdu

petrita83
29. zář 2010

@inza, majcam a to je nutné obojí? já myslela že laparo..je lepší než hystero..že tam vidí vše líp..to mi neřikejte že bych měla na obojí 😖 no uvidíme za chvilku mám tu konzultaci 😀

darkwitch
29. zář 2010

Ahoj tak jsem zpět, teda jeste ve vlaku, mam jedno embryjko a byla tam langerova a byla super, vzala jsem si neschopenku ať z toho neco mam
Betox to je mi líto

inza
29. zář 2010

@petrita83: ja nevim, ale pokud jdes na laparo tak jsou schopny pri jedne narkoze udelat oboji. Ja byla nejdrive na HSK a ze pak nevysel dalsi pokus tak me dr rekla ze LSK je posledni vysetreni co me chybi a je na mem uvazeni zda ano ci ne...tak jsem rekla ze ano.
@darkwitch: tak at se pekne drzi boban...jo Langerova na sale je super. Ja ji mela dvakrat a byla strasne fajn

majcam
29. zář 2010

@petrita83 je to lepší obojí najednou,hysterkou ti zjistí vnitřek dělohy pak tě napustí tou kontrastní látkou, jestli to prochází vejcovodama a laparkou ti to tam kdyžtak upraví,kdyby si měla třeba srůsty a vidí i na okolní orgány, skouknou třeba i slepák a tak... 😉

darkwitch
29. zář 2010

@inza fakt byla super, poprvé v životě to vůbec nebolelo a hlavne se jo povedlo hned zavést katetr... A i mi pomohlo ze ji znám

inza
29. zář 2010

@darkwitch: 😀 tak ted aby se nanuk udrzel.... 😀