Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
20. říj 2010

@dennisa: a budes testit pred krvi ci ne?

betox
20. říj 2010

@dennisa tak to je dobře, že se cítíš OK. Moc Ti držím pěsti 😉

dennisa
20. říj 2010

@betox děkuju 🙂
@inza no, já blbec jsem samozřejmě zkusila test už dneska že ano 😕

betox
20. říj 2010

@dennisa já bych to asi taky nevydržela, ale je to ještě brzo

dennisa
20. říj 2010

@betox no ono tam na mě něco malilinkatýho vyjelo 😀
Ale je fakt brzo, důležitý, aby to něco začalo kdyžtak pak sílit, protože je mi jasný, že na stíny se nehraje.

majcam
20. říj 2010

Dobré ránko...
@dennisa tak si nech vzít krev už v ten pátek,ať tam nemusíš zase pak jet,jinak držím pěstičky..

dennisa
20. říj 2010

@majcam taky mě to napadlo, jenže to budu teprve 10.den od ET a to je možná moc brzy. Však já se ráda projedu do Gennetu, už jsem tam 4 dny nebyla a už mi to skoro chybí 😀

betox
20. říj 2010

@dennisa no počkej 🙂 , na stíny a duchy se teda hraje 😀 To vypadá hodně nadějně. Zkusíš to zítra znova?

dennisa
20. říj 2010

@betox tím, že jsem to zkusila už dneska, tak je mi úplně jasný, že musím i zítra 😀 Takže zítra šup do lékárny pro test. No nechtěla jsem testovat tak brzy, ale to fakt nejde vydržet.

inza
20. říj 2010

@dennisa: jen to pekne zkus hezky po ranu takze pro test jeste dneska. Jo a na duchy ci jako na neco se hraje

dennisa
20. říj 2010

@inza jenže já už měla tolik pozitivních testů a nakonec to nedopadlo, že se radši držím nohama na zemi. Důležitá bude pak krev a hlavně UTZ.

betox
20. říj 2010

@dennisa tak se budeme těšit na zítřejší výsledek. Já ten strach úplně chápu, na druhou stranu to fakt vypadá nadějně 😉

dennisa
20. říj 2010

@betox jo jo, snažím se přesvědčovat, že tentokrát to dopadne dobře, ale zatím mi to moc nejde 🙂
Zítra dám vědět, jestli se ten test trošku vybarví 🙂

inza
20. říj 2010

@dennisa: jasne ze se vybarvi. Bude vsechno dobre neboj

dennisa
20. říj 2010

Ale já jsem teď hlavně napnutá s čím přijde Darkwitch 😉 Už aby byly ty výsledky!

omcamauta
20. říj 2010

Ahoj holky, jsem taky genneťačka, ale diskutuju hlavně na jiném serveru.
Měla bych na vás dotaz - včera jsem v Gennetu byla, domlouváme první IVF, ale musím nejdřív na krev, jestli třeba nějakým omylem nevyšlo to poslední IUI. Sestra říkala, že mají od minulého týdne novou laboratoř, která jim zpracovává krev a výsledky chodí mnohem později než dřív (to jsem byla v 8 na krvi a v 15h jsem volala na výsledky), že až druhý den v poledne?? Chtěla jsem se zeptat - je to tenhle týden taky tak nebo už si to nějak sedlo a jsou výsledky zase už ten den odpoledne?
To čekání asi nepřežiju 😅

darkwitch
20. říj 2010

@dennisa to se určitě vybarvi no dnešek asi nepreziju ve zdravi...

dennisa
20. říj 2010

@darkwitch ty nervy chápu, to je k zbláznění.
No koukám, co se v tom Gennetu děje s těma výsledkama krve 😕
Čekat až do druhýho dne, to je fakt blbý.

betox
20. říj 2010

@darkwitch vydrž prťka vydrž, bude to dobré 😉

darkwitch
20. říj 2010

Tak myslim ze je to v háji, zacla jsem krvacet, mam volat do gennetu? Langerova je dneska na sále...

dennisa
20. říj 2010

@darkwitch 😕 no nepovídej....tak to určitě volej!

dennisa
20. říj 2010

@darkwitch tak co??? Volala jsi?

inza
20. říj 2010

@darkwitch:urcite volej, kdyztak ji nech vzkaz a ona se ti odpo ozve a nebo ji napis sms. Ja kdyz ji vzdy psala tak bud odepsala a nebo zavolala ci se vzdy nejak ozvala. Nehned, ale jak mela cas. Takze predpoklad ze u tebe by to bylo odpo

inza
20. říj 2010

@dennisa: podle me kdyz maji cca tyden noveou laborku tak nez se asi vychytaj mouchy v systemu bude to trosku trvat

dennisa
20. říj 2010

@inza to otestuju hned v pátek na krvi kvůli těm játrům.No to mně bude fuk, tam na výsledek ani nečekám,ale v úterý na HCG budu na prášky 😔

inza
20. říj 2010

@dennisa:tak se domluv s dr at tam napise statim a vysledky budou hned. Si myslim ze jim to kolem mesice muze trvat nez si to sedne....

dennisa
20. říj 2010

@inza určitě se na to zeptám 😉

inza
20. říj 2010

@dennisa: za to nic nedas 😀

darkwitch
20. říj 2010

jsem jeste nevolala, jsem teprv dorazila domu a nechtela jsem to resit ve vlaku...
inza a ty mas cislo primo na langerovou?

inza
20. říj 2010

@darkwitch: poslu ti zachvili do IP