Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
17. únor 2011

@darkwitch no jo mě trvalo než jsem vás tu našla 😀 jinak bych se taky ptala a sháněla info,já měla 1.IVF v červenci a za váma na koníka přišla až v řijnu 😲

cibka
17. únor 2011

ahoj holky co novýho?

cibka
18. únor 2011

ahojky,
holky potřebuju poradit dostala sem na mesíc tu antikoncepci dnes ji beru asi10 den a včera sem malilinko špinila a dnes rano na papíře takový narůžovělý nevíte po čem to může být, jeste piju 2 dny bylinkový čaj

díky za rady

ivula21
18. únor 2011

@anlek no já měla krátké protokoly, Langerová mi dlouhý dát nechtěla.
@michaelama já jsem se dívala na ty staré stimulační protokoly a minule mi u prvního ultrazvuku mi taky nevypsala doktorka Bukvová velikosti folíků, až doktorka Vykysalá u druhého ultrazvuku. A ke komu jdeš zítra? Uvidíš, to bude v pohodě....osm folíků je dost 😉 i bez druhého vaječníku

michaelama
18. únor 2011

@ivula21 No tak to jsem ráda, že ne jenom mě odflákla 🙂 Zítra jdu k doktorce Langerové, tak snad mi tam třeba ještě něco najde 🙂

michaelama
18. únor 2011

@cibka Já občas zašpinila v době ovulace, ale nevím, když se bere antikoncepce tak asi ani neovuluješ, nevím. No a nebo ti praskla nějaká mini cévka. Někdo špiní i kvůli antiko, segra jí třeba musela úplně přestat brát, protože špinila pořád, ale dali jí jinou a bylo to ok...

kive76
18. únor 2011

@cibka a není to i tím, že jsi začla brát tu antikoncepci, a tělo si na to ještě nezvyklo...mě se někdy stávalo, když jsem dřív antikoncepci brala, že jsem to někdy i takhle ..s tím špiněním dostala při braní antikoncepce, a když byl ten tejden co jsem to měla dostat, tak jsem to normálně dostala,nebo někdy jsem to dostala při posledních dnech braní antikoncepce, a skončilo to tak 2 dni...v pauze nebraní...

kive76
18. únor 2011

@cibka je fakt, že si mi taky už jednou stalo...pila jsem jeden čaj na hubnutí...z několika bylinek.asi tejden ..a dostala jsem to o tejden dřív ...takže jsem to pak radši přestala pít....at si menzes nerozhodím...mám jí po 28 dnech...

zvalentova
18. únor 2011

ahoj holky, tak jsem se objednala na doporučení od kámošky na konzultaci k MUDrovi ohledně endometriozy a případné operaci. Tak jsem zvědavá s čím přijde. 😎

anlek
18. únor 2011

@zvalentova Drzim palce, at preseknes ten zacarovany kruh. 😵

darkwitch
18. únor 2011

@zvalentova drzim palce at to dopadne dobre a zbavis se te potvory...

monnn
18. únor 2011

@zvalentova jj hlavně at Ti to dobře "výborně" dopadne a at už se brzy raduješ s těhulkováním 🙂 😉

cibka
18. únor 2011

@kive76 díky nedalo mi to a volala jsem na gyndu muze se to stat a je to od tý antikoncepce telo není zvyklý

darkwitch
18. únor 2011

@cibka aspon jsi v klidu 🙂

monnn
18. únor 2011

@cibka janě dobře jsi udělala,raději zavolat nebo dojít k Dr. zbytečně než pozdě 😉 sem si pak taky říkala,že kdybych tehdy napsala aspon mail mohla jsem to mýt o týden dřív za sebou a hlavně by bylo bez srdeční akce ☹

monnn
18. únor 2011

jinak holky přeji krásnou noc,ale tu asi straším sama vy už pěkně spinkáte,že jo?no já se cvičím na noční 😀 😝

cibka
18. únor 2011

@monnn ja sem ještě tady 😉

monnn
18. únor 2011

@cibka tak tu nestraším sama 😀 😝 ,ale už se chystám do postýlky

cibka
18. únor 2011

@monnn ja přisla z odpolky tak pročítam co je novýho taky z chvilku pujdu

cibka
18. únor 2011

tak už jdu dobrou

monnn
18. únor 2011

@cibka no dnes se tu moc nekecalo,že by to počasí? 😅 u nás hnus ☹ dobrooou!!!!!!

cibka
19. únor 2011

@monnn u nas taky hnus lepší zalézt do pelíšku a ani nevylézat a dnes to nevypada o moc lépe ☹

monnn
19. únor 2011

@cibka čao u nás i dnes hnusně 😠 ,ale co mám rozvařeno,uklizeno a po obědě půjdu bruslit,at rozhýbu mé lenivé tělo 😀 ,žádný pelíšek 😀

michaelama
19. únor 2011

Ahoj holky, hlásím, že už jsem zpátky z ultrazvuku. Vyjížděli jsme v 5 ráno, cesta hrozná, sníh, ledovka, kamiony zaseklý v kopcích, bouračky...Prostě hnus, kterej mi na náladě nepřidal, špatně jsem spala a navíc to naše folíkové skóre nic moc ☹... Zato paní doktorka Langerová mi tu náladu trochu pozvedla, protože tam nějaký ty folíky našla a mám to už i černé na bílém konečně. Na stávkujícím, pravým vaječníku je fakt jen jeden menší - vel. 13 a pak už jen drobný. Na levým mám ale 3 větší jak 20, 2 x 20, 5 x 17, 2 x 14 a 1 x 12. V pondělí jdu na OPU. Teď jsem si vyštudovala, že folikul má před prasknutím 23 mm tak snad mi ještě nějaký dorostou...
Tak užívejte víkendu, i když to počásko teda nic moc.

monnn
19. únor 2011

@michaelama tak vidíš,to máš hezký ne?a koho budeš mít na sále -víš?budu Ti na po držet pěstě at máš kvantitu i kvalitu a to co nej,nej 😉 🙂

michaelama
19. únor 2011

@monnn Děkuju moc, měl by tam být feldmár, jdu až druhou várku, od 10:30, takže dnes píchám pregnyl až 23:00. To si asi nařídím budíka, jsem šíleně po tom dnešku unavená... A jakto, že jsi u pc, jsem tu četla něco o bruslení 🙂

petaloudi
19. únor 2011

pondělky býval na sále méďa 😉 @michaelama držím palce na velkou úrodičku!

michaelama
19. únor 2011

@petaloudi jsme napsaly úplně současně 🙂 děkuju, jsou to nervy...

monnn
19. únor 2011

@michaelama bruslení od 15.00 -16.00 takže mám ještě čas 😉

kive76
19. únor 2011

@cibka tak vidíš měla jsem pravdu s tou antikoncepcí..🙂