Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
13. říj 2010

@zvalentova to jo a jak ti dopadla krev

cibka
13. říj 2010

@zvalentova nejhorsí je ze prijde kdz ji nečekam a kdyz ji čekam tak nedorazí jako dobu

inza
13. říj 2010

@cibka: no ne nadarmo se ji rika mrcha 😀
me je zase blbe po antibiotikAch

zvalentova
13. říj 2010

@cibka tak jak jsem čekala... 0 HCG ☹

inza
13. říj 2010

@zvalentova: je me to lito ☹

petrita83
13. říj 2010
zvalentova
13. říj 2010

@inza @petrita83 holky, děkuji za podporu

majcam
13. říj 2010

@zvalentova ☹ 😒 ☹ 😒 ☹ 😒 ☹

majcam
13. říj 2010

@inza tak držím pěsti,ať se klíšťák třese..!!!

inza
13. říj 2010

@zvalentova: kdy j´des na konzultaci ohledne dalsiho postupu?
@majcam: co prace je neco?

inza
13. říj 2010

@majcam: jo ja si je drzim taky, nejak se me tam ani nechce jit

dennisa
13. říj 2010

@zvalentova tak to mě mrzí ☹ ☹

majcam
13. říj 2010

@inza neni...a ani mě už nebaví někam posílat CV, když se mi ani neozvou. 😠 ,ale nějak jsem si zvykla,být doma,a představa,že bych teď někam nastoupila a vše budovala od začátku....mě děsí...,vím,že potřebuju jít do práce už jen kvůli budoucí mateřské,ale na druhou stranu,už bych radši zůstala doma.., co ty?

betox
13. říj 2010

@zvalentova ach jo. Mrzí mě to ☹ Určitě to vyjde příště 😉

inza
13. říj 2010

@majcam: jo presne nekam neco posles a ani se neobtezuji odpovedet. To me taky nebavi. Taky jsem si zvykla na to byt doma. Ted jeste parada ze nemusim se psem, ze je na "dovolene" rodice si ho vzali na hlidani na chalupu jak jsem byla na LSK....

majcam
13. říj 2010

@inza ten se má pěkně na čerstvým vzduchu,u nás naštěstí brzo ráno venčí manža a pak jde do práce,já pak přes den a večer chodíme spolu..,ale až bude zima to teprve bude hrozný to venčení v mrazech..brr..mám ráda teplíčko.., a ten náš blbec tak sníh miluje,ale to asi máte stejný s tim sněhem.. 😉

dennisa
13. říj 2010

@inza Já jsem doma 2 týdny a musím teda říct, že jsem si bez práce zvykla hned a vůbec by mi nevadilo být doma tak nějak pořád 😅
Akorát teda já jsem v pracovním poměru a hned jak mi skončí naběhne mi prac.poměr v nové práci.
No uvidíme, do konce října budu chytřejší a třeba i těhotná 🙂

inza
13. říj 2010

@majcam:jj ma se a odmita pry chodit domu i kdyz venku je mraz. si uz udelal zimni odev a vsichni mu muzou vlezt na .....kdyz je mraz tak me venceni nevadi, protoze ten ocas alespon neni spinavej. Jinak jak je takto a kdyz ke vsemu potka jeste kamosku tak po kazdym venceni to jisti kompletni mycka. Ted by se me ho ale po te LSK blbe zvedalo do vany. Jinak miluje snih a uz se nekolikrat stalo ze nam na chalupe v Krkonosich celej zapadal, nechtel jit domu a jak snezilo tak pak mu nakonec koukal jenom cenich a byl nejstastnejsi na svete
@dennisa: no ja doma uz od dubna

majcam
13. říj 2010

@inza jé to je brouček 🙂 🙂

inza
13. říj 2010

@majcam: je to peknej hajzlik psi..... 😀

nic jdu k dr pro vysledky

nannynka
13. říj 2010

@anlek No problem je nikdo nevi poradne v cem. Mam obcas anovulacni cyklus, manzel mel pomale ocasky. Ale to se srovnalo a dokonce jsem byla z 2IUI tehotna. Tak snad to pujde pak. U nas ms zatim neni, porad plne kojim. I kdyz jak ho ted zajima co kde lita, tak je to docela narocne - fyzicky i casove 😉.

mandre
13. říj 2010

Dobré dopoledne,
dark, takže ještě není nic ztraceno 😉 😉 , ještě vykoukne, uvidíš 😀 .
@zvalentova 😒 😖
@majcam manža byl v sedmim nebi, viď 😀 ...můj manža se dneska poprvé zeptal, kdy jako 😀 😀 ....se musím zeptat v úterý Dr., co a jak 😅
holky, já se vyhrabala z domova dneska až v 10.00 😀 😀 , se mi nechtělo taky z pelíšku 😅

majcam
13. říj 2010

@mandre to si piš,jen doufám,že mě to dnes nečeká znova,nějak mě to zmohlo.. 😉

petrita83
13. říj 2010

@mandre 😀 😀

petrita83
13. říj 2010

@majcam ale jdi ty..to ti stejně nevěříme 😀

dennisa
13. říj 2010

O jéje, co to je sex?! 😀
To jde momentálně nějak mimo mě 😅

inza
13. říj 2010

@majcam:hele mel by mit vzdy alespon den pauzu.jinak pak jsou nekvalitni ocasky,ridke,malo a muzou i vylezt jeste nevyvinuty .to rikal dr a pak me i kamarad ze mu to taky dr rikal....

mandre
13. říj 2010

@petrita83 😀 😀 😀 přesně 😀 😀

mandre
13. říj 2010

@inza u nás to je přesně naopak 😀 😀 , čím častěji, tím lepší.....dlouhá pauza, líný a blbý 😀 😀

darkwitch
13. říj 2010

@zvalentova to je mi lito ach jo ☹ ☹ ☹

ja jsem vstala v pul osme a v devet jsem si vzala utros a pak sla znovu spinkat... lepsi nez prasky na spani