Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
19. únor 2011

Holky co znamená hodnota endom.-reflex 11.0 ? Děkuji

darkwitch
19. únor 2011

@michaelama drzim na po palecky, ale vypada to dobre 🙂

michaelama
19. únor 2011

@darkwitch Děkuji moc, brzy ti to oplatím a budu držet zase tobě 🙂

darkwitch
19. únor 2011

@michaelama 😀 tehle rok je nas 😉

michaelama
19. únor 2011

@darkwitch Dark nebuďme tak sobecké 😉 Tenhle rok bude všech holek z téhle diskuze 😀

darkwitch
19. únor 2011

@michaelama ja to tak myslela...

michaelama
19. únor 2011

@darkwitch Já vím, to bylo myšleno jako takový vtip... 🙂 Asi to tak ale nevyznělo... Já občas zůstanu nepochopena.

darkwitch
19. únor 2011

@michaelama aha ja jsem obcas pomalejsi... teda dele mi trva nez neco pochopim... 😀 😀 😀

cibka
19. únor 2011

@kive76 jo jo mela jsi pravdu 😉 me se to při antikoncepci níkdy nestalo
@michaelama tak vidíš aspon neco me vzdy ten jeden taky hur reaguje
@monnn tak brusleníčko ty jdes teda do sebe 😉

monnn
19. únor 2011

@cibka jj do sebe 😀 lepší než sedět doma a přemýšlet coby kdyby,zítra vynechám páč jdu večer na noční,ale v po už půjdu aspon na břišní 😀 ,

darkwitch
19. únor 2011

@monnn za chvili budes jako tycka 😉

monnn
19. únor 2011

@darkwitch cha cha jsi mě hezky rozesmála 😀 ,ale to fááákt nehrozííííí 😀 to by sladké i slané muselo mít rohy 😝

darkwitch
20. únor 2011

@monnn bych taky potrebovala aby sladke melo rohy 🙂 ale ja si na svou postavu zase nestezuju, mam se rada takova jaka jsem... ted jsem se bajecne napapkala, delala jsem pomalu pecenou kachnu se zelim a br. knedlikem - dokonce jsem se premohla a udelala domaci knedlik...

monnn
20. únor 2011

@darkwitch ty jo ty seš šikulka 😉 no taky si zas až tak moc nestěžuji,ale kdyby se mi podařilo někde ještě ubrat ani trochu bych senezlobila 😀

darkwitch
20. únor 2011

@monnn ja bych se taky nezlobila, kdybych trosku zhubla, ale nebudu se o to nijak snazit 😉

michaelama
20. únor 2011

@darkwitch Teda, ty jsi kuchařinka, a to takhle vyvařuješ jen pro sebe a manžílka? Já se k něčemu takovému vzmůžu jedině u příležitosti nějaké rodinné sešlosti párkrát do roka 🙂 Klobouk dolů... O té pomalu pečené kachně už jsem něco slyšela, jak dlouho jí pečeš a na kolik? Já miluju kachní prsíčko koupit už jako vykostěný, marinovaný v medu a sojovce, pak zprudka opečený a dopečený v troubě...Mňam...

darkwitch
20. únor 2011

@michaelama ja taky takhle vyvarim jen prilezitostne, kdyz ma manzel chut 😉 a je to pro me a manzilka a svagra, ktery s nami bydli, zkousela jsem ji poprve podle tohohle receptu http://www.apetitonline.cz/recepty/4217-pomalu-... a dopadla vyborne 🙂 a neda to ani moc prace, kdyz se knedlik a zeli koupis tak je to uplne bez prace, ale vypadas jako mistr kuchar 😀

monnn
20. únor 2011

@darkwitch přesně jak píšeš nebudem to hubnutí lámat přes koleno,že jo?
a k tomu vaření, já dělám bram. knedlík dle kluků v akci a je jednoduchý a dobrý,to bych měla obavy s té kachničky 😔

michaelama
20. únor 2011

@darkwitch Tý jo, 13 hodin, to jsi si musela pěkně přivstat, to pak ten výsledek musí stát za to! Bramborový knedlíky miluju, ale houskáče jsem nedělala ještě ani jednou...

sipkova1
20. únor 2011

Ahoj holky,
ty jo kachnička, závidím 😉
Já furt chořím, už druhej tejden, je to síla.

michaelama
20. únor 2011

Ahoj holky, prosím o info... Před OPU se opravdu nesmí 6 hodin nic jíst a pít? (voda snad jo) Já jdu na řadu až v 11 a to se bojím, že jim tam zkolabuju. Já když si dopoledne nedám něco malého je mi mdlo... Já vím, jsem rozežraná! 😉

zvalentova
20. únor 2011

@michaelama ahojky, nemůžeš, kvůli anestesii. Jedla a pila jsem naposledy večer, od půl osmé v Gennetu, na řadu jsem šla skoro až poslední. První pití bylo až kolem poledního 😎

michaelama
20. únor 2011

@zvalentova Ahojky, ani vodu? No to nedám...

zvalentova
20. únor 2011

@michaelama to dáš, napiješ než půjdeš spát a ráno jen zuby a jinak nic. Ono ti to ani nepřijde.

darkwitch
20. únor 2011

@michaelama to das pect nez jdes spat a rani mas upeceno, jen si musis provstat na pridani teploty a pak muzes jeste chvili zalest 😉
to das ja byla tak nervni ze mi jidlo bylo jedno 😀

darkwitch
20. únor 2011

@zvalentova ty sis cistila zuby? to ja jsem vynechala i je kdyz psali, ze si nesmis dat ani mentolovy bombon...

zvalentova
20. únor 2011

@darkwitch no myslím, že jsem je "přeběhla". I na Homolce před laparkou jsem je čistila.

michaelama
20. únor 2011

@darkwitch
@zvalentova No holky, vy mi dáváte, ani zuby nečistit... 😉 Ale prášek snad ráno zapít můžu,ne? Beru nalačno letrox kvůli štítné žláze...

darkwitch
20. únor 2011

@michaelama prasek muzes 😉

zvalentova
20. únor 2011

@michaelama přesně, prášek můžeš, jen nezapíjej hektolitry vody 🙂