Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
15. říj 2010

@cibka určo si vezmi termín a genetiku. Šílené čekací doby a výsledky ještě dýl.
My tam byli 1.9. a dosud neznáme výsledky.

darkwitch
15. říj 2010

tak v patek maji do ctyr, tak zavolam o pul ctvrte...

zvalentova
15. říj 2010

@cibka prostě je obejdi jako já, chci termín na genetiku a basta. Klidně řekni že jsi o tom se svý, MUDr. mluvila, a až tam budeš tak ho jen informuj.

darkwitch
15. říj 2010

jo na genetiku jdu v pondeli, objednana jsem mesic a potom budeme jeste tri mesice cekat na vysledky... co muze zjistit genetika?

mandre
15. říj 2010

@cibka to jooo, ale až ti pošle, tak už můžeš mít termín domluvenej....se normálně volá do gennetu, ale ne na ivf, ale na genetiku....tam řekneš, že se chceš objednat na vyšetření a oni tě objednají k nějakému Dr. genetikovi, taky to trvá déle, protože přednost mají těhotný apod., ještě řekneš, že jsi z IVF a že ti Dr. posílá a hotovo a nech si dát termín až po té konzultaci s Feldmárem.

cibka
15. říj 2010

@zvalentova ale ke komu se mam objednat na gennetiku

mandre
15. říj 2010

@darkwitch ty trombofilní mutace a přestavby DNA...dělají to DNA oboum, tobě ještě ty mutace

darkwitch
15. říj 2010

@cibka oni te k nekomu objednaji...

zvalentova
15. říj 2010

@cibka oni ti někoho přidělí, já také nevěděla ke komu jdu. Ve finále to byla MUDr. Hitmánková

darkwitch
15. říj 2010

@mandre ja uz trombofilni mutace mam... delali mi je v trombocentru na karlaku pri predoperacnim pred OPU, ty mam vporadku...

cibka
15. říj 2010

aha tak díky holky

majcam
15. říj 2010

@darkwitch taky jsem tam nějak nepochopila co ta genetika může zjistit,kreslila si tam nějaké stromečky a manžovi říkala něco o X a Y,a ještě nějaký šílený názvy něčeho,no koukali jsme jak z jara,a pak jen krev na DNA a už nevim na co.. 😉

mandre
15. říj 2010

@darkwitch tam jsouty různé MTHFR a pak Leidenská a ještě jedna (už nevím jméno) - to jsou ty horší 2....no a pak to DNA, jinak nic víc, jedině kdybyste měli něco dědičnýho v rodině...na to se bude Dr. podrobně vyptávat.

cibka
15. říj 2010

tak jsme nakonec ten termín musela zrusi a jdu az o týden pozdeji ja mam 16 skolení sem na to uplne zapomela

majcam
15. říj 2010

A jó,podle toho stromu,vám zakroužkuje na co maji tu krev vzít..

mandre
15. říj 2010

@majcam no to je, jestli máš správný počet chromozomů a manža taky, někomu někdy chybí nebo přebývá, a pak je to embryo třeba kvůli tomu poškozený apod. Říkal třeba, že jedna pani má kousek jednoho chromozomu přilepený někde jinde a že když to zdědí ten plod, tak ho pak potratí.

majcam
15. říj 2010

@mandre aha,to jsou věci,ještě,že jste tady holky tak zkušený...,jo a ještě jsem dostala papír s doporučenou stravou a povídání o těch mutantech.. 😉

darkwitch
15. říj 2010

tak to jsem zvedava co mi tam zase najdou...

zvalentova
15. říj 2010

@majcam doporučená strava?? Ježiš co tam píšou?? Já jsem totální všezravec, ale i tak něco nepozřu. 😝

mandre
15. říj 2010

@majcam taky tak, kyselina listová...vyšetřit homocystein.

majcam
15. říj 2010

@darkwitch taky už se křižuju...,mě by stačilo,že ten problém našli na laparce..už nechci žádné jiné mimozemšťanské názvy nemocí čehokoliv.., 😕

darkwitch
15. říj 2010

a na co se vsechno ptaji? ja abych vedela co si mam pripravit za odpovedi...

mandre
15. říj 2010

@majcam kam vlezu všude něco, aspoň malého 😖 😒 😠

majcam
15. říj 2010

@zvalentova no klasiku:ryby,nekouřit,nepít..jsem někam ten papír zahrabala,takže jen toto si pamatuju,jo a ještě kávu můžeš,ale s mlékem...víc nevim.. 🙂

mandre
15. říj 2010

@darkwitch co jsi prodělala za nemoci, co mají tvoje a manžovi rodiče, na co umřeli dědové a babičky (nebo co mají), kolik je Vás dětí, má někdo problém otěhu, ze sourozenců, rodičů....

zvalentova
15. říj 2010

@majcam a jéje, miluji kafe a víno, to by byl pro mě největší trest 😀

mandre
15. říj 2010

@majcam to je dobrý... mě léčitel říkal, že nemám pít kafe s mlíkem, že to je největší jed, horší než mlíko samotný...že se po tom potrácí 😀

majcam
15. říj 2010

@darkwitch nemoci mamky,taťky,babičky,dědečka,sourozenců,tety,strejdy,bratranců,sestřenic, kdo v kolika umřel a na co... 😉

darkwitch
15. říj 2010

@mandre tak to bych mohla dat dohromady, snad nezapomenu na nektereho sourozence 😀

majcam
15. říj 2010

@mandre taky jsem to o tom mléku slyšela 😀