Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
18. říj 2010

@petrita83 to proto, ze jsem sla spat v osm...

petrita83
18. říj 2010

@darkwitch 😀 😀 a ještě něco si přes den střihneš, ne? 😀 já bych mohla spát i 24hod denně..ale bohužel zase v práci 😖

darkwitch
18. říj 2010

@petrita83 urcite spanek je dulezity... doufam, ze to stihnu kdyz musim do mesta pro test a potom na genetiku, v nejhorsim pujdu spat zase brzo...

anlek
18. říj 2010

Dark, neocekavej, ze ti bude spatne. Nemusi. 😉 Pekne si to uzij, vzdyt jsi se na to tesila ...

petrita83
18. říj 2010

@darkwitch to je teda situace 😀 pro test koukej pelášit apak nám ho sem šoupnout těhulíno! na genetice je super pani..tak to tě čeká vza to kolem a kolem ..pěknej den 😉

darkwitch
18. říj 2010

anlek ja bych si to uzivala kdybych porad nespinila 😠 ale ve stredu (max. ve ctvrtek) mi reknou ze je vsechno v poradku a ja se trosku uklidnim...

anlek
18. říj 2010

Dark, jasne. Jen jsem chtela rict, ze nemusis dopredu ocekavat vsechny problemy, co muzou tehotne potkat. 😉

darkwitch
18. říj 2010

anlek ja vim...

petaloudi
18. říj 2010

Dobré ráno. Teda já už jsem skoro dvě hodiny v práci, ale okamžitě bych se vrátila do postele 😀 Za chvíli vyrážim na mojí tour de doktoři, tak mi držte palečky.

petaloudi
18. říj 2010

Jo a dneska ráno jsem Utroš polkla, když jdu na tu prohlídku a měla jsem, co dělat abych ho tam udržela a nešel zas ven 😀 A pak jsem to celou cestu do práce rozdejchávala, fuj.

darkwitch
18. říj 2010

@petaloudi drzim palecky pak dej vedet jak si dopadla na utz 🙂

petrita83
18. říj 2010

@petaloudi držim všechny palce 😀 tak pak honem podej dobré zprávy..bez palců se mi špatně pracuje 😒

inza
18. říj 2010

dobre dopolko,
@petaloudi: drzim palce at vse OK

betox
18. říj 2010

Pěkné ráno,
@petaloudi taky držím pěsti, určitě to bude všechno v pořádku 😉

betox
18. říj 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat, není lepší nechat udělat rovnou ICSI, i když je spermio OK? Napadlo mě to v souvislosti s tou Maurerovou, kdy se jim první pokus nic neoplodnilo, ačkoliv měli spermio v pohodě? Ono třeba pokud se vytváří protilátky proti spermiím, tak je to asi nezbytné, ne?

inza
18. říj 2010

@betox: ja si mylsim ze to zalezi "kus od kusu" a ocasky od ocasku. Podle me nekde to je asi uplne zbytecny a nekde potreba, ale to by mel vedet embryolog a asi pokud by jsi se zeptala jaka je pravdepod ze i kdyz ocasky OK tak ze se neoplodni tak by mel nejak odpovedet....

anlek
18. říj 2010

@betox Ja jsem odsud z diskuze byla presvedcena, ze bez ICSI to nema smysl, ze budeme mit malo embryjek. Po OPU za nami prisel embryolog a ze se s nami jde dohodnout, co a jak. Spermiogram byl pokazde dobry (byl delany 3x v rozmezi asi 9 mesicu). Rikal, ze nam ICSI nedoporucuje, ze by to bylo jen tahani penez z nasi kapsy. Ikdyz samozrejme dodal, ze se muze stat cokoliv. Dali jsme na nej. Myslim, ze on nejlip vi, co je a neni potreba. Navic, pokud ICSI nepotrebujes, tak nechavas to trochu na prirode - prirozeny vyber. Myslim, ze priroda vi, ktera bunka se kte ktere hodi ...

betox
18. říj 2010

@inza no já si právě říkám, že třeba u těch protilátek by s oplodněním mohl být problém a to embryolog nemá šanci poznat 😒 No uvidíme...ještě jsem nezačala stimulovat a už přemýšlím o tomhle 😲

darkwitch
18. říj 2010

@betox ja mam protilatky proti spermiim a ICSI jsme nemeli a oplodnilo se nam dost vajicek...

darkwitch
18. říj 2010

jo a omlouvam se, ale test nebude, jsem si ho dosla poslusne koupit a hned udelala, ale neni poradne videt ani kontrolni carka natoz testovaci... takze asi testovat nemam...

petrita83
18. říj 2010

@betox - ahojky, tak už máš trošku příjemnější starosti viď? 😉 .. já bych si asi ISCI dala vždycky, zvlášť poté co jsem viděla tu 13.komnatu..nechtěla bych se dostat do situace kdy se neoplodní nic..a pak zas čekat..my měli mít číst pomocí ISCI a něco přirozeneě, nakonec ale bylo vše pomocí ISCI..Je mi jasné že né každý ISCI potřebuje a někdy je to fakt zbytečný, lae já si prostě všecko ráda pojistim, zvlášť když jde o tolik 😀

petrita83
18. říj 2010

@betox - ahojky, tak už máš trošku příjemnější starosti viď? 😉 .. já bych si asi ISCI dala vždycky, zvlášť poté co jsem viděla tu 13.komnatu..nechtěla bych se dostat do situace kdy se neoplodní nic..a pak zas čekat..my měli mít číst pomocí ISCI a něco přirozeneě, nakonec ale bylo vše pomocí ISCI..Je mi jasné že né každý ISCI potřebuje a někdy je to fakt zbytečný, ale já si prostě všecko ráda pojistim, zvlášť když jde o tolik 😀

petrita83
18. říj 2010

no joo ona my nestačí jedna odpověď já musim hned 2krát 😀

darkwitch
18. říj 2010

petrita ty chces svuj nazor opravdu zduraznit 😀

inza
18. říj 2010

@betox: tak az by za tebou prisel tak bych mu o tech protilatkach rekla a domluvila se s nim

mandre
18. říj 2010
inza
18. říj 2010

@petrita83: nekdo musi byt hodne videt 😀 😀

petrita83
18. říj 2010

@inza, @darkwitch - no a vidíte nepřehlédly jste to 😀 😀 škoda že se tu ještě nedá zvětšovat a zvýrazňovat- jako v inzerátech 😀
..dneska mám fakt těžkej den 😀 ..joo to je tak když si jeden myslí, že zvládne víc věcí najednou 😀
@mandre - Julínkovné mě dostalo 😀 a pěkně zavařilo mozeček 😀

betox
18. říj 2010

@petrita83 ahojky, no právě už přemýšlím tímhle směrem. Pořád to bylo všechno daleko a teď se to blíží, jupííí 😉 Já bych si to právě taky radši pojistila, ale prokonzultuju to ještě s embryologem...
@inza jasný, to je rozumný, uvidíme, co on na to...

inza
18. říj 2010

@betox: 😀...... jak se blizi Babicka zacina me byti nejak divno 🙂