Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
8. říj 2010

@majcam ja vubec nevedela, ze jde si nechat jen zavolat vysledky, jsem myslela, ze musim na konzultaci... ja jdu v utery...
no ja vim, mela bych zacit pit to pivo, ale me nechutna... ale listovka je taky skupina b a beru ji kazdy den a nestaci to...

monnn
8. říj 2010

@majcam těch 7 min.tramvají je fajn,ale já si myslela,že bydlíš a koukáš z okna přímo na Gennet 😀 😀 😀 😀 to by mě nakrklo 😀 😅 😕

cibka
8. říj 2010

@monnn
@petrita83 holky dekuju vam obema kdyby to slo se vzudit za 14 dní a pak viden na testiku // to by byla parada

monnn
8. říj 2010

@darkwitch to Ti nezávidím a jak můžeš číst některé příspěvky?Já se u některých směju až skoro brečím!!! 😀 😀 😀 😀

cibka
8. říj 2010

@majcam teda to se nekdo ma bydlet takhle kousek

monnn
8. říj 2010

@majcam no krev mě vzali ted ve čtvrtek manžovi krev i spermoše ve středu a řekli mě,že si mám zavolat doktorce až toho 16.11,mě se to zdá dlouho,tak jsem si myslela,jestli třeba nepošlou zprávu domů ajá si zavolám jen tak co a jak ,to mě teda ☹ ☹ ☹ ,ach jo tak to abych se k Buk přeobjednala,at nejedu zbytečně,stejně by mi nic asi neřekla a do dalšÍ stimulace nepustila ,ach jo! 😠

petrita83
8. říj 2010

@cibka to bude paráááda 😉

darkwitch
8. říj 2010

@monnn no musim se hodne ovladat 🙂

betox
8. říj 2010

@darkwitch brrr, opar. Já na ně taky dost trpím. Objevují se při snížené imunitě, u mě většinou před MS, nebo při nemoci, nebo pokud jsem ve stresu 😒

darkwitch
8. říj 2010

@betox ja ms nechci... 😀 no prave je mi trochu divne ze se objevil ted kdyz nejsem ve stresu, ale mozna mam snizeniu imunitu... kdo vi...

petrita83
8. říj 2010

@majcam kecáš? no to mi ani neřikej 😠 tak to se mám na co těšit!no já bych sebou házela kdyby mě ta mrcha jedna zatracená neblokovala ale příští týden to mám masakr.všechna vyšetření, tak se snad někam pohnem..ty jsi mě teda vystrašila, já už mám hrůzu z toho čekání..že letos nic a ty mi napíšeš ať to stihnu do příštího roku 😝 😀 To stihnu ikdybych se měla operovat sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrita83
8. říj 2010

@darkwitch , @betox - já ně ně taky dost trpim a přesně..vždycky když je stres, nebo na mě jde nemoc..nebo když mám trochu sušší rty, pořád je matlám a pak je z toho opar..

darkwitch
8. říj 2010

i kdyz ta imunita bude asi nekde na nule protoze se mi objevil i ekzem, to jsou zase radosti... hlavne ze v pondeli najdu // vsechno ostatni se da vydrzet...

petrita83
8. říj 2010

@darkwitch no vždyť určitě bereš prednison , ne? tak se není čemu divit..a přesně hlavní jsou // budeš pak šťastná i s bradavicí na nose 😀 😝

darkwitch
8. říj 2010

@petrita83 prednison neberu... ale oni ani ty hormony asi telu moc nedodaji...

petrita83
8. říj 2010

@darkwitch no to taky, a taky si určitě neco vezme prcek..tak se to v tobě všecko pere, ale to vydržíš 😉

majcam
8. říj 2010

@darkwitch snížená imunita je dobrá na uchycení mimča 😉
@monnn aha vy už jen čekáte na výsledky,třeba by to šlo nějak urychlit ta imunologie..

monnn
8. říj 2010

tak snad abych ani nepsala.,že nevím co je to ten opar,jasně,že vím,jen jsem ho ještě "nikdá" neměla naštěstí pro mě 😀 😀

monnn
8. říj 2010

@majcam no nevím,leda že bych tam příští týden zavolala a opatrně se zeptala? Jo my byli na IMUNO v Praze 1,je to kousek od Gennetu

darkwitch
8. říj 2010

@monnn to ho asi ani mit nebudes 😉 jsou lidi co ho maji a lidi co ho nemaji a ttu inefekci dostanes uz jako miminko a pak uz se ti jen proijevu podle stavu tveho tela...

monnn
8. říj 2010

@darkwitch přesně jak píše petrita83,mimísek už si bere potřebné vitamíny,těch máš asi málo a ted je ten opar 😉 🙂

darkwitch
8. říj 2010

pravda sestra kdyz byla tehu tak taky mela jeden opar za druhym, v tech prvnich trech mesicich, je to jasne, mimco se chytlo 😉

petrita83
8. říj 2010

@darkwitch 😉 😀 😀

majcam
8. říj 2010

@darkwitch si ani nedělej test, to je jasný... 😉
Co ta Dennisa s těma bojovníkama, vůbec nemyslí na to,že tady hoříme zvědavostí... 😒

betox
8. říj 2010

@darkwitch taky bych to tak viděla, často mají holky v začátku těhu chřipku a jiný projevy snížené imunity, takže by to s tím mohlo souviset 😉

majcam
8. říj 2010

@betox jj taky jsem to slyšela,jak já si při IVF přála aspoň rýmu 😀

betox
8. říj 2010

@majcam 😀 😀 😀

monnn
8. říj 2010

@majcam tak jsem nevydržela a už jsem tam zavolala, ☹ dřív pro mě termín nenašla,ale mám to zkoušet,třeba někdo něco zruší a já bych měla volný flek,ale výsledky bych měla stihnout ,tak snad kdyby mě je dali do ruky,mohla by z toho i Buk něco vyčíst,ne?????? 😨 že jo?? ale jinak dík za dobrej nápad,já tam ted budu snad volat ob den a oni si udělaj kvůli mě i přesčas aby se mě zbavili 😀 😀 (Jinak je to blbý 12. Buk a 16 Trn hloupý 4dny a dokážou mě tak nas...... ☹

majcam
8. říj 2010

@monnn tak super,a to víš že to vyčte,,taky jsem ji teď zavalila výsledkama a číst teda umí 😉 , a jak ti chodí mrcha? Kdyby přišla až po té imunologii a bylo by to vše ok,tak bys to stihla.. 😲

petrita83
8. říj 2010

@majcam majcam ty zase perlíš 😀