Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
11. říj 2010

😀 😀 @inza To je hrozný co??? Já nemůžu před normálníma lidma nic říkat, protože mně už příjde normální klistýr, mobilizace přes k.., hysterka, laparka...by na mě koukali, jak na blázna 😀

petrita83
11. říj 2010

@mandre 😀 😀

petrita83
11. říj 2010

@mandre jenom furt nevim co je ta Vaše děsivá mobilizace přes k.... 😒 😲

sipkova1
11. říj 2010

Holky, jestli myslíte masáž per rectum, tak na tom jsem u své terapeutky na Mojžíšku byla a přišlo mi to celkem OK. Ale nevím, jestli “mobilizace přes k.“ neznamená něco jiného…

petrita83
11. říj 2010

@sipkova1 už rozumim 😀 😲 😲

petrita83
11. říj 2010

@sipkova1 díky 😎

mandre
11. říj 2010

@petrita83 @sipkova1 😀 😀 😀 znamená 😀 😀 , jo ale klistýr je jen takový polochtáníčko 😅

petrita83
11. říj 2010

@mandre 😲 😲 ahaaaa..a sakra 🤐 😨

mandre
11. říj 2010

@petrita83 říkám polochtáníčko, tak se neboj 😀 ...i když mojžíška byla dobrá předprůprava 😀 😀 😀

inza
11. říj 2010

@mandre:souhlas a neustale nekde slikani atd....souhlad klistyr je opravdu male polechtanicko a ani necejtis ze neco nekam perou 😀 resp strikaj... 😀

dark: tak jak uz jsi volala?

darkwitch
11. říj 2010

tak vysledky az zitra rano, proc ja tam chodim na 7.45 to teda nevim...

monnn
11. říj 2010

@cibka ahoj to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ já si myslela,že jste jasný a budou RYCHLÉ ŠPUNTY ,ach jo 😒

inza
11. říj 2010

@darkwitch: ty te teda napinaj to je desne 😉

mandre
11. říj 2010

@inza to už je lepší jít na krev někam jinam 😖

monnn
11. říj 2010

Holky před chvilkou jsem přišla z práce,nemám vás ještě dočtené,ale.........manžel má spermie v normě a poslali nás na imuno oba dva,je pravda,že u mě k transveru nedošlo,měla jsem 6 oplodněných,ale postupně nevydrželo ani jedno,no dvě asi jo,ale ty byli nositelem N1(neurofibromatoza)kvůli ní podstupujeme IVF.Takže kdo se v tom má vyznat? 😒 😠

inza
11. říj 2010

@mandre: jj asi je. Zacinam se docela obavat pristiho tydne a te 2 hodinove mobilizace 😉

mandre
11. říj 2010

@inza no právě, já bych se i bála (já ještě s tou dělohou 😝 ), se zeptám Dr. kdy budu moct začít cvičit 😔 ...já teď s tou MS jsem myslela, že vykrvácím 😝

petrita83
11. říj 2010

@darkwitch už zase je nemaj..se picnu..tak držim palce do zítřka, tě zase napínaj..děs..fakt lepší chodit někam jinam...na tu krev jako..

mandre
11. říj 2010

Holky: koukali jste teď na to vystoupení Ivety B. na narozeninách Óčka?....jsem zděšená 😲 😲 😲 je mi jí trošku líto, chudák jak dopadne, po 40 se takhle ztrapňovat 😕 🙄

betox
11. říj 2010

@mandre teď jsem to viděla na streamu 😖 Nechci být špatný prorok, ale mám dojem, že v něčem jede - alkohol, drogy...Bohužel jsme měli něco podobného v rodině a ty její gesta, pohyb, to jak přibrala a jak se vyjadřuje (viděla jsem část rozhovoru s ní) mě v tom jen utvrzuje.... ☹

inza
11. říj 2010

@mandre: v propoustecich papirech pisou klidnejsi rezim 1-2 tydny takze ta mobuilizace je ok. Kdyz jsem na ni volalal tak i "mojza" rikala ze to je uz v poho tak jsem zvedava

petrita83
11. říj 2010

@betox ,@mandre - sakra mě to tady nejde vidět..se na to zkusim kouknout doma..ale asi to je pořádná jízda....a to je nějákej aktuální úlet?

mandre
11. říj 2010

@petrita83 vypadá, že je napitá...a šla jim tam na playback spontáně "zadarmo" zazpívat "Heja, heja"... 😅 - úlet jako krá...😀 :-

zvalentova
11. říj 2010

@darkwitch to mi ani neříkej, také tam pojedu ráno... to nejsou schopni od rána udělat test? Takhle nás napínat.

darkwitch
11. říj 2010

@zvalentova ja na to mam smulu... kolikrat se mi stalo ze jsem tam sla rano a vysledky nemeli a nekdo sel pred devatou a vysledek mel, tak ja nevim jak to delaj... ale moje nervy to dost tezko snasi...

cibka
11. říj 2010

tak sem začla špinit ☹ krev je zbytečná

darkwitch
11. říj 2010

@cibka tak jsme na tom stejne, taky jsem zacla spinit...

ajriska
11. říj 2010

Ahoj holky,
dneska jsem to dostala a za týden, to budu 11DC, jedu do prahy. Akorát, že Langerová, tam nebude, tak mě vezme brandejská. Holky, bojím se, že se to IVF tím zase posune...co myslíte, že mě teď čeká, když už bylo zažádáno u pojištovny?
Díky

petaloudi
11. říj 2010

Aaaach jo holky, já se těšila na pořádnou dnešní těhu vlnu a ono nic 😒

Je mi teď úplně trapný to sem psát... Já dneska našla na testu // 😲

Jsem z toho teda v pekelnym šoku!!!! Před dvěma týdny jsem dostala pigáro agolutinu na vyvolání MS s tím, že pak začnu brát na měsíc antiko a další cyklus stimulace. Celý minulý týden jsem byla nasraná, že si mrcha zase dělá co chce a nehodlá se uráčit přijít... Chtěla jsem volat do Gennetu, jestli mám čekat nebo co. Ale ještě jsem si předtim, před odchodem z práce udělala test - jen tak ze cviku, abych měla odpověď na jejich obvyklou otázku "A nemůžete být náhodou těhotná?" A oni tam // ... Nechápu... Takže jsem ještě letěla do Gennetu, abych tam stihla Klinlab a zítra odpoledne mám volat. Tak doufám, že výsledky včas budou... Jsem v takovym šoku, že jsem ani nestihla mít z toho ještě radost 😀 A taky mám strach se nějak přehnaně dopředu radovat, když už jsem tady četla takových smutných příběhu...

monnn
11. říj 2010

@darkwitch tak to je smůla,všechny tady jsme doufaly,že budete těhule a žádná, to je..... 😠 😠 😠