Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
4. říj 2010

@betox fak jo me teda prsa bolí trochu ale to me bolely jeste před et to je asi po pregnylu si myslim, is me povzbudila díky 😉

cibka
4. říj 2010

@mandre me po laparce loni rekli dodržet sestinedelí ale práve se říká ze do 3 mesícu je nejlepsí otehotnet to je to telo krásně pročistený 😉

mandre
4. říj 2010

@petrita83 nástup byl ve středu ve 14.hod, ve čtvrtek operace, pátek, sobota, a v neděli po snídani a vizitě hybaj domu 😀 😀 ....ubytování hezký, byla jsem na 2lůžáku (č.8) v 1.patře, je to udělaný tak, že jsou vedle sebe 2 dvoulůžkové pokoje pod uzavřením s koupelnou a záchodem, na pokoji TV a DVD. Každý má polohovací postýlku na ovládání 😀, dokonce i svůj trezůrek na cennosti 😀 Fakt příjemný. V 1. patře je terasa se stolečky, takže se můžeš jít nadýchat vzduchu a sluníčka (pokud bude 😀)
V přízemí jsou taky pokoje, jsou to ty vícelůžkové + ty bez doplatku. Dr. ti nabídne k výběru/ i dle ceny.
Jinak ještě budu doplácet ten protisrůstový gel, který mi dali na tu ránu na děloze, aby se tam nic nepřilepilo 🙂.
Já jsem byla v nemocnici poprvé a naposled ve 4 letech a od té doby mám z toho psycho, tak jsem byla taky dost mimo, neboj se nic...1. narkozu jsem taky měla v gennetu 🙂 ...jsem případ, takže si nemysli, že bys byla na tom hůř než já 😀 😀
A ke komu jdeš, kdo tě bude operovat?

monnn
4. říj 2010

@ivula21 já měla krátký,no uvidím,ale určitě jak budu volat se budu ptát na vše.

cibka
4. říj 2010

@mandre tka to si mela luxus ja byla loni u nás a na pokoji nas bylo 6 bez televize, zachody společný na chodbě a nástup v pondělí v uterý operace a v pátek domu

mandre
4. říj 2010

@cibka to jo, ale já mám jizvu na děloze potom myomu, a to by pak mohlo prasknout, kdyby nebyla zahojená 😉
vypadá to, jakoby na mě lezla MS 😀 😝 , no nevim, říkali, že třeba na ní můžu čekat i 6 neděl 😀 .

betox
4. říj 2010

@inza určitě to zítra Dr. řekni. Četla jsem, že se v krvi borelka zobrazuje až po delší době 😒

mandre
4. říj 2010

inza: ještě se neobjednám, nevím, 19.10. jdu do Gyncentra na pooperační kontrolu k tomu Dr., co mě operoval...tak potom asi...není kam spěchat. 😀

cibka
4. říj 2010

@mandre tak to jo no je lepší počkat hlavne kdyz ted víš na čem si tak nic neuspechat do vanoc to uteče a pak to rozjedete 😉 když už si počkala tak dlouho tak ted je to uz prkotina

inza
4. říj 2010

@petrita83: no aby vubec neco nasli. Zatim u nas nenasli nic. Hele ale jsi tesne v zavesu. Jenom majcam nam vsem trosku ujizdi

mandre
4. říj 2010

@betox táta můj má teď čerstvě boreliozu...nejdřív se mu udělal flek, šel k Dr., ta mu řekla, že to na to nevypadá, že počkáme 3 týdny, a pak vemou krev, no a bylo to tam 😝 😝 😝 , bere antibiotika, jinak nic. a nemá to z klíštěte, pravděpodobně komár, nebo mravenec. 😲

inza
4. říj 2010

@betox: jj ja vim. myslim ze jsem ho nasla cca pred 14 co vice dny...takze by to mohlo byt ono. Na to druhe mam tptiz pigaro 😀
Ja musimjeste asi zitra ci ve stredu do gennetu na krev kvuli prolaktinu, ze jsem mela vyssi tak na kontrolu jak top je

monnn
4. říj 2010

@petrita83 no to jo,hlavně aby nebyli v důchodovém věku 😀 😀 nějací hezcí a mladí,to by šlo neeee 😀 😀 😀 😀 😀

kive76
4. říj 2010

ahojky, od kolika že mají otevříno na laboratořích v gennetu? musím jít na krev na hormonální profil...

inza
4. říj 2010

@kive76:od pul osme

kive76
4. říj 2010

díky za rychlou odpověd 🙂

betox
4. říj 2010

@mandre no to je taky dobrý...Já právě vím, že nemá cenu jít hned po klíštěti na krev, že ta inkubační doba je tak 3 týdny, jak u koho. Tak ať se z toho tatínek brzo dostane. Borelka je pěknej prevít
@inza no to by sakriš mohla být. Ale čím dřív se na ní přijde, tím líp se to léčí

majcam
4. říj 2010

Ahoj holky,sotva člověk vytáhne paty na genetiku,tak je tu z toho pomalu čtenářský deník.. 😝
@mandre super,že už jsi doma,a že si to zvládla... 🙂 ,už jsi teda velká holka 😕
@inza tfuj tfuj,snad to nebude borelka,a nikam neutíkám...teď tady budu trčet jak v čekárně 3 měsíce,než bude hotová genetika 😢
No a už jsem zabudla na koho jsem chtěla reagovat.. 😨

petrita83
4. říj 2010

@mandre teď jsem objednaná k doktoru Benešovi, tak nevim..já tam chodila vždycky k doktorce Šťastné.tak nevim v pátek uvidíme...každopádně se už nebojiiim..tolik, no za pokoj si taky ráda připlatim, jinak to byl fofr, přesně tak by se mi to hodilo, abych zas mohla brzy do práce!a tady si nikdo ničeho nevšiml.. 😉

petrita83
4. říj 2010

@inza 😀 jo joo ta prostě jede 😀

petrita83
4. říj 2010

@monnn jo jooo to by sem tam hned chodila s jinou náladičkou 😀

petrita83
4. říj 2010

@majcam jo jo chvíli pryč a ztrácíš tempo 😀

darkwitch
4. říj 2010

@majcam jaka byla genetika?

majcam
4. říj 2010

..jo a to MTFR 1298C mám taky,ale bez prokázané hyperhomocysteinémie,vůbec nevim co to je,ale to mi snad teď řekne Buk-Lov ve středu na konzultaci,prý mám doplnit do stravy kyselinu listovou...(manža si myslel,že slyší listové těsto 🙂 ..,bože..)

majcam
4. říj 2010

@darkwitch ahoj,dr. si kreslila nějaký obrázky ohledně příbuzných,pak to naťukala do počítače,dala mi povídání o trombolii a doporučenou stravu před plánovaným početím..,pak jsme šli na krev..,byli jsme tam i s krví 45min..., takže v pohodě,no ale výsledky za 3 měsíce..,co ty jak držíš..?

petrita83
4. říj 2010

@majcam 😀 😀 😀 tak teď vypadám jak blázen..směju se tu na plné kolo...ten tvůj manža je teda dáreček.. 😝 samé perličky 😀

majcam
4. říj 2010

@petrita83 ..no bohužel někdy si myslím,že to je nakažlivé,a že to občas leze i na mě.. 😅

mandre
4. říj 2010

@majcam trombofilní mutace (prý né až tak závažná), dělali mi k tomu homocystein - v normě, ale má se to jako hlásit před operací, někdo má/ nemá problém se srážlivostí, případně s rizikem trombózy....v těhu hlídat, u někoho způsobuje potraty, předčasné porody, postižení miminka (někomu stačí listovka, někdo musí píchat miniheparin - viz. nannynka)...já tu listovku sem tam zobnu - tu mega dávku 10mg/tableta 🙂
Má to tu skoro každý 🙂

darkwitch
4. říj 2010

@majcam drzim, drzim 🙂 pustila jsem se do pleteni, treba se mi povede po dvou letech doplest svetr... i kdyz uz jsem se rozhodla, ze udelam jen vestu, bez rukavu, protoze na rukavy nebudu mit dost vlny...

majcam
4. říj 2010

@mandre aha,jo mě něco v nemocnici píchali,pěkně to štípalo 😖 ,prý něco na srážlivost...,takže jsme tady všechny , podle té mutace takový "mutantky"..paráda 😵
@darkwitch tak spíchni něco malému a zbyde ti vlny hafo.. 🙂