Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
9. říj 2010

@dennisa to ja taky, v nedeli pujdu dlouho spat, abych byla unavena a porad se v noci nebudila...

cibka
9. říj 2010

nam se jich oplodnilo ted 8 pak se drželi dlouho 5 a nakonec zustali jen 2
myslim ze ty po zamrazení a rozmrazení jsou silnejší 😉

darkwitch
9. říj 2010

@cibka no, ja doufam, ze to je tak silny jedinec ze se chyti a bude z nej moje zlaticko krasne miminko 🙂
ted jsem se vratila z prochazky a udelala si polivku na zitrek a zitra nebudu muset varit hura hura hej 😀 takze muzu prospat cele dopoledne 😀

cibka
9. říj 2010

@darkwitch neboj je to bojovník a v pondělí budes hlasit //

darkwitch
9. říj 2010

@cibka vsak ty taky 😉

inza
9. říj 2010

@majcam: jo nevi se,takze to vypada na eror fakt u manzi. Jinak my jsme ve ctvrtek odveleli psa k nasim na chalupu, vzali si ho dobrovolne a muze tam byt jak budem potrebovat takze venceni nehrozi. dneska jak me manza vyzved tak me hned vyvencil do globusu a pak do OBI kouknout na dvere....ted jen tak plehavam a manza zacal varit bramboracku. Mam dva stehy v pupku a dva na bolu a tot vse. Ve stredu ci ct jdu vyndat stehy
@dennisa: ani tam sestry moc neskakaly. Jenom kdyz clovek neco potreboval jinak neobtezovali. Akorat kdyz me prisla zvednout dve hodky po operaci ze musim na wc tak jsem myslela ze ji zabim 😀. Neboj jsou silny a prezijou 😉
@petrita83: no my by jsme taky radsi kluka
darkwitch: hele dej si trosku to muze jenom prospet 😉
. V po mas jasne //
jo jinak co se mnou lezela pani tak rikala ze pred 8 lety byla taky na LSK ze nemohla otehotnet nic nenasli a za mesic byla tehotna.
Jo jinak dneska chtel jeste pan primar videt muj flek tak na tokouknul a rikal ze to je skoro na jistotu borelioza. Flek se krasne rozjlejza a uprostred bledne. Pry prvni stadium-. Tak mam antibiotika na tri dny a v po musim k obvodacce asi na krev a pro dalsi ant.....

darkwitch
9. říj 2010

@inza ¨teda tu borelku ti nezavidim, tak treba taky hned otehu 😉
no burcak se nakonec nekonal, vinobrani zkazila politika, protoze se z kazdorocniho vinobrani stal meeting politiske strany a manza tam odmitl jit...

monnn
9. říj 2010

Čau holčiny jak se máte?Co naše těhulky,tak jsem trošku přemýšlela nač budete testovat když je to jistý!!!!? 😵
Už začněte vybírat jména,těch 9měsíců uteče jak voda!!
Jo holky co,že to dáváte manžílkům za vitamínky,že bych i já něco koupila,jinak já jsem si koupila listovku s vyšš. dávkou "ACIDOFOLAN "je to 50 tablet-100kč a je tam ještě železo a vit.B12.
tak dobrou noc!!!!§

darkwitch
9. říj 2010

@monnn prece abychom konecne videli dve carky na testu 😉

inza
10. říj 2010

@monnn:ten muj pokum nezapomene tak ji selen,zinek, veti. E, A a vit C s prodlouzenym uvolnovanim....

jinak dobre rano

majcam
10. říj 2010

Dobré ráno..
@inza no to je hezký s tou borelkou 😠 😠 ,jak ti je,bolí, bolí..?!

@monnn já koupila teď manžovi celek- Q10,selen,E asi kolem stovky to stálo...Lovás říkala buď tyhle antioxidanty anebo Alveo(ale to je mastný)..a sobě vštepenou listovku Femibion za 299 kč... 😉 ,jinak mi taky přijde,že to asi moc nezabírá, asi jak u koho... manža předtim bral E a spermio stejný a do toho mu našli nějaký buňky (prý leukocyty)... 😒

inza
10. říj 2010

@majcam: ani moc neboli. vcelku to ujde

darkwitch
10. říj 2010

dobre dopoledne 🙂

inza
10. říj 2010

@majcam: akorat mam porad nejak rozhazeny streva 🙂 po tom klistyru 😀
dark: pekny den, jak se citis. co nanuci nezlobi?

darkwitch
10. říj 2010

citim se porad stejne 🙂 smrkam a boli me pulka pusy kvuli oparu... o nanucich ani nevim tak doufam, ze jsou hodni a jsou u me...

majcam
10. říj 2010

@inza me klystýr teda nedělali ☹ ,stačilo jim,že jsem byla vyprázdněná 😉

inza
10. říj 2010

@majcam: me delaly, ale nebyloto tak hrozny. Jenom pak se to v cloveku varilo jak .....a myslim ze ted mam jeste nasledky. Ted kdyz neco snim tak zachvili letim. Takze manzova bramboracka co delal vcera asi nebude a vidim to na hovezi vyvar se zeleninou a nudlema domacime....

majcam
11. říj 2010

Tsk co holky.už jste čůraly..?! Jsem si kvůli vám nařídila budíka 🙂 😝

betox
11. říj 2010

Dobré ránko,
@inza tak super, máš to za sebou 😉 Já měla taky po LSK hnačku a prý je to po té operaci, že jsou střeva zrychlené. Koupila jsem si lactobacily a během týdne se to upravilo 😉

petrita83
11. říj 2010

dobré ránko!!!!
Teda 2dny tu člověk neni a vy překvapíte..stihla jsem Vás i dočíst 😀 my měli parádní víkend, v so.oslava, glo, glo, glo...a včera nádherná procházka po Praze s neteřinkou..bylo nádherně..no jooo a víkend za náma 😠
Teda @inza - ty mě děsíš..klystýr?ouuuu..no tak snad to na mě nebudou aplikovat 😀 tak že je to borelka..to je teda pech..jednou chytíš klíště a hned tohle..no tak snad to bude brzo ok..tak že tě pani zas povzbudila, ne?bylo by to super..ale říká se, že někdy po LSK otěhotníš ani nevíš, jak..jéé to bych chtěla 😀 a pěkně kluka jako buka 😀

petrita83
11. říj 2010

@majcam jo joo holky, tak šup..jděte se vyčůrat 😀

cibka
11. říj 2010

ahoj holky,
dnes 13 den test negativní ☹ ☹ takže ani 2 blastocysty nepomohli, ale proč?

zvalentova
11. říj 2010

@cibka ahojky, mám to 13 den a stále negativní ☹ ☹

majcam
11. říj 2010

@cibka ☹ ☹ ☹ ☹ ajajajajaj....uff uff uff uff ☹ ☹ ☹

darkwitch
11. říj 2010

Ahoj ja to nevydržela a curala vcera vecer a nic, teda po hodině koukání na test jsem si při určitém úhlu a světle ten stínem našla, ale tomu se rozhodně nedá věřit
Uvidime co krev, třeba byla vecer moč moc rozredena...
Uz jedu z gennetu, mam koupenou zásobu čokolády a na vecer vinko...

majcam
11. říj 2010

@zvalentova ty ještě vydrž,neměla si PK...

darkwitch
11. říj 2010

@zvalentova @cibka koukám ze jsme na tom vsechny stejně, tak která doba je ta nejlepsi? Jsem vcera vecer zaslzela kdyz jsem četla, ze se narodil kluk po dvaceti letech zamrazeni a ja po měsíci a nic...

cibka
11. říj 2010

@zvalentova ja taky nic ani náznak, brandejská nam stestí na et neprinesla

petrita83
11. říj 2010

tak že všechny už jste testly? 😲 a @darkwitch si jela už dneska na krev, tak že kolem 15h budou výsledky? tak budu moc držet palce ať to co jsi viděla byl ten správnej duch!!!
@cibka - 😖 ☹ ☹ to mě strašně mrzí, vážně jsem věřila že Vám to vyjde..a moc přála..ale ještě si určitě zajeť na krev, třeba tam HCG bude..kéž by...
@zvalentova - a ty jsi taky testla? a taky ani duch? 😖 ☹ ☹ to teda nechápu... ☹

cibka
11. říj 2010

2 ivf v prd.. co ted bude dál netuším