Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
22. lis 2010

@majcam slyšíš výborně!!!!řikala nám to samé a nejdnou byla obálka doma..tak že jí vyhlížej u schránky každym dnem 😀 😀

betox
22. lis 2010

@petrita83 jednak kvůli imunitě a pak se nemá po mobilizaci otěhotnět tak 3 cykly (mohlo by dojít k potratu)

majcam
22. lis 2010

@petrita83
@betox dobře holky,jen pak nesmím zapomenout,že se budem stěhovat a nahlásit jinou adresu 😀 ...,takže jdu to zapsat na ledničku,vlastně né,to by se pak mohlo ztratit,takže jdu vázat uzle na kapesníky 😵

petrita83
22. lis 2010

@majcam a cestu k lednici si vyznač drobečky 😀 😀 uzle na kapesníky, díky za typ!no já bych něco zakovýho měla taky používat..dneska jsem ráno jela na důležitou schůzku ..chystám se na ní týden a nakonec půlku zapomenu doma, a jak mě to rozhodilo..zapoměla jsem vystoupit z tramvaje..tak že tam ještě přijela pozdě... 😠 😠 stěhování bych už asi nezvládla 😀 my se stěhovali před rokem a ještě jsem nevyskládala nějáký věci z krabic 😀

sipkova1
22. lis 2010

@inza na Bulovce je spousta lékáren, kde maj spoustu testíků… No dobře, nebudeme Tě poňoukat. No ale ty lékárny jsou fakt dobrý, dokonce jsem tam sehnala domácí testík na celiake…

petrita83
22. lis 2010

@betox ahaaa, no tak to jooo..to vidíš a aby nám ho nezavedli taky 😲 ty Vaše mobilizace budu muset tajky nějak prozkoumat..

majcam
22. lis 2010

@petrita83 jj když mám něco důležitého,tak to poseru,hlavně,že si pamatuju,kdo tady kdy má nějaké kontroly,nemoci atd... 😉

majcam
22. lis 2010

@sipkova1 😀 😀 ,slyšela si Inzu... 😀 se s náma nepárala..

petrita83
22. lis 2010

@majcam no vidíš, ale to si pamatuj dál..aspoň vim koho se pak zeptat 😀 ..no já už to zapisuju doma na lednici..a i přesto jsme minule nakonec poslala přítele k zubaři o den dřív..tam na něj koukali jak na joudu..to jsem si pak zase doma vyslechla..tak že zatim v tom taky plavu 😀 ale blbosti si pamatuju do nejmenších detailů 😉

majcam
22. lis 2010

@petrita83 😀 přesně...

inza
22. lis 2010

@petrita83:se cejtim normálne tede ted nasrane.čekání desne a k tomu vztekli duchodci co jsou na ránu.
fakt naa bulovce do lekarny nejdu bejva tam moc lidi.....prostě zítra krev a výsledky az budou tak budou: -)

betox
22. lis 2010

@petrita83 no v Karlíně to vůbec nezmiňujou, indikujou ho v Podolí, ale pochopitelně to záleží na každém. Já chci mít po těch téměř 9 letech chvíli klid a ne se měsíc co měsíc stresovat, jestli to náhodou nevyšlo...Takhle to prostě vypustím z hlavy....

petrita83
22. lis 2010

@betox to je pravda, máš recht...

majcam
22. lis 2010

@inza 😀 😀 ..jo.. a bastafidli 😀

darkwitch
22. lis 2010

Tak uz jedu domu a došla jsem se, ze pujdu na lsk+hsk takz3 partu netrham a n! jaře hurá do druhého pokusu... Jinak přirovnání langerove me fakt baví :D

darkwitch
22. lis 2010

Koukám ze se to nedá cist, promiňte píšu z mobilu ve vlaků..

majcam
22. lis 2010

@darkwitch ti drncá... 😉 ..a kam na ní jdeš..a kdy jsi práce schopná?...

sipkova1
22. lis 2010

@darkwitch jaký přirovnání?

pet.s
22. lis 2010

ahojky holčičky, jen nákuk při krmení dravé zvěře. U nás vše při starém, velké děti rostou a jsou tak nějak najednou polodospělí. Chjo. Baru už se ani nehádá, Daník je rozumný chlap a začal se holit. Terinka měla včera 2 měsíce. roste jak z vody, začíná se usmívat, ale jen když se ji chce,potvoře. Ted máme rýmu, tak prudí. Jinak je to zlatíčko. Spí v noci od 8 hod třeba do rána do 10. Budí se jen 3 hodiny na jídlo. Samozřejmě spí se mnou v pelechu a tulí se jak může. Si to užívám. 😀 😀 😀
Všem snažilkám držím palečky.

majcam
22. lis 2010

@pet.s jé ahoj mamino,zdravím Terulku.. 😲

lucavka
22. lis 2010

Ahojky. Hlásím novinky z ultrazvuku. Prcek má tři centrimetry. Podle UTZ teda 10+0tt. A to jsem na umělým oplodnění byla ani ne před 7 týdny . Takže máme pěkně velký mimčo... No nejlepší bylo buzení. Pěkně spinkal, tak to paní doktorka šťouchala zevnitř a já zvenší. Nakonec začal mávat ručičkama a kopat nožičkama . Na konci měsíce do gennetu na krev a 14. prosice tamtéř screening. Snad bude i dál všechno OK.

majcam
22. lis 2010

@lucavka moc moc gratuluju!!!!!!!!!!

inza
22. lis 2010

dark: a mas uz i nejaky termin?

ja konecne od doktoru dorazila domu...nic proti duchodcum ale u dr je proste zabit.... 😝

petrita83
22. lis 2010

@lucavka to je teda ooobr, moc gratuluju!!!

petrita83
22. lis 2010

@darkwitch a kdy??kdy,??

inza
22. lis 2010

@lucavka: taky gratulace.. 😉

darkwitch
22. lis 2010

@majcam ve ctvrtek jdu do prace... nechala by me doma do pondeli, ale me prijde lepsi jit do prace v pulce tydne nez na zacatku... jdu na homolku
@sipkova1 jako ze jestli si zapomenu papiry budeme na sebe s primarem koukat jak dve hrusky a tak... jsemt o vzivote neslysela, ale je to vtipne...
@inza termin mi bude langerova volat, teda termin te prvni konzultace, uz nevim jak se to jmenuje...
@lucavka gratuluju 🙂
@pet.s tak at se brzo uzdravi 😀 a uzivej si to dokud je mala a roztomila 😀

petrita83
22. lis 2010

@darkwitch ahaaa, tak to se stejně nepotkáme 😒 já jdu 5.12 neřikej že mě ještě předběhneš 😀

majcam
22. lis 2010

@petrita83 co tady ještě děláš..v kolik jdeš na to imuno...?

darkwitch
22. lis 2010

@petrita83 to te urcite nepredbehnu, pocitam, ze se tam dostanu az v lednu... takze zase pujdu ve vlne mimo vas...