Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska ja mela neschopenku od OPU a po OPU ji tak na tri dny doporucuji...

ajriska
15. lis 2010

@majcam teď to nějak nechápu. Prodloužená kultivace je 5 dní ne? A to se platí, znamená to ale, že ti můžou mimísky zavést dřív?

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch no já si jí vezmu od OPU a prodloužím to.....3 dny zadarmo...to se mi nechce, tak ať z toho aspoň něco mám. Je fakt, že člověk by asi měl být v klidu..no já se asi budu učit, abych zaměstnala mysl

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska ja si myslim, ze je lepsi zustat doma... aspon me se doma dari nebyt prilis nervozni a nestresovat se, proste domu si stresy nepustim, zatimco v praci se na me jen vali...

majcam
15. lis 2010

@ajriska ano kultivace je pět dní,ta se platí až když jdeš na zavedení,ale kdyby náhodou to tvoji mimísci vzdávali dřív, tak ti je zavedou dříve a neplatíš tu kultivaci...

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch no asi tak...já jsem teda státní zaměstnanec, takže to bude krušný tak jako tak...ale co bych pro mimíska neudělala....

ajriska
15. lis 2010

@majcam jak vzdávali? To má cenu jak pak zavádět? A oni ti volají, či co?

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska ja jsem taky statni zamestnanec, zatim...
oni ti volaji jak si embryjka stoji... kdyz jich je vic jak ctyri tak delaji PK pokud se udrzi treba jen jeden tak ti o daji rovnou, prece jen u maminky je mu lepe nez v misce 😉

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch ještě, že mi to řeknete, fakt, člověk je trochu klidnější...
no takže když se oplodní více než 4, tak je PK, jinak ne?

ajriska
15. lis 2010

holky a vy jste také využili vpravení spermie do vajíčka za pomocí té injekce? To musim rozhodnout já, nebo mi to doporučí?

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska pobavi se o tom s tebou embryolog... a PK delaji kdyz se ti udrzi vic jak ty tri nebo ctyri embryjka po tech dvou nebo trech dnech, kdyz se ti jich oplodni sedm, ale zbydou ti do dalsiho dne dve tak PK asi delat nebudou...

majcam
15. lis 2010

@ajriska my to měli taky,a až budeš ležet po OPU na pokoji,tak za tebou přijde embryolog a řekne ti kolik je odsátých vajíček a doporučí vám i tu metodu,pokud to spermoše potřebují...,takže na všem se dohodnete na tom pokoji s tim embryologem 😉 ,a pak tam ještě přijde dr.co dělal OPU dá ti zprávu,a také ti řekne co a jak...

ajriska
15. lis 2010

Holky jste zlatý...ani nevíte, jak mi to pomáhá....já jsem holt ještě "zaostalá" a to lítám do Gennetu pořád......
Takže o embryích mě budou informovat oni, nebo si budu volat já? Jo a manža půjde odevzdat spmg mezitím, co já budu na sále?

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska predtim nez pujdes na sal, zatim co te odvedou na pokoj... a o stavu embryjek ti budou volat, ty nervy nez zavolaji jsou strasne...
vubec nic si z toho nedelej, ja byla nedavno stejne zaostala 😉 a nejradsi bych v nevedomosti zustala 😉

majcam
15. lis 2010

@ajriska oni budou ti každé ráno volat...,a manža spermio odevzdá před OPU když půjdeš na pokoj,a pak za tebou přijde...pustíte si televizi a počkáš až si pro tebe přijdou..

darkwitch
15. lis 2010

@majcam a jeste si manzel bude hrat s klimatizaci a posteli :D

majcam
15. lis 2010

@darkwitch koukám,že tě pěkně stíhám,ty odpovíš a já to samé za tebou 😀

ajriska
15. lis 2010

Jéžiš...no já mám nervy už teď, i když mi pomáhá si o tom s váma povídat...fakt....no a jak dlouho to tak celé trvá? Brali jste s sebou něco? (myslím jako na převlečení)

majcam
15. lis 2010

@darkwitch 😀 jo přesně,manža si pak s ní hrál,až pak nešla zapnout,tak tam byl pěknej hic 😉

darkwitch
15. lis 2010

@ajriska na sal musis mit kosilku, tak dve hodiny nez pujdes na sal, na sale tak dvacet minut a pak se tam jeste hodinku lezi (s tim casem po sale si nejsem jista, byla jsem mimo) a pak si te manza odveze domu... je dobre si sebou vzit piti, ale jinak tam maji ty automaty s vodou...

darkwitch
15. lis 2010

@majcam jo stihas a vetsinou v prispevku pouzijes na rozdil ode me i cestinu 😀

majcam
15. lis 2010

@ajriska chodí se ráno na půl osmou,vyplňují se papíry a čekáš na pokyny,sestřičky pak o všem informují... a s sebou budeš potřebovat akorát přezůvky a košilku 😉 od půl desáté berou na sál,záleží kolik se vás tam sejde a kdy půjdeš na řadu...odsátí je asi 15min. a pak ještě odpočíváš na pokoji..my jeli domu po 11hod, protože mi po narkóze bylo dobře..

majcam
15. lis 2010

@darkwitch 😀 zase 😀

ajriska
15. lis 2010

@darkwitch takže tak plus mínus 4 hodinky...no dobrý....

ajriska
15. lis 2010

@majcam to mi nevadí, že to píšete obě, já to líp pochopím 🙂

darkwitch
15. lis 2010

@majcam ted me tak napadlo, co se dela s nepouzityma jehlama? ja je mam porad v krabicce... jsem si myslela, ze by se mohly hodit treba na puchyre, ale bez pera se do nich clovek stejne nedostane...

ajriska
15. lis 2010

Holky díky moc, zatím papa budu informovat

majcam
15. lis 2010

@darkwitch no já je vracela do Gennetu i se zbytkem Gonalu...já si nechala akorát dezinfekční polštářky..,

darkwitch
15. lis 2010

@majcam me gonal nezbyl... polstarky jsem si taky nechala 🙂

majcam
15. lis 2010

@darkwitch tak až tam teď půjdeš,tak jim je vem...