Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lucavka
10. pro 2010

@sipkova1 - já IUI neměla. Nemám funkční vaječníky takže by to bylo na nic. Mandle už mám pár let venku, páč mi dělaly velký potíže. Už byly tak popraskaný, že z nich tekla krev 😖 . Ale pokud člověk netrpí na angíny, tak bych je určitě nechala. Protože bez nich jde všechno ošklivý rovnou dolu na hrtan, průdušky a srdce. Což taky není nic moc. Soudím z vlastní zkušenosti. Jendou mi krk tak natekl že jsem se málem udusila...

lucavka
10. pro 2010

@zvalentova - gatuluju!

iriel
10. pro 2010

@ajriska Tak to zas nechapu, co te plasej, ja mela 13. den po ET hCG 111IU a takhle me teda neplasili, pres 600 je uplna nadhera, co ty doktori zas blbnou??

petrita83
10. pro 2010

@lucavka se nestydlinkej..já na tom budu jednou podobně 😀 ať s mozkem či bez 😀 , @sipkova1 - no tak vidíš ještě mám rezervy mandle 😉 tak když tak nejdřív ty a až pak ten mozek 😉
@zvalentova - to je super, hurááá a velká gratulace, to je fajn ,.. když už se jinde nedaří , daří se aspoň v práci, to moc potěší, ne?buď na se pyšná a oslav to!

ajriska
10. pro 2010

@iriel nevím, holka. Docela jsem z toho vyděšená. Bojím se, aby se to nezaseklo...a ke všemu ten UZ je až 29.12. a zajímavé je, že do té doby, žádnou kontrolní krev mít nebudu

zvalentova
10. pro 2010

@petrita83 přesně, aleespoň někde pozitiva.
Kolegyně nejsou tak nadšené jako já... a ještě když to šéf prezentoval, že kromě mě tam nikdo nedělá 😀

zvalentova
10. pro 2010

@ajriska všechno bude v poho, uvidíš 😉

petrita83
10. pro 2010

@zvalentova 😀 😀 co je ti do nich 😉 užij si ten pocit!!!!

inza
10. pro 2010

@petrita83:no výsledky měli byt včera.mam si zavolat v pondělí.dr přechází na jinou laboratoř.

petrita83
10. pro 2010

@ajriska určitě to bude v poho, vždyť to hcg si měla obrrr, a když tě na další krev neženou, tak to neni třeba...hlavně musíš zachovat klid a neé paniku 😉

petrita83
10. pro 2010

@darkwitch tak když to řikaj karty..pak jsem ,,úplně,, v klidu 😀

petrita83
10. pro 2010

@inza prostě tě znaj , vědi jak to máš ráda pěkně napínavý, a čekat přes víkend, je super 😖 vrrrr

zvalentova
10. pro 2010

@darkwitch no tak místo tmavovlasého vzteklouna budu mít charismatického blonďáčka z dámské jízdy 😀
A doma řeknu, že za to může Kludská 😀 😀

monnn
10. pro 2010

@michaelama jj koník nefungoval tak jsem tu nebyla a jak psaly holky já mám zkušenost s PGD,po OPU nám 3 den provedli u embryí biopsii a za další 2dny jsem šla na ET,je to ted můj 2 pokus při prvním IVF s PGD se přestala vyvýjet zdravá embryka,takže na ET vůbec nedošlo a ted, z 5 byli 2,ale nakonec vhodné k transveru bylo pouze 1--ted čekám jak to dopadne,v po jdu na krev a v ne jsem si chtěla udělat Gen. test,ale nevím abych nebyla zklamaná,jestli se budeš chtít ještě na něco zeptat písni,když budu vědět odpovím 😉

a ted vás jdu dočíst,mě koník nefungoval snad 2 nebo 3dny a vy jste toho tolik zas napsaly

monnn
10. pro 2010

@lucavka hele a kde Ti napsali tak baječné vycházky?a musela sis o ně říct anebo Ti je napsali sami?Ta socka je 😠

inza
10. pro 2010

@petrita83:me to je nejak jedno to cekani. Ted jsem u matky a delam cukrovi 😝 takze o tom klisteti ani nemam cas premejslet.....proste az budou budou...snad to do Vanoc stihnou... 😀Jinak ja testovat nebudu a dojdu si pristi tyden na krev...teda mozna 😀
@monnn: promin ze jsem pak uz neodpovedela, ale v tu chvili nebyl cas a pak jsem na to zapomela. Jinak se snazim certika drzet, ale uvidime....

petrita83
10. pro 2010

@zvalentova 😀

darkwitch
10. pro 2010

@petrita83 ja ti zapomnela vcera napsat, ano od pondelka chodim do nove prace, takze laparka se odsouva na neurcito... akorat jsem nezvladla zavolat na tu homolku... jsem tele, ale opravdu jsem nemela cas, jsem se ucila co budu delat...

@zvalentova musis si vybirat stejny typ, aby se to nedalo poznat na prvni pohled

psaly jste neco zajimaveho, me se nejak nechce docitat...

michaelama
10. pro 2010

@monnn tak to moc držím pěsti ať ti to vyjde, myslím, že to vyjde...musí když gennet uvádí 60% úspěšnost, takže víc jak každý druhý pokus 🙂.... když u tebe při tom 1. pokusu nedošlo k ET tak se to bralo jako neplatný pokus?Ptám se kvli pojišťovně a třem pokusům,které proplácí... Jsou schopni pak říct proč se ta zdravá embrya přestanou vyvíjet? Není to kvůli té biopsii třeba?

petrita83
10. pro 2010

@darkwitch tak to je fajn, že nebyl problém najít novou práci a vypadá to dobře?no ale když stejně hned na lapárku nechceš nebo nemůžeš jít, tak máš dost času volat a promyslet termín ne?

darkwitch
10. pro 2010

@petrita83 mela jsem stesti, jsem v utery zkoncila, ve stredu sla na pohovor a v pondeli nastoupila, se z toho porad nemuzu nejak vzpamatovat... no ja mela jit dneska na indikaci a je mi hloupe ze jsem se neomluvila, ale tak tam snad zavolam v pondeli s nejakou hloupou vymluvou... ja bych jit chtela ale nemuzu... tak snad to tak ma byt...

monnn
10. pro 2010

@michaelama jj když nedošlo na ET tak jsem po druhé tu PGD nepatila,platili jsme "jen " ICSI a prodloužení kultivace i tak to byla částka 😒 ,ale co by člověk neudělal pro zdavé mimi,my máme NF1 a ta je 50% takže číslo hodně vysoké,jo a že se přestala vyvíjet- nás poslali na IMUNOLOGII,tam nás vyšetřili a mě nasadili Prednison

lucavka
10. pro 2010

@monnn - nejdřív jsem měla z Gennetu klasika 2 hodina ráno a 2 odpoledne. Když jsem pak šla k sobě na gyndu a doktorka viděla že prckovi tluče srdíčko (to akorád převzala mojí neschopenku) tak jsem ani nic říkat nemusela a přepsala mi to, abych mohla ven kdykoli. Tak nevím co socka plaší....

monnn
10. pro 2010

@lucavka jo ták,ale i má spolupracovnice to tak měla-nevím jak přesně,ale měla psané 4hodky,ale neměla psané od kdy do kdy,prostě ji gyn. řekl jak jí bude dobře má jít ven,taky by jsi mohla ty vycházky proležet a pak se Ti udělá lépe chtěla bys jít ven a máš po vycházkách,že jo 😉

michaelama
10. pro 2010

@monnn škoda, že tě na tu imunologii neposlali hned, že? To já se na to hned Feldmára zeptám, já budu díky Vám tak chytrá,že z toho bude jistě "nadšený" 🙂 A to ICSI je povinné i když je dobrý spermiogram?

lucavka
10. pro 2010

@monnn - to je taky krááásný řešení 😉 . Ale je to úplně přeně tak jak říkáš. Když něco musím vyřídit nebo jít něco nakoupit, tak potřebuju jít když mi bude aspoň trochu dobře. A ne když mám zrovna vycházky...

petrita83
10. pro 2010

@darkwitch ty joo, tak tomu se říká štěstí 😀 šiulko, teda te´d si mi připoměla, že jsem nás měla omluvit na imunologii včera..jelikož jsem šla z nemocnice, zapoměla jsem že tam jsme objednaný..aach joo, hlava děravá 😲 😖

darkwitch
10. pro 2010

@petrita83 no jo jenze tim propasnu tu laparku a jeste jsem bez omluvy propasla indikaci z cehoz mam fakt tezkou hlavu...

darkwitch
10. pro 2010

Teda ja si posledni dobou delam porad z neceho tezkou hlavu a zbytecne, mela bych ze sebou neco delat a hodit se do klidu...