Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
11. říj 2010

@zvalentova LSK anit HSK ani průchodnost dělanou nemám, řekli mi, že jsem otěhotněla přirozeně, tak to není potřeba…. SPG střídavě úžasný/nic moc, HP OK a z imuno protilátky proti spermiím.

darkwitch
11. říj 2010

@sipkova1 tak ja si myslim ze by ti to mohlo vyjit s IUI 🙂

cibka
11. říj 2010

@anlek ja nevím ja tehotná jeste nikdy nebyla po 1ivf to bylo biochemický na testu taky nic nebylo videt takze fakt nevim a kdyz je to v krvi tak to musí být i na testu ne vubec tomu nerozumim

mandre
11. říj 2010

Ahojte.
Inza - tak gratulace k nalezení ničeho 😀 . Tak to bude asi ten manža, no jo no... u nás to jsem spíš já 😔 . Jdu na konzultaci 22.10. k Brandejský, tak uvidíme.
Jinak holky, je to hrozný už ....snad Dennisa nebo Dark, šup, šup... 🙂 Vy už musíte být těhu.

inza
11. říj 2010

@mandre: diky 😉. proste nic teda asi az na tu boreliozu 😀. Ja jdu na konzultaci uz 19.10. a 21 jdu pak na mobilizaci. Na vyndani snurek jdu asi ve ctvrtek. Jak se citis ty?

sipkova1
11. říj 2010

@darkwitch Dekuji . 🙂 Sance je asi na zacatku pristiho roku. Protoze na konci listopadu jdeme na kontrolni odbery do Podoli, a pak se na vysledky ceka mesic. A na první konzultaci do Gennetu na zacatku prosince a kamarádka mi rikala, ze od 17.12. je Gennet zavreny.

S tím testování jste asi zkušenější než já. Ale já když byla těhotná (než došlo k zamlknutí ), ☹ tak jsem na testu nejdřív taky nic neměla, duch tam byl až někdy po 4denním zpoždění menstruace a pak už byla čárka každým dnem jasnější. Takže mě to Vaše testování přijde hrozně brzo, ale po ET je to asi jiný než po přirozeným…

cibka
11. říj 2010

@sipkova1 oni ti reknou kdy más testovat vetšinou ríkají za 14 po et

anlek
11. říj 2010

@cibka Zalezi, jak vylucujes hcg do moci. Vim o par holkach, ackoliv tehotne, tak test snehobily. Coz teda neni muj pripad uplne, ale podle toho kolik jsem mela hcg v krvi, tak na testu mela byt poradna carka a ja mela ducha. 😖 Zadne krasne fotky, ktere jsem tak vsem zavidela.

Sipkova a u vas byl problem jen v imunologii?

darkwitch
11. říj 2010

@sipkova1 tak ja vim, ze je to docela brzo i podle nich, ale ja mam prasky jen do zitra tak chci vedet jestli ma smysl si je jeste nechat psat nebo ne...

cibka
11. říj 2010

@anlek takže rikas po krvi budu moudrejsí no tak to mam do patku jeste dost času

anlek
11. říj 2010

@cibka Krev je jistota, ty curaci testy nemusi byt stoprocentni, ale bohuzel vetsinou maji pravdu.

sipkova1
11. říj 2010

@anlek No zatim mame zjistenou jen tu imunologii. Ale jak jsem psala: LSK anit HSK ani průchodnost dělanou nemám, řekli mi, že jsem otěhotněla přirozeně, tak to není potřeba…. SPG střídavě dobrý/nic moc, HP OK a z imuno protilátky proti spermiím. léčba Prednisonem a pouze kondom.styk

cibka
11. říj 2010

@anlek no taky si uz zádnou nadeji nedávám, jen nevím jestli mam čekat do pátku abych se objedlala k dr nebo si tam zavolat zítra

inza
11. říj 2010

@darkwitch: hele ja mam jeste myslim 2 krabicky estrofemu volne pokud by jsi mela zajem. |Je to ten modry 2mg

sipkova1
11. říj 2010

@cibka Ještě vydrž na krev

ivula21
11. říj 2010

@cibka tak jak ti je? asi nic moc,co? ☹ Holky mi je to tak líto dneska celý den.
Cibka a co je to to biochemické těhotenství? Že v krvi je vidět a na testu ne

darkwitch
11. říj 2010

@inza vidis kdyby mi to doslo tak jsem si dneska zajela k tobe pro estrofem a mohla jsem testovat az ve stredu 😀

darkwitch
11. říj 2010

@ivula21 ze jsi tehotna a v prvni fazi samo zkonci...
inza takhle uvidim jak dopadne krev jestli ho budu potrebovat...

majcam
11. říj 2010

Taky mi je to holky moc moc líto,jsem si ještě na ráno nařídila budík, abych přivítala nové občánky 😲 ...

darkwitch
11. říj 2010

@majcam to ses mela radsi vyspat... i za me ja se dneska porad budila, jako pokazde pred testem...

cibka
11. říj 2010

@ivula21 dark to napslala spravne krev ukazuje hce ale na utz nic není

inza
11. říj 2010

ja taky skoro nespala...
dark:tak kdybys potrebovala tak muzu kdyztak zitra dodat

darkwitch
11. říj 2010

inza tak pokud budu potrebovat tak se dohodnem 🙂

majcam
11. říj 2010

@inza no ale v naší situaci: my se můžem teď dospat kdykoliv,že..?! Kolikátého tak chodí peníze z pracáku?

inza
11. říj 2010

@majcam: nekdy v polovine mesice myslim

majcam
11. říj 2010

@inza děkuji.. 😉

mandre
11. říj 2010

@inza cítím se dobře, včera jsme byli na výletě Žebrák - Točník - Krakovec 🙂 a dnes jsem poprvé v práci, jeden strup už odpadl 😅 , manža všechno nosí za mě, nemám nosit věci těžší než 2kg 🙂 ...jinak snad dobrý. Jinak klistýr (jak se to píše 😲 ) mi taky dávali, v pohodě, proti mobilizaci přes k... 😅

dennisa
11. říj 2010

Ach jo holky, tak volali z Gennetu, že musím na tu krev rozhodně přijet 😠 Já to beru jako absolutně zbytečnou cestu, když by ji mohli nabrat zítra ráno.
Aspoň, že manžel dojel domů dřív a pojedeme autem.

petrita83
11. říj 2010

@dennisa tak aspoň něco!tak hlavně aby to bylo ok!

inza
11. říj 2010

@mandre: jo za me taky vse nosi manza. S tou hmotnosti to mam stejne. Na papirech co me dali mam cca 2 tydny byt v klidu a pak delat vse skoro normalne. Pry domaci snazenicko muze byt za 2-3 tydny 😀. JJ klistyr proti mobilizaci naprosta pohoda 😀 😀