Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
1. lis 2010

@darkwitch kvůli vyndanýmu myomu, aby se zahojila ta jizva zvenku na děloze, máme počkat aspoň 3 měsíce 😖

mandre
1. lis 2010

@petrita83 mně ten měsíc po LSK utekl nějak rychle....já se ještě ve středu domluvím s primářkou na imuno, kdy tam mám přijít na kontrolu, a na odběry, pak v lednu zase cytologii a jinak budu jenom cvičit...uvidíme, jak nám to půjde 😵

darkwitch
1. lis 2010

@mandre aha, 3 mesice to je peklo...

inza
1. lis 2010

@mandre: na kdy jsi objednana k Babi nejak me to vypadlo.....Jinak ja budu taky o vikendu mesic po LSK a musim ric ze to fakt leti. Jinak cviceni je pro me docela desny. Porad mam strach ze cvicim spatne a az tam pujdu tak dostanu vynadano....proste v tomto psycho. Hele ty 3 mesice utecou jak voda a pak to bude tech 5 prcku.....
Ja jinak zitra taky volam na imuno a musim se domluvit tam s primarkou kdy mam jit na odbery pred dalsim IVF...i vzhledem k te borelioze....

petrita83
1. lis 2010

@mandre cvičení, mučení..já pak taky začnu, teď si řikám, že už je to fuk a tak jen kynu..pak bude chvilku půst se vším všudy a pak do toho snad vlítnu po hlavě 😝
docela jsem zvědavá jak dopadla ta genetika a imuno..a taky doufám že dobře!

petrita83
1. lis 2010

@inza jak to děláte, že Vám to utíká, no já mám pocit, že Vám to ale fakt utíká nějak rychleji..já se za Váma nějak vleču 😠

inza
1. lis 2010

@petrita83: proste se musis zabavit necim jinym. Ja ted zase zacinam chodit behat a opet vytahnu kolo. Teda krome toho ze cviccim Mojzu 😝

petrita83
1. lis 2010

@inza já mám pocit, že jsem zabavená až až 😀 práce, práce, práce...nevim kde mi hlava stojí 😉 jen si najednou vzpomenu kolikátého je a řikám si teprv? ach jo ještě 14dní ..atd..a nejblbější je když si řeknu tak že letos už nic.. 😒 potřebovala bych léto a sluníčko, a nebo ať už napadne sníh a začnem jezdit na hory!!!

inza
1. lis 2010

@petrita83: tak si nerikej ze letos uz nic. Jo jinak pokud bude uz trosku mrznout i pres den tak v Jankach chteji sezonu zahajit myslim ze 17.11. rikali to provozovatele arealu manzovi kdyz tam byl...tak pak muzes vyrazit na lyze

petrita83
1. lis 2010

@inza dík za typ a zimní náladičku, to jsem potřebovala, ty jooo už 17.11..tak to se musim dát po LSk rychle dohromady 😀

inza
1. lis 2010

@petrita83: no pokud bude pres den snesitelne a nebude jim na to nastrikane prazit slunce. Pry pres noc uz strikat lze, ale pres den jim sviti slunicko resp. minulej tyden to tak bylo 😀

darkwitch
1. lis 2010

holky vy me desite, zima snih... brrrrr ja chci teplicko... snih a mraz muze byt ta od 20.12. do 12.1. a pak uz by melo byt zase kolem 15°C a slunicko 😀

petrita83
1. lis 2010

@darkwitch já mám taky sluníčko ráda, ale když už má být zima tak ať se dá brzo na lyže a na prkno 😀

inza
1. lis 2010

@darkwitch: ja mam radsi teda zimu nez teplo a proto by uz mohlo nejake to bile napadnout at jdou pak vyndat klouzaci nastroje 😀

inza
1. lis 2010

@petrita83: jj lyze, bezky, snowblady prkno.... 😀 😎 k tomu krasne modro a pak si nekam sednout na pivko ci svaracek....

petrita83
1. lis 2010

@inza jj, přesně..pěknej prašan, modroha, když přijde hlad tak párek v rohlíku a svařáček..mhmm, to bude paráda..už aby to bylo!

inza
1. lis 2010

@petrita83:jo tak nejka...proste pak vidlicky a solarko 😀

petrita83
1. lis 2010

@inza 😀 😀 joo joooooo

mandre
1. lis 2010

@inza k Babi jdu 18.11....cvičím sama jako předtím, to bude mazec, co mi Babi řekne, ale 5 dětí chci, tak co😲 .......Daňková tam zítra není, až ve středu, je na kongresu...taky budu volat, aby mě vzala na kontrolní vyšetření 😅

petrita83
1. lis 2010

@mandre tak to jsem s těma 3 dětma , vlastně úplně normální 😀 😀

inza
1. lis 2010

@mandre: me sestra rekla ze tam zitra uz je a ze ji mam zavolat...ze me prepoji. Ja tam volala dneska. Jo pokud by jsi chtela mam popis cviku posilovacich od babi muzu poslat 😀

inza
1. lis 2010

😀 @petrita83: jasne jsi...to vem pak jednim vrzem rovnou trojcata 😀

petrita83
1. lis 2010

@inza tak to zase neee, prrr, pěkně jedno po druhym, maximálně dvojky, ale tři..to už by byl i na mě mooc velkej mazec..a kdo by se s nima nosil atd 😀

inza
1. lis 2010

@petrita83: no manza ne......... 😀 😀

mandre
1. lis 2010

@inza 😀 já tam taky volala dneska, a řekla mi vrchní, že bude až ve středu....mám číslo přímo na primářku na stůl 😅 ...no to jsou informace

@petrita83 já nepohrdnu jakýmkoli množstvím, hlavně ať jsou zdraví 🙂 ....musíš se pak přestěhovat a najmout au-pairky 😀

pavka75
1. lis 2010

Ahojky,
my naštěstí CAR už navštěvovat nemusíme, chodily jsme 5let do ISCARE v Praze, a po 5 neuspěšných pokusech jsme vše vzdali, a po 10letech manželství jsem otěhotněla přirozenou cestou, máme 1,5roční dceru a jsem opět těhotná, dnes začínáme 6měsíc,opět to bude holčička, termín 14.3.2011.
V pátek jsme byli v Genettu objednaní na 12,30hod na tzv.velký UZ ve 20týdnu těhotentství.Na paní dr.jsme čekali neuvěřitelný 2,5hod s malou dcerou!! Hrůza a potom to vyšetření!! Nikdy mne tak nebolelo břicho, jako po této kontrole, ještě dnes cítím tlak na bříšku!!!! Takže zklamaní a jsem ráda, že už nikdy více do Genettu nemusím!!!! 😝

petaloudi
1. lis 2010

Tak hlásím, že jsme v pořádku - máme dvě ruce, dvě nohy a jednu hlavu 🙂 Mimouš měří 1,7 cm, takže to odpovídá tak 8+1 tt. Bukvová byla moc milá, pustila nám srdíčko a vytiskla první fotku. No a předala mě do péče mého dr. Ale ještě se do gennetu podívám - 1.12. jdu na NT screening k Feldmárovi, tak doufám, že medvídek bude mít pro mě dobré zprávy 😀 Držím vám všem moc pěsti, já už sem asi moc psát nebudu, nechci vás moc prudit mejma maminovskejma "starostma", ale sledovat vás určitě budu to se jako nebojte 😉

majcam
1. lis 2010

@petaloudi jééé gratuluju moc!!! A takhle malé a už to má ručičky a nožičky,no to je nádhera!! A určo sem choď, aspoň nás to bude povzbuzovat, když vidíme,že přirozeně to prostě jde!!!!

darkwitch
1. lis 2010

@petaloudi gratuluju to je super, jen nam chod davat zpravy at nas tu posiluje neco veseleho a nejen ubiji nase starosti...

inza
2. lis 2010

@petaloudi: gratuluji, super ze mate vse co mit mate 😉