Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
26. led 2011

@petaloudi Takze myslis, ze jim zavolat, tak me tam neberou krev? Ja vubec nevim, co delat. 😀 Plan znel tak, ze musim sehnat hlidani, abych mohla jit na ten 3D nebo 4D UTZ a na hormonalni profil a byt tak pripravena na konzultaci. 😅

petaloudi
26. led 2011

@anlek Počkej počkej, chápu to dobře, že jsi našla dvě čárečky? 🙂 Tak to gratulace. Zkus jim zavolat. Já taky nejdřív volala, že jsem před ivf a našla jsem // , jestli mám jít na krev k nim nebo ke svý dr. A sestřička byla moc ochotná, ještě mi tam připravila žádanku na krev na recepci, abych to stihla ještě před zavíračkou...

monnn
26. led 2011

@anlek co to čtu-velká gratulace,hele nakonec přirozeně? 😉

@clobrdinek nevím jak holky my platili za PDG 15000kč

anlek
26. led 2011

Nasla jsem dneska dopoledne. Jeste teda je svetlejsi nez kontrolni, ale co bych take chtela v 4tt. Jen doufam, ze nemam vidiny. Jestli se povedlo, tak doma prirozene. Peto a dali ti utrogestan? Ja si to bez nej nejak neumim predstavit. 😅

petaloudi
26. led 2011

@anlek Jojo, dali 2-0-2. To mi řikali hned do telefonu s výsledkama krve, ať nasadím - jsem měla ještě nějaký doma po minulém ivf.

anlek
26. led 2011

@petaloudi Ja vim, ze je to blbost. Nemit za sebou IVF, tak me pri // vubec nenapadne premyslet nad utrogestanem. 😅

darkwitch
26. led 2011

@anlek ty jo ty predbihas 😀 ale dava nam to urcitou nadeji 😉

jinak vas docitat nebudu, moc krafete 😀

monnn
26. led 2011

@darkwitch 😀 😀

monnn
26. led 2011

jinak holky sem byla dnes na tý kontrole hematom stále je-sice menší,ale je 😒 na reviz zatím nemusím,snad se střebá sám-za 3tý mě čeká další ko,jen tak uvažuji kdybych se chtěla ob. do GENNETU,jak budu dlouho čekat na termín?

anlek
26. led 2011

@monnn Ke komu chodis?

monnn
26. led 2011

@anlek Dr.Bukvové(Lovásové)

anlek
26. led 2011

@monnn Skoda, jinak bych ti nechala ten termin 17.2., ale ja jdu k Vykysale. 😒

monnn
26. led 2011

@anlek dík seš hodná,já zatím jen tak uvažuji no a 16.2 jdu ještě na tu ko kde jak doufám bude už vše v pořádku 😨

sarusinka
26. led 2011

@cibka dekuju za vysvetleni, nanucky bohuzel nemam, zbyly dve, chytlo se jedno, a to jsem v 6tt prisla.... 😔 mela jsem asi napsat s tim opu a vracenim minuly cas....

cibka
26. led 2011

@inza ofiko mam příští sobotu a jak to šlo u tebe koho jsi mela na sale, normalne me 3 dny bolel podbříšek jako bych to mela dostat

cibka
26. led 2011

@anlek ty jo to je parada taky gratuluju

kive76
27. led 2011

@anlek taky blahopřeji 🙂

kive76
27. led 2011

ahojky, jak Vás tak nějak študuju , čtu žádná nechodíte k Brandejský? já u ní teda byla naposled v srpnu...je tam teda ještě vůbec?

monnn
27. led 2011

@kive76 určo je a myslím,že k prim. i některá chodí,ale kdo....?

cibka
27. led 2011

@kive76 jo jo je tam minulý uterý jsem ji tam viděla ja u ní byla asi 2x loni

inza
27. led 2011

@cibka: ja ofiko dalsi stredu. Jsem kouikala ze na krev uz neposilaj..jenom v pripade pozit testu...Mela jsem Langerovou a bylo to naprosto v poho. Jeste jsme si delaly srandu. Manza mel ted porpve ukazkovej spermio a tak me ho dala pro nej vytisteny i domu. Tak jsem rikala ze to s nim nevydrzim.....proste byla sranda...Je ale fakt ze ja k ni chodim i normalne....Tak jsem zvedava jak se ocasci pochlapej kdyz byli OK

anlek: gratuluji...parada

cibka
27. led 2011

@inza no tak vidiš to by mohlo klapnout ja dostala papír na sále abych si přečetla kolik bylo odebráno a kolik po uprave atak ale domu mi to nedeli 😀
a jak se dneska cítíš tak tě bolí ten podbříšek nebo nic jak jsem psala tak me bolel asi 3 dny jako bch to měla dostat a minule mi nic nebylo
jses mi hned v závěsu

monnn
27. led 2011

@cibka třeba je to dobrý znamení - se zavrtává 😀

cibka
27. led 2011

@monnn no spíš bych tomu věřila kdyby to bylo po et ale po iui asi těžko ale to víš že tajne doufam 😉

inza
27. led 2011

@cibka: me nic neboli...jsem uplne v normalu akorat utahana p opotvrzovani. Jsme s manzou rikali ze vzdy pred odevzdanim ocasku pujde na pivo. My byli v utery na 3 pivkach a vcera ukazkove ocasky...🙂

cibka
27. led 2011

@inza jo to snažení doma ještě po tom všem je fak na prd manža ten zase uplne prestal pít 😉

inza
27. led 2011

@cibka: to byla s kamaradem takova hura akce, jinak my taky skoro nepijem...ale kdyz pak videl spermio tak rikal ze zacne kdyz po pivu je OK 🙂 si delal z toho prdel. Jo to snazeni je naprd...vecer a rano proste to nejde....

monnn
27. led 2011

@cibka 😀 😀
@inza 😀 😀

anlek
27. led 2011

Rano jsem volala do Gennetu, tam mi rekli, ze mi gratuluji a ze me skrtaji z objednavek (trochu se mi to pak rozlezelo v hlave a asi budu voalt jeste jendou, ze bych docela stalo o to, aby mi nabrali krev, popripade mluvit s dr. - mame 4 snehulacky a nejak nevim, co s nima 😔 ). Pak jsem zasla u nas do laborky na krev a hcg je 86, coz odpovida tomu, jak predpokladam, ze jsme pocali.

darkwitch
27. led 2011

@inza mi vypravela kamaradka jak otehotnela ma PCO a nechala si pichnout pregnyl, aby dostala aspon ms, ditko jeste uplne nechtela a ze se maji snazit treti den od pregnylu, vlitli na to prvni den a byli tak opili ze nemohli ani chodit a je z toho krasna holcicka, na tom pivku neco bude 😉